NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé Obsah českého návodu Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé
 • Zařazení produktu: Přenosné reproduktory Evolveo
 • Značka: Evolveo
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Evolveo Přenosné reproduktory

Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé
Návod k obsluze Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Evolveo a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Evolveo návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Evolveo výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Zajistěte si hudbu snadno a jednoduše

Každý si na párty poslechne rád muziku. A když si ji lze doslova vzít sebou kamkoliv, tak je to nesporná výhoda, která usnadní mnohé potenciální problémy se zajištěním muziky na večírku. S přenosným reproduktorem Evolveo Armor GT7 ozvučíte kompletně celý okruh, ve kterém s přáteli, spolužáky nebo rodinou slavíte. Vysoká kapacita a výdrž baterie, silná reprodukce muziky a jednoduché nastavování. To vše se pojí s tímto hudebním skvostem, který každého ohromí svými funkcemi.


Mistrovský zvuk

Prvotřídní kvalita, dokonalý zážitek. Takto by se asi nejlíp dal charakterizovat přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7. Dokáže poskytnout každému uživateli prvotřídní hudební zážitek, který více než dostatečně dosahuje standardu, na který jsme u značky Philips zvyklí. Výborně vyvážený zvuk s čistým rozsahem středových pásem, doplněný o rozšířené výšky vytváří prvotřídní zážitek, ať už posloucháte jakýkoliv hudební žánr. O mohutné basy takového rozsahu, že každého uživatele až překvapí vzhledem k nevelikým rozměrům reproduktoru, rovněž nebudete ochuzeni. Evolveo Armor GT7 navíc svým vzhledem rozhodně dokáže polahodit také očním vjemům. Jeho originálně navržený design dokáže očarovat kohokoliv.


Vysoká odolnost

Reproduktory tohoto typu přehrávače jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby byly co nejvíce odolné, čímž nám vývojáři vlastně nahrávají a i při občasných neblahých vlivech na večírku reproduktor dokáže vyváznout takřka bez škrábnutí. Reproduktor vydrží bez sebemenších známek i déšť, jelikož se chlubí normou odolnosti IP54. Uživatel má tak ještě více rozšířené možnosti, kde si zvuk z tohoto hudebního pomocníka vychutnat.


Jednoduché ovládání

Evolveo Armor GT7 není nijak těžké ovládat. Na horní straně se nachází pásmo pro 4 funkční tlačítka, jejichž funkce okamžitě pochytí každý uživatel. Nechybí hlavní vypínání, či přidávání a naopak ubírání hlasitosti přehrávané hudby. Pomocí stisku jediného tlačítka také pohodlně přijměte telefonní hovor po tom, co zařízení spárujete pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.


Klasické i bezdrátové připojení

Pokud patříte k uživatelům, kteří se neradi starají o kabely a musí pak přemýšlet, zda jste nějaký sebou na párty náhodou nezapomněli přinést, aby se hudební projekce vůbec konala, je reproduktor Evolveo Armor GT7 přímo stvořený pro vás. Jak už bylo zmíněno, disponuje možností připojení vašeho smartphonu, tabletu nebo notebooku pomocí technologie Bluetooth, která má u tohoto zařízení dosah až do 10 metrů. Streamujte muziku do reproduktoru a využijte možnost pohodlně s vaším mobilem sedět na gauči. Pro uživatele, kteří nedají dopustit na klasiku, můžou k reproduktoru připojit oboustranný kabel se standardní velikostí jacku a to 3,5 milimetru. Šňůra se postará o prvotřídní přenos zvuku, který na své cestě k reproduktorům neztratí nic z toho, co si každý posluchač přeje, aby kvalitní sound nepostrádal.


Stvořen k mobilitě

Výdrž baterie je u reproduktoru Evolveo Armor GT7 až 15 hodin a je také díky svým rozměrům 200 x 70 x 65 milimetrů dokonale přenosný. Nízká hmotnost 0,8 kilogramu také jen nahrává tomu, abyste si kvalitní muziku mohli vychutnávat na více místech. Kamkoliv se vám zamane, můžete si tento malý, přesto díky svým ohromujícím 20 Wattům výkonný reproduktor přinést a současně s ním i geniální zvuk, ze kterého musí být nadšen každý host vaší domácí party.Vráceno - Použito

Výkonný 20 W outdoorový Bluetooth reproduktor
Reproduktory EVOLVEO řady ARMOR byly navrženy tak, aby odolaly nepříznivým podmínkám, ale zároveň poskytly co nejlepší zvukový zážitek.

X-Bass Sound
Dvojice dynamických 48 mm neodymových 10 W reproduktorů dodává hutný a výrazný zvuk s plnými basy a čistými výškami. Vzhledem ke svému výkonu a celkovému zvukovému podání jej můžete také využít jako soundbar v obývacím pokoji. Integrovaný MP3 přehrávač přehraje také hudbu z microSD karty o kapacitě až 64 GB.

Robustní voděodolné tělo
Ať už posloucháte hudbu doma nebo venku, můžete být v klidu, bezdrátový reproduktor má voděodolnou ochranu IP54.

Pohodlné telefonní hovory
Příchozí telefonní hovor přijmete stisknutím jednoho tlačítka a hovořit budete do integrovaného mikrofonu. Naleznete zde také tlačítka pro úpravu hlasitosti a proto nemusíte vytahovat svůj mobilní telefon z kapsy nebo batohu.

Dlouhá výdrž baterie a Powerbanka
Vysoká kapacita 4 400 mAh baterie a energetický úsporný Bluetooth 4.2 EDR vám umožní velmi dlouhý poslech hudby. Můžete s ní také nabíjet další zařízení s pomocí funkce Powerbank. Pokud již reproduktor nepoužíváte a není spárován, automaticky se vypne po 10 minutách.

• stylový design a pevné robustní tělo
 • pogumovaný povrch odolný stříkající vodě (IP54)
 • dvojice výkonných 10 W stereo reproduktorů s pasivní membránou pro hluboké basy
 • Bluetooth 4.2 EDR
 • vysokokapacitní baterie 4 400 mAh
 • možnost nabíjet externí zařízení s funkcí Powerbank
 • čtečka microSD karet pro přehrávání MP3 souborů, až 64 GB
 • FM rádio
 • integrovaný mikrofon pro handsfree volání
 • 3.5 mm zvukový vstup AUX
 • rychlé a snadné spárování s mobilním telefonem
 • podpora většiny Android telefonů, tabletů, zařízení se systémem Windows, Apple iOS a dalšími zařízeními, které využívají technologie Bluetooth
 • zpětně kompatibilní se staršími verzemi Bluetooth, verze 2.0, 3.0, 4.0 nebo 4.1
 • přehrávání hudby s Bluetooth přibližně 15 hodin (dle úrovně hlasitosti a obsahu)
 • automatické vypnutí při nečinnosti bez spárování po 10 minutách
 • frekvenční rozsah 70 Hz - 20 kHz
 • dosah Bluetooth až 10 metrů
 • citlivost 85 db
 • vstup max. 5 V/1 A
Obsah balení

 • EVOLVEO Armor GT7, Bluetooth reproduktor
 • USB nabíjecí kabel
 • 3.5 mm zvukový kabel (jack/jack)
 • uživatelský manuál
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černéhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prenosny-reproduktor-evolveo-armor-gt7-cerne-3969-cesky-navod.pdf
(PDF file, 0.18 MB)


Technické parametry

Přenosný reproduktor Evolveo Armor GT7 černé

Záruka 24 měsíců
Partnumber ARM-GT7-BLK
Základní specifikace
Výkon
celkový výkon reproduktorů uváděný výrobcem">Výkon
20 W
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
NFC Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
">USB
Ano
Vstup AUX
Vstup Aux (audio) – je to vstup, který se v moderních multimedíálních zařízeních dostává velké oblibě. Slouží především pro připojení MP3 přehrávačů a jiných podobných zařízení. Do tohoto konektoru se připojuje pomocí klasického Jack 3,5 kabelu, nebo kabelu 2x cinch
">Vstup AUX
Ano
Příjem telefonních hovorů
Reproduktor lze použít jako handsfree nebo hlasitý odposlech pro telefonní hovor - Příjem telefonních hovorů
Ano
Výdrž baterie 15 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Označení BT připojení  EVOLVEO Armor GT
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 6.5 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.8 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 1.0 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 69 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Canon PIXMA MG3650S bílá prosím podrobný návod k použití (jak uvést do provozu)...
dobrý den prosím o zaslání návodu v českém jazyce Denon AVR 2105 děkuji moc. martin. ...
prosím o český návod k obsluze FreshpackPro, vacuum fresh maintaining packing machine...
Prosím o zaslání návodu k pískové filtraci Marimex ProStar 3. Děkuji. Marková ...
NAREX 65405349 Akumulátorová koloběžka 36V 1x6,4Ah 350W ESN 350 BRUSHLESS...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Markéta Pávková
Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 7
Dobrý den, netušíte co znamená lišta s postavičkou, která se objeví když zmáčknu hlasitost? Děkuji...
propojení dellP2720dc s grafickou kartou Nvidia Ge force GT 240
Autor: Andrea Kostková
Monitor Dell P2720D
dobrý den, koupila jsem si nový monitor dellP2720dc k staršímu počítači na kreslení. Při připojení přes HDMI nejde nastavit rozlišení 2560*1440. Na internetu jsem našla, že toto rozlišení by šlo nastavit přes display port, který je na monitoru, ale grafická ...
Hledám návod k mikrovlnné troubě Samsung.
Autor: Michaela Koplová
Mikrovlnná trouba Samsung MS23F301TAS EO černá
Dobrý den, poprvé chceme použít dříve koupenou mikrovlnnou troubu, ale nemohu najít návod. V pravém sloupci v 16ti řádkách má po dvou ovládacích tlačítkách. Nedokážu ani nastavit čas, na první stisknutí tlačítka Clock napíše 24 hodin. Nikde nevidím p...
odpověď
Autor: Andrea
Zavařovací hrnec Sencor SPP 2100WH bílý
také jsem na to nemohla přijít, točte v protisměru hodinových ručiček až za nápis off....
Re: Problem s nabijanim Powerbank Xiaomi Mi 2C 20000mAh
Autor: Ondrej
Powerbank Xiaomi Mi 2C 20000mAh -
Dobrý den, mám obdobný problém s tím, že mi bliká pouze první LED a to i po několika hodinách nabíjení... ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Mobilní telefon ALCATEL 3088X modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-alcatel-3088x-modry-38097-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi 7A 32
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-7a-32-gb-dual-sim-matne-cerny-47633-cesky-navod.pdf
Detail - Přenosný digitální přehrávač FiiO M3K černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prenosny-digitalni-prehravac-fiio-m3k-cerny-32491-cesky-navod.pdf
Detail - Myčka nádobí Bosch SMV46KX01E
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mycka-nadobi-bosch-smv46kx01e-14244-cesky-navod.pdf
Detail - Příslušenství k robotu Bosch MUM 5
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prislusenstvi-k-robotu-bosch-mum-5-bosch-muz5eb2-888-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020