NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Navigační systém GPS GoClever Navio 2

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá Obsah českého návodu Navigační systém GPS GoClever Navio 2
 • Zařazení produktu: Autonavigace GoClever
 • Značka: GoClever
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis GoClever Autonavigace

Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá
Návod k obsluze Navigační systém GPS GoClever Navio 2 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku GoClever a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální GoClever návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku GoClever výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Tři, dva, jedna… start!

Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime je určen těm nejnáročnějším motoristům. Obsahuje mapové podklady Svět Navigator mapFactor se zárukou doživotní aktualizace. K updatu dochází navíc každý měsíc, komu stávající mapy nevyhovují, může si vzhledem k otevřené koncepci nainstalovat libovolné vlastní.


V cíli vždy spolehlivě s GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime (GCDN2740NR)

Systém navigace GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime (GCDN2740NR) zvládá v rámci jízdních pruhů zobrazovat i pruhy odbočovací, automaticky přepočítává trasu a zobrazuje i 3D náhled. Kdo si na existenci navigace obvykle vzpomene deset metrů před cílem, uvítá i funkci auto/start a auto/stop, které umožňují navigaci automaticky zapínat a vypínat podle zapnutí či vypnutí motoru.
 

To byla ale jízda

Radost z jízdy vám tedy zkalí maximálně úroveň tuzemských silnic, nikoli však nepříjemné postihy za porušení dopravních předpisů. Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime (GCDN2740NR) vás totiž umí sám upozornit na překročenou rychlost i na přítomnost radarů.

To vše na dotykovém displeji o velikosti 7“ s rozlišením 800×480. Skvělé je i multijazyčné rozhraní, dokud vám jej tedy děti v nestřežené chvíli nepřepnou na maďarštinu. Možnost využití se rozšíří taktéž díky operačnímu systému Windows 6.0 a velkorysým 4 GB interní paměti. Navigaci můžete používat navíc k přehrávání hudby nebo videí a zabavit s její pomocí třeba děti za dlouhé jízdy.


 GOCLEVER Drive Navio 2 740 – Funkční a přehledná navigace pro náročné zákazníky

 • Doživotní aktualizace map zdarma; aktualizace k dispozici dokonce každý měsíc.
 • V rámci jízdních pruhů zobrazuje i odbočovací pruhy.
 • Varování v případě překročení rychlosti.
 • Upozornění na rychlostní radary.
 • Auto Start / Auto Stop. Automatické zapínání a vypínání v závislosti na chodu motoru.
 • Kovový přední kryt.
 • Elegantní zadní kryt typu RUBBER.
 • Mapové podklady NAVIGATOR od společnosti mapFactor Vám zajistí mapy téměř celého světa (seznam zemí je uveden níže v popisu produktu).
 • Zařízení není uzavřené, takže si můžete nainstalovat také mapové podklady od jiných poskytovatelů.

Rychlé, snadné a přesné použití
Charakteristickým rysem této navigace je dotykový 7“ displej, který umožní detailní sledování map. Dalšími důležitými prvky navigace jsou prohlížeč videí a obrázků, multi-jazykové rozhraní a hudební přehrávač. Uživatelé také jistě ocení snadné ovládání tohoto zařízení. GOCLEVER Navio 2 740 je vybaven funkcí automatického zapínání a vypínání, což zvýší uživatelský komfort. Výhodou je také interní paměť o velikosti 8 GB a operační systém Windows 6.0, který umožní přidat do zařízení další funkce.

Doživotní aktualizace map zdarma – pro všechny a navždy!
Přemýšleli jste někdy, zda máte ve Vaší navigaci aktuální mapové podklady? A co případně udělat pro jejich aktualizaci? Od této chvíle se již takovými otázkami nemusíte zabývat. Pro splnění očekávání zákazníků zavedla naše společnost zcela bezplatnou a doživotní aktualizaci map. Od této chvíle můžete dokonce aktualizovat mapy každý měsíc. Celý tento postup nebyl nikdy jednodušší. Máte-li dotazy, Goclever tým je Vám k dispozici.

Podrobná mapa Evropy a téměř celého světa
Díky navigaci GOCLEVER Navio 2 740 se už nikdy a nikde neztratíte – a to dokonce i v odlehlých koutech našeho světa. S navigací GOCLEVER Navio 2 740 najdete cestu, ať jste kdekoliv!

