Notebook Lenovo Flex 5-14ARE05 šedý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Notebook Lenovo Flex 5-14ARE05 šedý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Notebook Lenovo Flex 5-14ARE05 šedý Obsah českého návodu Notebook Lenovo Flex 5-14ARE05 šedý
  • Zařazení produktu: Notebooky Lenovo
  • Značka: Lenovo
  • Autorizovaný servis Lenovo Notebooky
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Lenovo výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Model: IdeaPad Flex 5 14ARE05
Operační systém: Windows 10 Home 64
Procesor: AMD Ryzen 7 4700U (8C / 8T, 2.0 / 4.1GHz, 4MB L2 / 8MB L3)
Paměť: 8 GB Soldered DDR4-3200
Počet slotů (celkem / Volné): 0/0
Maximální velikost: 8 GB
Pevný disk: 1 TB SSD M.2 2280 PCIe NVMe
Optická mechanika: Ne
Displej: 14" FHD (1920x1080) IPS 250nits lesklý, dotykový
Dotykové pero: Ano (Lenovo Digital Pen)
Grafická karta: integrovaná AMD Radeon Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Web kamera: 720p
Čtečka otisku prstu: Ano(Touch Style)
Síť: bez ethernetu
Bezdrátová komunikace:
WiFi (11ac, 2x2)
Bluetooth 4.2
USB:
1x USB Type-C (with the function of Power Delivery 3.0 only)
2x USB 3.1 Type-A Gen 1 (one Always on)
Další konektory:
HDMI 1.4b
3.5mm (0.14inch) stereo audio / microphone combo jack (CTIA)
Čtečka paměťových karet: Ano 4v1 (MMC, SD, SDHC, SDXC)
Výdrž baterie: až 12 hodin
Baterie: Integrated 52.5Wh
Napájení: 65 W USB-C
Šasi: plast
Barva: Graphite Grey
Rozměry: 321,5 x 217,5 x 17,9-20,9 mm
Hmotnost: 1,5 kg
Záruka: 24 měsíců
Návod k obsluze Notebook Lenovo Flex 5-14ARE05 šedý
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Partnumber 81X20075CK
Procesor
Počet jader osmijádrový procesor
Typ procesoru AMD Ryzen 7
Označení procesoru 4700U
Frekvence procesoru 2000 MHz
Frekvence procesoru (maximální) 4100 MHz
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 14 "
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením
Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
lesklý
Rozlišení displeje 1920 x 1080
Dotykový displej
Dotykový displej umožňuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
Ano
Operační paměť
Velikost paměti RAM
Paměť RAM je možné dlouze popisovat.
Jedná se o paměťové moduly, uvnitř počítače, které spuštějí Váš počítač.
Paměti se dají ve většině případů rozšiřovat - Velikost paměti RAM
8GB
Typ paměti DDR4
Frekvence paměti 3200 MHz
Paměť Intel Optane Ne
Pevný disk
Typ pevného disku SSD
Kapacita pevného disku
1024 GB
Mechanika
Typ optické mechaniky bez optické mechaniky
Grafická karta
Typ grafické karty sdílená paměť
Výrobce grafické karty AMD
Model grafické karty Radeon Graphics
Velikost paměti VGA - MB
Připojení a sítě
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Wi-Fi
3G
Ne
4G/LTE Ne
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě">LAN (Ethernet)
Ne
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Webkamera a mikrofon
WEB kamera
Další vlastnosti
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.
Operační systém
Microsoft Windows 10 Home
Numerická klávesnice
Je oddělená klávesnice pouze s numerickými znaky.
Výhodné pro práci účetní, kancelářskou.
Numerická klávesnice
Čtečka otisku prstů
Čtečka otisku prstů
Podsvícená klávesnice Ano
Vstupy a výstupy
HDMI výstup
DisplayPort
DisplayPort
VGA výstup
VGA výstup je výstup sloužící k propojení např. externího monitoru s grafickou kartou v notebooku.
Obraz se tedy bude zobrazovat na obou displejích - VGA výstup
Počet USB 3.0
2
Počet USB-C 1x USB-C 3.1
Další porty Audio 3,5mm Jack
Konektor dockovací stanice
Je konektor, který využívají některé notebooky.
Výhodou je připojení všech periferií právě do dokovací stanice.
Pokud chcete tedy s notebookem odejít, odpojíte pouze jeden kabel a to právě od dokovací stanice.
Napájení
Počet článků baterie 3
Běžná výdrž baterie 12 hod.
Další parametry
Typ zařízení Konvertibilní, Cestovní, Stylový
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.1 cm
Výška výrobku 2.1 cm
Hloubka výrobku 21.8 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 45.0 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 3.0 kg
Hodnocení
100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 65 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Novy klimatizacny system 4-V-1 bez vonkajsej jednotky /chladi a kuri /...
Recorder Thomson dar 2060 ...
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...