NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Outdoorová kamera GoPro HERO 10

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Outdoorová kamera GoPro HERO 10

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Obsah českého návodu Outdoorová kamera GoPro HERO 10
  • Zařazení produktu: Outdoorové kamery GoPro
  • Značka: GoPro
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis GoPro Outdoorové kamery

Návod k obsluze Outdoorová kamera GoPro HERO 10 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku GoPro a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální GoPro návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku GoPro výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

GoPro HERO 10 Black

S novým, revolučním procesorem GP2 přináší GoPro HERO 10 Black zcela nové možnosti – včetně natáčení videí v dechberoucím rozlišení 5,3K při 60 FPS (nebo 4K se 120 FPS). Zrychluje ale i odezvu dotykové obrazovky a vše je s ním hladší i rychlejší. Královské kvalitě záběrů pak napomáhá také velký senzor a stabilizace HyperSmooth 4.0.

Kamera je samozřejmě navržená tak, aby uspěla i v nejnáročnějších podmínkách – na saharské poušti i dně oceánu. Umožní vám pořizovat až 23Mpx fotografie a přichází i s vynikající aplikací GoPro Quik App, která vám umožní pořízená videa vyladit k dokonalosti.

Klíčové vlastnosti:


Supervýkonný procesor GP2

Rozlišení 5,3K s 60 snímky za vteřinu

Pokročilá stabilizace HyperSmooth 4.0

Vodotěsná konstrukce

Vyšší kvalita i při slabém osvětlení
Vaše zážitky si zaslouží sdílet!Fantastický výkon

Špičková kamera GoPro HERO 10 disponuje supervýkonným procesorem GP2, díky kterému můžete natáčet až 5.3K videa nebo pořizovat 23MPx fotky ve vysoké kvalitě i při slabém osvětlení. Potěší vás, nebo spíš nadchne, stabilizace HyperSmooth 4.0, která obraz vašich videí dokonale zklidní.

Procesor GP2

Dvojnásobný výkon přináší revoluční procesor GP2, který GoPro umožňuje vše dělat lépe.

5,3K video

GoPro HERO 10 Black zvládá natáčet nádherná videa v dechberoucím rozlišení 5,3K při 60 snímcích za vteřinu. Luxusní 4K snímky pak lze natáčet ve 120 FPS.

23 Mpx

Kamera umožní také pořizovat úchvatné fotografie díky snímači s 23 Mpx.

HyperSmooth 4.0

GoPro nasadilo nejpokročilejší stabilizaci HyperSmooth 4.0, aby byl každý záběr dokonale ostrý a bez nežádoucího roztřesení.

Kompatibilita

K výměně držáků nepotřebujete žádný obal, díky vestavěným skládacím nožičkám stačí otevřít, připojit a máte hotovo během pár sekund. A ještě jedna skvělá zpráva – všechno příslušenství kompatibilní s HERO9 Black je kompatibilní i s HERO10 Black!

Voděodolnost

Kamera HERO 10 Black je navržena tak, abyste s ní mohli natáčet působivé záběry v nejdrsnějším prostředí – v poušti i pod vodní hladinou.

Živé přenosy v rozlišení 1080p

Kamera umožňuje přenášet živé přenosy ve vysokém rozlišení 1080p a s dokonalou stabilizací HyperSmooth 4.0.

LCD displej

GoPro nabízí přední displej pro váš dokonalý přehled o záběru a nabízí citlivější dotykovou obrazovku díky revolučnímu procesoru GP2.

GoPro Quik App

Prostřednictvím aplikace pro mobilní telefon můžete editovat videa i je snadno sdílet.

Obsah balení:


Kamera H10B

Obal pro přenášení

USB-C kabel

Rychloupínací přezka

Samolepicí držák na přilbu

2× baterie

Shorty

Magnetic Swivel Clip

Specifikace

Bezprecedentní rychlost a dokonalá jednoduchost se spojují ve vůbec nejvýkonnější kameře GoPro - HERO10 Black.
Revoluční nový chip GP2 natáčí 5.3K video s dvojnásobným počtem snímků za sekundu*, pořizuje 23 Mpx fotky, má vylepšený výkon při horším osvětlení a bariéry bořící stabilizaci videa HyperSmooth 4.0 ve všech režimech. Pro zjednodušení je HERO10 propojena s cloudem – takže jakmile ji nabíjíš, tvoje záběry jsou automaticky nahrány na cloud.**
* V porovnání s HERO9 Black s GP1.
**V dosahu tvé domácí Wi-Fi sítě. Je vyžadováno předplatné GoPro.

