Návod k obsluze Naviják na hadice Hozelock 2595R0000
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Naviják na hadice Hozelock 2595R0000
Pro zvětšení klikněte na obrázek Obsah českého návodu Naviják na hadice Hozelock 2595R0000
Zařazení produktu: Hadice a boxy Hozelock
Značka: Hozelock
Popis a obsah balení
Technické informace a základní nastavení
Často kladené otázky – FAQ
Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
Autorizovaný servis Hozelock Hadice a boxy
Návod k obsluze Naviják na hadice Hozelock 2595R0000 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Hozelock a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Hozelock návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Hozelock výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Hozelock AutoReel s 40m hadicí, šedá/žlutá
Krásná kvetoucí zahrada potřebuje patřičnou péči, jejíž nevyhnutelnou součástí je časté zalévání všech vašich rostoucích rostlin a trávy. K tomu, aby zalévání bylo co možná nejjednodušší, přispěje designově stylový naviják na hadici Hozelock AutoReel s délkou hadice 40 metrů, která spolehlivě pokryje rádius menších zahrad, balkónů a terasáý. Jednoduše naviják připevněte na zeď s možností otočení o 180 stupňů a můžete ihned začít zalévat. Pružinový mechanismus automaticky natahuje hadici zpět, takže se nebude zamotávat a vaše zahrada bude vždy vypadat naprosto čistě. Zahrada navíc bude vždy připravena pro posekání trávníku bez nutnosti ručního skládání hadice po zalévání.
Zalévejte rostliny a keře jako profesionálové
Hadice je zakončena tryskou, která poskytne ideální proud vody všem vašim keřům a rostlinám. Dávkování závlahy tak bude jednoduché a ideálně tvarovaná rukojeť vám umožní dlouhotrvající práci bez únavy či bolesti rukou.
Klíčové vlastnosti:
Box na zahradní hadici
Včetně vysoce kvalitní hadice o délce 40 m
Automatický pružinový navíjecí mechanismus pro snadné navinutí hadice
Připevnění na zeď s možností otočení o 180 stupňů
Průměry přípojky 1/2 a 3/4"
Kvalitní provedení
Box na hadici s navíjecím mechanismem a kompaktním elegantním designem pro snadné uschování kdekoliv.
Samonavíjecí systém šetří čas i námahu
V okamžicích, kdy skončíte se závlahou, jistě oceníte samonavíjecí systém, který kontrolovaně znovu navine hadici bez toho, aniž by se někde zamotala či ohýbala. Navíc je vybaven stop systémem, jenž zabrání hadicové trysce, aby se rovněž dostala do bubnu a tím se ocitla mimo váš dosah.
Ochrání vaši hadici před špatným počasím
Odolný ukládací box s tělem z polypropylenu ochrání vaši hadici před UV zářením i špatným počasím, takže vám bude nadále sloužit po dlouhé roky bez nežádoucí změny vlastností. Konektor Hozelock 2155 P9000 na dvojitý kohout
Využitelný v cele zahradě. Vždy připravený k použití, bezpečný a zajištěný, rychle nasazení i odejmutí, nástěnný, možnost instalovat dětský zámek.
Obsahuje:
1/2 a 3/4 venkovní kohoutková přípojka
1x koncovká spojka
1x stop spojka
hadicová tryska
Návod k obsluze Naviják na hadice Hozelock 2595R0000
Stažení PDF návodu k obsluze pro Naviják na hadice Hozelock 2595R0000 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry
Naviják na hadice Hozelock 2595R0000
Záruka
24 měsíců
Další parametry
Druh příslušenství
jiné
Rozměry výrobku
Šířka výrobku
65.5 cm
Výška výrobku
54.0 cm
Hloubka výrobku
26.2 cm
Hmotnost výrobku
15.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení
65.5 cm
Výška balení
54.0 cm
Hloubka balení
26.2 cm
Hmotnost balení
15.7 kg
Hodnocení
80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Tento produkt už hodnotilo 32 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Dobrý deň,
poraďte mi prosím , kde sa dá zakúpiť náhradný diel na Naviják na hadice Hozelock 2595R0000.
Po 7 rokoch mi prehrdzavelo a prasklo péro-pružina.
Ďakujem
Marhanský Marcel
ELEKTRICKÁ STŘÍKACÍ PISTOLE HAYAMI HA-1036...AF-S NIKKOR 18-105mm...FOYU FO-J108 universalní ovladač - manuál...Zanussi kombinovaný sporák modelMCF/G2
PNC 9PDX16880412
SER.NO 3S10034
PROSÍM NÁVOD ...Dobrý den, dnes jsem uhradil poplatek za zaslání kompletního návodu na robotickou sekačku Riwal RRM 800. Bohužel jsem v odkazu pro stažení so...Dobrý den, potřeboval bych návod k tomuto výrobku:
HORIPAD Pro for Steam bezdrátový - Midnight Black - PC/Steam Deck
Chtěl jsem pro usnadn�...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
odpoved na vodeodonost Autor: neznámý Chytré hodinky Aligator Lady Watch stříbrné V navodu jsem zahlídla, že mají IP67, ale zároveň tam píšou, že se s nimi člověk nemá potápět, koupat ani sprchovat...zapojení tohoto kabelu mezi tv a soundbarem Autor: Jiří Kabel AUDIOQUEST HDMI 2.1 Pearl 48, Dobrý večer, zakoupil jsem si tento špičkový kabel a chci s ním propojit tv a soundbar, obojí od LG. Poradíte mi prosím,jak ho mám zapojit? Mají šipky směřovat do televize, nebo naopak do soundbaru? Nic jiného s televizí propojovat nebudu. Předem děkuji za odbor...Dotaz Autor: neznámý Teplovzdušný konvektor ROHNSON R-020B černý Zdravím,může tento přímotop stát na koberci?...doplnění chladiva Autor: MARTIN Klimatizace Clatronic CL 3716 černá bílá dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda lze doplnit chladivo na Klimatizaci Clatronic CL 3716. děkuji...Dotaz Autor: Vladimír Zářič ohřívač Landmann 12016ST Dobrý den, mám stejný problém, technik mi po tel poradil, že mám teplometem zatřást, pokud je “zaseknutá “ kulička pojistného ventilu, musí být při překlápěni slyšet. Cvakání slyším, ale po pootočení regulátoru do 2. stupně okamžitě zhasne. Foukal ...
Co o nás říkají naši uživatelé:
Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"
Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."
Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."