NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý Obsah českého návodu Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý
 • Zařazení produktu: Přenosné reproduktory C-Tech
 • Značka: C-Tech
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis C-Tech Přenosné reproduktory

Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý
Návod k obsluze Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku C-Tech a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální C-Tech návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku C-Tech výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

C-TECH SPK-21BCL, černá


Pokud patříte mezi nadšence, kteří chtějí poslouchat hudbu doslova na každém kroku, na nic nečekejte a zainvestujte do kvalitního, přesto cenově dostupného přenosného reproduktoru C-TECH SPK-21BCL. Již na první pohled vás okouzlí stylové a současně vysoce funkční provedení, které lze díky kompaktním rozměrům 8 × 8 × 4,2 cm a nízké hmotnosti 0,2 kg velmi snadno přenášet. V rámci balení navíc obdržíte karabinu a univerzální držák na kolo – plánujete-li vyrazit na výlet, stačí, když reproduktor přichytíte na poutko batohu nebo na řidítka vašeho jednostopého miláčka.

Silný a čistý zvuk


Reproduktor se navzdory miniaturním rozměrům pyšní opravdu slušným RMS výkonem 5 W. Bez ohledu na to, zda patříte mezi fanoušky rocku, popu, jazzu či jakéhokoli jiného hudebního žánru, se tak budete moci spolehnout na silný a čistý zvuk každé přehrávané písně. Reproduktor disponuje nejen technologií Bluetooth 5.0, ale také 3,5mm jack portem. Je tedy jen a jen na vás, zda se rozhodnete pro přehrávání hudby bezdrátově nebo prostřednictvím kabelu. Nechybí ani praktická čtečka SD karet.


 

Klíčové vlastnosti: 


 • RMS výkon 5 W zaručí dostatečně hlasitý zvuk přehrávaného audio obsahu
 • O bezdrátové propojení s telefonem či jiným zdrojem audio obsahu se postará technologie Bluetooth 5.0
 • Podpora funkce handsfree zajistí bezproblémové přijímání hovorů
 • Dostatečný přísun energie zásluhou 750mAh baterie s výdrží až 10 hodin
 • Stupeň krytí krytí IPX7 zaručí spolehlivou ochranu proti vodě

 
Díky univerzálnímu držáku na kolo si vychutnáte jízdu v kombinaci s poslechem oblíbené hudby.
 

Vyřizujte důležité hovory


Reproduktor podporuje funkci handsfree. Vyřizování hovorů s přáteli, kolegy či rodinou vám tak nebude činit absolutně žádné potíže ani v případě, že máte plné ruce práce. 

Více než slušná výdrž


C-TECH SPK-21BCL v sobě ukrývá 750mAh baterii s výdrží až 10 hodin. Hudba vás tak bude spolehlivě provázet i během dlouhých výletů do přírody. K napájení baterie slouží micro USB konektor. 


Není z cukru


Zásluhou stupně krytí IPX7 se reproduktor nezalekne ani průtrže mračen či nečekaného pádu do kaluže.
Bezdrátový přenosný reproduktor Bluetooth reproduktor SPK-21BCL je ideálním společníkem pro cesty na kole a výlety do přírody. Snadno přenositelný, lehký, voděodolný a přesto velice výkonný! V balení naleznete univerzální držák na kolo a karabinu k pověšení. Díky velkokapacitní baterii si můžete vaši oblíbenou hudbu vychutnávat po dobu až 10 hodin. Reproduktor dále podporuje funkci hands-free pro snadné telefonování, 3,5mm jack audio vstup a čtečku SD karet.TECHNICKÉ ÚDAJE:
 • RMS: 5 W
 • Bluetooth 5.0 / 3,5 mm jack / SD karta / hands-free volání
 • Vodotěsný: IPX7
 • Vestavěná baterie 750 mAh, až 10 hodin hraní


Návod k obsluze Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Výkon
celkový výkon reproduktorů uváděný výrobcem">Výkon
5 W
Běžná výdrž baterie 10 hod.
Napájení Vestavěný akumulátor
Bezdrátové připojení
Umožňuje bezdrátové připojení zařízení ke zdroji zvuku (telefon, tablet, notebook atd.) Různé druhy přenosů umožňují různou variabilitu a vdálenost zařízení.
Některé režimy umožňují i propárovat více reproduktorů mezi sebou ve více místnostech, nebo podpořit produkci na vaší zahradě.
Bezdrátové připojení
Bluetooth
Rádio Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ano
Vstup AUX
Vstup Aux (audio) – je to vstup, který se v moderních multimedíálních zařízeních dostává velké oblibě. Slouží především pro připojení MP3 přehrávačů a jiných podobných zařízení. Do tohoto konektoru se připojuje pomocí klasického Jack 3,5 kabelu, nebo kabelu 2x cinch
Vstup AUX
Ano
Příjem telefonních hovorů
Reproduktor lze použít jako handsfree nebo hlasitý odposlech pro telefonní hovor - Příjem telefonních hovorů
Ano
Odolnost
Hodnocení třídy krytí IP (Ingress Protection) je mezinárodní standard pro měření úrovně odolnosti zařízení proti prachu a vodě. První číslice v dvouciferném kódu krytí IP představuje míru ochrany před pevnými objekty včetně prachu. Druhá číslice představuje míru odolnosti zařízení vůči vodě.

IPX0 Žádná zvláštní odolnost
IPX1 Odolnost proti kapající vodě.
IPX2 Odolnost proti kapající vodě při náklonu až do úhlu 15 stupňů od normální polohy.
IPX3 Odolnost proti vodní tříšti.
IPX4 Odolnost proti stříkající vodě.
IPX5 Odolnost proti postříkání vodou s nízkým tlakem po dobu alespoň 3 minut.
IPX6 Odolnost proti vlnobití po dobu alespoň 3 minut.
IPX7 Odolnost proti ponoření až do 1 metru vody po dobu 30 minut.
IPX8 Odolnost proti déle trvajícímu ponoření do hloubky vyšší než 1 metr. Přesné podmínky jsou pro každé zařízení uvedeny výrobcem.

IP0X Žádná zvláštní odolnost
IP1X Odolné proti pevným objektům O průměru > 50 mm.
IP2X Odolné proti pevným objektům O průměru > 12,5 mm.
IP3X Odolné proti pevným objektům O průměru > 2,5 mm.
IP4X Odolné proti pevným objektům O průměru > 1 mm.
IP5X Omezená odolnost proti prachu (bez škodlivých nánosů).
IP6X Prachotěsné.
Odolnost
IPX7
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
SMART Funkce
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART Funkce
Ne
Specifické funkce Držák na kolo a karabina
Velikost 8 cm
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek Výrobce. Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem nebo bytem. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Vlastní systém
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 4.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 11.1 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 11 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Přenosný reproduktor C-Tech SPK-21BCL černý

Předmět: Dotaz
Datum: 09.07.2024 22:15:15Autor: Miroslav
Jak mám přijmout hovor na reproduktorů.SPK-21BCL.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

emos-kn-8501-54480...
Dobrý deň , potrebujem návod k mikrovlnej rúre STUDIO MD12434 . výrobca MEDION AG, 45307 Essen , najpelšie v slovenčine alebo češtine . Ďa...
Google pixel 8a...
Návod k obsluze vivo v 40 SE ...
...
Fotopast Colors camo, vyrobeno pro ČR a SR , česke menu . Bunaty Mimi FULL HD . 32 megapixelů. Bohužel jsme při stěhování ztratili návod ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Stopky
Autor: neznámý
Chytré hodinky Xiaomi Redmi Watch 3
Hezký den. Kdo prosím v redmi watch 3 stopky budik......
Pártybox JBL 310
Autor: neznámý
Party reproduktor JBL PARTYBOX 310 černý
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se může pártybox JBL 310 připojit k televizi a jak? Děkuji za odpověď....
Dotaz
Autor: Martin
Ochlazovač vzduchu ETA Frost 2568 90000
Dobrý den , chci se zeptat proč když zapnu ochlazovač vzduchu tak hned se po zapnutí vypne děkuji za informaci. ...
fritovaci hrnec tefal versalio
Autor: ludmila
Fritéza Tefal Versalio De Luxe FR495070
cesky navod k obsluze a udrzby...
Dotaz
Autor: Jana
Vířivka Intex 28476
Dobrý den prosím co znamená když mi to na displeji píše 91F Filtr mám nový Moc děkuji za odpověd ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou