|
Český návod k obsluze Nůžky na větve Gardena FreshCut 12212-20 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Nůžky na větve Gardena FreshCut 12212-20
- Zařazení produktu: Ruční zahradní nářadí Gardena
- Značka: Gardena
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Gardena Ruční zahradní nářadí
|
Návod k obsluze Nůžky na větve Gardena FreshCut 12212-20 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Gardena a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Gardena návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Gardena výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuGardena 12212-20 Praktické a spolehlivé nůžky Gardena FreshCut jsou šikovným pomocníkem pro každého zahradníka. Oceníte je při stříhání bylinek, lesních plodů či řezaných květin. Díky preciznímu tvarování a vysoké ostrosti zvládnou tyto nůžky stříhat čistě a přesně až ke špičce. Snadno se s nimi dostanete i do těsných a těžko přístupných míst, což oceníte při stříhání bylinek a květů rostlin. Ergonomické tvarování pro snadnou práci Tyto zahradní nůžky potěší ergonomickou rukojetí s měkkými prvky, díky čemuž vás ani při delší práci nebude bolet ruka. Bezpečné použití zajišťuje protiskluzový povrch společně s jednoručním uzamykacím mechanismem a bezpečnostním krytem, který poslouží, když nůžky zrovna nepoužíváte. Jistě také oceníte možnost umývat nůžky v myčce nádobí.
Klíčové vlastnosti: - Zahradní nůžky na střih bylinek, lesních plodů a květin
- Ergonomické tvarování rukojeti s měkkými prvky
- Jednoruční uzamykací mechanismus pro komfortní a bezpečnou manipulaci
- Lze umývat v myčce nádobí
- Bezpečnostní kryt a otvor na zavěšení
Nůžky Gardena 12212-20- Nůžky FreshCut značky GARDENA jsou obzvláště vhodné pro sklizeň čerstvých bylinek, lesních plodů nebo řezaných květin.
- Úzké, špičaté přesné nože vyrobené z odolné nerezové oceli na vás zapůsobí při každém střihu.
- S pomocí nůžek FreshCut se vám podaří provádět čisté a přesné střihy až ke špičce.
- Nůžky na sklizeň zvládají i těsná místa, takže můžete snadno sklízet bazalku nebo květy hluchavkovitých rostlin.
- Nůžky se pohodlně a bezpečně drží v ruce díky protiskluzovým rukojetím ErgoTec s měkkými prvky.
- Pro bezpečné skladování a přepravu nasaďte na uzavřené nože přiložený bezpečnostní kryt.
- Jednoruční uzamykací mechanismus vám umožní nůžky jednoduše odemknout a pevně je uzamknout.
- Bez ohledu na to, co stříháte, nože vhodné pro styk s potravinami nevydávají chuť ani vůni.
- Pro snadné čištění jsou nůžky vhodné do myčky nádobí.
- GARDENA vám nabízí na tyto kvalitní nůžky FreshCut, vyrobené v Německu, dlouhou záruku výrobce v trvání 25 let po registraci na gardena.com/registration do 3 měsíců od zakoupení.
- Opatrná manipulace.
- GARDENA mikrostřih.
- Dopřejte své sklizni respekt, který si zaslouží, a to díky naší řadě přesných nástrojů.
|
Návod k obsluze Nůžky na větve Gardena FreshCut 12212-20Stažení PDF návodu k obsluze pro Nůžky na větve Gardena FreshCut 12212-20 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Nůžky na větve Gardena FreshCut 12212-20| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Určení | zahrada | | Specifikace | zahradní nářadí | | Délka lišty | 10 cm | | Možnost využití | hobby | | Typ | na bylinky | | Typ zahradního nářadí | nůžky | | Sada ručního nářadí | Ne | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 11.7 cm | | Výška výrobku | 3.5 cm | | Hloubka výrobku | 18.0 cm | | Hmotnost výrobku | 0.6 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 19.3 cm | | Výška balení | 4.0 cm | | Hloubka balení | 12.0 cm | | Hmotnost balení | 0.1 kg |
Hodnocení60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 79 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Dobrý den, sháním český návod pro bezdrátový telefon Panasonis KX-TG6822 DUO (2 sluchátka), koupený v německém Kaufland Marketplace, bohu... Sušička Whirlpool C WSD74MWBS CZ X... Indukční deska Beko... Kombinovaná lednice Whirlpool BSNF 8152W . Jak vyměnit světlo v ovládacím panelu,jak to rozebrat.... Boox Leaf... Powerbanka Baseus Mini s bezdrátovým nabíjením 5000 mAh 20W USB-C - bílá...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Jak připevnit k radiátoru Autor: Vasil Posilovač radiátoru Livington SmartAir M37112 Spolu s Livington SmartAirem jsou dodávány dva šrouby s úhelníčky. Nepodařilo se mi ale nikde zjistit, jak s nimi připevnit Livington SmartAir k radiátoru. Může mi, prosím, někdo poradit? Děkuji.... lamax tracking Autor: neznámý GPS lokátor LAMAX Přestal mě upozorňovat jak zvukově,tak symbolem v telefonu při opuštění monitorované oblasti.... Dotaz Autor: neznámý Kávovar Sencor SES6050SS pákové espresso sencor SES 605055 - hlásí není voda a v zásobníku. ale voda v zásobníku je. Baslík... mám problém s nastavením detektoru kouře Autor: Zdeněk Detektor kouře FireAngel ST-622 prosím o radu, jak zprovoznit detektor kouře ST-622N... Call off Duty Vanguard Autor: Milan Hra Ubisoft PlayStation 4 Call of Poprosil by som návod ako to spustiť. Ďakujem ... |
|