NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý Obsah českého návodu Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý
 • Zařazení produktu: Klimatizace Rohnson
 • Značka: Rohnson
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Rohnson Klimatizace

Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý
Návod k obsluze Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Rohnson a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Rohnson návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Rohnson výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh 4 v 1, bílá


Ochlazovač vzduchu Rohnson o příkonu 80 W zvládne práci několika přístrojů najednou. Nabízí užitečné funkce, jako je ochlazování, ventilátor, ionizaci a čištění vzduchu. Nasátý vzduch je zbaven částic prachu, nečistot, pachů a choroboplodných zárodků a ovzduší ve vašem domě se promění ve zdravé a příjemné. Přístroj dokáže při maximální rychlosti proudění vzduchu 450 m3/h snížit teplotu v místnosti o 3-4 °C. Příjemné ochlazení oceníte především během tropických dní a nocí. Do spodní části ochlazovače výrobce umístit snadno vyjímatelný zásobník na vodu o objemu 6 l a praktický ukazatel hladiny vody. Snadno si nastavíte časovač pro automatické vypnutí v rozmezí 12 hodin. V případě prázdného zásobníku vody dojde k automatickému vypnutí ochlazování.

Tichý a výkonný


Model R-872 se pyšní velmi tichým provozem, který je ideální i pro čas spánku. Rovnoměrnou distribuci a recyklaci vzduchu v místnosti zajišťuje přístroj především díky filtru z přírodních vláken a prachovému filtru. Pomocí dotykového ovládacího panelu si můžete nastavit 3 rychlosti – nízkou, střední a vysokou. Pokud se vám nebude chtít vstávat kvůli přepínání rychlosti, využijete dálkové ovládání. Přehledný digitální ovládací panel v horní části ochlazovače zobrazuje aktuální teplotu v místnosti.  


Klíčové vlastnosti:


 • ochlazovač vzduchu 360° s příkonem 80 W
 • 3 rychlosti – nízká, střední a vysoká
 • hlučnost 48 dB a zásobník na vody o objemu 6 l
 • filtr z přírodních vláken, prachový filtr
 • dotykový ovládací panel

 
Využijte jedinečných funkcí ochlazovače vzduchu Rohnson Refresh 4 v 1!
 
 
 

Praktický přístroj


Nedokážete usnout v přehřáté místnosti, kde se nehýbe vzduch? Ideálním řešením je použití moderního ochlazovače Rohnson R-872 Refresh 4 v 1. Přístroj dokáže snížit teplotu v místnosti o 3-4 °C a nabízí také funkci ionizace, čištění vzduchu nebo praktický ventilátor.
 

 
 
 

Dálkové ovládání


Ochlazování vzduchu nikdy nebylo tak jednoduché! Ovládejte nastavení přístroje pomocí dálkového ovládání nebo přehledného digitálního ovládacího panelu. Výrobce vybavil model R-872 minimalistickými tlačítky, se kterými bude ochlazování vzduchu hračka.
 

 
 
 

Kvalitní provedení


Rohnson R-872 dosahuje maximální rychlosti proudění vzduchu 450 m3/h. Aby zajistil rovnoměrnou distribuci a recyklaci vzduchu v místnosti, musí spoléhat na filtr z přírodních vláken a prachový filtr.
 
 
 

 


Zásobník vody


Ve spodní části přístroje se nachází praktický zásobník na vodu o objemu 6 l. Pokud se během provozu tento zásobník vyprázdní, ochlazovač vzduchu se automaticky vypne. 
 
 

 
 

Ovládací panel


Žádný přístroj se neobejde bez přehledného ovládacího panelu. Rohnson R-872 disponuje dotykovým ovládacím panelem s jednoduchými tlačítky ovládání. Horní část přístroje disponuje také snadno čitelným displejem.
 

 

Zdravé ovzduší


Přístroj 4 v 1 v sobě ukrývá hned několik funkcí. Patří mezi ně ochlazovač, ventilátor, ionizátor a v neposlední řadě také čištění vzduchu. Tyto užitečné funkce ocení nejen alergici, ale také rodiny s dětmi, starší lidé a především milovníci čistého a zdravého vzduchu.
 
 

 

 


 


Tichý pomocník


Model R-872 nabízí velmi tichý provoz během každého dne a je ideální i pro použití během spánku. Nevyruší žádné spící miminko, ani jiného člena domácnosti. Tohoto tichého pomocníka si zamilujete!
 

