|
Český návod k obsluze Panenka MaDe Adélka 08467 100 vět Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Panenka MaDe Adélka 08467 100 vět
- Zařazení produktu: Robotické hračky MaDe
- Značka: MaDe
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis MaDe Robotické hračky
|
Návod k obsluze Panenka MaDe Adélka 08467 100 vět obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku MaDe a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální MaDe návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku MaDe výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuPanenka Adélka MaDe 08467, 1 ks Dopřejte své holčičce panenku, se kterou se naučí písničky a základní věty. Panenka Adélka MaDe 08467 vám nabízí 100 funkcí včetně základních vět a tradičních písniček. Jemným a přirozeným způsobem dá dětem pocit potřeby pečování a komunikace. Rozvíjí mateřskou lásku a vztah ke kamarádům. Vzbudí v dětech potřebu starostlivosti o své blízké. Panenka má výšku 46 cm a je oblečena do módního outfitu. Umí říkat české věty, včetně "Mami, vyprávěj mi pohádku", "Mám tě ráda mami!" nebo "Jsi moje nejlepší kamarádka". Zpívá 8 klasických českých dětských písniček, mezi kterými uslyšíte třeba "Holka modrooká", "Kočka leze dírou" a "Skákal pes". Panenka se umí srdečně zasmát. V příslušenství má Adélka hřebínek, sponky do vlasů, zrcátko a gumičky. Děti jí mohou vytvořit libovolný účes a naučit se pečovat o vlasy. Oblečení snadno oblečou i svléknou. S panenkou se děti naučí poznat podstatu kamarádství přirozeným způsobem. Pro provoz panenky stačí vložit 2 ks baterií AAA. Obal má český design.
Klíčové vlastnosti: - Interaktivní panenka Adélka
- Zpívá, mluví a směje se
- Má 100 funkcí a bohaté příslušenství
- Dosahuje výšky 46 cm
- Provoz na 2 ks baterií AAA
Panenka Adélka 08467 100 větá - Panenka Adélka je řada dětských panenek, která zprostředkovává dětem pocit "jaké je to být milující maminkou". Adélka učí a pomáhá rozvíjet mateřskou lásku a starostlivost.
- Panenka Adélka se 100 funkcemi ve slušivém módním oblečku.
- Panenka po stisku vybraných míst buď řekne jednu z 90-ti českých vět ("mami, vypravěj mi pohádku", "Mám tě ráda mami!", "Jsi moje nejlepší kamarádka"...), zazpívá jednu z osmi tradičních českých písniček (Holka modrooká, Kočka leze dírou, Skákal pes a další) nebo se zasměje.
- Včetně příslušenství (hřebínek, zrcátko, sponky, gumičky, atd.)
- Obal s ČESKÝM DESIGNEM.
- Výška panenky: 46 cm.
- Napájení: 2 x AAA
|
Návod k obsluze Panenka MaDe Adélka 08467 100 větStažení PDF návodu k obsluze pro Panenka MaDe Adélka 08467 100 vět není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Panenka MaDe Adélka 08467 100 vět| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Určení | děvče | | Reakce na hlas | Ne | | Zvukové efekty | Ano | | Světelné efekty | Ne | Mobilní aplikace koloběžku snadno propojíte s mobilním telefonem pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Aplikace umožní nastavit jízdní režim, kontrolovat stav baterie, hodnotu aktuálního dojezdu, nastavení světel a mnoho dalšího - Mobilní aplikace | Ne | | Typ baterie | AAA | | Baterie součástí balení | Ano | | Rozměry výrobku | | Hmotnost výrobku | 1.0 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 35.5 cm | | Výška balení | 48.5 cm | | Hloubka balení | 14.5 cm | | Hmotnost balení | 1.3 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 92 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Meteostanice TFA 35.1170.01... Steinborg 4Schlitz toaster SB-2080... Tristar pd-9052 Raclettegrill... Dobrý den, potřebovala bych návod k obsluze pro ultrazvukový zvlhčovač Avair Ultra3. Děkuji... iPhone A1429... Scholl Velvet smooth PRO...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Blikající přední světla ale auto nereaguje. Autor: Pavel RC auto Rastar Lamborghini Huracán STO Dobrý den, syn včera dostal k Vánocům RV auto Lamborghini Huracán STO.
Dal jsem do něj nové baterie a vše fungovalo...druhý den chtěl opět jezdit ale autu blikají přední světla a nereaguje na ovládání...nevíte prosím co by mohla být příčina?... Fiskrars Autor: Milan Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Mila Renato , U nas jsme meli stejny problem a rada je jednoduchá: ZABER ????????
“Kroutive” pohyby a kovou část uplne vyndat a pak opět zandat obráceně aby stojan stal ... Gramofon Autor: neznámý Gramofon Lenco LBT-188 černý hnědý Dobrý den, proč nám nejde připojit gramofon a bedýnku přes bluetooth. Vůbec se nám nedaří spárovat.Děkuji ... Výměna hlav Autor: Soňa Zastřihovač vlasů ETA Austin 8345 90000 Dobrý den, partnerovi jsem koupila strojek k Vánocům a nejdou vyměnit a zacvaknout zpět ty hlavy - nástavce. Jak na to prosím? K čemu by pak takový dárek měl, když to nemůže ani vyzkoušet? ... Fiskars Edge Autor: Renáta Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Nedá sa nám zložiť stojan na nože, chceme ho postaviť na linku ale nerezové nožičky ktoré sú na čiernom podstavci sa nedajú nastaviť a silou to nechceme pokaziť. Poprosím ako ich treba vysunúť aby bol. Toho stojan na nože.Dakujem za odpoveď ... |
|