Revoluční procesor
Rychlejší. Plynulejší. Lepší. Nový výkonný chip GP2 mění pravidla hry – pohotový výkon, rychle reagující ovládání dotykem a dvojnásobný počet snímků za sekundu, který přináší úžasně plynulé záběry. GP2 je vlastně “systém na chipu”, náš nejrychlejší vůbec a je vyvinut speciálně pro náročné požadavky GoPro.

Fotky + videa ve vysokém rozlišení, vysoký počet snímků
Přejdi na vůbec nejprecizněji natáčející GoPro. HERO10 nabízí dvojnásobný počet snímků pro báječně plynulé pohyby, úžasné 23MP fotky a video v rozlišení 5.3K při 60fps. Navíc můžeš natáčet v 8x slo-mo v rozlišení 2.7K a zastavit video v 5.3K a vytáhnout si z něj fotku v rozlišení 15.8MP, která vypadá vážně parádně.

Neuvěřitelná kvalita obrazu
Natáčej i s těmi nejjemnějšími detaily, realistickými texturami a dechberoucím kontrastem, dokonci i při horším osvětlení. Obrázky vypadají skvěle díky nové hydrofobní krytce čočce, která kromě odpuzování vody eliminuje odlesk čočky a další degradace obrazu.

HyperSmooth 4.0
HyperSmooth nikdy nezklidnil obraz tolik jako nyní a tak snadno dosáhneš nejlepší stabilizace, kdykoliv je to potřeba. Navíc došlo k vylepšení natáčení při horším světle a vyrovnání horizontu má vyšší limit naklonění, takže když potřebuješ, tvé záběry budou vypadat perfektně vyrovnané.

Rychlá, spolehlivá konektivita
Super snadné, super rychlé. Přenos fotek a videí z GoPro připojenému ke cloudu do telefonu je snadné a všestranné – stačí si vybrat mezi jednoduchým bezdrátovým uploadem přes aplikaci Quik nebo bleskurychlým přenosem přes USB kabel.* K dispozici máš neomezené místo na cloudu s bezproblémovým automatickým uploadem. Stačí zapojit kameru, když jsi připojen k domácí Wi-Fi a o zbytek se postará kamera.**
* Vyžaduje adapter USB C to C nebo USB C to A + Apple Lightning to USB Camera, podle zařízení.
** Vyžaduje předplatné GoPro. Předplartné GoPro je dostupné ve vybraných zemích. Možno zrušit kdykoliv. Navštiv gopro.com pro informace a dostupnost.

Nová přední obrazovka + vylepšená výkonnost
Připravení záběru pro vloggování a selfie ti půjde lépe než kdykoliv předtím díky kvalitní přední LCD obrazovce s plynulejším pohybem a ostřejšími detaily. Dotykové ovládání je pohotové, takže spoušť reaguje rychleji. Živé streamování s HERO10 Black vypadá lépe než dříve a funkce webkamery jsou snadné a intuitivní.

Odolná a vodotěsná do 10 m
Kompletně vodotěsná a odolnější než kdy dříve - HERO10 Black je dostatečně všestranná pro jakékoli dobrodružství. Robustní konstrukce snese drsné zacházení, ať už projíždíš bahnem, sněhem nebo vodou (do hloubky 10 m). Kryt čočky, odolný proti poškrábání, nabízí dodatečnou ochranu a lze ho snadno v případě potřeby nahradit..

Baterie s dlouhou výdrží
Vysokokapacitní 1720 mAh lithium-iontová baterie poskytuje dostatek šťávy, takže se můžeš déle věnovat natáčení a méně měnění baterií.

Max Lens Mod
Nacvakni Max Lens Mod a získáš nejširší úhel záběru na kameře HERO – úžasných 155˚, plus nekompromisní stabilizaci Max HyperSmooth.

Webcam + živý streaming
Použij GoPro jako tu nejžhavější webkameru. Tato všestranná funkcionalita se přenáší do živého streamování, kde tvoje záběry budou při další vlogové aktivitě vypadat neuvěřitelně stabilně díky jemné stabilizaci HyperSmooth a ostrému rozlišení.

FUNKCE + VÝHODY

Power Tools
Zachyť ten pravý záběr nejsnadnějším možným způsobem – s nástroji Power Tools jako je LiveBurst, který umožní natočit 1,5 sekundy před a po záběru.
A i když spoušť zmáčkneš příliš pozdě, HindSight zaznamená až 30 sekund předtím, než začneš natáčet – nikdy nepromeškáš ten pravý moment. K dispozici máš i načasování záznamu a dobu trvání záznamu, takže stačí nastavit parametr a zbytek můžeš pustit z hlavy.

