Notebook Lenovo IdeaPad 5-14IIL05 šedý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Notebook Lenovo IdeaPad 5-14IIL05 šedý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Notebook Lenovo IdeaPad 5-14IIL05 šedý Obsah českého návodu Notebook Lenovo IdeaPad 5-14IIL05 šedý
  • Zařazení produktu: Notebooky Lenovo
  • Značka: Lenovo
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Lenovo Notebooky
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Lenovo výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Model: IdeaPad 5 14IIL05
Operační systém: Windows 10 Home 64
Procesor: Intel Core i7-1065G7 (4C / 8T, 1.3 / 3.9GHz, 8MB)
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe 3.0x2
Optická mechanika: Ne
Displej:14'' FHD (1920x1080) IPS 300nits, matný
Grafická karta: Intel Iris Plus Graphics
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace:
11ax, 2x2
BT5.1
USB:
-2x USB 3.1 Gen 1 typ A (jeden stále pod napětím)
-1x USB 3.1 Gen 1 typ C (funkce napájení a DP)
Další konektory:
1x HDMI 1.4b
1x 3,5mm combo Jack
Čtečka paměťových karet: Ano (MMC, SD, SDHC, SDXC)
Výdrž baterie: až 11 hodin Baterie: Li-ion 57Wh
Napájení: 95W pomocí USB-C
Šasi: Hliník Barva: Platinum Grey
Rozměry: 321,57 x 211,59 x 16,9 mm Hmotnost: 1,38 kg
Záruka:24
Stránka výrobce https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad/IdeaPad_5_14IIL05?M=81YH004BCK
  • ideapad5_ug_cs_202001 (Návod k použití CZ, 10.66 MB)
Návod k obsluze Notebook Lenovo IdeaPad 5-14IIL05 šedý
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 74 stránek, formát PDF, velikost souboru 11.18 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Notebook Lenovo IdeaPad 5-14IIL05 šedý
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Partnumber 81YH004BCK
Procesor
Počet jader čtyřjádrový procesor
Typ procesoru INTEL Core i7 Ice Lake
Označení procesoru 1065G7
Frekvence procesoru 1300 MHz
Frekvence procesoru (maximální) 3900 MHz
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 14 "
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením
Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
matný
Rozlišení displeje 1920 x 1080
Dotykový displej
Dotykový displej umožňuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
Ne
Operační paměť
Velikost paměti RAM
Paměť RAM je možné dlouze popisovat.
Jedná se o paměťové moduly, uvnitř počítače, které spuštějí Váš počítač.
Paměti se dají ve většině případů rozšiřovat - Velikost paměti RAM
16GB
Typ paměti DDR4
Frekvence paměti 3200 MHz
Paměť Intel Optane Ne
Pevný disk
Typ pevného disku SSD
Kapacita pevného disku
512 GB
Mechanika
Typ optické mechaniky bez optické mechaniky
Grafická karta
Typ grafické karty sdílená paměť
Výrobce grafické karty Intel
Model grafické karty Iris Plus Graphics
Velikost paměti VGA - MB
Připojení a sítě
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Wi-Fi
Ano
3G
Ne
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě">LAN (Ethernet)
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Webkamera a mikrofon
WEB kamera
Další vlastnosti
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.
Operační systém
Microsoft Windows 10 Home
Numerická klávesnice
Je oddělená klávesnice pouze s numerickými znaky.
Výhodné pro práci účetní, kancelářskou.
Numerická klávesnice
Čtečka otisku prstů
Čtečka otisku prstů
Podsvícená klávesnice Ano
Vstupy a výstupy
HDMI výstup
DisplayPort
DisplayPort
VGA výstup
VGA výstup je výstup sloužící k propojení např. externího monitoru s grafickou kartou v notebooku.
Obraz se tedy bude zobrazovat na obou displejích - VGA výstup
Počet USB 3.0
2
Počet USB-C 1x USB-C 3.1
Další porty 1x Audio vstup/výstup combo 3,5mm Jack
Konektor dockovací stanice
Je konektor, který využívají některé notebooky.
Výhodou je připojení všech periferií právě do dokovací stanice.
Pokud chcete tedy s notebookem odejít, odpojíte pouze jeden kabel a to právě od dokovací stanice.
Napájení
Běžná výdrž baterie 11 hod.
Další parametry
Typ zařízení Cestovní, Klasický notebook, Multimediální, Stylový
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.1 cm
Výška výrobku 21.1 cm
Hloubka výrobku 1.7 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 45.0 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 3.0 kg
Hodnocení
80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5
Tento produkt už hodnotilo 77 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Novy klimatizacny system 4-V-1 bez vonkajsej jednotky /chladi a kuri /...
Recorder Thomson dar 2060 ...
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz
Autor: Milan
Chladnička ETA 236790000F bílá
Dobrý den, jak vyměnit žárovku (postup) u vnitřního osvětlení Chladničky ETA 2367 90000F. Děkuji za zpětnou odpověď MG...