NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Navigační systém GPS Tomtom GO Discover

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá Obsah českého návodu Navigační systém GPS Tomtom GO Discover
 • Zařazení produktu: Autonavigace Tomtom
 • Značka: Tomtom
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Tomtom Autonavigace

Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá
Návod k obsluze Navigační systém GPS Tomtom GO Discover obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Tomtom a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Tomtom návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Tomtom výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

TomTom GO Discover 7", černá


Navigační systém GPS TomTom GO Discover 7" je připraven vás provést po všech vašich vyjížďkách, ať už se vydáte kamkoliv. Obsahuje mapy celého světa, navíc s jejich bezplatnou doživotní aktualizací včetně softwaru. Pokud vás na cestě potká cokoliv – hustý provoz, změť objížděk a uzávěrek či nutnost zcela změnit pořadí zastávek –  TomTom GO Discover 7" si se vším spolehlivě poradí.
Aktualizace mapových podkladů byla posléze zjednodušena na maximum s pomocí zabudovaného Wi-Fi připojení, jež umožní celý systém zaktualizovat až třikrát rychleji oproti standardní proceduře za pomocí počítače. Pro většinu zemí umožňuje TomTomslužbu rychlostní radary, dále rovněž jistě uvítáte službu informace o cenách pohonných hmot a aktuální informace o parkování mimo ulice – to vše na 1 rok zdarma. 


Klíčové vlastnosti:


 • Barevný dotykový 7" displej s rozlišením 1280 × 800 px
 • Mapy celého světa s doživotní aktualizací zdarma
 • Asistent navádění jízdními pruhy
 • Vnitřní paměť 32 GB
 • Výkonný reproduktor se zřetelným zvukem
 • Zabudované Wi-Fi připojení
 • Držák Click-and-Drive pro snadné vložení a vyjmutí

 
 Spolehlivá navigace s jednoduchým ovládáním pro vaše cesty.

Přehledná obrazovka a jednoduché ovládání


Velkou předností tohoto navigačního systému je přehledná dotyková obrazovka se 7" displejem, kdy lze cíle jednoduše vyhledat z nabídky nebo stisknutím konkrétního bodu na určené mapě. Menu navigace je v CZ/SK. Pro jízdní komfort je navigace doplněna o pohyblivé navádění jízdními pruhy, usnadňující výjezdy z rychlostních silnic nebo křižovatek. Navigace vám přesně řekne, kdy je nutné se zařadit do jakého jízdního pruhu, abyste stihli včas zareagovat. 


Spousta příslušenství vždy po ruce


Baterie má výdrž cca 116 minut při 100 % jasu, příp. se baterie nabíjí při připojení k automobilové nabíječce Tomtom ve vozidle, při připojení k počítači nebo ke stojní nabíječce USB. Vnitřní paměť má kapacitu 32 GB a operační paměť 2 GBSoučástí balení je zařízení, držák Click-and-Drive, nabíječka do auta a kabel USB pro počítač.
Pohyblivé navádění jízdními pruhy


Výjezdy a křižovatky už pro vás nebudou strašákem. Navigace totiž přesně zobrazí správný jízdní pruh pro naplánovanou trasu. Už se nestane, že byste přejeli odbočku či se museli v rychlosti přeřazovat do jiného pruhu.
 
 Hned 3 kvalitní služby bezplatně na 1 rok


S nákupem zařízení získáte přístup ke službám Rychlostní radary, Informace o cenách pohonných hmot a Informace o parkování mimo ulice na 1 rok zdarma. Nebudete tak platit zbytečné pokuty a jízda po cizích městech celého světa bude maximálně příjemná.
 
 


Výkonný reproduktor, zřetelný zvuk


Srozumitelný a hlasitý projev navigačních pokynů se postará o bezpečné řízení, kdy budete mít o všech dalších úsecích cesty a z toho vyplývajících řidičských úkonech absolutní přehled. Hlasitost si posléze můžete snadno nastavit s pomocí dotykové obrazovky.
 
