NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový Obsah českého návodu Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1
 • Zařazení produktu: TV, Audio, Video LAMAX
 • Značka: LAMAX
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis LAMAX TV, Audio, Video

Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový
Návod k obsluze Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku LAMAX a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální LAMAX návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku LAMAX výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

LAMAX Beat Street ST-1 – více než reproduktor


Bezdrátový reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 s vytříbeným zvukem a atraktivním designem nabízí široké pole možností pro vaši oblíbenou muziku, respektuje nejmodernější metody přenosu v podobě Bluetooth a nezapomíná ani na spojení se světem v podobě integrovaného digitálního tuneru. A co víc, v případě potřeby poslouží i jako power banka pro váš telefon.

Malý reproduktor s velkým výkonem


S reproduktorem LAMAX Beat Street ST-1 se nebudete chtít rozloučit od prvního okamžiku, kdy jej vyzkoušíte. Pod mixem nejnovější technologie a tradičního vzhledu naleznete duální reproduktory s výkonem 10 W a jedním basovým měničem umístěným na protilehlé straně. Díky tomu se perfektně hodí jak pro soukromý poslech doma či v terénu, tak na večírek nebo zahradní slavnost. Ani nebudete věřit, jaký „hukot“ ze sebe zařízení o rozměru 6,5 x 7,1 x 18 cm dokáže dostat.

Oslňující výbava a kompatibilita


Co byste jako první čekali u bezdrátového reproduktoru? Bezpochyby Bluetooth technologii, díky níž si bude výborně rozumět s chytrými telefony, notebooky, tablety, iPady apod. Stačí zařízení spárovat a ihned si můžete užívat své oblíbené muziky, a to až do vzdálenosti 15 metrů! Veškeré ovládací funkce naleznete přímo na těle reproduktoru.

Avšak to je teprve začátek. Chcete si poslechnout novinky ze světa? Využijte služby digitálního FM tuneru. Máte spoustu muziky uložené na přenosném USB zařízení nebo na microSD kartě? Vyzkoušejte integrovaný MP3 přehrávač, jenž si bravurně poradí s formáty MP3, WAV a WMA a umí si zapamatovat poslední přehrávanou skladbu.

Handsfree a „nepřerušovaný poslech“


Díky Bluetooth technologii a snadnému spárování s mobilním telefonem můžete plynule přecházet mezi streamováním muziky a funkcí handsfree, přičemž LAMAX Beat Street ST-1 si rozumí i se staršími modely telefonů a vydrží vám na jedno nabití až 8 hodin. K opětovnému nabití stačí sáhnout po přiloženém nabíjecím USB kabelu, a zatímco se bude nabíjet, nemusíte přerušovat vystoupení své kapely.

LAMAX Beat Street ST-1 lze využít také jako záložní zdroj energie. Stačí jej prostřednictvím USB kabelu připojit k mobilnímu telefonu a ten se bude nabíjet podobně jako ze zásuvky elektrické sítě – oceníte, pokud jste třeba na dovolené v kempu. Součástí balení je kromě USB kabelu také 3,5mm jack konektor pro případ, že byste chtěli z bezdrátové varianty zařízení přejít na tradiční „drátovou“ variantu.

Vráceno - Použito

LAMAX Beat Street ST-1
Bezdrátový reproduktor s kvalitním stereo zvukem a nepřeberným množstvím vstupů. Přehráva hudbu přes Bluetooth, audio kabel, z microSD karty nebo vloženého USB a nechybí mu ani FM rádio s digitálním tunerem a pamětí poslední stanice.

Ideální mix
Bezdrátový reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 je ideálním mixem nejnovějších technologií a tradičního vzhledu. Pod umírněně designovaným kabátem se skrývá nepřeberné množství užitečných funkcí, které pasují Street do role všeuměla.

Chytrý reproduktor
LAMAX Beat Street ST-1 umožňuje díky technologii Bluetooth bezdrátové přehrávání hudby z jakéhokoli mobilního telefonu, tabletu či notebooku v až 15 metrovém okruhu. Právě po připojení mobilního telefonu pak umožní integrovaný mikrofon využívat funkce handsfree a plynule tak přecházet mezi poslechem hudby a telefonním hovorem, aniž by bylo potřeba jedinkrát sáhnout pro telefon do kapsy.

Zahradní oslava z kapsy
Reproduktor už vzhledem ke své velikosti překvapí kvalitou produkovaného zvuku a jeho hlasitostí. Právě plný zvuk a až osmihodinová výdrž baterie předurčují LAMAX Beat Street ST-1 k účasti na zahradních oslavách, výletech do přírody či pikniku. Bavte se s přáteli a podělte se společně o vaše nejoblíbenější songy, které si ve svém mobilním zařízení berete vždy s sebou.

Nepřeberné množství vstupů
Kromě bezdrátového připojení umožňuje Street také přehrávat hudbu z mnoha dalších zdrojů. Kromě klasického zvukového vstupu pro přibalený audio kabel je to především slot pro microSD karty a USB konektor umožňující připojení libovolného flash disku s vaší oblíbenou hudbou. Samozřejmě nechybí FM rádio s digitálním tunerem.

Důležité funkce:

 • Bluetooth a handsfree
 • FM rádio s digitálním tunerem
 • Integrovaný MP3 přehrávač
 • Kompatibilita
 • Funguje i se staršími telefony
 • Ovládání přímo na reproduktoru
 • Paměť poslední skladby a stanice
 • Power bank funkce
 • Duální reproduktory

Recenze naleznete

OBSAH BALENÍ:
 • Reproduktor
 • Micro USB nabíjecí kabel
 • 3,5 mm jack audio kabel
 • Návod k obsluze
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Bezdrátová technologieBluetooth 2.1 umožňující spárování i se staršími zařízeními.
Doba přehráváníAž 8 hodin
Max. vzdálenost spárováníAž 15 metrů
Režimy reproduktoruBluetooth reproduktor, digitální FM rádio, MP3 přehrávač, handsfree zařízení
Možnosti přehráváníBluetooth, audio kabel, microSD karta, USB
Digitální FM rádioAutomatické nalezení dostupných stanic, pamět na uložení nalezených stanic
MP3 přehrávačPřehrává formáty MP3, WAV, WMA. Paměť poslední přehrávané skladby.
HandsfreeIntegrovaný reproduktor i mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na reproduktoru.
Funkce tlačítek reproduktoruZměna režimu, ovládání hlasitosti, přepínání skladeb / stanic, vyhledávání stanic, ovládání handsfree
Funkce reproduktoruPaměť poslední skladby a stanice, Power bank funkce
Rozměry180 x 65 x 71 mm
Hmotnost380 g
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Výkon
celkový výkon reproduktorů uváděný výrobcem">Výkon
10 W
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
">USB
Ano
Vstup AUX
Vstup Aux (audio) – je to vstup, který se v moderních multimedíálních zařízeních dostává velké oblibě. Slouží především pro připojení MP3 přehrávačů a jiných podobných zařízení. Do tohoto konektoru se připojuje pomocí klasického Jack 3,5 kabelu, nebo kabelu 2x cinch
">Vstup AUX
Ano
Příjem telefonních hovorů
Reproduktor lze použít jako handsfree nebo hlasitý odposlech pro telefonní hovor - Příjem telefonních hovorů
Ano
Výdrž baterie 8 hod.
Napájení vestavěný akumulátor
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
tyrkysová, černá
Označení BT připojení LAMAX Beat ST-1
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.5 cm
Výška výrobku 7.1 cm
Hloubka výrobku 18.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.5 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 19.5 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 93 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Přenosný reproduktor LAMAX Beat Street ST-1 černý tyrkysový

Předmět: Prístroj hovorí na mňa po čínsky
Datum: 29.02.2020 14:53:54Autor: Stanislav Marček
Dobrý deň, prístroj na mňa začalhovoriť po čínsky. Čo mám robiť aby hovoril po anglicky. Ďakujem
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

HP Ink Tank Whireless 415...
Dobrý den, potřebuji návod na Set-top box Strong SRT 8211. Děkuji Lalíková...
DVB-T2/C /Tesla senior T2, dodávaný uživatelský manuál je nedostačující/...
televize LG 47LM760S-ZB...
Dobrý deň, prosím o zaslanie návodu na telefón XIAOMI Redmi Note8 Pro Ďakujem Michalcová...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Trouba Whirlpool DYNAMIC AKP 244 IX 857724410500
Autor: Karel Jeřábek
Trouba Whirlpool DYNAMIC AKP 244 IX
Vážení jde mi o radu. Touba pekla asi 5x koláč a bábovky, vše OK. Je v provozu od 15.6.2019. Koncem týdne došlo k výluce vysokého ele.napětí a několiktát za sebou to vyplo-zaplo neš se to stabilizovalo. Nastavil jsem správný SEČ a fajn. Večír že dám na noc ...
Nefunguje internet
Autor: Jaromír
Set-top box Mascom MC720T2 HD černý
Dobrý den, nefunguje internet u modelu Mascom MC720T2 HD. Má fungovat . Co dělám špatně? Jaromír...
Dotaz
Autor: Dagmar Bejšovcová
Automatická pračka Candy CS3 1052D2-S bílá
Dobrý den, překvapilo mně, že po vyprání je prádlo teplé.....Mám už 6. pračku, ale vždy bylo studené od vody při máchání.A také jsem se v návodu nedočetla, kolikrát pračka máchá, např.u programu na 59 minut Děkuji za odpověď D.Bejšovcová...
dotaz
Autor: Irena Mikušová
Tiskárna multifunkční Canon PIXMA MG3050 černá
Prosím, chtela jsem kopírovat. První list v pořádku a při dalším se žlutě rozblikala kontrolka trojuhelník s bleskem a B. Jak toto odstranit ? nemúžu najít v přilozeném návodu....
Ladění TV LG 70UM7450
Autor: Ing. Vlastimil Vojkůvka
Televize LG 70UM7450 černá
Dobrý den, mám na jeden satelit připojené 2 TV LG jeden přes settop box GoSat a druhý 7450 přes CI+. FreeSat provedl převedení některých programů ze sat. Thorr na sat. Intelsat 10 - 02. První TV se STB naladil programy naprosto bezproblémově. Druhý TV 7450 vidí...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Televize Samsung UE65TU7072 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-samsung-ue65tu7072-cerna-42560-cesky-navod.pdf
Detail - Satelitní přijímač Optibox miniZebra, Irdeto
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ satelitni-prijimac-optibox-minizebra-irdeto-7758-cesky-navod.pdf
Detail - Set-top box GoSat GS220T2 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ set-top-box-gosat-gs220t2-cerny-41146-cesky-navod.pdf
Detail - Holicí strojek Philips Series 6000 S6620
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ holici-strojek-philips-series-6000-s6620-11-modry-28006-cesky-navod.pdf
Detail - Klávesnice s myší Marvo CM305, US
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ klavesnice-s-mysi-marvo-cm305-us-headset-cerna-48696-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020