NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20 000mAh šedá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20 000mAh šedá Obsah českého návodu Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20
 • Zařazení produktu: Externí baterie (Powerbanky) Prestigio
 • Značka: Prestigio
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Prestigio Externí baterie (Powerbanky)

Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20 000mAh šedá Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20 000mAh šedá Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20 000mAh šedá Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20 000mAh šedá Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20 000mAh šedá
Návod k obsluze Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Prestigio a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Prestigio návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Prestigio výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Prestigio Graphene PD Pro 20 000mAh, šedá


Nabíjení na úrovni zprostředkuje špičkově vybavená powerbanka Prestigio Graphene PD Pro s vynikající kapacitou 20 000mAh. Ta ale není zdaleka jediným, čím ohromí. Exceluje totiž i hned třemi porty (včetně moderního USB-C) pro dobíjení více zařízení najednou a také podporou bezdrátového nabíjení Qi pro doplnění energie smartphonu komfortně bez kabelu. Vzhledem k výkonu až 18 W si navíc můžete být jisti, že vaše zařízení bude nabité skutečně rychle.
Nejvyšší kvality splňuje i v otázce zpracování – je totiž z kovu a hladkého skla. Moderní design pak umocňuje informativní displej a také dodávané kožené pouzdro. Samozřejmě si pak můžete být jisti 100% bezpečným chodem.


Klíčové vlastnosti:


 • Excelentní kapacita 20 000 mAh
 • Vysoký výkon až 18 W
 • Tři porty na těle + bezdrátové nabíjení
 • 100% bezpečný provoz
 • Luxusní design

Ferrari mezi powerbankami!
 

Grafenová technologie


Tato powerbanka využívá nejpokročilejší technologii – grafen. V praxi to znamená, že se nepřehřívá ani při rychlém nabíjení a oproti běžným powerbankám přináší také až třikrát delší životnost. 

Hned tři porty


Powerbanka má na těle hned tři porty, takže můžete současně dobíjet více zařízení. Jedná se o moderní USB-C a také dva klasické porty USB 3.0. Dobíjet můžete smartphony, sluchátka, reproduktory nebo dokonce notebook a spoustu dalších zařízení. 

Bezdrátové nabíjení


Powerbanka se vyjímá i tím, že podporuje technologii bezdrátového nabíjení Qi. To znamená, že i bez kabelu dokáže doplnit energii podporovaným mobilům – třeba iPhonům. 

Výkon až 18 W


Vaše zařízení můžete dobíjet rychle – výkonem až 18 W, abyste zbytečně neztráceli čas. 

3,5krát rychlejší dobití


Speciální 60W nabíječka doplní powerbance energii až 3,5krát rychleji než konkurence. Celých 20 000 mAh dobije za pouhých 100 minut! 

Maximální bezpečnost


Prestigio navrhlo model Graphene PD tak, aby mohlo garantovat 100% bezpečný provoz, ať už se rozhodnete nabíjet cokoli. 

Krásný design


Powerbanka je z kovu a tvrzeného skla. Láká tak nejen moderními technologiemi, ale také nádherným designem. Jeho modernost ještě umocňuje displej s informacemi s důležitými informacemi. Jako bonus navíc dostanete pouzdro pro přenos z pravé kůže.
Externí powerbanka s graphenovým jádrem, nabíjí 3,5x ryhleji než klasická powerbanka, nabíjecí výkon 45 Wattů i pro nabíjení notebooku, 18 Wattů pro ostatní zařízení, umožňuje bezdrátové nabíjení všech zařízení s Qi standardem, sama se dobije za pouhých 100 minut, díky graphenovému jádru bez přehřívání, 3 nabíjecí výstupy vč. USB-C, 60W rychlo-nabíječka součástí balení, sklo-keramický povrch, kovový rámeček, premiový design, kožené pouzdro z přírodní kůže součástí balení

PRVNÍ GRAFENOVÁ POWERBANKA V EVROPĚ
Externí powerbanka Graphene PD Pro vyniká použitím nejmodernější technologie na trhu: je grafenová, což znamená, že se její baterie nepřehřeje ani během rychlého nabíjení a její životnost je proti životnosti tradičních externích powerbank trojnásobná.

NABÍJENÍ NĚKOLIKA ZAŘÍZENÍ NAJEDNOU
Graphene PD Pro ocení hlavně uživatelé, kteří mají každou chvíli vybitá zařízení, ale přitom potřebují zůstat v kontaktu. Zásluhou této externí powerbanky s kapacitou 20 000 mAh zvládnete nabít smartphone, sluchátka, Bluetooth reproduktor... nebo dokonce notebook! Navíc dokáže nabíjet až tři zařízení současně.

UNIVERZÁLNÍ BEZDRÁTOVÉ ROZHRANÍ
Díky funkci bezdrátového nabíjení je powerbanka Graphene PD Pro kompatibilní s libovolným zařízením podporujícím standard Qi. K nabíjení baterie nebudete potřebovat žádné kabely: stačí jen zařízení položit na přenosnou powerbanku.

RYCHLÉ NABÍJENÍ PRO MAXIMÁLNÍ PRAKTIČNOST
S powerbankou Graphene PD Pro můžete svá zařízení nabíjet rychleji než kdykoliv dřív. Nabíjecí výkon 45 W pro notebooky a nabíjecí výkon 18 W pro jiná zařízení zvládne doplnit baterii během pár okamžiků.

NABITÍ POWERBANKY GRAPHENE PD PRO TRVÁ JEN 100 MINUT
Vyhrazená 60W nabíječka powerbanky Graphene PD Pro dobije powerbanku 3,5krát rychleji, než je běžné u jejích protějšků. Trvá to jen 100 minut! Už nemusíte na nabití powerbanky čekat celou noc.

VÍCEÚROVŇOVÝ SYSTÉM ZABEZPEČENÍ
Graphene PD Pro se rovněž pyšní multifunkčním systémem bezpečného nabíjení, který je plně kompatibilní se všemi mezinárodními standardy. Stačí jen připojit zařízení, které potřebujete nabít, a s bezpečností si nemusíte lámat hlavu.

PRÉMIOVÝ DESIGN
Tělo powerbanky je vyrobeno z kovu a tvrzeného skla. Jedná se přesně o ten typ produktu, který uživatele upoutá nejen svými technickými specifikacemi, ale také elegantním vzhledem. Důmyslně navržený zevnějšek zahrnuje displej s informacemi o aktuální úrovní nabití a zbývající výdrži baterie. Příjemným bonusem je fakt, že se zařízení v rámci zajištění maximální ochrany dodává se stylovým pouzdrem z přírodní kůže.

Technické specifikace:

 • Kapacita baterie: 20000 mAh
 • Barva: Space Gray
 • Maximální výstupní výkon: 45 w
 • USB Type C: 5V 3A/9V 3A/12V 3A/15V 3A/20V 3A
 • Výstup USB Type A1: 5V 2.4A
 • Výstup USB Type A2: 5V 3A/9V 2A/12V 1.5A
 • Výstup USB Type C: 5V 3A/9V 3A/15V 3A/20V 2.25A
 • Bezdrátové nabíjení: 5w/7.5w/10w
 • Šiřka: 80 mm
 • Výška: 23 mm
 • Hloubka: 110 mm
 • Střední váha: 0.41 kg
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20 000mAh šedá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20

Záruka 24 měsíců
Partnumber PPB121G_SG
Další parametry
Kapacita akumulátoru
Kapacita akumulátoru popisuje množství elektrické energie, kterou je schopna Externí baterie / Powerbanka schopna uchovat. Např. Externí baterie / Powerbanka s kapacitou 10.000 mAh dokáže až 2x nabít baterii tabletu s kapacitou 3.000 mAh (množství energie, kterou je schopna powerbanka dodat bateriím, je nižší o ztráty vznikající převodem napětí (5 V u powerbanky, 3,7 V u baterií mobilů) a účinností) - Kapacita akumulátoru
20000 mAh
Výstupní proud
Uvádí maximální hodnotu výstupního proudu. Mobilní telefony lze dobíjet proudem do 1 A, tablety zpravidla potřebují proud 2 A. Mobilní telefony lze dobíjet i proubem 2 A, nabíjení je tak 2x rychlejší - Výstupní proud
3 A
Počet USB výstupů
Uvádí poučet USB výstupů pro nabíjení dalších zařízení. Externí baterie / Powerbanka s jedním USB výstupem dokáže nabíjet 1 zařízení, se dvěma USB výstupy dokáže nabíjet 2 zařízení současně - Počet USB výstupů
2
Funkce svítilna
Mnohé Externí baterie / Powerbanky dokáží využít svoji energii i k jiným funkcím, např. v podobě příruční svítilny - Funkce svítilna
Ne
Typ rychlonabíjení
Fast Charge Přístroj podporující rychlonabíjení je schopen svůj akumulátor dobít až v několikanásobně kratším čase než přístroj se standardním nabíjením. Ušetří se tak čas při čekání na dobití zařízení.

