Notebook Lenovo IdeaPad C340-14API černý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Notebook Lenovo IdeaPad C340-14API černý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
  • Zařazení produktu: Notebooky Lenovo
  • Značka: Lenovo
  • Autorizovaný servis Lenovo Notebooky
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Lenovo výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Model: Lenovo ideapad C340-14API
Operační systém: Windows 10 Home S
Procesor: AMD Athlon 300U (2C / 4T, 2.4 / 3.3GHz, 1MB L2 / 4MB L3)
Paměť: 4GB DIMM DDR4-2400
Pevný disk: 128 GB SSD M.2 2280
Optická mechanika: Bez optické mechaniky
Displej: 14'' FHD (1920x1080) TN 220nits Glossy, dotykový
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon Vega 3 Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Web kamera: 720p
Čtečka otisků prstů: Ano
Bezdrátová komunikace: *WI-FI (11ac, 1x1) *Bluetooth 4.2
USB:
*2x USB 3.1 Gen 1 (one Always On)
*1x USB 3.1 Type-C Gen 1
Další konektory:
*1x HDMI 1.4b
*1x AC power adapter jack,
*1x 3.5mm headphone / microphone combo jack
čtečka paměťových karet: 4-in-1 media reader (MMC, SD, SDHC, SDXC)
Baterie: Li-ion 45 Wh
Výdrž baterie: 10 h
Napájení: 65 W Round Tip
Barva: Černá (Onyx Black)
Rozměry: 328x17.9x229 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 1.65 kg
Návod k obsluze Notebook Lenovo IdeaPad C340-14API černý
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Partnumber 81N600CHCK
Procesor
Počet jader dvoujádrový procesor
Typ procesoru AMD Athlon
Označení procesoru 300U
Frekvence procesoru 2400 MHz
Frekvence procesoru (maximální) 3300 MHz
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 14 "
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením
Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
lesklý
Rozlišení displeje 1920 x 1080
Dotykový displej
Dotykový displej umožnuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
ano
Operační paměť
Velikost paměti RAM
Paměť RAM je možné dlouze popisovat.
Jedná se o paměťové moduly, uvnitř počítače, které spuštějí Váš počítač.
Paměti se dají ve většině případů rozšiřovat - Velikost paměti RAM
4GB
Typ paměti DDR4
Frekvence paměti 2400 MHz
Paměť Intel Optane ne
Pevný disk
Typ pevného disku SSD
Kapacita pevného disku
128 GB
Mechanika
Typ optické mechaniky bez optické mechaniky
Grafická karta
Typ grafické karty sdílená paměť
Výrobce grafické karty AMD
Model grafické karty Radeon Vega 3
Velikost paměti VGA - MB
Připojení a sítě
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Wi-Fi
3G
Ne
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě">LAN (Ethernet)
Ne
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Webkamera a mikrofon
WEB kamera
Další vlastnosti
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.
Operační systém
Microsoft Windows 10 S
Numerická klávesnice
Je oddělená klávesnice pouze s numerickými znaky.
Výhodné pro práci účetní, kancelářskou.
Numerická klávesnice
Čtečka otisku prstů
Podsvícená klávesnice Ano
Vstupy a výstupy
HDMI výstup
DisplayPort
DisplayPort
VGA výstup
VGA výstup je výstup sloužící k propojení např. externího monitoru s grafickou kartou v notebooku.
Obraz se tedy bude zobrazovat na obou displejích - VGA výstup
Počet USB 3.0
2
Počet USB-C 1x USB-C 3.1
Další porty Audio 3,5mm Jack
Konektor dockovací stanice
Je konektor, který využívají některé notebooky.
Výhodou je připojení všech periferií právě do dokovací stanice.
Pokud chcete tedy s notebookem odejít, odpojíte pouze jeden kabel a to právě od dokovací stanice.
Napájení
Typ baterie Li-Ion
Běžná výdrž baterie 10 hod.
Další parametry
Typ zařízení Stylový , Cestovní, Konvertibilní
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.8 cm
Výška výrobku 1.8 cm
Hloubka výrobku 22.9 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 45.0 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 3.0 kg
Hodnocení
60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5
Tento produkt už hodnotilo 99 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Nový komentář k Notebook Lenovo IdeaPad C340-14API černý
Předmět: Ventilátory
Datum: 25.02.2023 16:38:25Autor: Čihánek
Dodávám, že se mi jedná o Lenovo IdeaPad C340-14API černý
Odpovědět
Předmět: Ventilátory
Datum: 25.02.2023 16:36:59Autor: Čihánek
Odpovědět
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W