NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Projektor Acer H6523BPD bílý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Projektor Acer H6523BPD bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Projektor Acer H6523BPD bílý Obsah českého návodu Projektor Acer H6523BPD bílý
 • Zařazení produktu: Projektory Acer
 • Značka: Acer
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Acer Projektory

Projektor Acer H6523BPD bílý Projektor Acer H6523BPD bílý Projektor Acer H6523BPD bílý Projektor Acer H6523BPD bílý Projektor Acer H6523BPD bílý
Návod k obsluze Projektor Acer H6523BPD bílý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Acer a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Acer návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Acer výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Projektor Acer H6523BPD DLP, bílá


Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý projektor nabitý užitečnými funkcemi, je nový Acer H6523BPD jako stvořený právě pro vás. Projektor díky svým funkcím najde své využití jak v kanceláři pro promítání vašich projektů nebo prezentací, tak i v domácím prostředí na sledování vašich oblíbených filmů nebo sportovních přenosů. Projektor disponuje Full HD rozlišením (1920 × 1080 px) se světelným výstupem až 3 500 lumenů. LED lampa vyzařující světlo dokáže svítit až 5 000 hodin a je stavěná pro celodenní použití. Se standardním poměrem obrazu 16 : 9 a kontrastním poměrem 10 000 : 1 pohodlně zaberete všechny části promítaného obrazu.

Určená pro malé místnosti i velké sály


Objektiv s clonou od F/2.1 do F/2.31 dokáže obsáhnout prostor s minimální úhlopříčkou obrazu 71 cm do maximální úhlopříčky až 7,62 m (300 palců). Projektor můžete beze strachu použít se vzdáleností od 1 do až 9,76 metru. Při promítání vám přijde vhod automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, která za vás srovná zobrazovaný obraz tak, aby nebyl žádným způsobem zkosený. Technologie Acer LumiSense poté automaticky upravuje jas a sytost barev na základě promítaného obrazu. Při sledování sportovních přenosů s vašimi přáteli můžete aktivovat režim Fotbal, který zajišťuje ještě dokonalejší zobrazení barev tak, aby jste si zápas maximálně užili.Klíčové vlastnosti:


 • Kvalitní projektor s Full HD rozlišením
 • LED lampa se světelnosti až 3500 lumenů a životností 5 000 hodin
 • Poměr stran 16 : 9 a kontrastní poměr 10 000 : 1
 • Úhlopříčka promítaného obsahu od 71 cm do 7,62 m (až 300 palců)
 • Technologie Acer LumiSense a speciální režim Fotbal pro vylepšení sportovních přenosů
 • Vestavěný 3W reproduktor a dálkové ovládání v balení
 • Připojení přes HDMI, VGA, RS232 a další

 
Pořiďte si multifunkční projektor do kanceláře nebo domácnosti.

Rozlišení, které vás posadí na židli


Uchvaťte sebe a vaše kolegy nebo přátele s vysokým Full HD rozlišením, které vypadá skoro tak realisticky, jako kdybyste vykoukli z okna.
 
 
 
 
 
Pohodlný provoz i za denního světla


Užijte si nádherně čistý a barevný obraz i za denního světla. Lampa se světelností až 3 500 lumenů dokáže bez problému prosvítit obraz i na větší vzdálenost.
 
 
 
 
 

Mějte vždy perfektně srovnaný obraz


Najít ten správný úhel není vždy tak lehké a obzvláště ne při zahájení prezentace před vašimi kolegy. Pomozte si automatickou korekcí lichoběžníkového obrazu a už nikdy nezačínejte vaši prezentaci pozdě.
 
 
 
 
Automatická úprava zobrazovaného obsahu


Nechte technologii Acer LumiSense automaticky upravit jas a sytost aktuálně zobrazovaného obsahu, abyste dosáhli maximální kvality a barevné přesnosti.
 
 
 
 
 

Užijte si sportovní přenosy na maximum


Pozvěte vaše přátele a užijte si živé vysílání sportovního přenosu na maximum. Režim fotbal zajistí ještě dokonalejší zobrazení barev a umožní vám zachytit každičký detail.
 
 
 
 
 
Chrání vaše oči před modrým světlem


Speciální vrstva Acer BlueLightShield chrání vaše oči před zbytečnou námahou a redukuje množství modrého světla, které při dlouhodobém používání může poškozovat vaše oči.
 
 
 
 
 

Profesionální kalibrace k vašim službám


Získejte co nejlepší obraz projektoru s profesionální kalibrací od kvalifikovaných techniků od společnosti IDS.
 
 
 
 
 
 3D zobrazení, které vás pohltí


Užijte si trojrozměrný svět díky podpoře HDMI 3D a nechce postavy vystoupit z 2D světa do vaší místnosti.
 
 
 
 
 
   


Obsah balení:


