NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Ovladač Sony Dualsense pro PS5 -

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition Obsah českého návodu Ovladač Sony Dualsense pro PS5 -
 • Zařazení produktu: Příslušenství pro Playstation Sony
 • Značka: Sony
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Sony Příslušenství pro Playstation

Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition
Návod k obsluze Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Sony a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Sony návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sony výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

PlayStation 5 DualSense Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition, černá/červená


Se špičkovou herní konzolí PlayStation 5 si hry užijete mnohem více nejen zásluhou jejího obrovského výkonu, ale také neméně skvělého příslušenství. Tím nejdůležitějším, které vám zprostředkuje skvělý herní zážitek, je pochopitelně ovladač – Sony mu proto věnovalo maximální pozornost. DualSense tak přichází s novinkami, jako je špičková hmatová odezva, adaptivní spouště nebo integrovaný mikrofon. A samozřejmě přitom designem perfektně koresponduje s vaším nejlepším herním přítelem – moderní a po všech stránkách vychytanou konzolí PlayStation 5.
Svá oblíbená sluchátka jednoduše připojíte přímo do ovladače prostřednictvím 3,5 mm jack konektoru. Se speciálním tlačítkem ztlumení lze snadno a okamžitě vypnout hlasový vstup, takže pokud si dáte pauzu či vás od hraní cokoliv vyruší, vaši spoluhráči či protihráči neuslyší nic, co nebude patřit jejich uším.

Ikona znovu na scéně


Mějte své hraní pevně v rukou díky vylepšené konstrukci, vycházející z oblíbeného předchůdce DualShock 4. Ovladač DualSense kombinuje ikonické, intuitivní rozložení s vylepšenými páčkami a adaptivními spouštěmi. To vše s novou světelnou lištou, která ještě esteticky vyladí zážitek z vašich oblíbených her.
Ve speciální limitované edici designu, vycházejícím z estetiky hry Marvel's Spider-Man 2. 


Klíčové vlastnosti:


 • Bezdrátový herní ovladač
 • Inovativní hmatová odezva
 • Vylepšené funkce, postavené na základech předchůdce DualShock 4
 • Mikrofon a reproduktor přímo na ovladači + 3,5mm Jack sloužící k připojení sluchátek
 • Podpora pohybového ovládání díky akcelerometru a gyroskopu
 • Moderní rozhraní USB-C pro rychlé dobíjení
 • Vestavěný akumulátor s dlouhou výdrží na jedno nabití
 • Speciální limitovaná edice v designu hry Marvel's Spider-Man 2

 
Moderní bezdrátový ovladač s inovativní haptickou odezvou, dynamickými adaptivními spouštěmi a vestavěným mikrofonem – to vše v ikonickém designu, inspirovaném hrou Marvel's Spider-Man 2, který perfektně padne do vaší ruky a poskytne vám hodiny ničím nerušené zábavy.

 


Spojte se s vašimi spoluhráči


Ovladač disponuje integrovaným mikrofonem, abyste mohli být v neustálém kontaktu se svými spoluhráči. Díky 3,5mm konektoru typu jack na jeho těle navíc můžete připojit i headset. Na ovladači se rovněž nachází speciální tlačítko pro okamžité ztlumení hlasového výstupu. 


Zachyťte každičký detail svého dobrodružství


Chcete-li rychle zachytit průběh vašeho hraní, použijte tlačítko Vytvořit. Jeho základem se stalo revoluční tlačítko Share z ovladačů série DualShock. Vy tak získáte snadný přístup k nahrávání videí či pořizování screenshotů a jejich sdílení s dalšími hráči. Vytvořte si komunitu sledujících a sdílejte s ní své nejepičtější herní momenty. 


Inovativní design doplní stylovou konzoli


Design ovladače vkusně doplní unikátní vzhled herní konzole PlayStation 5. Ergonomii pak napomáhá intuitivní rozložení ovládacích prvků s vylepšenými páčkami a novou světelnou lištou. 


Nabíjecí stanice DualSense vás do hry dostane rychleji


K ovladači lze dokoupit stylovou nabíjecí stanici DualSense. Nabízí zacvakávací provedení pro snadné nabíjení až dvou ovladačů současně. Skvěle poslouží i jako stylové místo pro skladování ovladačů v případech, kdy je zrovna nepoužíváte. 

USB-C


Na těle ovladače je moderní port typu USB-C pro rychlé dobití integrované baterie s dlouhou výdrží.
 

 

Integrovaný reproduktor


Ovladač má kvalitnější vestavěný reproduktor, takže vybrané hry vás do děje vtáhnou ještě více i zvuky vycházejícími přímo z jeho útrob.
 

 

Senzor pohybu


Ovladač disponuje také vestavěným akcelerometrem a gyroskopem, takže v podporovaných hrách budete moci využívat návykového pohybového ovládání.
 