Propracovaná a promyšlená řešení usnadňující Váš život
Navigace GOCLEVER Navio 2 740 představuje nejlepší způsob, jak dosáhnout požadovaného cíle. Produkt byl navržen pro uživatele, kteří ocení pohodlí a bezpečnost na silnici. S vysokým rozlišením displeje 800x480 můžete vidět velmi jasně a čistě Vámi zvolené trasy na mapě, stejně tak i případné detaily.
Přístroj je vybaven slotem pro paměťové karty microSD, který Vám umožní přehrávat audio a video. Baterie s kapacitou 1600 mAh umožňuje použití navigace i při vypnutém motoru nebo opuštění vozidla.

Moderní design – protože i vzhled je důležitý
Zařízení je uloženo v inovativním gumovém pouzdře z mimořádně odolného materiálu, který chrání přístroj před poškrábáním. Kromě toho je přední panel tohoto zařízení vybaven kovovým rámem, který zvýrazňuje jeho eleganci. Přístroj tak vypadá skvěle v každém vozidle.

Bohatá sada – kromě navigačního přístroje získáte:
Nabíječka speciálně určená pro navigace s velkým displejem.
Ergonomicky tvarovaná rukojeť na přední sklo, která neomezuje řidičův výhled.
Univerzální stylus pro snadnou obsluhu a ovládání.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Velikost obrazovky: 7"
 • Rozlišení: 800x480
 • Technologie: TFT LCD
 • Použitý procesor: Mstar MSB2531
 • Frekvence procesoru: 800MHz (Cortex A7)
 • Operační systém: Windows CE 6.0
 • Pamět RAM: 128 MB DDR3
 • Interní paměť: 8 GB MLC NAND
 • Vestavěný modul GPS: MSR2112
 • Mapové podklady NAVIGATOR od společnosti mapFactor
 • Mapy: Podrobné mapy téměř celého světa
 • WiFi: Ne
 • Čtečka paměťových karet SD: MicroSD
 • USB: miniUSB
 • Zvukový výstup: AUDIO mini-jack 3.5mm
 • Kapacita Baterie: 1600 mAh
 • Rozměry: 178 x 110 x 8 mm
 • Hmotnost: 260 g
 • Příslušenství: Nabíječka do auta, držák do auta, USB kabel

Podrobné mapové pokrytí Evropy pro tyto země (instalované v zařízení):
Rakousko, Belgie, Česká republika, Francie, Německo, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malta, Monako, Polsko, San Marino, Švýcarsko, Velká Británie, Vatikán

Podrobné mapové pokrytí Evropy pro tyto země (ke stažení ZDARMA):
Albánie, Andorra, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Gibraltar, Guernsey, Chorvatsko, Irsko, Island a Jan Mayen, Isle of Man, Jersey, Kosovo, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Makedonie, Moldávie, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko (včetně Kanárských ostrovů), Švédsko, Ukrajina

Podrobné mapové pokrytí téměř celého světa (ke stažení ZDARMA) :

Asie (ke stažení ZDARMA):
Afghánistán, Arménie, Ázerbajdžán, Bahrajn, Bangladéš, Bhútán, Brunej, Čína, Filipíny, Gaza, Gruzie, Indie, Indonésie, Irák, Írán, Izrael, Japonsko, Jemen, Jižní Korea, Jordánsko, Kambodža, Katar, Kazachstán, Kuvajt, Kyrgyzstán, Laos, Libanon, Malajsie, Maledivy, Mongolsko, Myanmar, Nepál, Omán, Pákistán, Palestina, Saúdská Arábie, Severní Korea, Singapur, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Sýrie, Tádžikistán, Taiwan, Thajsko,Turecko, Turkmenistán, Uzbekistán, Vietnam, Východní Timor.

Severní a Jižní Amerika (ke stažení ZDARMA):
Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Aruba, Bahamy, Barbados, Belize, Bermudy, Bolívie, Brazílie, Britské Panenské ostrovy, Crozetovy ostrovy, Curacao, Dominika, Dominikánská republika, Ekvádor, Francouzská Guyana, Grenada, Grónsko, Guadeloupe, Guatemala, Guyana, Haiti, Honduras, Chile, Jamajka, Kajmanské ostrovy, Kanada, Karibské Nizozemsko, Kolumbie, Kostarika, Kuba, Martinik, Mexiko, Montserrat, Nikaragua, Panama, Panenské ostrovy, Paraguay, Peru, Portoriko, Saint-Pierre a Miquelon, Salvador, Spojené státy americké, Surinam, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Martin, Svatý Vincenc a Grenadiny, Trinidad a Tobago, Turks a Caicos, Uruguay, Venezuela, Wallis a Futuna.

