NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE Obsah českého návodu Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE
 • Zařazení produktu: Parní mopy Polti
 • Značka: Polti
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Polti Parní mopy

Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE
Návod k obsluze Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Polti a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Polti návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Polti výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE

Vyměňte zastaralý způsob čištění podlah i jiných povrchů jednou pro vždy - nechte se přesvědčit spojením praktičnosti a moderních technologií. Polti Vaporetto SV450_Double v sobě ukrývá parní mop a ruční parní čistič, a navíc je dodáván s bohatým příslušenstvím, pomocí kterého vyčistíte až 15 druhů povrchů (parkety, mramor, koberce, okna, zrcadla, spáry, čalouněný nábytek, dveře, topení a jiné) v domácnosti či kanceláři.


Získejte dva přístroje v jednom s Polti Vaporetto Double

Ušetřete si práci a čas s univerzálním pomocníkem 2v1, se kterým bude váš domov pokaždé zářit oslňující čistotou. Bonusem tohoto modelu je ve spodní části zabudovaný aroma difuzér Frescovapor, jež se postará o příjemnou vůni po úklidu.

Žijte doma sami

Bakterie, viry a plísně moří naše domácnosti, zneškodněte je mocnou silou horké páry bez použití chemických čistících prostředků. Polti Vaporetto jich zvládne zničit až 99,99% z obrovského množství. Hygienický a zároveň šetrný úklid ušetří vaši peněženku i životní prostředí.

Skutečně snadná manipulace

Nízkou hmotnost a kompaktnost ocení každý uživatel. Zaručí vám pohodlný úklid jak v malých bytech, tak ve větších domech, kde je třeba uklízet v patrech - zvládnete jej vynést po schodech nebo převézt na chalupu. Mop je připraven k použití během pouhých 15 vteřin, o tom vás informuje světelná zelená kontrolka.

Nebojte se vodního kamene

I když parní mop pracuje pouze s kohoutkovou vodou, nemusíte se obávat vodního kamene. Zabudovaný filtr zabraňuje průtoku minerálních solí, proto nedochází k jeho vzniku. Filtr můžete kdykoliv vyměnit a tak prodloužit životnost přístroje.

Kartáč Vaporforce

Využijte širokou čistící plochu kartáče Vaporforce, přes kterou proudí více páry a zefektivňuje úklid všech povrchů. Hlavice je tvarovaná tak, aby byla naprosto flexibilní a nevynechala jediný kousek čištěného povrchu, i špatně dostupná místa. Velmi usazenou špínu účinně odstraní štětiny na zadní straně hlavice.Dva přístroje v jednom: parní mop a parní čistič
Duální provedení Vaporetto SV450_Double je kombinací parního mopu a parního čističe, se kterými vyčistíte až 15 různých povrchů. Vyčistěte s parním mopem podlahu, odpojte spodní část a vrhněte se na okna s ručním čističem, jeho obrovský potenciál využití záleží jenom na Vás. Ve spodní části je také zabudován difuzér aroma Frescovapor, díky kterému jedním tahem vyčistíte a provoníte domov. Úklid s ním zvládne úplně každý – je lehoučký, kompaktní, má flexibilní nástavec a elegantně tvarovaný kartáč, pomocí kterého vyčistíte i těžko dostupná místa pohodlně a bez obtíží. Účinná vysokotlaká pára zajistí, že po každém průchodu s tímto přístrojem zanecháte za sebou čistý a nově vypadající povrch. Nahřívá se pouze 15 vteřin, proto je vhodný na každodenní, rychlý úklid.

Ať se jedná o každodenní nebo důkladný úklid, SV450_Double bude Vaším nejlepším pomocníkem.

 • Multifunkční: 15 v 1, až na 15 typů povrchů
 • Duální provedení: 2 v 1, parní mop a ruční parní čistič
 • Široké množství příslušenství
 • Difuzér aroma Frescovapor
 • Doba nahřívání: 15 sec
 • Filtr proti vodnímu kameni

Funkce
UNIVERZÁLNÍ: 15 V 1
Vaporetto SV450_Double je díky duálnímu provedení navrženo až pro 15 různých povrchů: parkety, mramor, koberce, varné desky, spáry, okna, zrcadla, čalouněné povrchy (pohovky, křesla, polštáře a matrace), dveře, skříně, topení, záclony, koupelnové dlaždice a jiné, vinylové (PVC) podlahy a terakotové nebo kamenné dlažby. Ať už jakýkoliv povrch zdobí Váš domov, bude znovu zářit čistotou.
DUÁLNÍ: 2 V 1
Dva přístroje v jednom: parní mop a parní čistič. Aby toho nebylo málo, je zahrnuto široké množství příslušenství, pomocí kterého si poradíte s každým povrchem a jakoukoliv špínou. Váš domov se bude znovu zářit čistotou.
ELIMINUJE AŽ 99,99% BAKTERIÍ, VIRŮ A PLÍSNÍ
Zapomeňte na koupi přídavných čistících prostředků, aby jste dosáhli výborných výsledků. Pára je přírodní a účinná metoda čištění, která důkladně ničí obrovské množství bakterií, virů a zárodků. Nejenže tímto ušetříte Vaši peněženku za všelijaké chemické prostředky, ale úklid provedete hygienicky a bezstarostně. (*Parní mopy Vaporetto eliminují až 99,9% nejčastějších bakterií jako Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis a Salmonella enterica za předpokladu, že byl přístroj správně použit podle manuálu a povrch důkladně vyčištěn.)
KARTÁČ VAPORFORCE
Speciální kartáč Vaporforce má širokou čistící plochu, která uvolňuje více páry a tím efektivněji vyčistí všechny povrchy. Flexibilita samotného nástavce a elegantně tvarovaná hlavice nevynechá jediné místečko ve Vaší domácnosti, protože se dostane do veškerých rohů a zákoutí. Pomocí zabudovaných štětin na zadní straně hlavice odstraníte i tu nejusazenější špínu.
KOMPAKTNÍ, LEHKÝ A SNADNO OVLADATELNÝ
Největší výhodou parních mopů Vaporetto je jejich snadná manipulace. Mopy jsou lehoučké, proto jsou ideálními pomocníky úplně pro každého. Bez problémů jej snesete po schodech, půjčíte sousedům nebo vyčistíte pět podlah, aniž by jste se unavili. Ať už pod postelí, za pohovkou nebo v rozích, díky nim budete uklízet doma pohodlně a bez námahy.
RYCHLÁ DOBA NAHŘÁTÍ
Pět, deset, patnáct, PŘIPRAVENO. Pouhých 15 vteřin stačí parním mopům Vaporetto k zahřátí na příslušnou teplotu od doby, kdy je zapojíte do zásuvky. Indikátor připravenosti Vás upozorní zelenou kontrolkou.
POHODLNÁ HANDS-FREE MANIPULACE
Nemusíte se ohýbat a ručně nasazovat návlek. Při nasazování stačí návlek umístit pod mop a lehce zatlačit, plastové záchyty na bázi suchého zipu návlek samy upevní. Naopak při sundavání lehce sešlápnete malý pedál na zadní straně.
VYJÍMATELNÁ NÁDOBA NA VODU
Praktická pomůcka k průběžnému doplňování vody. Zásobník vyjmete a jednoduše doplníte vodu, kdykoliv je potřeba. Nemusíte tedy odpojovat přístroj nebo hledat sklenici a tím přerušit práci.
FILTR NA VODNÍ KÁMEN
Zabudovaný filtr zamezuje průtoku minerálních solí, čímž snižuje pravděpodobnost vzniku vodního kamene a umožňuje Vám bezstarostně používat normální kohoutkovou vodu. Filtr je vyměnitelný a pravidelným obměňováním prodlužuje život přístroje.

Technické specifikace

 • Provozní doba - neomezená
 • Kapacita nádoby 0,3 L
 • Rozměry D x Š x V32 x 20 x 112 cm
 • Frescovapor dávkovač Ano
 • Zahrnuté příslušenství 13
 • Filtr proti vodnímu kameni Ano
 • Parkovací systém Ano
 • Hmotnost 2,4 kg
 • Maximální příkon 1500 W
 • Rozsah 7,5 metrů
 • Nastavitelný parní výkon Ano
 • Vyjmutelná nádoba Ano
 • Systém - parní mop a ruční parní čistič
 • Indikátor připravenosti páry Ano
 • Doba nahřívání 15 sec

Příslušenství ve výbavě

 • NÁVLEK NA MOP

Kvalitní, vysoce absorpční návlek z mikrovláken. Snadno se připevňuje k mopu.

 • PROTEKTOR NA KOBERCE

Plastová konstrukce určená na čištění kobercových ploch. Zajišťuje ladné klouzání a tím pohodlné čištění.

 • KULATÉ KARTÁČE A NYLONOVÝMI ŠTĚTINAMI

Usnadní čištění usazené špíny. Abrazivní síla kartáče napomáhá parnímu systému k efektivnějšímu výkonu. Vhodné i na citlivé povrchy.

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ČIŠTĚNÍ SPÁR

Speciálně upravené příslušenství k vyčištění spár mezi dlaždicemi. Štětiny jsou umístěné rovnoměrně v linii, aby přesně kopírovaly linie spár.

 • PARNÍ KONCETRÁTOR

Zvyšuje koncentraci páry a je díky svému zahnutému provedení snadno použitelný do těžko dostupných míst. Měl by se správně připevnit na parní nástavec, aby maximalizoval čistící potenciál.

 • PARNÍ NÁSTAVEC

Nasměruje proud páry do skrytých prostor jako jsou například radiátory, žaluzie nebo okenní rámy.

 • GUMOVÁ STĚRKA

Samostatně určená pro mytí oken, zrcadel a jiných skleněných ploch. V kombinaci s textilním návlekem je vhodná k čistění čalouněných povrchů a matrací.

 • TEXTILNÍ NÁVLEK

Určený k použití s gumovou stěrkou, zachytává špínu rozpuštěnou párou při čištění sedaček v autě, matrací a dalších čalounění, dveří a jiných rovných ploch.

 • FLEXIBILNÍ PARNÍ HADICE

Samostatně nebo k použití s dalším příslušenstvím zvyšuje rozsah a flexibilitu přístroje.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLEStáhnout PDF návod - Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE
(PDF file, 2.05 MB)


Technické parametry

Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Doba nahřátí 0 -10 min
Doba provozu 20 a více min
Objem nádržky 0 - 0,3 l
Otočná hlava Ano
Hmotnost 2.4 kg
Délka kabelu 7.5 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 112.0 cm
Hloubka výrobku 32.0 cm
Hmotnost výrobku 2.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 66.0 cm
Hloubka balení 23.0 cm
Hmotnost balení 3.8 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 18 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Parní mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE

Předmět: Tlak páry
Datum: 25.10.2021 16:09:48Autor: Jana Šenková
Dobrý den.
Můžete mi zdělit, jaký je u
parního mopu Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE tlak páry?

Děkuji Šenková
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Heyro Fit 21 - je jenom Německy. Potřebuji anglický nebo český nejlépe .PDF. I německý PDF by pomohl...
Dobry den,potrebovala bych navod k pouziti a navod na cisteni kombinovaneho sporaku INDESIT,dekuji Jana Hribová...
Dobrý den přeji, koupil jsem si Handsfree HOCO E56, ale u výrobku není ani slovo česky,je tam jen samý návod v různých nesmyslných jazycíc...
Přímotop Eurom model Aluterm Wi-fi...
Roborock S...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Samsung Galaxy A32 manuál
Autor: Helena Mikešová
Mobilní telefon Samsung Galaxy A32 5G
Dobrý večer, mohu poprosit o zaslání manuálu v češtině k telefonu Samsung Galaxy A32. Předem děkuji. Mikešová...
Chybi navod v cestine na sluchatka SE-E9TW
Autor: Jitka Slukova
Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová
Sluchatka prisla bez ceskeho navodu. Koupeno pres OKAY. Nenasla jsem to nikde, prosum o pomoc. Diky Jitka...
Dotaz.
Autor: Anděla Moulisová
Hra Nintendo SWITCH Pokémon Brilliant Diamond
Dobrý den prosím chtěla bych poradit omylem jsem si Chimchara dala do jakési krabice a chtěla jsem to tam najít a dát místo něho jiného pokémona ale vůbec to tam nikde není Chichar je z tich pokémonů nejsilnější a nechci hrát dokud ho nevrátím. Děkuji za odp...
výběr ze seznamu
Autor: Jitka Seidlová
Mobilní telefon ALCATEL 2019G šedý
Prosila bych radu, jakým způsobem jednoduše vybrat kontakt ze seznamu, pokud znám počáteční písmeno. Máme tento mobil jako pracovní a dost často voláme. Děkuji, Jitka...
Návod na přípravu Latte Macchiato
Autor: Lenka Černá
Kapsle pro espressa Nescafé Dolce Gusto
Prosím, můžete mi popsat přípravu výše uvedeného druhu kávy v kávovaru Dolce Gusto? U výrobku je postup přípravy 4 druhů kávy, ale tento druh tam není. Děkuji. Lenka Černá...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Radiopřijímač s DAB MUSE M-117 DBT
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ radioprijimac-s-dab-muse-m-117-dbt-cerny-65345-cesky-navod.pdf
Detail - Espresso Bosch Tassimo VIVY II TAS1401
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ espresso-bosch-tassimo-vivy-ii-tas1401-ruzove-16091-cesky-navod.pdf
Detail - Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ roboticky-vysavac-xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-bily-49319-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3150
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-canon-pixma-ts3150-28519-cesky-navod.pdf
Detail - Odsavač par Guzzanti GZ 750 QUATRO
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ odsavac-par-guzzanti-gz-750-quatro-nerez-10032-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021