NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý Obsah českého návodu Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý
 • Zařazení produktu: Party reproduktory Blaupunkt
 • Značka: Blaupunkt
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Blaupunkt Party reproduktory

Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý
Návod k obsluze Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Blaupunkt a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Blaupunkt návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Blaupunkt výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Ozvučení pro nejnáročnější fajnšmekry

Ačkoliv se ozvučení chytrého telefonu, notebooku a jiných přenosných zařízení neustále zlepšuje, stále se nachází na míle daleko, pokud za tímto účelem sáhneme po unikátním bezdrátovém party reproduktoru Blaupunkt PA12. Oceníte jej nejenom v domácnosti, ale i na zahradě, v kempu, či dokonce v tělocvičně. Jeho dechberoucí výkon a vynikající zvuková kvalita se uplatní všude, kde tepe život a schyluje se k jakémukoliv večírku či oslavě. Odpovídají tomu i jeho relativně větší rozměry (36,5 x 58 x 30 cm) a více než prvotřídní výbava.


Výkon v souladu s odolností

Není reproduktor jako reproduktor. Zatímco většina přenosných reproduktorů představuje pouze prodlouženou ruku mobilní technologie, Blaupunkt PA12 je obdivuhodně univerzální. Charakteristický je robustní, odolnou konstrukcí a vysoce výkonným zesilovačem. Celkový hudební potenciál činí neuvěřitelných 650 W, s nímž vysoce kvalitní reproduktorová membrána dokáže hotové divy – orientace na nejnáročnější posluchače tak není pouhou floskulí.

Neumíte si představit reproduktor bez optimalizace zvukových parametrů? Pro tuto potřebu slouží vestavěný ekvalizér s přednastavenými volbami dle přehrávaného obsahu (normal, rock, pop, klasika, jazz, zprávy). Na zadní stěně systému najdete regulátory pro nastavení výšek a basové dynamiky. Jako reproduktor na cesty je vzhledem k větším rozměrům dovybaven také praktickou rukojetí pro bezpečný transport a držákem pro stativ sloužící ke stabilnímu umístění.


Od tuneru ke kompatibilitě

Bezkonkurenční zvuk? V kategorii přenosných reproduktorů je to docela dobře možné. Správná konfigurace propůjčí mimořádnou zvukovou kvalitu i vaší oblíbené rozhlasové stanici, neboť Blaupunkt PA12 disponuje integrovaným FM tunerem. A ne ledasjakým. Prostor pro uložení až 99 stanic hovoří o jeho vysoké citlivosti, jen je doporučováno mít zařízení poblíž oken pro stabilní příjem signálu.

Úžasnou kompatibilitu poznáte také ve spojení s digitálními soubory. Vložíte-li do odpovídajícího slotu paměťovou microSD kartu nebo USB disk, hravě si poradí s formáty MP3 a WMA – získáte tak mnohahodinový poslech bez nutnosti zapojení dalšího zařízení. Jestliže vám dané možnosti přece jenom nestačí, AUX konektor vás propojí s dalšími zvukovými zdroji, včetně mixážního pultu. Možnosti jsou bezbřehé.


S Bluetooth a zpěvem středem večírku

Jste zastáncem nejmodernější streamovací technologie? Pak uvítáte Bluetooth modul pro rychlé spárování s chytrým telefonem nebo tabletem. Rozprouděnou zábavu podpoří populární funkce karaoke. Stačí připojit mikrofon a prkna, jež znamenají svět, jsou vaše. Avšak i zde jsou překročeny hranice průměru. S Blaupunktem PA12 si libovolně nastavujete vysoké a nízké frekvence mikrofonu včetně působivé ozvěny, čímž se ještě více přiblížíte profesionálním pěveckým podmínkám.


Všechno pěkně pohromadě

Ne nadarmo se o „pé dvanáctce“ hovoří jako zařízení ve stylu „vše v jednom.“ Mezi dodávaným příslušenstvím najdete jak 6,5mm mikrofon, tak dálkový ovladač. Vedle běžného kabelového provozu si lze navíc zvolit bezdrátový režim. Vestavěná dobíjecí baterie je schopna nabídnout až 24 hodin nepřerušené zábavy, v závislosti na celkovém vytížení a nastavení. Zatímco bude opětovně nabírat síly (asi 7 hodin), můžete opět přejít ke kabelovému provozu a zůstat tak trvale „zapojeni“.Blaupunkt PA12 - profesionální audio systém navržený tak, aby splňoval očekávání nejnáročnějších uživatelů, kteří oceňují vynikající kvalitu zvuku v jakémkoli prostředí. Pevná konstrukce, velmi výkonný zesilovač a vysoce kvalitní reproduktorová membrána (s 30 cm středovým basovým reproduktorem!) představují jen pár výhod tohoto produktu, díky nimž bude perfektní pro vaše podnikání, tělocvičnu, SPA salon i jakékoliv místo, kde si můžete poslechnout svou oblíbenou hudbu.

Výkon bez drátů
Celkový hudební výkon PA12 je přibližně 650 W, což spolu se správnou konfigurací zaručuje bezkonkurenční zvuk. Díky vestavěné dobíjecí baterii může přístroj pracovat jak v bezdrátovém režimu, tak i při napájení ze sítě. Životnost baterií je 3,5 až 24 hodin na jedno nabití, doba nabíjení je asi 7 hodin, je také možné připojit externí 12V baterii přes zadní panel.

Úžasná funkčnost
Vestavěný modul Bluetooth umožňuje bezdrátově streamovat hudbu z libovolných mobilních zařízení. Na zadní straně přístroje je ovládací panel a kompletní sada konektorů - Vstup a výstup AUX, port USB a čtečka karet SD (maximální kapacita 32 GB). Můžete také poslouchat hudbu ze všech druhů přenosných pamětí a mobilních zařízení připojených prostřednictvím kabelu. PA12 také podporuje všechny soubory zaznamenané ve formátu MP3 / WMA. Vestavěný ekvalizér umožňuje přizpůsobení zvuku vašim preferencím prostým výběrem z možností: normal, rock, pop, klasika, jazz a zprávy. Zadní část konstrukce je také vybavena ovladači k nastavení vhodné úrovně basů a výšek.

AudiostrIntegrovaný FM tuner
Pokud nemáte žádné přenosné hudební zařízení, můžete stále poslouchat rádio díky vestavěnému tuneru FM s možností uložení až 99 předvoleb stanic, takže není třeba pokaždé hledat oblíbenou rozhlasovou stanici.

Funkce Karaoke
Další užitečnou vlastností PA12 je funkce karaoke, díky připojenému kabelovému mikrofonu se budete cítit jako super hvězda. Společný zpěv je zábavný jak pro děti, tak pro dospělé. Aby bylo možné splnit očekávání těch nejnáročnějších zákazníků, je zařízení vybaveno nezávisle nastavitelnými vysokými a nízkými frekvencemi mikrofonu, a aby to bylo ještě osobitější, je možné přizpůsobit efekt ozvěny samostatným otočným ovladačem. Konektor mikrofonu lze také použít k připojení dalších zařízení.

Komfort používání
PA12 má rukojeť, která umožňuje bezpečný transport, a držák pro stativ ve spodní části zařízení umožňuje jeho dokonalé umístění.
Vzhledem k tomu, že je toto zařízení ve stylu "vše v jednom", je PA12 audio systém ideální alternativou ke všem typům modulárních systémů HiFi. Dodané dálkové ovládání umožňuje snadné ovládání zařízení.
Pokud vám jeden reproduktor nestačí, použijte vstupy a výstupy AUX, které vám umožní připojit další zařízení. Jedna z nich se stává hlavní jednotkou, ze které ovládáte všechny zdroje zvuku a druhá zdvojnásobuje nabízenou energii!
Zjistěte, kolik legrace můžete získat při poslechu své hudby na profesionálním zařízení!

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Přehrávač USB / SD (až 32 GB)
 • Přehrávání MP3 / WMA
 • FM rádio s předvolbou 99 stanic
 • Ekvalizér: Normální, Rock, Pop, Classic, Jazz, Zprávy
 • Funkce karaoke s mikrofonem
 • Dálkové ovládání
 • AUX IN
 • Celkový hudební výkon: 650 Watt
 • RMS výkon: 38 Watt
 • Napájení z baterie: dobíjecí baterie
 • Napájení: AC 100-240V ~ 50 / 60Hz

• Provoz na baterie: až 24 hodin (v závislosti na přehrávané hudbě a nastavení úrovně celkové hlasitosti, basů/výšek)

 • Doba nabíjení: 7 hodin
 • Kapacita baterie: 12V/5Ah
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Party reproduktor Blaupunkt PA12 černýStáhnout PDF návod - Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý
(PDF file, 5.07 MB)