Afrika (ke stažení ZDARMA):
Alžírsko, Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Čad, Demokratická republika Kongo, Džibutsko, Egypt, Eritrea, Etiopie, Gabon, Gambie, Ghana, Guinea, Guinea-Bissau, Jihoafrická republika, Kamerun, Kapverdy, Keňa, Komory, Kongo, Lesotho, Libérie, Libye, Madagaskar, Malawi, Mali, Maroko, Mauretánie, Mauricius, Mayotte, Mosambik, Namibie, Niger, Nigérie, Pobřeží slonoviny, Réunion, Rovníková Guinea, Rwanda, Sao Tome a Principe, Senegal, Seychely, Sierra Leone, Somálsko, Středoafrická republika, Súdán, Svazijsko, Tanzanie, Togo, Tunisko, Uganda, Zambie, Západní Sahara, Zimbabwe.

Austrálie (ke stažení ZDARMA):
Austrálie, Fidži, Guam, Kiribati, Marshallovy ostrovy, Mikronésie, Nauru, Nová Kaledonie, Nový Zéland, Palau, Papua Nová Guinea, Severní Mariany.

Navigační software:
Zařízení funguje na OS WIN CE. Je možné používat vlastní aplikace, např. vložit vlastní alternativní navigační software na micro SD kartě a nastavit k němu cestu jednoduše v menu navigace např. http://navigatorfree.mapfactor.com/cs/

Technická podpora a zákaznická linka (Po-Pá 9-16):
CZ: +420 546 606 021
SK: +421 220 266 051
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černáStáhnout PDF návod - Navigační systém GPS GoClever Navio 2 740 MapFactor Lifetime černá
(PDF file, 4.83 MB)


Technické parametry

Navigační systém GPS GoClever Navio 2

Záruka 24 měsíců
Partnumber GCDN2740NR
Vlastnosti
Typ navigace autonavigace
3D náhled při navigaci Ano
3D zobrazení budov Ne
Hlasové ovládání Ne
Asistent jízdních pruhů Ne
Automatický přepočet trasy Ano
Ne
Mapy
Typ mapy Svět Navigator mapFactor
Displej
Rozlišení displeje 800 x 480 bodů
7,0"
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Baterie
Výdrž baterie 2 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.8 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.5 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 22.0 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 74 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Budík Sencor SDC 4400W...
prosím o návod na digitální fotoaparát Panasonix Lumix FZ 50,děkuji...
dobrý den nemohu najít navod na chytre hodinky fitbit verso v českém jazyce děkuji za pomoc Jana...
Zhyiun smooth Q, český alebo slovenský návod. Ďakujem....
návod k obsluze soustruh PromaSPB-550/400...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

set-top-box-evolveo-gamma-t2 naladění obrazu
Autor: Tomáš Nykl
Set-top box Evolveo Gamma T2 černý
Návod je pro staršího člověka k přečtení pouze s lupou (a na internetu se pod odkazem "návod" objevuje naopak žádost, aby někdo, kdo má k dispozici elektronickou verzi, tuto nahrál i pro ostatní nešťastné uživatele, no comment). Zatím jsem narazil na to, že...
dotaz
Autor: ALEŠ VANĚK
Přenosný reproduktor Niceboy RAZE černé
zdravím já mám to samé svítí červeně a nejde zapnout -- mám ho rok a všeho všudy jsem ho nabíjel 5x . poradte prosím je mě líto ho vyhodit když skoro nejel .. děkuji ,,...
rardtound
Autor: rardtound
3D Domácí kino Sony BDV-E2100
posso usare l'italiano or english...
dotaz na filtr
Autor: Miroslav Lorocký
Odsavač par Electrolux LFU216X nerez
Dobrý den .Jaký typ uhlíkového filtru mám použít pro odsavač parElectrolux LFU216X nerez?...
Dotaz
Autor: Josef Doležal
Vysavač robotický Tesla RoboStar T80 Pro
Dobrý den. Mám vysavač 5 dní a mám problém v režimu SMART (giroskopická navigace) se pohybuje zmateně ,na něrterá místa zajede několikrát a jiná vynechá(několikrát resetoval). Nejezdí systémově jak popisuje výrobce. Žadám o radu . ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Přenosný reproduktor JBL Charge 3 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prenosny-reproduktor-jbl-charge-3-cerny-1334-cesky-navod.pdf
Detail - Televize JVC LT-32VF52L černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-jvc-lt-32vf52l-cerna-151-cesky-navod.pdf
Detail - Multimediální centrum Tesla MediaBox QX8 PRO
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ multimedialni-centrum-tesla-mediabox-qx8-pro-cerny-2378-cesky-navod.pdf
Detail - Set-top box Strong SRT 8211 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ set-top-box-strong-srt-8211-cerny-18000-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Pace černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-xiaomi-amazfit-pace-cerny-3097-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Sitemap.xml