 

Adaptivní spouště


Připravte se na různé úrovně odporu, zatímco budete objevovat váš inventář i herní svět. Ať už budete natahovat tětivu luku, šlapat na brzy v rychle jedoucím vozidle, či střílet zásobník za zásobníkem, fyzicky pocítíte veškeré dění na obrazovce a ještě více se vžijete do hry.
 Zostři své smysly Bezdrátový ovladač DualSense pro konzoli PS5 přináší nevídanou hmatovou odezvu, dynamické adaptivní spouště2 a vestavěný mikrofon – to vše v ikonickém designu. Díky duálnímu pohonu, který nahrazuje tradiční vibrující motorky, fyzicky ucítíš to, co se děje ve hře. Tyto dynamické vibrace budou ve tvých rukou simulovat nejrůznější situace od prostředí až po zpětný ráz zbraní. Zažij proměnlivou intenzitu a napětí při interakci s herním vybavením a prostředím. Fyzicky ucítíš své akce na obrazovce – od natahování tuhé tětivy luku až po sešlápnutí brzd rychle jedoucího auta. Vestavěný mikrofon a zástrčka pro sluchátka s mikrofonem Povídej si s přáteli online prostřednictvím vestavěného mikrofonu nebo připoj svá sluchátka s mikrofonem k 3,5mm zástrčce. Se speciálním tlačítkem ztlumení můžeš snadno a během okamžiku vypnout hlasový vstup. Tlačítko vytvořit Tlačítko vytvořit ti umožní zachytit a vysílat ty nejepičtější herní momenty3. Tlačítko vytvořit staví na úspěchu průkopnického tlačítka SHARE. Nabízí hráčům další způsoby produkce herního obsahu a vysílání jejich dobrodružství do světa. Měj vše pevně v rukou díky vylepšené dvoubarevné konstrukci, která kombinuje ikonické, intuitivní rozložení s vylepšenými páčkami a novou světelnou lištou. Zůstaň ve hře a buď připraven čelit svým kamarádům s nabíjecí stanicí DualSense. Díky zacvakávacímu provedení nabíjecí stanice připojíš dva bezdrátové ovladače DualSense5 snadno a rychle. Ovladače se nabíjejí stejně rychle, jako když jsou připojené ke konzoli PS5 – uvolníš si tak porty USB, aniž by utrpěl výkon. Spider-Man 2 limitovaná edice ovladače.


Návod k obsluze Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition

Stažení PDF návodu k obsluze pro Ovladač Sony Dualsense pro PS5 - Spider-Man 2 Limited Edition není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Ovladač Sony Dualsense pro PS5 -

Záruka 24 měsíců
Partnumber 711719572152
Technické detaily
Počet tlačítek 18
Rozhraní
Charakterizuje způsob připojení koncových zařízení k jiným - Rozhraní
USB-C, Bluetooth
Připojení bezdrátové
Reflexní vibrace
Pokud má zařízení reflexní vibrace, umožňuje přenos pohybu v reakci na dění ve hře, přístroj se třeba zatřese při výbuchu - Reflexní vibrace
Ano
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
PlayStation 5
Připojení sluchátek Ano
Druh příslušenství originální příslušenství
Typ příslušenství gamepad
Barva černá, červená
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.9 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 47 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím návod k tiskárně DeskJet 3750, děkuji moc J.L....
tiskárna HP 3750DeskJet...
Dron 988 Pro...
philips HC9420...
Prosím o Návod k použití na alkohol tester Compass...
Buddy toys bst 1632...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Jiří
Tiskárna multifunkční Brother DCP-1623WE
Nemohu přijít na postup jak nastavit tiskárnu ke kopírování. ...
v-format
Autor: neznámý
Set top box ab CryptoBox 2T
Ako prepína tlačítko v-format...
jvc lt-55vu6105 Televízia
Autor: Gabriel
Televize JVC LT-55VU6105 černá
Chcem sa opýtať aj ja mám problém neviem si nainštalovať lepšie povedané stiahnuť Magio TV neviete mi stym poradiť ? Ďakujem ....
Mám modem TechniSat Digipal ISIO HD
Autor: Oberhuberová
Set-top box Technisat ISIO HD černý
Prosím o radu jak mám postupovat při volbě programů. Na displeji modemu, který nejde vypnout, se stále ukazuji písmena Ar nebo dL a dlouho trvá než mi konečně naskočí požadovaný program. Co mám dělat?...
BDIN38641Q vestavna mycka
Autor: neznámý
Myčka nádobí Beko Beyond BDIN38641Q
Dobrý den, podle návodu jsme se snažili nastavit automatické otvíraní dvířek, ale neotvírají se. Poradíte prosím ? Děkuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou