NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2 Obsah českého návodu Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2
 • Zařazení produktu: Ostatní Philips
 • Značka: Philips
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Philips Ostatní

Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2 Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2 Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2 Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2 Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2 Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2 Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2 Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2
Návod k obsluze Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Philips a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Philips návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Philips Hue Dimmer switch, bílá


Philips Hue Dimmer switch je chytrý vypínač, který vám usnadní používání a ovládání světel v celé domácnosti. Do provozu ho zapojíte snadno a rychle. Přístroj funguje bezdrátově, stačí dovnitř vložit baterie a používat, kdekoliv potřebujete. Za pomoci oboustranné pásky lze základnu připevnit na stěnu, samotný ovladač lze ale ze základny vytáhnout a nosit u sebe. Vypínač vám umožní světla nejen rozsvítit či zhasnout, ale také nastavit intenzitu za pomoci integrovaného stmívače. Pro ještě lepší využití máte možnost vypínač připojit do systému přes Hue Bridge.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Chytrý vypínač se stmívačem osvětlení
 • Bezdrátový provoz pro pohodlné použití
 • Rychlé a snadné nastavení scény
 • Jedno zařízení pro zapnutí/vypnutí i nastavení intenzity
 • Ještě více možností po propojení s Hue Bridge

 
Pomocí bezdrátového ovladače budete mít kontrolu nad osvětlením v domácnosti vždy pod kontrolou.
 

Světla pod kontrolou


Mějte ovládání osvětlení v celé domácnosti vždy plně pod kontrolou. Pořiďte si chytrý vypínač, který můžete nosit neustále u sebe a používat, kdykoliv potřebujete. S jeho pomocí světla rozsvítíte a zhasnete nebo si nastavíte jejich intenzitu pomocí stmívače. 


Snadná instalace
Po vybalení z krabičky vypínač zprovozníte během okamžiku. Zadní stranu lze pomocí oboustranné lepicí pásky připevnit kamkoliv na stěnu. Samotný ovladač pak lze ze základny jednoduše vytáhnout a následně ho používat jako dálkové ovládání. Pokud ho chcete odložit, ale základnu nemáte po ruce, stačí najít jakýkoliv magnetický povrch, na kterém vypínač bude pevně držet. 


Bezdrátový provoz
Vypínač nemusíte mít připojený do zásuvky ani k adaptéru. Funguje bezdrátově, napájí ho baterie. Můžete si ho tedy dát do kapsy a nosit všude u sebe, abyste ho mohli použít při každé příležitosti a nemuseli ho zdlouhavě hledat. 


Nastavení scény
Jediným dotykem tlačítka si přizpůsobíte osvětlení konkrétním požadavkům pro navození správné atmosféry. Máte k dispozici čtyři přednastavená světelná schémata, a to Read, Relax, Energize a Concentrate. Z nich si vyberete podle toho, jestli se chcete soustředit, potřebujete dodat energii, chcete uvolnit tělo i mysl nebo se plánujete začíst do oblíbené knihy. 


Integrovaný stmívač
Ovládání má v sobě integrovaný také stmívač. S jeho pomocí si upravíte intenzitu světla, aby vás z něj nebolely oči, ale zároveň aby vám osvětlení zajistilo dokonalý přehled o každém zákoutí místnosti. 


Spárování s Hue Bridge


Propojte ovladač s můstkem Hue Bridge, abyste mohli světla ovládat na dálku skutečně odkudkoliv. Můstek je připojený k Wi-Fi síti a umožní vám používat hlasové asistenty nebo se na dálku připojit přes aplikaci online.
Vypínač se stmívačem
Tlumte nebo zjasňujte osvětlení místnosti, přepínejte světelné scény nebo získejte nejlepší osvětlení podle denní doby. Stmívač Hue Dimmer switch se dá připevnit na stěny nebo na magnetické povrchy. Využijete ho také jako přenosné dálkové ovládání svého osvětlení.

 • Bezdrátová montáž
 • Napájení z baterií
 • Snadný přístup ke světelným scénám
 • Lze používat jako dálkový ovladač

Okamžité ovládání světel
S vypínačem se stmívačem Hue budete mít všechna svá chytrá světla Philips Hue pod kontrolou. Jedním dotykem tlačítka můžou všichni u vás doma okamžitě ztemnit nebo rozjasnit místnost, vypnout či zapnout světla nebo nastavit světelnou scénu.

Jednoduchá bezdrátová instalace
Protože vypínač se stmívačem Hue využívá bezdrátovou technologii a je napájen z baterií, můžete ho pomocí dodávané lepicí pásky připevnit kamkoli. Když vypínač vyjmete ze zadní strany, můžete ho používat jako dálkové ovládání nebo připevnit na jakýkoli magnetický povrch.

Nastavení scény jedním dotykem tlačítka
Stisknutím tlačítka Hue můžete přepínat mezi čtyřmi přednastavenými světelnými schématy – Read (Čtení), Relax (Relaxace), Energize (Povzbuzující) a Concentrate (Koncentrace). Pokud si vypínač chcete přizpůsobit, spárujte ho s Philips Hue Bridge a přidejte si oblíbené světelné scény nebo si nastavte to pravé osvětlení podle denní doby.

Možnost přizpůsobeného ovládání
Když si vypínač se stmívačem Hue spárujete s Hue Bridge, budete moci doma ovládat světla, místnosti nebo zóny, ať už vypínač bude kdekoli. Představivosti se meze nekladou.

Technické specifikace:

 • Barva: bílá
 • Materiál: plast
 • Provozní vlhkost: 0%
 • Provozní teplota: 0 °C až 40 °C
 • ZigBee Light link: Ano
 • Životnost: 50.000 clicks
 • Počet nastavitelných tlačítek: 2
 • Baterie součástí balení: 1 x CR2032
 • Konfigurovatelná tlačítka: 2
 • Frekvenční pásmo: 2400 - 2483.5 MHz
 • Hodnocení IP: IP20
 • Max. počet světel na vypínač: 10 bez připojení k můstku Hue
 • Minimální životnost baterie: 2 let
 • Možnosti montáže: samostatně, stěna
 • Možnost inovace softwaru: při připojení k můstku Hue Bridge
 • ZigBee Light link: IEEE 802.15.4 Protocol
 • Aplikace Philips Hue: Android 7.0 a vyšší IOS 11 a vyšší
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2 v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2

Záruka 24 měsíců
Partnumber 8719514274617
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ano
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek Výrobce. Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem nebo bytem. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Typ
Podle použité technologie je možné vybírat mezi několika typy žárovek.
Otřesuvzdorné žárovky jsou obdobou dříve používaných klasických žárovek.
U LED žárovek zdroj světla tvoří LED diody, úspora energie je 85 - 90 % ve srovnání s klasickou žárovkou.
Úsporné žárovky, resp. kompaktní zářivky pracují na principu lineární zářivky, mají přibližně o 80 % nižší spotřebu energie oproti klasickým žárovkám.
Halogenové žárovky se od klasických žárovek odlišují přidanou sloučeninou halogenu uvnitř baňky žárovky, úspora energie je přibližně 20 - 30 % oproti klasickým žárovkám - Typ
příslušenství
Komunikační technologie ZigBee
Kompatibilní s Philips Hue Ano
Funkce (Typ) osvětlení
Základní sada Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 12.5 cm
Hloubka výrobku 0.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.9 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 8.9 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 48 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Ovladač Philips Hue Dimmer Switch V2

Předmět: Dotaz
Datum: 14.01.2022 13:55:05Autor: Jan Šikula
Jde připojit Philips Bridge ke klimatizaci
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

iGET blackviev gbl6000 pro...
Zoom B1 Four/B1X Four (multi-effects processor)...
IMMAX COBRA LED stolní lampička s bezdrátovým nabíjením ...
Teploměr na maso Nedis kath 106 si...
Návod k použití jsem s telefonem obdržel, ale je příliš stručný. Nemohu nastavit, jakým způsobem se ukládají odeslané zprávy. Nastavil ...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: jakub
Monitor AOC C24G2AE BK
Zdravím, chci se zeptat jak se u monitoru AOC C24G2AE vypínají zadní reproduktory, díky ...
Kontrolka
Autor: Petra
Vysavač tyčový Bosch Readyy'y BBH218LTD hnědý
Dobry den Mam vysavac Bosh ready 2in1 no poslednej dobe mi pri vysavani blika kontrolka striedavo cervrna a modra . Chcem sa opytat co by to mohlo byt. Dakujem prkny den ...
Sáni
Autor: Jana
Víceúčelový vysavač Einhell TC-VC 1812 S
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,po výměně sáčku vysavač nevysava nečistoty. Tah má ale nevtahne to nečistoty...
Aplikace
Autor: Lukáš
Outdoorová kamera Niceboy VEGA X Play
Nejde zpustit v aplikaci...
Dolby atmos
Autor: Igor Hruška
Soundbar Hisense HS312 černý
Dobrý den, zakoupil jsem si soundbar Hisense Hs312 a momentálně se mi nedaří ho propojit s xiaomi mi smart projector přes hdmi kabel, abych mohl zprovoznit dolby atmos. Přes Bluetooth soundbar běží, ale potřeboval bych poradit, abych nastartoval právě dolby atmos, kv...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Notebook HP 255 G7 stříbrný
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-hp-255-g7-stribrny-48563-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Fujifilm X-E3 XF18-55 mm
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-fujifilm-x-e3-xf18-55-mm-stribrny-62953-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Nokia G20 modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-nokia-g20-modry-71383-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf
Detail - Šicí stroj Toyota Necchi 215A
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sici-stroj-toyota-necchi-215a-6261-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022