NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Parní čistič Rovus NANO STEAMER

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Parní čistič Rovus NANO STEAMER

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Parní čistič Rovus NANO STEAMER Obsah českého návodu Parní čistič Rovus NANO STEAMER
 • Zařazení produktu: Parní čističe Rovus
 • Značka: Rovus
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Rovus Parní čističe

Parní čistič Rovus NANO STEAMER Parní čistič Rovus NANO STEAMER Parní čistič Rovus NANO STEAMER Parní čistič Rovus NANO STEAMER Parní čistič Rovus NANO STEAMER Parní čistič Rovus NANO STEAMER Parní čistič Rovus NANO STEAMER Parní čistič Rovus NANO STEAMER Parní čistič Rovus NANO STEAMER
Návod k obsluze Parní čistič Rovus NANO STEAMER obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Rovus a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Rovus návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Rovus výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Rovus Nano Steamer


Vaše domácnost bude zářit čistotou díky parnímu čističi na podlahy Rovus Nano. Vysokotlaký proud páry obohacený o nano částice a záporně nabité ionty povrchy nejen čistí, ale i dezinfikuje. Eliminuje až 99,9 % bakterií a alergenů, které ohrožují vaše zdraví. Parní mop je šetrnou a ekologickou alternativou k chemickým čisticím prostředkům.

Voda se promění v nano páru


Patentovaná parní komora produkuje proud páry s ideální teplotou, tlakem a rychlostí pro účinné čištění povrchů. Molekuly vody do sebe opakovaně naráží, dokud nedosáhnou požadovaných nano rozměrů. Při tomto procesu současně dochází ke tření, které vytváří záporně nabité ionty. Nano částice10× účinněji pronikají různými materiály a vyčistí je tak opravdu do hloubky.
Nano pára se zápornými ionty zbaví váš domov bakterií!
 

Proniká do nejhlubších vrstev


Kombinace výkonné nano páry a záporně nabitých iontů důkladně čistí materiály až na mikroskopickou úroveň, kam se běžné metody čištění nedostanou. Technologie Advanced Nano produkuje správné množství suché páry s optimální teplotou, a tak se nemusíte obávat poškození vaší podlahy přehřátím nebo nadměrnou vlhkostí.Bezpečně vyčistí citlivé materiály


Šetrné technologie umožňují čistit i ty nejcitlivější povrchy. Speciální podložka z mikrovlákna chrání podlahy před parním žárem až do 125 °C. Parním mopem můžete bezpečně mýt podlahy z tvrdého dřeva a laminátu, poradí si i s dlaždicemi ve vaší koupelně či kobercem v obývacím pokoji. Celý váš dům či byt bude zářit hygienickou čistotou.Ekologická alternativa


Neutrácejte za agresivní chemické prostředky, které mohou být nebezpečné pro zdraví vaší rodiny a nešetrné k povrchům ve vaší domácnosti. Inovativní mop Rovus Nano využívá sterilizační schopnosti vysokotlaké páry, která účinně čistí podlahy a likviduje choroboplodné zárodky ekologickým způsobem. Bez obav můžete nechat děti batolit se po podlaze.Za okamžik připraven k akci


Nejenže vám uklízení s Rovus Nano Steamerem půjde rychle od ruky, nebudete ani dlouho čekat na jeho nahřátí. Nano pára o správné teplotě je připravená k použití do 10 sekund. Voda v nádrži o objemu 220 ml vystačí až na 10 minut nepřetržitého parního čištění. Doplňte vodu a během pár vteřin můžete pokračovat.Dostane se do všech koutů


Parním čističem uklidíte i těžko přístupná místa. Jeho pohyblivá čisticí hlava se bez problémů dostane do úzkých prostor, rohů místnosti a pod nábytek. Práci vám usnadní také teleskopická tyč s polstrovanou rukojetí, která snižuje namáhání zápěstí. S parním mopem Rovus Nano pro vás bude úklid domácnosti hračka.
Poznejte účinnost hloubkového čištění s technologií Rovus Nano.