Vestavěné uchycení
Výměna držáků zabere jen pár sekund díky vestavěným skládacím nožičkám. Není potřeba frame – stačí otevřít, připojit a je hotovo. A co je ještě lepší – všechno příslušenství kompatibilní s HERO9 Black je kompatibilní i s HERO10 Black.

Předvolby
Zjednoduš si život – stačí vybrat předvolbu pro jakoukoliv situaci. HERO10 Black přichází připravena do akce: s režimy Standard, Activity a Cinematic. Můžeš si vytvořit i vlastní předvolby pro rychlý přístup k oblíbenému nastavení.

Výkonnostní parametry dle GPS
Zapni tuto funkci a v reálném čase se ti přes video objeví animované parametry s tvou rychlostí, nadmořskou výškou, umístěním na trati a gravitační silou. Snadno tak můžeš zobrazit své statistiky a videu dodat profesionální nádech.

VIDEO:

HYPERSMOOTH 4.0
5.3K60 / 4K120 / 2.7K240 / 1080K240..

TIMEWARP 3.0
Auto; 2x, 5x, 10x, 15x, 30x

ČASOSBĚR
0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60-sekundové intervaly / 2, 5, 30, 60-minutové intervaly

NOČNÍ ČASOSBĚR
Auto; 4, 5, 10, 15, 20-sekundové intervaly / 1, 2, 5, 30, 60-minutové intervaly

FOTO:

PHOTO
23 Mpx

LIVEBURST
1,5 sekundy před a po záběru

SUPERPHOTO
Vylepšené HDR

TIME LAPSE
0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60-sekundové intervaly / 2, 5, 30, 60-minutové intervaly

BURST
25 fotek za 1 sekundu

Ke stažení

Návod - GoPro HERO 10 Black Bundle

Návody pro Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Bundle
Technické parametry
Obecné informace

Typ digitální kamery:
outdoorová
Menu v CZ / SK jazyku:
ne
Materiál těla:
kov, plast
Závit na stativ:
ne

Záznam videa

Max. rozlišení videa: Nápověda
5.3K
Hodnota fps:
60
Podpora RAW:
ano

Snímací čip

Druh snímače: Nápověda
CMOS
Rozlišení (foto): Nápověda
23 Mpx

Režimy a funkce

Ovládání hlasem:
ano
Úhel záběru:
132 °
Voděodolnost do: Nápověda
10 m

Displej a hledáček

Velikost LCD: Nápověda
5.9 cm
Dotykový displej: Nápověda
ano
Stabilizátor obrazu: Nápověda
elektronický

Konektivita a rozhraní

HDMI : Nápověda
ne
USB : Nápověda
ano
Wi-Fi: Nápověda
ano
Propojení Bluetooth: Nápověda
ano
NFC: Nápověda
ne
GPS: Nápověda
ano

Paměť

Podpora paměťových karet: Nápověda
ano
Podporované paměťové karty / typ karty: Nápověda
microSDHC, microSDXC

Nezařazeno

Dálkové ovládání v balení: Nápověda
ne
Barva:
černá

Rozměry produktu

Šířka:
7 cm
Výška:
4.9 cm
Hloubka:
3.4 cm
Hmotnost:
0.127 kg

Rozměry balíku

Šířka:
12 cm
Výška:
7.5 cm
Hloubka:
22.9 cm
Hmotnost:
0.665 kgNávod k obsluze Outdoorová kamera GoPro HERO 10

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 84 stránek, formát PDF, velikost souboru 3.35 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Outdoorová kamera GoPro HERO 10

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Outdoorová kamera GoPro HERO 10


Hodnocení

0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení:  z 5

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Redmi 12C...
ZnackaH3W437TXME/1-S český značky co znamebaji...
Osvěžovač vzduchu Laica...
Autorádio Dynavin n7 DCX 10,2" pro Fiat Ducato...
Prosím o zaslání manuálu pro tel.My Phone UP Smart LTE.Na prodejně Datart nám byl doporučen ke koupi.Zakoupili jsme jej/už jsme důchodci 84,8...
UMIDIGI Bison Plus...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Omylem jsem vymazal z karty mapy
Autor: Peter
Navigační systém GPS Mio COMBO 5107
Jak je znovu obnovím? Viz Předmět. ...
Rádio nehraje
Autor: Stanislav
Autorádio Sencor SCT 5017BMR BT černé
Rádio se nezaplo když jsem se ho pokoušel zapnout a když jsem vypl a nastartoval auto tak začlo svítit ale nereagovalo.. zkoušel jsem ho i vytáhnout a nic. Budu rad za radu dekuji...
Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou