|
Český návod k obsluze Nůž Gardena HandyMower Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Nůž Gardena HandyMower
- Zařazení produktu: Příslušenství pro sekačky, traktory Gardena
- Značka: Gardena
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Gardena Příslušenství pro sekačky, traktory
|
Návod k obsluze Nůž Gardena HandyMower obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Gardena a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Gardena návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Gardena výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuNůž Gardena HandyMower Už vaše sekačka není tak výkonná jako dříve? Pak je řešení jednoduché – výměna nože za nový. Gardena nabízí originální nůž HandyMower vyrobený z kalené oceli. Po výměně nože bude vaše sekačka na trávu HandyMower podávat opět špičkové výkony.Náhradní nůž Gardena pro sekačky HandyMower - Pokud výkon vaší sekačky na trávu klesá, nabízíme tyto vysoce kvalitní náhradní nože vyrobené z kalené oceli, pevné pro přesné a čisté sečení trávy.
|
Návod k obsluze Nůž Gardena HandyMowerStažení PDF návodu k obsluze pro Nůž Gardena HandyMower není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Nůž Gardena HandyMower| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ příslušenství | nůž / struna | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 5.0 cm | | Výška balení | 22.0 cm | | Hloubka balení | 3.0 cm | | Hmotnost balení | 0.4 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 21 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Panasonic NV-GS 17 v cestine... tiskárna Color Laser Jet Pro MFP M183fw... Potřebuji změnit černá písmenka na bílém podladu na bílá písmenka na černém podkladu. děkuji... Benq NSH200BQ... aku kolečko Zl-EWB150-100l od značky Zipper... 8gtvrj...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Calgon Autor: Jiří CALGON 1 kg Při přidání prášku Calgon do prášku na praní se z prášku Calgon udělal tvrdý koláč který se nerozluštil a zůstal po praní v přihrádce.... výmena prasknuteho klinového remena Autor: neznámý Kultivátor Fieldmann FZK 2005-E černý zelený ako vymenit klinový remen
... Ionizátor vzduchu P3 International P4620 - návod. Autor: neznámý Ionizátor vzduchu P3 International P4620 Dobrý deň, som doslova šokovaný s tým čo robite s návodom k zariadeniu. Takže celý návod a podrobné informácie o výrobku dostane spotrebitel, až keď si výrobok zakúpi a to mu ešte návod pošlete za poplatok. To kde žijete ? To si spotrebiteľ kupuje "mačku vo... servis Autor: neznámý Autokamera Nextbase Dash Cam 322GW černá Kamera mi přestala fungovat. vždy když ji připojím k napájení se spustí pípání, které nejde vypnout a ani nahrávání se nespustí. Prosím upřesnit, kde je možno provést diagnostiku závady popřípadě opravu. Nejlépe v Pardubicích.
Děkuji a přeji hezký de... klavesnice Autor: neznámý Klávesnice Genius GX Gaming Scorpion K8, nejdou mi psat cisla na prave strane klavesnice pres numlock... |
|