Quick charge 3.0.0.0 je nová technologie, která umožňuje použití vyššího proudu při nabíjení baterie, takže je nabíjení rychlejší. Pro nejúčinnější funkci musí být zařízení i nabíječka kompatibilní se stejným napětím a proudem. Je však možné nabíjet i starší zařízení pomocí nabíječky s podporou QC 3.0, ale nabíjení bude omezeno na limit napětí nabíjeného zařízení.

USB-C PD je USB-C port, který podporuje další technologii rychlého nabíjení zvanou Power Delivery. Podobně jako QC 3.0 umožňuje technologie Power Delivery (PD) rychlé nabíjení zařízení pomocí konektoru USB-C. PD začíná na nastavení 5 V a může použít až 20 V v závislosti na požadavcích nabíjeného zařízení. Zajímavostí je, že pokud propojíte dva telefony s podporou PD pomocí kabelu USB-C, jedno zařízení může nabíjet to druhé bez nutnosti dalšího napájecího zdroje.
Typ rychlonabíjení
Fast Charge, Power Delivery USB-C
Napájecí konektor USB-C
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
šedá
Bezdrátové nabíjení Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 18.5 cm
Hloubka balení 17.2 cm
Hmotnost balení 0.9 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 70 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20 000mAh šedá

Předmět: Dotaz
Datum: 26.11.2021 21:14:00Autor: Peter
Kde sa nachádza servis Slovensko/Česko?
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Zoom B1 Four/B1X Four (multi-effects processor)...
IMMAX COBRA LED stolní lampička s bezdrátovým nabíjením ...
Teploměr na maso Nedis kath 106 si...
Návod k použití jsem s telefonem obdržel, ale je příliš stručný. Nemohu nastavit, jakým způsobem se ukládají odeslané zprávy. Nastavil ...
vestavná trouba BOSHRA574BSO...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: jakub
Monitor AOC C24G2AE BK
Zdravím, chci se zeptat jak se u monitoru AOC C24G2AE vypínají zadní reproduktory, díky ...
Kontrolka
Autor: Petra
Vysavač tyčový Bosch Readyy'y BBH218LTD hnědý
Dobry den Mam vysavac Bosh ready 2in1 no poslednej dobe mi pri vysavani blika kontrolka striedavo cervrna a modra . Chcem sa opytat co by to mohlo byt. Dakujem prkny den ...
Sáni
Autor: Jana
Víceúčelový vysavač Einhell TC-VC 1812 S
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,po výměně sáčku vysavač nevysava nečistoty. Tah má ale nevtahne to nečistoty...
Aplikace
Autor: Lukáš
Outdoorová kamera Niceboy VEGA X Play
Nejde zpustit v aplikaci...
Dolby atmos
Autor: Igor Hruška
Soundbar Hisense HS312 černý
Dobrý den, zakoupil jsem si soundbar Hisense Hs312 a momentálně se mi nedaří ho propojit s xiaomi mi smart projector přes hdmi kabel, abych mohl zprovoznit dolby atmos. Přes Bluetooth soundbar běží, ale potřeboval bych poradit, abych nastartoval právě dolby atmos, kv...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Notebook HP 255 G7 stříbrný
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-hp-255-g7-stribrny-48563-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Fujifilm X-E3 XF18-55 mm
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-fujifilm-x-e3-xf18-55-mm-stribrny-62953-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Nokia G20 modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-nokia-g20-modry-71383-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf
Detail - Šicí stroj Toyota Necchi 215A
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sici-stroj-toyota-necchi-215a-6261-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022