|
Český návod k obsluze Opékač topinek Electrolux EAT7700 stříbrný nerez Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Opékač topinek Electrolux EAT7700 stříbrný nerez
- Zařazení produktu: Topinkovače Electrolux
- Značka: Electrolux
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Electrolux Topinkovače
|
Návod k obsluze Opékač topinek Electrolux EAT7700 stříbrný nerez obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Electrolux a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Electrolux návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Electrolux výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuTopinkovač s dvěma otvory - max. 850W
- funkce rozmrazování
- elektronická regulace
- kontrolka zapnutí
- kontrolka ohřevu
- automatické vycentrování chleba
- barva nerez/stříbrná
Dokumentace k tomuto produktu - EAT77XXX_Toaster_Electrolux_170306 (Návod k použití CZ, 4.73 MB)
|
Návod k obsluze Opékač topinek Electrolux EAT7700 stříbrný nerezStažení PDF návodu k obsluze pro Opékač topinek Electrolux EAT7700 stříbrný nerez není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Opékač topinek Electrolux EAT7700 stříbrný nerez| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | Centrování Slouží k tomu, aby byl krajíc symetricky opékán z obou stran a nepřipálil se přímým kontaktem s topnými tělesy - Centrování | Ano | | Funkce stop | Ano | | Konstrukce topinkovače | dvouštěrbinový | | Počet topinek | 2 | | Příkon | 850 W | | Regulace stupně opékání | Ano | Rozmrazování Lze vložit do přístroje zmrazený toust, přístroj toust rozmrazí a zároveň opeče (není třeba předem rozmrazit) - Rozmrazování | Ano | Rozpékač pečiva Zabudovaný nebo odnímatelný nástavec na rozpékání pečiva - Rozpékač pečiva | nemá rozpékač | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | stříbrná | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 26.2 cm | | Výška výrobku | 21.9 cm | | Hloubka výrobku | 18.1 cm | | Hmotnost výrobku | 1.4 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 33.7 cm | | Výška balení | 22.2 cm | | Hloubka balení | 18.4 cm | | Hmotnost balení | 1.8 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 00 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Sigma objektiv 17 40mm f1.8 ... BT22
... Mylcon dray fritéza AIRFRYER FRYTOWNICA FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA... Chytré hodinky ARMORR Titan GPS verze:375FAV002674
V príloženém stručném návodu je uvedena tato stranka s odkazem, že je zde podrobný návod... AMAZFIT T-REX 3 PRO 48mm ... Handsfree Interphone CellularLine Shape...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Skartovač Leitz IQ Slim Home Office Autor: neznámý Skartovač Leitz IQ Slim Home Office Dobrý den,
vlastníme tento model a nelze zapnout. Je používaný..myslím,že naposledy došlo k zahlcení větším množstvím papíru.
Děkuji za radu
s pozdravem
Kučerová... Nelze načíst sim Autor: Zdeňka IP kamera IMMAX NEO LITE Smart Dobrý den, snažíme se marně o instalaci kamery. Vše podle pokynů v návodu, ale stále bliká červená dioda pro sim kartu. Přitom sim je potvrzená jako odblokovaná i s daty. Prosíme o radu.
Plašilová ... Dotaz Autor: Evžen Šicí stroj Veritas Famula Prosím o radu jak správně nasadit spodní cívku s nití.Mám Veritas FAMULA 4691 i s origitálnim návodem, ale potřeboval bych podrobnější návod protože po instalaci mi nevyjíždí spodní nit.Děkuji za radu Evžen Svoboda tel.602665642. ... Dotaz na ND Autor: Pavol Pila Chainsaw Mam pilku CHAIN SAW, MAX 130MM, (4") a potreboval by som náhradnú reťaz. Dá sa zohnať?
Ďakujem.... překladač Autor: Chrobák Translator Enence personat MUAMA Tak to je vp.
deli -to si ještě musím k tomu vašemu ,co mu říkáte překládač koupit český návod ?
Jste obyčejní podvodníci !!! a nefunguje mi to ! Přesně ,jak je to v ostatních komentářích.... |
|