Přímočará pila Asist AE5P65DN
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Přímočará pila Asist AE5P65DN
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Přímočará pila Asist AE5P65DN Obsah českého návodu Přímočará pila Asist AE5P65DN
  • Zařazení produktu: Pily přímočaré Asist
  • Značka: Asist
  • Autorizovaný servis Asist Pily přímočaré
Přímočará pila Asist AE5P65DN Přímočará pila Asist AE5P65DN
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asist výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Přímočará pila ASIST AE5P65DN, s předkmitem
Technické parametry:
  • Napájení: 230 V / 50 Hz
  • Příkon: 650 W
  • Nastavitelný úhel řezu: 0 - 45°
  • Počet kmitů: 0 - 2800/min
  • Max. hloubka řezu (dřevo): 65 mm
  • Maximální hloubka řezu (ocel): 6 mm
  • Regulace otáček: Ano
  • Počet stupňů výkonu: 4
  • Materiál základny: Železo
  • Hmotnost: 1,95 kg
Výhody:
Proč koupit přímočarou pilu ASIST?
Součástí balení:
  • 1 x imbusový klíč
  • 1 x pilový list na dřevo
  • 1 x paralelní vodítko
  • 1 x nástavec na odsávání prachu
Bezpečnostní pokyny:
Dokumentace k tomuto produktu
  • AE5P65DN (Návod k použití CZ, 2.62 MB)
Návod k obsluze Přímočará pila Asist AE5P65DN
Technické parametry
Přímočará pila Asist AE5P65DN
Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příkon 650 W
Volnoběžné kmity 2800 1/min
Maximální hloubka řezu do dřeva 65 mm
Maximální hloubka řezu do kovu 6 mm
Kufr Ne
Typ pilového plátku T
Napájení síťové (230 V)
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 2.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.5 cm
Výška balení 22.0 cm
Hloubka balení 8.8 cm
Hmotnost balení 2.1 kg
Hodnocení
80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5
Tento produkt už hodnotilo 47 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W