|
Český návod k obsluze Ohniště ACTIVA Sicilia Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Ohniště ACTIVA Sicilia
- Zařazení produktu: Ohniště ACTIVA
- Značka: ACTIVA
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis ACTIVA Ohniště
|
Návod k obsluze Ohniště ACTIVA Sicilia obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku ACTIVA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální ACTIVA návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku ACTIVA výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuOhniště Sicilia od německé společnosti ACTIVA - Oheň neodmyslitelně patří ke chvilkám pohody a posezení s přáteli
- Oheň v lehce přenosném ohništi Sicilia je nejenom stylový zdroj osvětlení a tepla na zahradě, terase či na trávníku, ale může se využít i jinak. Buď na klasické opečení špekáčků nebo například ve spojení s roštem či trojnožkou na klasické grilování nebo přípravu jídla v kotlíku.
- Ohniště je vyrobeno ze silnostěnné tmavé oceli o šířce stěn 2,5 mm a je tak velmi stabilní a pevné.
- Díky třem nohám je topeniště dostatečně vysoko nad terénem a nehrozí tak jeho poškození.
- Ohniště má velký průměr 80 cm a dostatečnou hloubku, takže lze udělat i velký oheň, který bude navíc i dobře chráněn před větrem.
Technické parametry: - Rozměr topeniště: průměr 800 mm
- Materiál: silnostěnná ocel
- Hmotnost: 17.70 kg
- Rozměry: 90 x 35 x 50 cm
|
Návod k obsluze Ohniště ACTIVA SiciliaStažení PDF návodu k obsluze pro Ohniště ACTIVA Sicilia není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Ohniště ACTIVA Sicilia| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Tvar | kruh | | Poklop | Ne | | Rozměry topeniště (VxŠxH) | 80 cm | | Materiál | ocel | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 27.0 cm | | Výška balení | 81.0 cm | | Hloubka balení | 81.0 cm | | Hmotnost balení | 20.0 kg |
Hodnocení60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
AEG 944114746... hledam navod pro discman technika pcd-206... Chytré hodinky Apple Watch SE 3 GPS 40mm hvezdně bílý hliník - hvezdně bílý sportovní řemínek - S/M (MEH34MP/A)... Dobrý deň,prosím o návod na autonabíjačku EMERGIX 12V 6A
Ďakujem... Masážní křeslo Sueeno V2... Bissell CrossWave OmniFind Select 3551N
...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: Vladimír Gramofon Audio-technica AT-LP120XUSB černý Dobrý den, po dohrání desky zvedne se přenoska a zastaví talíř nebo se to musí udělat ručně??... špatně nasává špinavou vodu z koberce Autor: neznámý Tepovač koberců Kärcher SE 5.100 Karcher SE 5.100. Bílým kyblíkem nastříkám ale do špinavého se mi podaří nasát jen 1/ 2 kyblíku. Vyčistila jsem papírový filtr a rozebrala nasávací hubici. Nikde jsem problém neodhalila. Co mám ještě překontrolovat. Předem děkuji za radu... PSG8040/60 nedá sa zapnúť, blikajú všetky kontrolky, čo je na príčine? Autor: Bendík Žehlicí systém Philips PerfectCare 8000 Series Tie obrázky dodané pri kúpe sú na prd. Kde sú chybové hlásenia ako u normálnych výrobkoch. A že podrobný návod na obsluhu za poplatok, to si snáď robíte zo zákazníkov srandu.... kopírování Autor: Renáta Válec OKI MC853 873, 30000 stran mohu kopírovat na kreslící papír (tvrdý ) a jak?... Dotaz Autor: Králová Mobilní telefon Nokia 230 Dual SIM jak prosím zjistím stav kreditu? Díky za radu.... |
|