 
 

Ozdoba interiéru


Ochlazovač vzduchu je nejen praktickým pomocníkem, který zajišťuje zdravý a čistý vzduch. Přístroj v bílém provedení je ztělesněním originálních tvarů a linií. Velmi rychle se stane středem pozornosti ve vašem interiéru.4 funkce v jednom spotřebiči:

 • Ochlazovač vzduchu
 • Ventilátor 360°
 • Ionizace
 • Čištění vzduchu
 • Ventilátor se 3 rychlostmi (nízká, střední, vysoká)
 • Rovnoměrná distribuce a recyklace vzduchu v místnosti
 • Tichý provoz, ideální pro čas spánku
 • Časovač pro automatické vypnutí v rozmezí 12 hodin
 • Dotykový ovládací panel
 • Dálkové ovládání
 • Digitální indikace teploty v místnosti
 • Filtr z přírodních vláken
 • Prachový filtr
 • Snadno vyjímatelný zásobník na vodu 6 l
 • Sníží teplotu v místnosti o 3-4 °C
 • Automatické vypnutí ochlazování v případě prázdného zásobníku
 • Ukazatel hladiny vody

Technické specifikace:

 • Příkon: 80 W
 • Frekvence: 50 Hz
 • Napětí: 220 ~ 240 V
 • Rozměry: 280 x 286 x 690 mm
 • Hmotnost: 5 kg
 • Maximální rychlost proudění vzduchu: 450 m3/h
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílýStáhnout PDF návod - Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý
(PDF file, 0.27 MB)


Technické parametry

Ochlazovač vzduchu Rohnson R-872 Refresh bílý

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Funkce chlazení, čištění vzduchu, ventilátor
Příkon 80 W
Časovač Ano
Ionizace
Negativní iony modifikují polaritu částic, nacházejících se ve vzduchu a nutí je magneticky se vázat mezi sebou. V důsledku tohoto jevu se částice stávají mnohem větší a neschopné udržet se ve vzduchu a
tak jsou vypuděné ze vzduchu, který vdechujeme.
Negativní iony se nacházejí v našem prostředí všude tam, kde je cítit svěží a čistý vzduch, zejména poblíž vodopádů, mořských vln, řek a na horách.
Bylo dokázáno, že negativní iony mají kladný vliv na naše zdraví, a proto vyšší počet negativních ionů než počet pozitivních ionů ve vzduchu má mnohé výhody.

Ionizace
Ano
Objem nádrže (na vodu) 6 l
Ventilátor 3 rychlosti
Dálkové ovládání
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál - Dálkové ovládání
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 34.0 cm
Výška výrobku 81.0 cm
Hloubka výrobku 24.0 cm
Hmotnost výrobku 5.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 37.0 cm
Výška balení 82.0 cm
Hloubka balení 27.5 cm
Hmotnost balení 6.2 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 63 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Plotostřih elektrický RIWALL REH 6261 RH...
Motorola Moto G9 Play návod a manuál. Stránku s produktem jsem našel, ale odkaz na stažení návodu ani omylem, tak co dělám špatně???...
multifunkční tiskárna Canon PIXMA TS3150 ...
Dobrý den, zakoupil jsem mobil motorola moto e6s, bohužel bez návodu k uvedení do provozu. Za pomoc velice děkuji. Štibřík...
Mám zájem o podrobný návod na zakoupený mobil pro 85letou maminku iGET SIMPLE D7 Yellow mauál u výrobku je tak stručný, že tam není popsá...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Parní čistič tyčový Bissell 1977N Vac&Steam Titanium
Autor: Jiřina Kišovå
Parní čistič Bissell 1977N Vac &
Parní čistič po zapnutí netvoří påru. Po zapnutí se mop sice nahřívá, ale páru nevytváří. Teplota je zřejmě nízkå na to, aby se pára vytvořila. Na ovladači je zvolena silnější påra. Po vytření pak zůståvá podlaha mokrá a vysušuje se stejnou do...
Dotaz
Autor: Zbyněk Rychtar
Mobilní telefon Aligator S6000 Dual SIM
Jak dělat foto z obrazovky...
NEZODPOVĚDNOST FIRMY PI PRODEJI MT.
Autor: Josef T i ch ý
Mobilní telefon Samsung Galaxy A21s 64
Je to nevěstinec,/ čti BORDEL / , že se prodává kvalitní a ne levný MT bez českého manuálu. Dnes jsem ho v Pardubicích koupil a od té chvíle jsem bez možnosti ho používat. Nemám kde se domoci rady,abych nezůstal bez spojení. STALO SE !!!! PLÁČU SICE PĚKNĚ,A...
český návod na REDMI NOTE 8T
Autor: František Čížek
Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8T
Prosím o zaslání českého návodu na tento mobil.děkuji Čížek...
Jbl
Autor: Karloa a
Přenosný reproduktor JBL GO 2 modrý
Stejny problem jbl go nereaguje, sviti porad cervene...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - DVD přehrávač Orava PD-308 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dvd-prehravac-orava-pd-308-cerny-17152-cesky-navod.pdf
Detail - Notebook Prestigio SmartBook 141 C04 šedý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-prestigio-smartbook-141-c04-sedy-41170-cesky-navod.pdf
Detail - Radiobudík Blaupunkt CR7USB černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ radiobudik-blaupunkt-cr7usb-cerny-32679-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Verge modré
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-xiaomi-amazfit-verge-modre-26648-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Xiaomi Mi Band 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-xiaomi-mi-band-3-cerny-24363-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020