Technické parametry

Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý

Základní specifikace
Výkon
celkový výkon reproduktorů uváděný výrobcem">Výkon
650 W
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
NFC Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
">USB
Ano
Vstup AUX
Vstup Aux (audio) – je to vstup, který se v moderních multimedíálních zařízeních dostává velké oblibě. Slouží především pro připojení MP3 přehrávačů a jiných podobných zařízení. Do tohoto konektoru se připojuje pomocí klasického Jack 3,5 kabelu, nebo kabelu 2x cinch
">Vstup AUX
Ano
Příjem telefonních hovorů
Reproduktor lze použít jako handsfree nebo hlasitý odposlech pro telefonní hovor - Příjem telefonních hovorů
Ne
Výdrž baterie 24 hod.
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Označení BT připojení  BP PA12
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 36.5 cm
Výška výrobku 58.0 cm
Hloubka výrobku 30.0 cm
Hmotnost výrobku 15.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.8 cm
Výška balení 58.9 cm
Hloubka balení 31.3 cm
Hmotnost balení 16.0 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Party reproduktor Blaupunkt PA12 černý

Předmět: Radio
Datum: 26.01.2021 10:28:48Autor: Tomáš Hlůšek
Dobrý den, chtěl bych se zeptat.Vubec nejde naladit rádio, Mám to u okna,venku prostě všude možně a nic...
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Kuchynská váha Elektrolux GKS-1136-BT...
Güde Aku teleskopický odvetvovač AST 18-201-05...
Hotpoint-Ariston ENBGH 19423 FW...
Dobrý den. Mám mobilní telefon CUBOT X19 a podařílo se mi zablokovat SIM kartu. Mužete mi poradit? Děkuji ...
BTSX1Black...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

výměna fotoválce
Autor: Marcela
Tiskárna multifunkční Brother DCP-1623WE
Dobrý den. Mám tiskárnu DCP 1623 WE a nedaří se mi vyměnit fotoválec dle pokynu. Teda válec vyměním, ale nedaří se mi vynulovat číselník. Můžete mě, prosím, navést? Děkuji...
připojení k internetu o2
Autor: Jan kučera
Mobilní telefon Nokia 2.4 šedý
mohl by mi někdo poradit jak se připojit telefonem Nikia4.2 k internetu O2.telefon 8 měsíců fungoval spolehlvě,tedˇpíše že není připojen k internetu...
kuchyňská váha BAMBI
Autor: Martina
Kuchyňská váha ETA Bambi 9778 90000
Dobrý den, v prosinci jsem zakoupila kuchyňskou váhu Bambi, bohužel se mi nedaří ji vynulovat ani vypnout tlačítkem on/ off, jen se vypne když se déle počká. Nějaká rada prosím... ?? Mám nyní možnost zboží reklamovat? Kupovala jsem v Karviné v OC v prodejně E...
Reklamace
Autor: Renata Spilková
Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra
Dobrý den, máme tuto spršku rok a 3 měsíce a přestala stříkat.. vypouští pouze vzduch, ale tekutinu ne. Možná se ucpala? Prosím, v této době je složitá reklamace. Můžete mi poradit, kde nejblíže reklamovat? Jsem z Nového Města nad Metují Děkuji...
Dotaz
Autor: Karel Sláma
Pračka AEG ProSense™ L6FBG48SC bílá
Dobrý den, na pračce AEG ProSense™ L6FBG48SC bílá se mi rozbliká celý display. Pomůže zmáčknutí On/ Off ale pračka si toto po 2 dnech zopakuje znovu. Můžete mi s tímto poradit o co nebo jakou závadu se jedná? Dále bych se chtěl zeptat, jak lze nebo jakou komb...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Chladnička s mrazničkou Hotpoint-Ariston ENBGH 19423
ARIENBGH19423FW_návod_CZ_SK
Detail - MP3 přehrávač Hyundai MP 312 GB4
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mp3-prehravac-hyundai-mp-312-gb4-by-cerny-zluty-291-cesky-navod.pdf
Detail - Gril ROHNSON R-250
https://rohnson.cz/ wp-content/ uploads/ 2018/ 03/ R-250-CZ-MANUAL.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-samsung-sl-c480-19491-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Aligator VS 900 Senior
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-aligator-vs-900-senior-dual-sim-cerny-stribrny-3873-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021