 Velká obrazovka s vysokým rozlišením


Ovládejte navigaci díky zřetelné kvalitě velké dotykové obrazovky s vysokým rozlišením navigace GPS do automobilu TomTom GO Discover s úhlopříčkou 7".
 
 


3× rychlejší aktualizace map pomocí zabudované Wi-Fi


Použijte vestavěné bezdrátové připojení a stáhněte si nejnovější světové mapy a aktualizaci softwaru až 3× rychleji oproti připojení klasicky přes počítač.
 
 Držák Click-and-Drive


Připevněte si navigaci GPS TomTom GO Discover držákem Click-and-Drive, do kterého zařízení snadno zacvaknete a opět ho z něj vyjmete.
 
 Nejaktuálnější světové mapy TomTom
Jezděte s jistotou, kterou poskytuje navigace GPS do automobilu TomTom GO Discover a vyhněte se překvapením, jako jsou uzavřené silnice. Získejte ty nejpřesnější a nejaktuálnější mapy, nyní menší velikosti, což znamená rychlejší aktualizace, bez dodatečných poplatků.

3x rychlejší aktualizace map pomocí zabudované Wi-Fi
Stáhněte si nejnovější světové mapy a aktualizace softwaru pro navigaci GPS TomTom GO Discover rychle a bezdrátově. Nejnovější mapy lze aktualizovat 3x rychleji díky integrovanému 5GHz připojení Wi-Fi bez navýšení ceny.

TomTom Traffic
Vyhněte se dopravním zácpám díky technologii TomTom Traffic, které denně důvěřují miliony řidičů. Možnosti alternativních tras a přesný čas příjezdu. To vše poskytuje navigace GPS do automobilu TomTom GO Discover.

Velká obrazovka s vysokým rozlišením
Přehedné zobrazení tras. Prohlížejte si plynule ubíhající itinerář ve výjimečně zřetelné kvalitě velké dotykové obrazovky s vysokým rozlišením navigace GPS do automobilu TomTom GO Discover.

Aktuální upozornění na rychlostní radary na 1 rok
Buďte o krok napřed a dodržujte povolenou rychlost díky upozorněním na rychlostní radary na jeden rok v navigaci GPS TomTom GO Discover, se kterou se do cíle dostanete bezpečně. Po zkušebním období si službu můžete předplatit.

Aktuální informace o cenách pohonných hmot na 1 rok
Získejte informace o nejnižších cenách pohonných hmot. Navigace GPS pro automobily TomTom GO Discover ví, kde najdete nejlepší ceny i čerpací stanice. Stačí nastavit preference a jet.

Aktuální informace o parkování mimo ulice na 1 rok
Objevujte města, ne parkoviště. V navigaci GPS pro automobily TomTom GO Discover ještě před příjezdem uvidíte, která parkoviště jsou volná nebo již téměř plná. Ušetříte čas hledáním místa.

4x rychlejší
Posouvání a přiblížení mapy a používání funkcí je na navigaci GPS do automobilu rychlé, plynulé a bez zkreslení díky jeho vysoce citlivé dotykové obrazovce. Díky 2 GB paměti RAM je nyní až 4x rychlejší.

Výkonný reproduktor, zřetelný zvuk
Srozumitelný, nezaměnitelný a hlasitý projev navigačních pokynů činí řízení bezpečnějším. Dotyková obrazovka automobilové navigace GPS TomTom GO Discover umožňuje při řízení snadno nastavit hlasitost pokynů.

Zjednodušené uživatelské rozhraní
Moderní zjednodušené uživatelské rozhraní umožňuje intuitivně procházet nabídky a nastavení navigace GPS TomTom GO Discover.

Pohyblivé navádění jízdními pruhy
Skoncujte se zmatky při přejíždění mezi pruhy ve vysoké rychlosti a věnujte se s důvěrou řízení podle zřetelných pokynů, jako je pohyblivé navádění jízdními pruhy, navigace GPS TomTom GO Discover.

Držák Click-and-Drive
Připevněte si navigaci GPS TomTom GO Discover držákem Click-and-Drive, do kterého zařízení snadno zacvaknete a opět ho z něj vyjmete.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Displej s úhlopříčkou 7": 1280x800 pixelů Vysoké rozlišení
 • Interní paměť: 32 GB
 • Paměť RAM: 2 GB
 • Wi-Fi®: 5 GHZ
 • Bluetooth® (pro příjem služeb TomTom): Ano
 • Hlasové ovládání: Ano
 • Služby TomTom prostřednictvím smartphonu: Ano
 • Služby TomTom prostřednictvím vestavěné karty SIM: Ne
 • 3D stavby: Ano
 • Výdrž baterie (se 100% jasem): 7" Výdrž baterie: Až 116 minut

*lifetime - po dobu poskytování těchto služeb společností TomTom

Pokrytí podrobnou mapou
Argentina, Austrálie, Rakousko, Belgie, Brazílie, Bulharsko (75% pokrytí), Kanada, Chile, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Německo, Řecko, Hongkong, Maďarsko, Indonésie (90% pokrytí), Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malajsie, Malta, Mexiko, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Thajsko, Nizozemsko, Ukrajina (65% pokrytí), Spojené království, Spojené státy, Uruguay (75% pokrytí)

Podrobné pokrytí dopravy
Andorra, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Spojené království, Vatikán, Kanada, Mexiko, Spojené státy, Brazílie, Chile, Kolumbie, Argentina, Peru, Uruguay, Mosambik, Egypt, Keňa, Lesotho, Maroko, Nigérie, Jihoafrická republika, Brunej, Hongkong, Indonésie, Japonsko, Malajsie, Filipíny, Singapur, Tchaj-wan, Thajsko, Vietnam, Bahrajn, Indie, Izrael, Kuvajt, Omán, Katar, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Austrálie, Nový Zéland

Pokrytí rychlostních radarů
Argentina, Austrálie, Rakousko, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Kanada, Chile, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Řecko, Hongkong, Maďarsko, Indonésie, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malajsie, Malta, Mexiko, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Thajsko, Nizozemsko, Ukrajina, Spojené království, Spojené státy, Uruguay

Další informace
Služba Nebezpečné zóny je dostupná pro Francii.

Parkoviště pokrytí
Andorra, United Arab Emirates, Albania, Argentina, Austria, Australia, Aland Islands, Bahrain, Belgium, Bulgaria, Brazil, Belarus, Canada, Switzerland, Chile, Colombia, Costa Rica, Cyprus, Czech Republic, Germany, Denmark, Ecuador, Estonia, Spain, Finland, France, Gibraltar, Greece, Guatemala, Hong Kong, Croatia, Hungary, Ireland, Israel, Isle of Man, India, Iceland, Italy, Japan, Kuwait, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Monaco, Moldova, Republic of, Montenegro, Macedonia, Macao, Northern Mariana Islands, Martinique, Malta, Mexico, Malaysia, Netherlands, Norway, New Zealand, Oman, Peru, Poland, Puerto Rico, Portugal, Qatar, Reunion, Romania, Serbia, Russian Federation, Sweden, Singapore, Slovenia, Slovakia, San Marin Thailand, Turkey, Taiwan, Ukraine, United Kingdom, United States, Uruguay, US Virgin Islands, South Africa

Informace o cenách pohonných hmot
Argentina, Australia, Austria, Belgium, Brazil, Bulgaria, Canada, Chile, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Monaco, Germany, Greece, China (Hong Kong), Hungary, Ireland, Italy, San Marino, Luxembourg, Mexico, The Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, Slovakia, Slovenia, Spain, Andorra, Sweden, Switzerland, Liechtenstein, Taiwan, Turkey, United Kingdom, United States

elektrická vozidlo pokrytí POI
Andorra, United Arab Emirates, Austria, Australia, Bosnia and Herzegovina, Belgium, Bulgaria, Canada, Switzerland, Cyprus, Czech Republic, Germany, Denmark, Estonia, Spain, Finland, France, Great Britain, Greece, Hong Kong, Croatia, Hungary, Ireland,India, Iceland, Italy, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Monaco, Moldova, Macedonia, Macao, Malta, Malaysia, Netherlands, Norway, New Zealand, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Russian Federation, Sweden, Singapore, Slovenia, Slovakia, Thailand, Turkey, Taiwan, Ukraine, United States

