Powerbank ADATA P20000QCD 20000mAh černá
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Powerbank ADATA P20000QCD 20000mAh černá
Pro zvětšení klikněte na obrázek
  • Zařazení produktu: Externí baterie (Powerbanky) ADATA
  • Značka: ADATA
  • Autorizovaný servis ADATA Externí baterie (Powerbanky)
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku ADATA výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
ADATA P20000QCD (AP20000QCD-DGT-CBK), 20 000 mAh, černá
Nabíjejte až 3 přístroje naráz
Protože je tento přístroj vybaven dvěma výstupními porty USB-A a k tomu ještě jedním konektorem USB-C, můžete jeho prostřednictvím nabíjet až 3 zařízení současně. Powerbanka přitom dokáže pracovat s celkovým výstupním výkonem až 15 W, takže vás nezklame ani rychlostí nabíjení.
Obousměrné nabíjení USB-C
Praktický displej
Klíčové vlastnosti:
  • Parádní kapacita 20 000 mAh
  • Možnost dobíjení až 3 zařízení naráz
  • Podpora rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0 a USB Power Delivery 3.0
  • Obousměrné nabíjení pomocí portu USB-C
  • Digitální displej s informacemi o zbývajícím výkonu
  • Bezpečný provoz díky chytrému vnitřnímu okruhu s celou řadou prvků ochrany
Obsah balení:
  • Powerbanka ADATA P20000QCD (AP20000QCD-DGT-CBK), 20 000 mAh
  • Kabel USB-C
  • Návod k použití
ADATA PowerBank P20000QCD 20000mAh černá
Podporuje standardy Qualcomm QC 3.0 a USB PD 3.0
Nabíjejte tři zařízení současně
Model P20000QCD je vybaven dvěma porty USB-A a jedním portem USB-C s celkovým výstupním výkonem až 15 W, takže lze nabíjet tři zařízení současně.
Výhoda obousměrného nabíjení s rozhraním USB-C
Žádné plané odhady díky displeji
Vícenásobná ochrana okruhu
Kapacita
20 000 mAh (74 Wh)
Baterie
Nabíjecí Li-polymerová baterie
Rozměry (D x Š x V)
134 x 70,3 x 27 mm
Hmotnost
365 g
Vstup
UBS-C: DC 5 V/3 A, 9 V/2 A, 18 W max. Micro USB: DC 5 V/2A, 10W max.
Výstup
USB-A 1: DC 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A, 18 W max. USB-A 2: DC 5 V/3 A, 15 W max. USB-C: DC 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A, 18 W max. USB-C + USB-A 1+2: DC 5 V/3 A, 15 W max.
Technologie rychlého nabíjení
Qualcomm QC 3.0 / USB PD 3.0
Příslušenství
Kabel USB-C, návod k použití
Návod k obsluze Powerbank ADATA P20000QCD 20000mAh černá
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Partnumber AP20000QCD-DGT-CBK
Další parametry
Kapacita akumulátoru
Kapacita akumulátoru popisuje množství elektrické energie, kterou je schopna Externí baterie / Powerbanka schopna uchovat. Např. Externí baterie / Powerbanka s kapacitou 10.000 mAh dokáže až 2x nabít baterii tabletu s kapacitou 3.000 mAh (množství energie, kterou je schopna powerbanka dodat bateriím, je nižší o ztráty vznikající převodem napětí (5 V u powerbanky, 3,7 V u baterií mobilů) a účinností) - Kapacita akumulátoru
20000 mAh
Výstupní proud
Uvádí maximální hodnotu výstupního proudu. Mobilní telefony lze dobíjet proudem do 1 A, tablety zpravidla potřebují proud 2 A. Mobilní telefony lze dobíjet i proubem 2 A, nabíjení je tak 2x rychlejší - Výstupní proud
2,1 A
Výstupní proud 2
Uvádí maximální hodnotu výstupního proudu. Mobilní telefony lze dobíjet proudem do 1 A, tablety zpravidla potřebují proud 2 A. Mobilní telefony lze dobíjet i proubem 2 A, nabíjení je tak 2x rychlejší - Výstupní proud 2
2,1 A
Počet USB výstupů
2
Typ rychlonabíjení
USB-C PD je USB-C port, který podporuje další technologii rychlého nabíjení zvanou Power Delivery. Podobně jako QC 3.0 umožňuje technologie Power Delivery (PD) rychlé nabíjení zařízení pomocí konektoru USB-C. PD začíná na nastavení 5 V a může použít až 20 V v závislosti na požadavcích nabíjeného zařízení. Zajímavostí je, že pokud propojíte dva telefony s podporou PD pomocí kabelu USB-C, jedno zařízení může nabíjet to druhé bez nutnosti dalšího napájecího zdroje.
Typ rychlonabíjení
Qualcomm QuickCharge 3.0, Power Delivery USB-C
Power Delivery 18 W
Napájecí konektor MicroUSB, USB-C
Barva
černá
Další funkce LED indikátor, Paralelní nabíjení
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.0 cm
Výška výrobku 2.7 cm
Hloubka výrobku 13.4 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.0 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 10.3 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Hodnocení
90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 33 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W