NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler Obsah českého návodu Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black
 • Zařazení produktu: Outdoorové kamery GoPro
 • Značka: GoPro
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis GoPro Outdoorové kamery

Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler
Návod k obsluze Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku GoPro a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální GoPro návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku GoPro výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

GoPro HERO 10 Black


S novým, revolučním procesorem GP2 přináší GoPro HERO 10 Black zcela nové možnosti – včetně natáčení videí v dechberoucím rozlišení 5,3K při 60 FPS (nebo 4K se 120 FPS). Zrychluje ale i odezvu dotykové obrazovky a vše je s ním hladší i rychlejší. Královské kvalitě záběrů pak napomáhá také velký senzor a stabilizace HyperSmooth 4.0.
Kamera je samozřejmě navržená tak, aby uspěla i v nejnáročnějších podmínkách – na saharské poušti i dně oceánu. Umožní vám pořizovat až 23Mpx fotografie a přichází i s vynikající aplikací GoPro Quik App, která vám umožní pořízená videa vyladit k dokonalosti. 

Klíčové vlastnosti:


 • Supervýkonný procesor GP2
 • Rozlišení 5,3K s 60 snímky za vteřinu
 • Pokročilá stabilizace HyperSmooth 4.0
 • Vodotěsná konstrukce
 • Vyšší kvalita i při slabém osvětlení

 
Vaše zážitky si zaslouží sdílet!
 

Fantastický výkon


Špičková kamera GoPro HERO 10 disponuje supervýkonným procesorem GP2, díky kterému můžete natáčet až 5.3K videa nebo pořizovat 23MPx fotky ve vysoké kvalitě i při slabém osvětlení. Potěší vás, nebo spíš nadchne, sabilizace HyperSmooth 4.0, která obraz vašich videí dokonale zklidní. 

Procesor GP2


Dvojnásobný výkon přináší revoluční procesor GP2, který GoPro umožňuje vše dělat lépe. 

5,3K video


GoPro HERO 10 Black zvládá natáčet nádherná videa v dechberoucím rozlišení 5,3K při 60 snímcích za vteřinu. Luxusní 4K snímky pak lze natáčet ve 120 FPS. 

23 Mpx


Kamera umožní také pořizovat úchvatné fotografie díky snímači s 23 Mpx. 

HyperSmooth 4.0


GoPro nasadilo nejpokročilejší stabilizaci HyperSmooth 4.0, aby byl každý záběr dokonale ostrý a bez nežádoucího roztřesení. 

Kompatibilita


K výměně držáků nepotřebujete žádný obal, díky vestavěným skládacím nožičkám stačí otevřít, připojit a máte hotovo během pár sekund. A ještě jedna skvělá zpráva – všechno příslušenství kompatibilní s HERO9 Black je kompatibilní i s HERO10 Black! 


Voděodolnost


Kamera HERO 10 Black je navržena tak, abyste s ní mohli natáčet působivé záběry v nejdrsnějším prostředí – v poušti i pod vodní hladinou. 

Živé přenosy v rozlišení 1080p


Kamera umožňuje přenášet živé přenosy ve vysokém rozlišení 1080p a s dokonalou stabilizací HyperSmooth 4.0. 

LCD displej


GoPro nabízí přední displej pro váš dokonalý přehled o záběru a nabízí citlivější dotykovou obrazovku díky revolučnímu procesoru GP2. 

GoPro Quik App


Prostřednictvím aplikace pro mobilní telefon můžete editovat videa i je snadno sdílet.GoPro The Handler (Floating Hand Grip)


Tuto rukojeť pro jakoukoli kameru GoPro využijete nejen na souši, ale také ve vodě. Jedná se totiž o plovoucí verzi, která zabrání ztrátě kamery ve vodě. Jedná se o ideální příslušenství pro selfies a POV videa.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Rukojeť plovoucí na hladině
 • Pro outdoorové kamery GoPro 
 • Originální příslušenství
GoPro The Handler (Floating Hand Grip)
Plovoucí rukojeť pro stabilní záběry jak ve vodě, tak na souši. Ideální pro selfie a POV záběry.Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black (CHDHX-101-RW)
Bezprecedentní rychlost a dokonalá jednoduchost se spojují ve vůbec nejvýkonnější kameře GoPro - HERO10 Black.
Revoluční nový chip GP2 natáčí 5.3K video s dvojnásobným počtem snímků za sekundu*, pořizuje 23 Mpx fotky, má vylepšený výkon při horším osvětlení a bariéry bořící stabilizaci videa HyperSmooth 4.0 ve všech režimech. Pro zjednodušení je HERO10 propojena s cloudem – takže jakmile ji nabíjíš, tvoje záběry jsou automaticky nahrány na cloud.**

 • V porovnání s HERO9 Black s GP1.

