NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý Obsah českého návodu Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý
 • Zařazení produktu: Party reproduktory Panasonic
 • Značka: Panasonic
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Panasonic Party reproduktory

Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý
Návod k obsluze Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Panasonic a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Panasonic návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Panasonic výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Oživte každý večírek

Už se nebudete muset strachovat, že se jakákoliv párty s vaší přítomností se bude muset obejít bez muziky, kterou si na večírku poslechne rád každý. S party reproduktorem Panasonic SC-CMAX5E-K ozvučíte kompletně celý okruh, ve kterém s přáteli, spolužáky nebo rodinou slavíte.


Jednoduchý způsob přenosu hudby

Nelamte si hlavu, zda jste doma nezapomněli nějaký kabel, jehož absence by vám znemožnila rozproudit muzikou váš večírek už od samého začátku. Užívat si tvorbu vašich oblíbených interpretů vám umožní bezdrátová technologie Bluetooth, kterou reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K disponuje. Díky tomuto bezdrátovému přenosu budete moci do zařízení streamovat hudbu přímo z vašeho telefonu, tabletu nebo notebooku. Stačí klepnout na tlačítko vyhledat zařízení, dále vyberete z možností požadovaný reproduktor a pořádná párty může být odstartována.

Pokud raději dáte přednost klasičtějšímu přehrávání muziky, žádný problém. Přehrávač je vybaven dvěma USB vstupy, které jsou připraveny přijmout váš flash disk, nebo smartphone prostřednictvím kabelu a připraví vám skvělý hudební zážitek i touto cestou. Také možnost připojení pomocí kabelu s jackem o průměru 3,5 milimetru, který propojí reprobox rovněž s vaším telefonem nebo notebookem. Třešničkou na dortu je vstup pro jack s průměrem 6,3 milimetru pro zapojení klasického kytarového kabelu, přes který budete mít možnost připojení mikrofonu pro případné Karaoke.


Kompatibilní s aplikací MAX Juke

Používáte aplikaci MAX Juke? Ne? Můžete začít, aplikace je podporována mnohými výrobky Panasonic. Pokud ji už však dobře znáte, máte v ní svůj oblíbený seznam skladeb a nechce se vám na párty hledat dané skladby jednotlivě, můžete aplikaci bezproblémově použít. Netrapte se tím, čím večírek nakopnete, abyste se trefili do noty všem pozvaným hostům. Zkrátka navolte seznam všehochuti hudebních stylů, ve které si přijde na své úplně každý


Výborné funkce

Efekty, zvýšené basy, DJ Jukebox, Karaoke. Všechno jsou to věci, které posouvají obyčejné přehrávání muziky na večírcích na vyšší úroveň a které dokonale pobaví nejen vás ale i pozvané hosty. Bavte se s kamarády muzikou díky trojitému zesilovači, funkci zvýraznění basů Bass Sound PLUS, nebo využijte možnost funkce Karaoke, díky které si světoznámý hit můžete nazpívat vy sami, následně přehrát a vtipně se předhánět s přáteli, kdo se stane vaším pěveckým králem.


Jednoduché ovládání

Zdá se vám, že požadovaná skladba nezní tak, jak by podle vás znít měla? Nevadí, upravte si ji podle toho, jak by vašim uším lahodila nejlépe. Můžete použít buď některé z možností přednastaveného ekvalizéru, nebo se obraťte na váš hudební cit a přednastavené ekvalizace ještě upravte, pomocí jednoduchého ovládání pásem Bass, Mid a Treble. Díky osvětlení reproboxu se navíc budete cítit jako skutečný DJ. Celkovou hlasitost ovládejte také tím nejjednodušším způsobem. Party reproduktor je vybaven ručním kolečkem, jehož otáčením doleva či doprava ztlumíte nebo naopak zesílíte přehrávání hudby na požadovanou hlasitost vyhovující náladě na večírku.


Stvořen přímo pro párty

Se svým ohromným výkonem je party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K jedním z nejvhodnějších kandidátů na skutečného krále večírku. Kompletní výkon reprosoustavy činí neuvěřitelných 400 Wattů, což je dostatečně vysoká hodnota na to, abyste bezproblémově ozvučili celý prostor, kde se párty koná. Snadný převoz reproduktoru na večírek zařídí vestavěná rukojeť, za kterou reproduktor uchopíte a pomocí zabudovaného kolečka ve spodní části si sebou kamkoliv přivezete ohromující zvuk, ze kterého musí být nadšen každý host vaší domácí párty.

Silný a čistý zvuk
Trojitý zesilovač a 25cm super woofer
Čistý a dynamický zvuk s 25cm super wooferem a trojitými zesilovači. Tento jednodílný minisystém je vše, co potřebujete pro použití doma i venku.

Přehrává čisté vokály bez zkreslení
Tweeter – dvouvrstvý bambusový kužel
Díky odolnému a současně lehkému materiálu vzniká zvuk s citlivější odezvou, zajišťující dynamičtější a čistší vokály a zřetelné dialogy.

Získejte čisté a vzrušující basy
D.Bass Beat
Rytmus je automaticky zjištěn a zesílen, takže si můžete lépe vychutnat skutečně rytmickou hudbu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

AUDIO SYSTEM
Výstupní kanál1k
Výstup napájení (RMS)1000W

USB
Double USBano (Play & Rec/ Play)
Slot2
USB StandardUSB 2.0
Přehrávání MP3Ano

CHYTRÁ SÍŤ
Bluetooth® Wireless TechnologyAno
Kompatibilní s aplikací MAX JukeAno

VYSOCE KVALITNÍ ZVUK
Digitální zesilovačano (trojitý zesilovač)
D.Bassano (rytmus)
Tweeter - Dvouvrstvý bambusový kuželAno
Zvýraznění basů - Bass Sound PLUSAno
Přednastavitelný ekvalizér Ano
Manuální ekvalizérAno (Bass/ Mid/ Treble)
Regulace hladiny reproduktoru Super wooferAno
Bluetooth® Re-MasterAno

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ
DJ Jukeboxano (Crossfade)
Otočný výběr hudby při přehráváníAno
Funkce Karaokeano (Full Karaoke)
Automatické vypnutíAno
Programovatelný časovačPLAY/ REC/ SLEEP

DESIGN
RučníAno
KolečkoAno
Osvětleníano (Multi-Color for SP)

PŘEDNÍ VYSOKÝ
Nastavení1 jednocestný reproduktor (bassreflexový)
ReproduktorTweeter: 6cm kuželový typ

PŘEDNÍ UPROSTŘED
Nastavení1 jednocestný reproduktor (bassreflexový)
ReproduktorWoofer x 2: 10 cm kuželový typ

SUBWOOFER
Nastavení1 jednocestný reproduktor (bassreflexový)
ReproduktorSuperwoofer: 25 cm kuželový typ

TERMINAL
Analogový audio vstup (AUX)

 • Pin jackAno
 • Konektor 3,5 mmAno

Audio výstup (propojení pro Fiesta)Ano
Konektor MIC (6,3 mm)ano(2) * výstup kytary pro 1 mikrofon

OSTATNÍ
Síťové napájeníAC 220-240V, 50Hz
Spotřeba energie

 • Normální režim [Cca.]92 W
 • Normální pohotovostní režim [přibl.]0,4 W*2

ROZMĚRY, HMOTNOST
Hlavní jednotka (Š × V × H)378 x 724 x 436 mm*3
Přední reproduktor (Š × V × H)19,8 kg
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černýStáhnout PDF návod - Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý
(PDF file, 10.72 MB)


Technické parametry

Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
">USB
Ano
Napájení síťový 230V
Označení BT připojení SC-CMAX5
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 72.4 cm
Výška výrobku 37.8 cm
Hloubka výrobku 43.6 cm
Hmotnost výrobku 19.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 85.0 cm
Výška balení 47.0 cm
Hloubka balení 52.0 cm
Hmotnost balení 23.4 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 12 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Party reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K černý

Předmět: Karaoke
Datum: 22.01.2021 19:25:12Autor: Nikola
Dobrý den, v první řadě poprosím o poslání případné odpovedi na email. Děkuji. Nevím, jak zprovoznit mikrofon, nebo spíše reproduktor. V konectoru mic1 mám mikrofon, volume mic 1 nereaguje. Tlacitko karaoke ukazuje pouze on/off a nic se neděje. Můžete mi poradit, jak karaoke zprovoznit? Děkuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o nedodaný návod na obsluhu "Bluetooth Headset Jabra BT 2046. Děkuji....
Elektrokoloběžka ELS MOTO Q05 dual motor 2x800W (1600 W) bat. Li-on 26Ah...
Amazon echo dot 4...
Prosím o zaslání návodu na použití pomalého hrnce Delimano 18in1...
Prosím o stažení návodu na mobilní telefon REDMI 9C NFC. Děkuji...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Li
Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 42
Dobrý den. Jak lze prosím zvýšit výdrž baterie u hodinek Xiaomi amazfit gtr 42? Mám je teprve druhým rokem,ráno nabiji na 100 procent a večer je baterie pouze na 20-30 procent. využívám pouze krokoměr (jsem nemocná a nyní na nachodim max 2000 kroků)a spánkový d...
Automatické vypnutí telefonu
Autor: Romana
Mobilní telefon Samsung Galaxy S20 FE
Dobrý den, nemohu najít automatické vypnutí telefonu v nastavený čas. Jsem zvyklá jej na noc vypínat a pred spaním poslouchat hudbu. Má tento typ s20 fe tuto funkci? Děkuji za odpověď Pelikánová ...
Otazka
Autor: Nikola
Elektrické autíčko Made Lamborghini červené
Dobrý večer, chcela by som sa spýtať ci je možné dokúpiť náhradné diaľkové ovládanie a ešte jednu chybu mame auto na pedál cuva ale nejde vpred. Ďakujem za odpoveď ...
Nahle začala tect nádoba
Autor: Lenka Kapitánová
Zvlhčovač vzduchu Rowenta Aqua Perfect HU5220F0
Dobrý den, prosím je možnost poradit, náhle nám začala tect nádoba ze během chvilky vytéká voda cela nádoba a chvilku funguje jen chvilku ,pak zase jde pára a znovu pak vypusti celou nadobu vody, co je špatně? Nikdy to neudělalo a teď od posledního naplnění v...
clona
Autor: Denisa Nemčeková
Digitální fotoaparát Canon IXUS 190 orig.pouzdro
Dobrý deň mám tento foťák , ale neviem si na no nastaviť clonu f manuálne neviem to nájsť v nastaveniach , dá sa to na tomto fotoaparáte a kde?...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril ROHNSON R-250
https://rohnson.cz/ wp-content/ uploads/ 2018/ 03/ R-250-CZ-MANUAL.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-samsung-sl-c480-19491-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Aligator VS 900 Senior
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-aligator-vs-900-senior-dual-sim-cerny-stribrny-3873-cesky-navod.pdf
Detail - Ovladač Xiaomi Yeelight Remote Control
https://old.xiaomicesko.cz/ temp/ manuals/ attachment/ Xiaomi%20Mi%20LED%20Ceiling%20Light_SK.pdf
Detail - Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS šedé
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-xiaomi-amazfit-gts-sede-37405-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021