|
Český návod k obsluze Odšťavňovač Sencor SSJ 4041BK Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Odšťavňovač Sencor SSJ 4041BK
- Zařazení produktu: Odšťavňovače Sencor
- Značka: Sencor
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Sencor Odšťavňovače
|
Návod k obsluze Odšťavňovač Sencor SSJ 4041BK obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Sencor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Sencor návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sencor výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktu
Výkonný šnekový odšťavňovač Sencor - 60 otáček za minutu • objem nádoby na nápoj 0,8 l • objem nádoby na dužinu 0,8 l • nerezové mikrosítko • trojitá bezpečnostní pojistka • hlučnost menší než 70 dB • protiskluzové nožičky s přísavkami • velikost: 21 × 44,5 × 23 cm • váha: 4,15 kg • barva: černá/stříbrná
Sencor SSJ 4042RD, černá/stříbrnáSencor SSJ 4042RD, černá/stříbrná Elegantní šnekový odšťavňovač v černo-stříbrném provedení se postará o tvorbu těch nejchutnějších ovocných šťáv. Odšťavňuje při nízkých otáčkách (60 otáček za minutu), zachovává všechny enzymy, vitamíny a další prospěšné látky, které jsou v ovoci obsažené. Šťávu lisuje, nerozmělňuje, zajistí tak dokonalé využití ovoce. Nekompromisní nerezové mikrosítko perfektně oddělí dřeň a vy získáte čerstvý džus té nejvyšší jakosti. Žádné přidané cukry nebo konzervanty. Co do odšťavňovače vložíte, to si potom také vypijete. Výsledná ovocná šťáva obsahuje minimální množství nechtěné pěny. Dokonale bezpečný Základem přístroje je účinný robustní 400W motor, díky kterému můžete odšťavňovat až 15 minut v kuse. Abyste měli proces odšťavňování pod kontrolou, je jeho miska průhledná. Stejně tak jsou průhledné nádoby na ovocnou šťávu a dřeň, obě o kapacitě 0,8 l. Tento odšťavňovač vás navíc trojitě chrání, motor se spustí, pouze pokud je správně sestaven, je vybaven funkcí automatického vypnutí po odejmutí krytu a funkcí automatického vypnutí v případě přehřátí motoru. Protiskluzové nožky s přísavkami zajišťují stabilitu přístroje na kuchyňské lince.
|
Návod k obsluze Odšťavňovač Sencor SSJ 4041BKStažení PDF návodu k obsluze pro Odšťavňovač Sencor SSJ 4041BK není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Odšťavňovač Sencor SSJ 4041BK| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | 410441 | | Další parametry | | Počet rychlostí | 1 | | Příkon odšťavňovače | 400 W | | Nádoba na šťávu | 0.8 l | | Kapacita nádoby na odpad | 0.8 l | Typ odšťavňovače Odšťavňovače dělíme na dva typy - odstředivé a šnekové. Odstředivé - ovoce nejdříve nastrouhají a pomocí odstředivé síly/vysokých otáček se ze surovin získá šťáva. Vysoká rychlost otáček však snižuje trvanlinost šťávy. Šnekové - pracují na principu pomalých otáček, kdy nejdříve surovinu rozdrtí a šťáva se poté přecedí přes jemné sítko. Výhodou je tichý chod přístroje, snadné čištění - Typ odšťavňovače | šnekový | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 21.0 cm | | Výška výrobku | 44.5 cm | | Hloubka výrobku | 23.0 cm | | Hmotnost výrobku | 4.2 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 26.0 cm | | Výška balení | 40.1 cm | | Hloubka balení | 34.3 cm | | Hmotnost balení | 6.2 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 70 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Odšťavňovač Sencor SSJ 4041BK
| Předmět: porucha činnosti | | Datum: 22.07.2023 14:59:56 | Autor: Hana | | Dobrý den, prosím, kde je chyba - vloni pracoval odšťavňovač v pohodě. Letos při prvním spuštění chvíli pracuje, ale špatně teče i šťáva i odpad z rybízu. po cca půl deci šťávy se zastaví úplně a již nejde spustit. 3x jsme vyčistili, znovu sestavili přesně podle návodu a stále stejné. Máme ho druhé léto. Děkuji za pomoc, Hana Breiová | | Odpovědět |
| Předmět: nejde uvolnit vrchní víko | | Datum: 14.07.2023 17:03:45 | Autor: Milan | nejde uvolnit horní víko /pootočit směrem ke značce oteřený zámek.
děkuji za radu.
| | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Dobrý den - poptávám návod k instalaci a použití domácí interiérové kamery - TP-LINK Tapo C220 - v českém jazyce.
Předem moc děkuji, J.... Dobrý den
Mám zájem o návod k obsluze zubního kartáčku Oral-B io series3
Děkuji
Šulcová... Svářečka fólií ETA electronic 0760
Dobrý den, dostal jsem darem uvedenou svářečku fólií, ale bez návodu. Požádal jsem firmu ETA o jeho ... sluchátka JBL 520BT... Návod k použití Osobní váha CONCEPT VO-2870 ... Bosch classicxx5...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Hlášení chyby Autor: Ludmila Objektiv Nikon 200-500 mm f 5.6G Dobrý den, prosím o radu. Mám objektiv nikkor af-s 200-500 5.6 ED používám ho na fotoaparátu Nikon z8 , dále mám adaptér ftzII a poslední dobou mi při focení hlásí chybu "Stiskněte tlačítko spouště pro resetování. Nejvíce to zlobí v režimu M,A když mám ... chybějící návod v češtině Autor: Blanka Indukční vařič KRAFT DELE KD4168 Vážení považuji za drzost nedodat návod v češtině a tady požadovat peníze za plnou verzi. Mohu Vás ubezpečit, že budu šířit Vaše "dobré jméno" dál. Očekávám plnou verzi do svého e-mailu. Možná byste rádi kontrolu svého podnikání že? Vaněčková... cistenie skla Autor: milan Trouba Mora VTS 546 DX Dobry den,potrebovali by sme vycistit sklo na dvierkach rury mora vt 546 dx. Mohli by ste nam ,prosim,poradit,ako sa da vytiahnut sklo z dvierok rury ?
Dakujem milan belas... dotaz Autor: Gabriela Radiopřijímač s DAB GoGEN DAB 300 dobrý den, jde vyměnit někde baterie do rádia? Prosím.... Dotaz prosim Autor: Jiří Meteorologická stanice EMOS E8466 černá stříbrná Dobrý den, mám již několik let meteor stanici Emos 8466 je to asi tři dny co se mi sami od sebe začali na displeji měnit barvy, i když jsem to restartoval a načetlo znova tak se to objevuje pořád do kola co prosím tím. Děkuji za Vaši odpověď
S pozdravem J. H. ... |
|