|
Český návod k obsluze Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro iPad Pro 11-inch - kypersky zelené Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Pouzdro na tablet Apple Smart Folio
- Zařazení produktu: Pouzdra a kryty Apple
- Značka: Apple
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Apple Pouzdra a kryty
|
Návod k obsluze Pouzdro na tablet Apple Smart Folio obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Apple a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Apple návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Apple výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuSmart Folio k 11palcovému iPadu Pro (2. generace) – kypersky zelené Smart Folio na iPad Pro je vyrobené z jediného kusu polyuretanu a chrání přední i zadní stranu zařízení. Otevřením iPad Pro probudí a zavřením uspí. Přeložením do různých pozic uděláš ze Smart Folia stojánek na čtení, sledování videí, psaní nebo videohovory přes FaceTime. Kompatibilita Modely iPadu 11palcový iPad Pro (2. generace) 11palcový iPad Pro (1. generace)
|
Návod k obsluze Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro iPad Pro 11-inch - kypersky zelenéStažení PDF návodu k obsluze pro Pouzdro na tablet Apple Smart Folio pro iPad Pro 11-inch - kypersky zelené není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Pouzdro na tablet Apple Smart Folio| Záruka | 24 měsíců (12 měsíců IČ) | | Partnumber | MGYY3ZM/A | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 19.4 cm | | Výška balení | 2.0 cm | | Hloubka balení | 27.5 cm | | Hmotnost balení | 0.4 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 92 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
1... 1... 1... 1... 1... 1...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: Hanaprosova Autokamera Mio Vue 803 Mám stejný problém. Nejde mi naformátovat paměťová karta.... Návod / poruchové hlášení Autor: Jan Myčka nádobí Bosch Silence Plus SPV46FX00E Dobrý den, vlastníme myčku BOSH E-Nr. SPV4EKX20E/ 11, FD: 0208, Z-Nr.: 00132 Type: SL4PW1B, 402080522130001323
Chci Vás poprosit o zaslání návodu k obsluze. Na myčce se objevila poruchová hláška a nevíme co znamená:
svítilo "UP" a obdélník se signálem (tlačítk... Naladit rádio Autor: Božena Přenosný reproduktor LAMAX Street2 černý tyrkysový Dobrý den, koupila jsem si Lomax Street a naladit rádio. Postupovala jsem podle krátkého návodu v krabičce. Rádio slabě vysílá a šustí, jakoby chtělo delší ladění, jak mám tedy postupovat? Předem děkuji za odpověď. Daňková ... Dotaz Autor: Dagmar Mikrovlnná trouba Philco PMD 2511 F Mám mikrovlnku zn.Philco.
Dvirka mikrovlnky tvoří z vnějšku sklo a pak drátěná vložka a pak uz nic. Z vnitřní strany proto nejdou dvířka vycistit.
Pokud se kouknu z vnější strany na skle jsou nečistoty,na které se přes drátěnou vložku nedostanu.Poradite mi... nastavení velikosti bochníku u programu 1 Vital plus a 2 Vital plus Autor: Vlastislav Domácí pekárna ETA Duplica Vital Plus Dobrý den ,
je možné nastavení hmotnosti chleba u pekárny Duplica v programu Vital Plus 1,2.
Děkuji
Dočkal... |
|