Uživatelské rozhraní podporované jazyky
Bulgarian, Catalan, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Slovakian, Slovenian, South African English, Spanish, Spanish (Latin American), Swedish, Turkish, UK English, US English

Hlasové pokyny
Afrikaans, Arabic, Australian English, Bulgarian, Catalan, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Dutch Belgium, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Irish English, Italian, Lithuanian, New Zealand English, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese Brazil, Serbian, Slovenian, Spanish, Spanish (Latin American), Spanish Argentina/Latin, Spanish Chile, Swedish, Turkish, UK English, US English


Návod k obsluze Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá

Stažení PDF návodu k obsluze pro Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Navigační systém GPS Tomtom GO Discover

Záruka 24 měsíců
Vlastnosti
Typ navigace autonavigace
3D zobrazení budov Ano
Hlasové ovládání Ano
Automatický přepočet trasy Ano
Autokamera Ne
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Mapy
Typ mapy Svět Lifetime
Doživotní aktualizace map Ano
Displej
Rozlišení displeje 1280 x 800 bodů
Úhlopříčka displeje
Výrobci udávají velikost displeje v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr displeje se měří úhlopříčně.
Úhlopříčka displeje
7,0"
Baterie
Běžná výdrž baterie 1.93 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.7 cm
Výška výrobku 12.2 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.6 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 21.8 cm
Hmotnost balení 0.8 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 61 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7" černá

Předmět: Dotaz
Datum: 28.01.2023 19:49:35Autor: Gérard
Prosím, v ktorom roku bola táto navigácia vyvinutá a umiestnená na trh? Ďakujem
Odpovědět

Předmět: návod k použití navigace TomTom GO DISCOVER 7
Datum: 01.09.2021 18:07:38Autor: Jiří
Sháním návod k použití navigace TomTom GO DISCOVER 7 v češtině, je nějaká šance? S pozdravem Jiří JANN
Odpovědět

Předmět: Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 7
Datum: 10.08.2021 05:53:58Autor: neznámý
Hezký den mám dotaz dokáže tato GPS navádět na číslo popisné domu nějak se mi to nedaří můžete poradit v čem dělám chybu? Moje 12 let stará GPS to dokázala.
Odpovědět

Předmět: tomtom go discover
Datum: 09.07.2021 09:15:20Autor: Miroslav
neni cesky navod soucsti vyrobku
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Autorádio Dynavin n7 DCX 10,2" pro Fiat Ducato...
Prosím o zaslání manuálu pro tel.My Phone UP Smart LTE.Na prodejně Datart nám byl doporučen ke koupi.Zakoupili jsme jej/už jsme důchodci 84,8...
UMIDIGI Bison Plus...
Motorola g 30-návod na Ďakujem....
Digitální fotoaparát Sony Cyber-shot DSC-H300...
Mám zájem o návod k obsluze myčky nádobí zn. BEKO BDIN38650C ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Omylem jsem vymazal z karty mapy
Autor: Peter
Navigační systém GPS Mio COMBO 5107
Jak je znovu obnovím? Viz Předmět. ...
Rádio nehraje
Autor: Stanislav
Autorádio Sencor SCT 5017BMR BT černé
Rádio se nezaplo když jsem se ho pokoušel zapnout a když jsem vypl a nastartoval auto tak začlo svítit ale nereagovalo.. zkoušel jsem ho i vytáhnout a nic. Budu rad za radu dekuji...
Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou