|
Český návod k obsluze Pekáč VETRO-PLUS čtverec s víkem 3 l Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Pekáč VETRO-PLUS čtverec s víkem 3
- Zařazení produktu: Nádobí na pečení a zapékání VETRO-PLUS
- Značka: VETRO-PLUS
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis VETRO-PLUS Nádobí na pečení a zapékání
|
Návod k obsluze Pekáč VETRO-PLUS čtverec s víkem 3 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku VETRO-PLUS a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální VETRO-PLUS návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku VETRO-PLUS výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuPekáč čtverec s víkem 3 l Čtvercový pekáč s víkem 3 l z varného skla, varné sklo patří mezi žádané materiály v moderní kuchyni, v nabídce jsou různé tvary a velikosti pekáčů.
|
Návod k obsluze Pekáč VETRO-PLUS čtverec s víkem 3 lStažení PDF návodu k obsluze pro Pekáč VETRO-PLUS čtverec s víkem 3 l není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Pekáč VETRO-PLUS čtverec s víkem 3| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Materiál pekáče | sklo | | Objem | 2 - 5 l | | Víko | Ano | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | sklo | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 22.0 cm | | Výška balení | 10.5 cm | | Hloubka balení | 27.1 cm | | Hmotnost balení | 1.7 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
SE56480/12 Siemens ... SE56480/12... EMOS P5801, měřič spotřeby, jen zkrácený návod ... smarth watch ET570
děkuji... Prosím o uživatelský návod k myphone MF 2305... Zdravím potřeboval bych návod na sekačku Vegga 750EX děkuji Schiffer ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Akumulátorový vysavač Black-Decker Dustbuster DVA320J-QW Autor: neznámý Akumulátorový vysavač Black-Decker Dustbuster DVA320J-QW Dobrý dne,
sháním k tomuto vysavači nabíječku. Můžete mi, prosím, poradit jaký je to typ a kde ji lze zakoupit.
Děkuji... Návod k obsluze Meteorologická stanice Sencor SWS 51 B černá Autor: Helena Meteorologická stanice Sencor SWS 51 B Dobrý den,
můžete mi, prosím, zaslat Návod k obsluze Meteorologická stanice Sencor SWS 51 B černá.
Děkuji
Přeji hezký den
Helena Staufčíková ... Venkovní senzor Autor: neznámý Meteostanice Hyundai ws 1805 Dobrý den, na venkovním teploměru se mi ukazuje minusová teplota nebo jen LLL. Výměnu baterií jsem provedla. Venku je skoro 30 stupňů plus. Prosím co s tím mám dělat. Děkuji ... Uo20 Bait Boat Autor: David Zavážecí loďka GPS V020 Návod k poziti... Dotaz Autor: Radek Televize JVC LT-55VAQ6235 Dobrý den,
televizi mám tři roky a po vypnutí (asi při probíhající aktualizaci) nejde zapnout. Když se to "nějakým" způsobem povede, rozsvítí se pouze bílá obrazovka s červeným logem JVC uprostřed to trvá minutu-dvě a opět se vypne a na ovladač vůbec nere... |
|