Díky sterilizační schopnosti páry účinně eliminuje 99,9 % bakterií 100 % bezpečným, zdravým a ekologickým způsobem.

Tajemství spočívá v inovativní patentované technologii

Tajemství parního čističe na podlahy Rovus Nano spočívá v proudu páry, který je vytvářen patentovanou parní komorou, jež zajistí ideální teplotu, tlak a rychlost.
To vede k tomu, že se molekuly vody navzájem opakovaně sráží, dokud nejsou dostatečně malé, tedy dokud nemají nano rozměry
Tento proces způsobuje tření, které vytváří velké množství záporně nabitých iontů

Až 10 x účinněji proniká povrchy pro zářivě čistou domácnost
Parní čistič na podlahy Rovus Nano vytváří konstantní proud velmi suché páry s Nano částicemi a záporně nabitými ionty, které až 10 x účinněji pronikají povrchy a snadněji se tak dostanou až na nejhlubší mikro úroveň materiálu. Kombinace Nano částic páry a záporně nabitých iontů důkladně vyčistí materiál a zlikviduje bakterie dokonce i tam, kam se běžné částice páry nedostanou, a zanechá podlahy, stěny, čalounění, okna a další povrchy ve vaší domácnosti zářivě čisté.

Účinně odstraní 99,9 % bakterií pro čistou a zdravou domácnost
S parním čističem na podlahy Rovus Nano nemusíte utrácet peníze za drahé a agresivní chemické prostředky, které nejsou šetrné k povrchům ve vaší domácnosti a jsou nebezpečné pro děti i domácí mazlíčky. Tento mop využívá pouze sterilizační schopnost páry a účinně eliminuje 99,9 % bakterií.
 • Technologie Advanced Nano produkuje právě správné množství suché páry, která nepřehřívá materiál a chrání tak vaše podlahy před nadměrným vlhkem a poškozením.
 • Vodní nádrž o objemu 220 ml, vám mezi náplněmi poskytne až 10 minut parního času, zatímco speciální podložka z mikrovlákna chrání vaše podlahy a umožňuje jim odolávat parnímu žáru až do 125°C.
 • Díky tomu je parní čistič vhodný k čištění i těch nejcitlivějších povrchů včetně: tvrdého dřeva, kachliček, koberců a laminátových podlah.
 • Výrobek vám pomůže dosáhnout vynikajících výsledků čištění s jeho lehkou manévrovatelností a kontrolou.
 • Speciálně navržená čisticí hlava se snadno dostane do úzkého prostoru, podobně jako pod nábytek a rohy, a teleskopická tyč a polstrovaná rukojeť, která snižuje namáhání rukou a zápěstí, udělá z úklidu pohádku.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Parní čistič Rovus NANO STEAMER v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Parní čistič Rovus NANO STEAMER je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Parní čistič Rovus NANO STEAMERStáhnout PDF návod - Parní čistič Rovus NANO STEAMER
(PDF file, 1.81 MB)


Technické parametry

Parní čistič Rovus NANO STEAMER

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Doba nahřátí 0.5 min
Doba provozu 9 min
Kontrolky připravenosti páry
Objem 0.2 l
Příkon vysavače 1100 W
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 117.0 cm
Hloubka výrobku 26.2 cm
Hmotnost výrobku 2.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 52.5 cm
Hloubka balení 30.5 cm
Hmotnost balení 2.4 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 38 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Parní čistič Rovus NANO STEAMER

Předmět: Dotaz
Datum: 04.03.2021 09:58:56Autor: Josef Mrázek
Z parního čističe po 1 měsíci používání nejde pára a jenom vytéká voda. Prosím o radu. Děkuji.
Odpovědět

Předmět: obsluha parního mopu ROVUS NANO FLOOR STEAMER - model no.8901- B3
Datum: 27.02.2021 14:51:45Autor: Zdeňka Hojerová
Pořídili jsme si parní mop ROVUS a bohužel jsme velice zklamaní,přístroj vrní,kontrolka svítí ale pára se nevytváří i když se mop zahřívá. Poraďte co s tím, možná existuje nějaký fígl nebo ho máme vrátit - už vidím to poštovné, mám ho totiž na dobírku až z Opavy.
Díky předem.
Odpovědět

Předmět: dotaz
Datum: 20.02.2021 15:24:15Autor: Jana Nováková
dobrý den. mop máme nový. vrní ,svítí kontrolka, vytéká voda.žádná pára .zprovozněn podle návodu.máme mop reklamovat? takto je mi na ni.děkuji za odpovědˇ. Jana Nováková
Odpovědět

Předmět: Parní mop
Datum: 04.02.2021 08:54:00Autor: Jan Novotka
Dobrý den,mám stejný problém s výrobou páry (vrní a voda vyteká nad hlavicí-dal jsem do nádobky i zředěný ocet).Děkuji Novotka
Odpovědět

Předmět: Nano Rovus
Datum: 25.01.2021 14:43:02Autor: Elen Orlíková
Dobrý den,
těšila jsem se na tento nano čistič,
bohužel nevychází z něj pára, kontrolka svítí, voda zahřátá, ale to je vše.
Budu vracet, mrzí mě to.
Orlíková
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 01.01.2021 14:21:17Autor: Lucie Jandečková
Dobrý den,
mám stejný problém jako většina ostatních. Parní mop po zapnutí vrní, nádržka s vodou se zahřívá, ale nevytváří páru.Take jsem zjistila že ten samý problém má i moje mamka, oba mopy přišli současně, jako dárek na vánoce. Nemá mop nějakou pojistku která se před použitím musí odstranit?
Děkuji za odpověď Lucie
Odpovědět

Předmět: Rovus nano přání čistič
Datum: 29.12.2020 10:22:38Autor: Vladimír Krist
Dobrý den,
máme problém jako většina ostatních. Parní mop po zapnutí vrní, nádržka s vodou se zahřívá, ale nevytváří páru. Máme mop vrátit nebo se musí ještě aktivovat nějakým dalším způsobem?Mop pořízený jako dárek na vánoce
Děkuji za odpověď Krist
Odpovědět

Předmět: Parní nano čistič Rovus
Datum: 28.12.2020 14:04:57Autor: Denisa Kubrychtová
Dobrý den,

mám stejný problém jako většina ostatních. Parní mop po zapnutí vrní, nádržka s vodou se zahřívá, ale nevytváří páru. Mám mop vrátit nebo se musí ještě aktivovat nějakým dalším způsobem? Z přiloženého návodu není dostatečně jasné, jak mop vlastně zprovoznit.

Děkuji Vám za odpověď

S pozdravem
Kubrychtová
Odpovědět

Předmět: Rovus parni nano cistic - nevytvari paru
Datum: 19.11.2020 11:00:33Autor: Pavlina Orzan
Dobry den, mam stejny problem, jako predchozi zadavatele. Rovus parni nano cistic po zapnuti vrci, ale nevytvari paru, voda vyteka dole okolo tyce.
Odpovědět

Předmět: Rovus
Datum: 25.10.2020 12:31:57Autor: Jana Pancíř Procházková
Dobrý den,
parní čistič Rovus jsem si pořídila v květnu. Včera jsem ho po delší době ( zhruba po třech týdnech chtěla použít a nevytváří žádnou páru. Můžete mi prosím poradit ? Nechci s ním nijak neodborné manipulovat neboť je nový a tudíž v záruce. Předem děkuji za zpětnou vazbu. Jana Aš
Odpovědět

Předmět: Parní čistič Rovus nano
Datum: 21.09.2020 13:58:14Autor: Marie Novotná
Dnes mi došel parní čistič,chtěla jsem ho vyzkoušet,ale nevyvíjí páru. Když ho zapnu,tak svítí,tak jako vrni,nádržka s vodou je teplá,ale nefunguje a nevypouští páru..??? Můžete mi prosím poradit,co s tím? Díky Novotná
Odpovědět

Předmět: Parny mop
Datum: 19.09.2020 12:24:01Autor: Lucia Maršálková
Dobry den prajem, po pouzivany parneho mopu asi po 8 mesiacoch zacina mop coraz menej vytvarat paru. Niekedy sa stane ze len male minimum a umyvam skoro bez pary. Vzdy vylievam po skonceni umyvania vodu z nadrzky, vycistim aj mop zo spodu jemnou handrickou, vsetko ako je v navode. Mala by som ho dat reklamovat alebo je nieco ako by som mohla tomu predist?
Za skoru odpoved vopred dakujem.
S pozdravom Marsalkova
Odpovědět

Předmět: dotaz
Datum: 21.06.2020 23:05:33Autor: Ludmila
DOBRÝ DEN,
PO TŘETÍM POUŽITÍ MOPU MI NEJDE PÁR.MŮŽETE PORADIT CO UDĚLAT.
DĚKUJI Zdanicová
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

mobilní telefon Xiaomi Mi 11 8/256 GB...
Dobrý den, prosím o návod k obsluze pro mikrovlnku Panasonic NN-GD366MEPG děkuji a přeji hezký den. f.k....
vakuovacka klarstein foodlocker pro ocel ...
Doplňuji můj předchozí dotaz, vloudila se chybička do názvu značky. Správně je Xiaomi Mijia STYTJO2YM 2in1...
Siemens Type: HT 5HBP7...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

porucha myčky
Autor: Jana Havlíčková
Myčka nádobí AEG Mastery FEE83716PM
Dobrý den, myčka hlásí poruchu, na displeji č.20. Je nutný zásah opraváře? S pozdravem J. Havlíčková...
Problikne
Autor: Eva Hrdličková
Elektrická koloběžka Sencor SCOOTER ONE 2020
Dobrý den. Jak jste vyřešili prosím závadu.Kolobezka se vybila a už nejde nabít. Adaptér svítí zeleně, jako že je nabitá, ale víme že není. Když chceme zapnout, tak jen problikne. Asi je to na reklamaci....
Pripojenie k mobilu
Autor: Fabo Martin
Handsfree Jabra Talk 5 černé
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, či náhodou nemáte skúsenosti s tým, že Jabra talk 5 nechce mobil vôbec nájsť. Teda ani sa nezobrazí. Mobil je Xiaomi Poco X3 NFC. Už som to handsfree skúšal pripojiť cez bluetooth aj na iný mobil, ale bez úspechu. Tak sa na V...
evolveo easy phone FG
Autor: Zdeněk Śvec
Mobilní telefon Evolveo EasyPhone FG černý
V návodu není popis jak otevřít a vložit bateri.mSIM a případně pamětovou kartu. Jak je možné, že navod to nemá...
Interní paměť tekefonu&fotokontakty
Autor: Eliška Zemanova
Mobilní telefon Aligator A675 Senior modrý
Chtela jsem uložit 3kontakty včetně fotky a po nahrání 1fotky(ac jsem ji zmenšila na min)me to již nedovolí nahrát žádnou další.Píše to něco jako paměť nedostupná.To ten mobil není schopny na dvou vnitřní paměť probrat 3fotky aniž bychom museli dokupovat ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Čistička vzduchu Concept Perfect air CA1000
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ cisticka-vzduchu-concept-perfect-air-ca1000-bila-21381-cesky-navod.pdf
Detail - Cyklopočítač Sigma Rox 11.0 GPS Set
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ cyklopocitac-sigma-rox-11-0-gps-set-bily-15895-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Huawei Watch GT 2e
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-huawei-watch-gt-2e-graphite-black-48076-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Poco M3 64
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-poco-m3-64-gb-zluty-60726-cesky-navod.pdf
Detail - USB Flash Sandisk Ultra Flair 64GB
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ usb-flash-sandisk-ultra-flair-64gb-stribrny-modry-38324-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021