**V dosahu tvé domácí Wi-Fi sítě. Je vyžadováno předplatné GoPro.

Revoluční procesor
Rychlejší. Plynulejší. Lepší. Nový výkonný chip GP2 mění pravidla hry – pohotový výkon, rychle reagující ovládání dotykem a dvojnásobný počet snímků za sekundu, který přináší úžasně plynulé záběry. GP2 je vlastně “systém na chipu”, náš nejrychlejší vůbec a je vyvinut speciálně pro náročné požadavky GoPro.

Fotky + videa ve vysokém rozlišení, vysoký počet snímků
Přejdi na vůbec nejprecizněji natáčející GoPro. HERO10 nabízí dvojnásobný počet snímků pro báječně plynulé pohyby, úžasné 23MP fotky a video v rozlišení 5.3K při 60fps. Navíc můžeš natáčet v 8x slo-mo v rozlišení 2.7K a zastavit video v 5.3K a vytáhnout si z něj fotku v rozlišení 15.8MP, která vypadá vážně parádně.

Neuvěřitelná kvalita obrazu
Natáčej i s těmi nejjemnějšími detaily, realistickými texturami a dechberoucím kontrastem, dokonci i při horším osvětlení. Obrázky vypadají skvěle díky nové hydrofobní krytce čočce, která kromě odpuzování vody eliminuje odlesk čočky a další degradace obrazu.

HyperSmooth 4.0
HyperSmooth nikdy nezklidnil obraz tolik jako nyní a tak snadno dosáhneš nejlepší stabilizace, kdykoliv je to potřeba. Navíc došlo k vylepšení natáčení při horším světle a vyrovnání horizontu má vyšší limit naklonění, takže když potřebuješ, tvé záběry budou vypadat perfektně vyrovnané.

Rychlá, spolehlivá konektivita
Super snadné, super rychlé. Přenos fotek a videí z GoPro připojenému ke cloudu do telefonu je snadné a všestranné – stačí si vybrat mezi jednoduchým bezdrátovým uploadem přes aplikaci Quik nebo bleskurychlým přenosem přes USB kabel.* K dispozici máš neomezené místo na cloudu s bezproblémovým automatickým uploadem. Stačí zapojit kameru, když jsi připojen k domácí Wi-Fi a o zbytek se postará kamera.**

 • Vyžaduje adapter USB C to C nebo USB C to A + Apple Lightning to USB Camera, podle zařízení.

** Vyžaduje předplatné GoPro. Předplartné GoPro je dostupné ve vybraných zemích. Možno zrušit kdykoliv. Navštiv gopro.com pro informace a dostupnost.

Nová přední obrazovka + vylepšená výkonnost
Připravení záběru pro vloggování a selfie ti půjde lépe než kdykoliv předtím díky kvalitní přední LCD obrazovce s plynulejším pohybem a ostřejšími detaily. Dotykové ovládání je pohotové, takže spoušť reaguje rychleji. Živé streamování s HERO10 Black vypadá lépe než dříve a funkce webkamery jsou snadné a intuitivní.

Odolná a vodotěsná do 10 m
Kompletně vodotěsná a odolnější než kdy dříve - HERO10 Black je dostatečně všestranná pro jakékoli dobrodružství. Robustní konstrukce snese drsné zacházení, ať už projíždíš bahnem, sněhem nebo vodou (do hloubky 10 m). Kryt čočky, odolný proti poškrábání, nabízí dodatečnou ochranu a lze ho snadno v případě potřeby nahradit..

Baterie s dlouhou výdrží
Vysokokapacitní 1720 mAh lithium-iontová baterie poskytuje dostatek šťávy, takže se můžeš déle věnovat natáčení a méně měnění baterií.

Max Lens Mod
Nacvakni Max Lens Mod a získáš nejširší úhel záběru na kameře HERO – úžasných 155˚, plus nekompromisní stabilizaci Max HyperSmooth.

Webcam + živý streaming
Použij GoPro jako tu nejžhavější webkameru. Tato všestranná funkcionalita se přenáší do živého streamování, kde tvoje záběry budou při další vlogové aktivitě vypadat neuvěřitelně stabilně díky jemné stabilizaci HyperSmooth a ostrému rozlišení.

