|
Český návod k obsluze Odvápňovač pro espressa Scanpart 6 x 15 g Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Odvápňovač pro espressa Scanpart 6 x
- Zařazení produktu: Odvápňovače Scanpart
- Značka: Scanpart
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Scanpart Odvápňovače
|
Návod k obsluze Odvápňovač pro espressa Scanpart 6 x obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Scanpart a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Scanpart návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Scanpart výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuOdvápňovací tablety do kávovaru - zbavují kávovar vodního kamene • v balení 6 ks po 15 g
Maxxo Odvápňovací tablety Ulehčete si život sobě i svému kávovaru díky těmto odvápňovacím tabletám. Příprava kávy je v dnešní době častou záležitostí a s tím se pojí také pravidelná údržba kávovaru, který se zanáší vodním kamenem. Ten se může podepsat jak na chuti samotné kávy, tak i na funkčnosti přístroje. Abyste předešli těmto potížím, používejte odvápňovací tablety od společnosti Maxxo. Zbavují kávovar vodního kamene, který se v něm usazuje, a vám tak pomáhá v cestě za dokonalou kávou. V balení naleznete celkem 6 ks těchto tablet.
|
Návod k obsluze Odvápňovač pro espressa Scanpart 6 x 15 gStažení PDF návodu k obsluze pro Odvápňovač pro espressa Scanpart 6 x 15 g není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Odvápňovač pro espressa Scanpart 6 x| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | 381470 | | Další parametry | Počet ks v balení Popisuje rozsah dodávky daného produktu. Bulk Základní balení obsahující pouze fyzický produkt. Tento typ balení neobsahuje krabici, kabeláž, návod, ani jiné doplňkové předměty. Retail Balení které je primárně určeno pro koncové uživatele. Produkt je dodáván v krabici, dodávka obsahuje například spojovací materiál, či software. Upozornění: rozsah jednotlivých typů balení se může lišit v závislosti na výrobci - Počet ks v balení | 6 ks | | Typ | pro espresso, kávovar | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 7.0 cm | | Výška výrobku | 15.0 cm | | Hloubka výrobku | 3.0 cm | | Hmotnost výrobku | 0.1 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 16.0 cm | | Výška balení | 3.0 cm | | Hloubka balení | 7.5 cm | | Hmotnost balení | 0.1 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 58 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Dron KF101 MAX-S / 4K Full HD kamera / GPS / 3osý Gimbal český návod... FEE63716PM... Music player, model KC-806... Skener Epson Perfection V600 Photo... Prosím o český návod k horkovzdušné fritéze Severin FR 2430... Veritas Textima 8014/43 v češtině...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: neznámý Myčka nádobí Bosch Silence Plus SPV24CX00E Dobrý den,jiz vám někdo odpověděl? Máme stěny problém. Děkuji. St.... Návod k použití Autor: Zita Sušička Beko DC 7130 Prosím o návod k použiti v cz. Děkuji ... Spínač - scipak Husqvarna 236 Autor: Miroslav Řetězová pila Husqvarna 236, benzínová Dobrý večer přeji, dostal jsem od jednoho zákazníka u nás v práci Husqvarna 236 - chtěl ji vyhodit že si koupil novou. Pila je zanedbatelná ale nalil jsem benzín a ona nastartovala na druhé zatáhnutí...Je tam asi špatná lišta i řetěz ale problém podle mého n... Dotaz Autor: Vladimír Autokamera Navitel R450 NV černá Koupil jsem kameru NAVITEL R450NV a kabel pro přenos dat. Používám kartu SD 16 GB.
Po připojení kamery do PC kabelem se mi v PC nezobrazí disk (připijení nového zařízení), a proto nemohu videa stahovat a zálohovat. Nezobrazí se.
Jak mám postupovat?
Děkuji za... Induč.varič kraft Autor: PhDr.Ján Indukční vařič KRAFT DELE KD4168 Varič som zaplatil,vašou zákonnou povinnosť je aby tam bol aj manuál v slovenčine a dodaný.
Žiadam o zaslanie manuálu v papierovej forme v slovenskom jazyku ako vám zákon káže.
S pozdravom
J.Kotlár,Ústecorlická 11 Poprad ... |
|