FUNKCE + VÝHODY

Power Tools
Zachyť ten pravý záběr nejsnadnějším možným způsobem – s nástroji Power Tools jako je LiveBurst, který umožní natočit 1,5 sekundy před a po záběru.
A i když spoušť zmáčkneš příliš pozdě, HindSight zaznamená až 30 sekund předtím, než začneš natáčet – nikdy nepromeškáš ten pravý moment. K dispozici máš i načasování záznamu a dobu trvání záznamu, takže stačí nastavit parametr a zbytek můžeš pustit z hlavy.

Vestavěné uchycení
Výměna držáků zabere jen pár sekund díky vestavěným skládacím nožičkám. Není potřeba frame – stačí otevřít, připojit a je hotovo. A co je ještě lepší – všechno příslušenství kompatibilní s HERO9 Black je kompatibilní i s HERO10 Black.

Předvolby
Zjednoduš si život – stačí vybrat předvolbu pro jakoukoliv situaci. HERO10 Black přichází připravena do akce: s režimy Standard, Activity a Cinematic. Můžeš si vytvořit i vlastní předvolby pro rychlý přístup k oblíbenému nastavení.

Výkonnostní parametry dle GPS
Zapni tuto funkci a v reálném čase se ti přes video objeví animované parametry s tvou rychlostí, nadmořskou výškou, umístěním na trati a gravitační silou. Snadno tak můžeš zobrazit své statistiky a videu dodat profesionální nádech.

VIDEO:

HYPERSMOOTH 4.0
5.3K60 / 4K120 / 2.7K240 / 1080K240..

TIMEWARP 3.0
Auto; 2x, 5x, 10x, 15x, 30x

ČASOSBĚR
0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60-sekundové intervaly / 2, 5, 30, 60-minutové intervaly

NOČNÍ ČASOSBĚR
Auto; 4, 5, 10, 15, 20-sekundové intervaly / 1, 2, 5, 30, 60-minutové intervaly

FOTO:

PHOTO
23 Mpx

LIVEBURST
1,5 sekundy před a po záběru

SUPERPHOTO
Vylepšené HDR

TIME LAPSE
0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60-sekundové intervaly / 2, 5, 30, 60-minutové intervaly

BURST
25 fotek za 1 sekundu Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black + GoPro The Handler (Floating Hand Grip)
Plovoucí rukojeť pro stabilní záběry jak ve vodě, tak na souši. Ideální pro selfie a POV záběry.

Bezprecedentní rychlost a dokonalá jednoduchost se spojují ve vůbec nejvýkonnější kameře GoPro - HERO10 Black.
Revoluční nový chip GP2 natáčí 5.3K video s dvojnásobným počtem snímků za sekundu*, pořizuje 23 Mpx fotky, má vylepšený výkon při horším osvětlení a bariéry bořící stabilizaci videa HyperSmooth 4.0 ve všech režimech. Pro zjednodušení je HERO10 propojena s cloudem – takže jakmile ji nabíjíš, tvoje záběry jsou automaticky nahrány na cloud.**
*V porovnání s HERO9 Black s GP1.
**V dosahu tvé domácí Wi-Fi sítě. Je vyžadováno předplatné GoPro.

Revoluční procesor
Rychlejší. Plynulejší. Lepší. Nový výkonný chip GP2 mění pravidla hry – pohotový výkon, rychle reagující ovládání dotykem a dvojnásobný počet snímků za sekundu, který přináší úžasně plynulé záběry. GP2 je vlastně “systém na chipu”, náš nejrychlejší vůbec a je vyvinut speciálně pro náročné požadavky GoPro.

Fotky + videa ve vysokém rozlišení, vysoký počet snímků
Přejdi na vůbec nejprecizněji natáčející GoPro. HERO10 nabízí dvojnásobný počet snímků pro báječně plynulé pohyby, úžasné 23MP fotky a video v rozlišení 5.3K při 60fps. Navíc můžeš natáčet v 8x slo-mo v rozlišení 2.7K a zastavit video v 5.3K a vytáhnout si z něj fotku v rozlišení 15.8MP, která vypadá vážně parádně.

Neuvěřitelná kvalita obrazu
Natáčej i s těmi nejjemnějšími detaily, realistickými texturami a dechberoucím kontrastem, dokonci i při horším osvětlení. Obrázky vypadají skvěle díky nové hydrofobní krytce čočce, která kromě odpuzování vody eliminuje odlesk čočky a další degradace obrazu.

HyperSmooth 4.0
HyperSmooth nikdy nezklidnil obraz tolik jako nyní a tak snadno dosáhneš nejlepší stabilizace, kdykoliv je to potřeba. Navíc došlo k vylepšení natáčení při horším světle a vyrovnání horizontu má vyšší limit naklonění, takže když potřebuješ, tvé záběry budou vypadat perfektně vyrovnané.

Rychlá, spolehlivá konektivita
Super snadné, super rychlé. Přenos fotek a videí z GoPro připojenému ke cloudu do telefonu je snadné a všestranné – stačí si vybrat mezi jednoduchým bezdrátovým uploadem přes aplikaci Quik nebo bleskurychlým přenosem přes USB kabel.* K dispozici máš neomezené místo na cloudu s bezproblémovým automatickým uploadem. Stačí zapojit kameru, když jsi připojen k domácí Wi-Fi a o zbytek se postará kamera.**
*Vyžaduje adapter USB C to C nebo USB C to A + Apple Lightning to USB Camera, podle zařízení.
**Vyžaduje předplatné GoPro. Předplartné GoPro je dostupné ve vybraných zemích. Možno zrušit kdykoliv. Navštiv gopro.com pro informace a dostupnost.

Nová přední obrazovka + vylepšená výkonnost
Připravení záběru pro vloggování a selfie ti půjde lépe než kdykoliv předtím díky kvalitní přední LCD obrazovce s plynulejším pohybem a ostřejšími detaily. Dotykové ovládání je pohotové, takže spoušť reaguje rychleji. Živé streamování s HERO10 Black vypadá lépe než dříve a funkce webkamery jsou snadné a intuitivní.

Odolná a vodotěsná do 10 m
Kompletně vodotěsná a odolnější než kdy dříve - HERO10 Black je dostatečně všestranná pro jakékoli dobrodružství. Robustní konstrukce snese drsné zacházení, ať už projíždíš bahnem, sněhem nebo vodou (do hloubky 10 m). Kryt čočky, odolný proti poškrábání, nabízí dodatečnou ochranu a lze ho snadno v případě potřeby nahradit..

Baterie s dlouhou výdrží
Vysokokapacitní 1720 mAh lithium-iontová baterie poskytuje dostatek šťávy, takže se můžeš déle věnovat natáčení a méně měnění baterií.

Max Lens Mod
Nacvakni Max Lens Mod a získáš nejširší úhel záběru na kameře HERO – úžasných 155˚, plus nekompromisní stabilizaci Max HyperSmooth.

Webcam + živý streaming
Použij GoPro jako tu nejžhavější webkameru. Tato všestranná funkcionalita se přenáší do živého streamování, kde tvoje záběry budou při další vlogové aktivitě vypadat neuvěřitelně stabilně díky jemné stabilizaci HyperSmooth a ostrému rozlišení.

FUNKCE + VÝHODY

Power Tools
Zachyť ten pravý záběr nejsnadnějším možným způsobem – s nástroji Power Tools jako je LiveBurst, který umožní natočit 1,5 sekundy před a po záběru.
A i když spoušť zmáčkneš příliš pozdě, HindSight zaznamená až 30 sekund předtím, než začneš natáčet – nikdy nepromeškáš ten pravý moment. K dispozici máš i načasování záznamu a dobu trvání záznamu, takže stačí nastavit parametr a zbytek můžeš pustit z hlavy.

Vestavěné uchycení
Výměna držáků zabere jen pár sekund díky vestavěným skládacím nožičkám. Není potřeba frame – stačí otevřít, připojit a je hotovo. A co je ještě lepší – všechno příslušenství kompatibilní s HERO9 Black je kompatibilní i s HERO10 Black.

Předvolby
Zjednoduš si život – stačí vybrat předvolbu pro jakoukoliv situaci. HERO10 Black přichází připravena do akce: s režimy Standard, Activity a Cinematic. Můžeš si vytvořit i vlastní předvolby pro rychlý přístup k oblíbenému nastavení.

Výkonnostní parametry dle GPS
Zapni tuto funkci a v reálném čase se ti přes video objeví animované parametry s tvou rychlostí, nadmořskou výškou, umístěním na trati a gravitační silou. Snadno tak můžeš zobrazit své statistiky a videu dodat profesionální nádech.

VIDEO:

HYPERSMOOTH 4.0
5.3K60 / 4K120 / 2.7K240 / 1080K240..
TIMEWARP 3.0
Auto; 2x, 5x, 10x, 15x, 30x
ČASOSBĚR
0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60-sekundové intervaly / 2, 5, 30, 60-minutové intervaly
NOČNÍ ČASOSBĚR
Auto; 4, 5, 10, 15, 20-sekundové intervaly / 1, 2, 5, 30, 60-minutové intervaly

FOTO:

FOTO
23 Mpx
LIVEBURST
1,5 sekundy před a po záběru
SUPERPHOTO
Vylepšené HDR
TIME LAPSE
0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60-sekundové intervaly / 2, 5, 30, 60-minutové intervaly
BURST
25 fotek za 1 sekundu
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black Handler v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Outdoorová kamera GoPro HERO 10 Black

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Menu v CZ/SK jazyku Ne
Materiál těla plast, kov
Závit na stativ Ne
Záznam videa
Max. rozlišení videa
Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci - Max. rozlišení videa
5.3K
Hodnota fps 60
Podpora RAW Ano
Snímací čip
Druh snímače
Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru - Druh snímače
CMOS
Rozlišení (foto)
Rozlišení se udává v megapixelech, neboli milionech obrazových bodů.
Reálné rozlišení udává počet elementárních pixelů, které přispívají ke konečnému obrazu.
Rozlišení (foto)
23 Mpx
Režimy a funkce
Ovládání hlasem Ano
Úhel záběru 132 °
Voděodolnost do
Udává hloubku do které se můžete s outdoorovou kamerou ponořit - Voděodolnost do
10 m
Displej a hledáček
Velikost LCD
Vyjadřuje velikost (rozměr uhlopříčky) zadního displeje - Velikost LCD
5.9 cm
Dotykový displej
Dotykový displej umožňuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
Ano
Stabilizátor obrazu
Je mechanismus použitý v digitálních fotoaparátech a videokamerách, který stabilizuje nahrávaný obraz - Stabilizátor obrazu
elektronický
Konektivita a rozhraní
HDMI
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel - HDMI
Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech - Wi-Fi
Ano
Propojení Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Propojení Bluetooth
Ano
NFC
NFC je technologie pro přenos informací dotekem. Používá se třeba pro rychlé spárování Bluetooth zařízení. Potom se stačí dotknout televize mobilem s NFC a rovnou můžete na obrazovce promítat fotky z telefonu - NFC
Ne
GPS
Globální polohovací systém, zkráceně GPS. Určí polohu přístroje s přesností do 10m - GPS
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty microSDHC, microSDXC
Další parametry
Dálkové ovládání v balení
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Dálkové ovládání v balení
Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.0 cm
Výška výrobku 4.9 cm
Hloubka výrobku 3.4 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.1 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 27.9 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 72 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

iGET blackviev gbl6000 pro...
Zoom B1 Four/B1X Four (multi-effects processor)...
IMMAX COBRA LED stolní lampička s bezdrátovým nabíjením ...
Teploměr na maso Nedis kath 106 si...
Návod k použití jsem s telefonem obdržel, ale je příliš stručný. Nemohu nastavit, jakým způsobem se ukládají odeslané zprávy. Nastavil ...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: jakub
Monitor AOC C24G2AE BK
Zdravím, chci se zeptat jak se u monitoru AOC C24G2AE vypínají zadní reproduktory, díky ...
Kontrolka
Autor: Petra
Vysavač tyčový Bosch Readyy'y BBH218LTD hnědý
Dobry den Mam vysavac Bosh ready 2in1 no poslednej dobe mi pri vysavani blika kontrolka striedavo cervrna a modra . Chcem sa opytat co by to mohlo byt. Dakujem prkny den ...
Sáni
Autor: Jana
Víceúčelový vysavač Einhell TC-VC 1812 S
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,po výměně sáčku vysavač nevysava nečistoty. Tah má ale nevtahne to nečistoty...
Aplikace
Autor: Lukáš
Outdoorová kamera Niceboy VEGA X Play
Nejde zpustit v aplikaci...
Dolby atmos
Autor: Igor Hruška
Soundbar Hisense HS312 černý
Dobrý den, zakoupil jsem si soundbar Hisense Hs312 a momentálně se mi nedaří ho propojit s xiaomi mi smart projector přes hdmi kabel, abych mohl zprovoznit dolby atmos. Přes Bluetooth soundbar běží, ale potřeboval bych poradit, abych nastartoval právě dolby atmos, kv...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Notebook HP 255 G7 stříbrný
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-hp-255-g7-stribrny-48563-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Fujifilm X-E3 XF18-55 mm
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-fujifilm-x-e3-xf18-55-mm-stribrny-62953-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Nokia G20 modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-nokia-g20-modry-71383-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf
Detail - Šicí stroj Toyota Necchi 215A
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sici-stroj-toyota-necchi-215a-6261-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022