 • Projektor Acer H6523BPD DLP v bílém provedení
 • Napájecí kabel
 • Dálkové ovládání
 • Uživatelská příručka
 • 2letá záruka
Toužíte po diváckém zážitku jako v kině v soukromí domova? Špičková kvalita obrazu v rozlišení Full HD a jas 3 500 ANSI lumenů dělá z modelu Acer H6523BD ideální volbu pro domácí zábavu. Opravdově živé barvy jsou docíleny technologiemi LumiSense, ColorBoost3D a ColorSafe II a jedinečný režim Fotbal zprostředkovává realistický zážitek sledování zápasu.Model: H6523BD Projekční systém: DLPNativní rozlišení: 1920 x 1080 Full HD Maximální rozlišení: 1920 x 1200 WUXGA Svítivost [Lm]: 3500 Formát zobrazení: 16:9 Kontrast: 10 000:1 Throw Ratio: 1.47~1.65 ( mm) Maximum Vertical Sync [Hz]: 120 Maximum Horizontal Sync [kHz]: 100 Minimum Vertical Sync [Hz]: 24 Minimum Horizontal Sync [kHz]: 15 Počet barev: 1,07 miliard (30-bitů) Vertikální pozicování: neuvedenoZoom: Digital (2x) Minimální úhlopříčka obrazu [mm]: 711,2 Maximální úhlopříčka obrazu [m]: 7,62 Minimální projekční vzdálenost [m]: 1 Maximální projekční vzdálenost [m]: 9,76Typ lampy: neuvedeno Počet lamp: 1 Životnost lampy v normální režimu [hod]: neuvedeno Životnost lampy v ECO režimu [hod]: neuvedenoTechnologie Acer: LumiSense, ColorBoost 3D, NVIDIA 3DTv Ready, ColorSafe IIBezdrátové připojení: NE Reproduktory: ANO (1x 3W)Konektivita:2x HDMI 1x VGA 1x RS-232 1x USB DC 5V-OUT 1x Audio-In 1x Audio-Out Video kompatibilita: EDTV, HDTV, NTSC, PAL, SDTV, SECAM PC kompatilita: Windows PC, Mac PC, Google Chrome PCBaterie: neobsahuje Napájení: 120 V AC~230 V AC Spotřeba energie v normálním režimu [W]: 290Teplota: 0°C - 40°C Hmotnost [g]: 2900WWW výrobce: -|CZ|SK|EN


Návod k obsluze Projektor Acer H6523BPD bílý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 69 stránek, formát PDF, velikost souboru 5.63 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Projektor Acer H6523BPD bílý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Projektor Acer H6523BPD bílý

Technické parametry

Projektor Acer H6523BPD bílý

Záruka 24 měsíců
Partnumber MR.JUV11.001
Projektor
Kategorie určení Domácí kino
Technologie projekce
Technologie projekce udává kvalitu a vlastnosti promítaného obrazu. Každá technologie se více či méně hodí pro určitý typ promítaných dat.
Nejrozšířenější jsou technologie DLP, LCD a LED.


DLP - Hraní her, projekce ve 3D, sledování filmů. Tyto projektory podporují vysokou snímkovou frekvenci a mají skvělou ostrost obrazu.

LCD - Prezentace, sledování filmů. Díky vysoké svítivosti se hodí i do světlejších místností, jsou však náchylné na prašné prostředí.

LED - Zpravidla v kompaktních projektorech. Lampa je nahrazena LED diodami což zajišťuje delší životnost a nižší spotřebu. Oproti ostatním technologiím mají však LED projektory nízkou sívtivost.
">Technologie projekce
DLP
Zdroj světla LED
Nativní rozlišení
Nativní (skutečné) rozlišení udává reálný počet pixelů (obrazových bodů), který dokáže projektor zobrazit. Obecně platí, že čím vyšší je toto číslo, tím detailnější a ostřejší obraz dokáže projektor promítnout.


Dnešním standartem je rozlišení WXGA případně Full HD pro promítání filmů. Profesionální projektory podporují i rozlišení Ultra HD - Nativní rozlišení
Full HD (1920x1080)
Maximální rozlišení WUXGA (1900 x 1200)
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik - Kontrast
10000 :1
Formát obrazu
16:9 širokoúhlý

16:10 širokoúhlý

4:3 standardní formát, dnes již velmi málo používán

Formát obrazu
16:9
Hlučnost
Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.

Příklady hlukových hladin ve srovnání s běžným životem
10dB -šum počítače, let mouchy
20dB -tikot hodinek
30dB -šepot
35dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (noc)
45dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (den)
60dB -běžný hovor
70dB -hluk v kanceláři, běžná restaurace
80dB -hlasitá hudba, živá ulice
90dB -metro , bouřka
100dB -sekačka na trávu
110dB -diskotéka, rockový koncert, motor auta ve vyšších otáčkách
120dB -pneumatické kladivo vzdálené asi 1 m , vodopád
130dB -letadlo vzdálené 30m, výbuch sopky
Hlučnost
36 dB
Příkon 288 W
Dálkové ovládání v balení
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Dálkové ovládání v balení
Ano
Min. projekční vzdálenost 1 m
Max. projekční vzdálenost 10 m
Max. úhlopříčka obrazu 300 cm
Vestavěné reproduktory Ano
Lampa
Svítivost (ANSI)
Světelný tok vyjadřuje množství světelné energie, kterou přenese zdroj vyzáří za časovou jednotku s přihlédnutím k citlivosti průměrného lidského oka na různé vlnové délky světla. Jednotkou je lumen. Pro zjednodušení větší hodnota znamená více světla, vyšší výkon - Svítivost (ANSI)
3500 lumenů
Životnost lampy (běžný režim) 5000 hod.
Rozhraní
HDMI vstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
HDMI vstup
2
DVI-I Ne
VGA (D-SUB) Ano
Audio vstup
Slouží k propojení audio signálu mezi multimediálními zařízeními
Audio vstup
Ano
S-Video výstup
Vstup sloužící pro přenos video signálu například mezi DVD přehravačem, videokamerou a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, Cinch kabelů
S-Video výstup
Ne
Rozhraní Audio jack vstup, Audio jack výstup
USB vstup
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
USB vstup
Ano
Ethernet Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 45.0 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 35.0 cm
Hmotnost balení 6.0 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 52 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

hľadám kompletný návod na obsluhu žehličky Tefal ultragliss anti-calc plus FV68332EO...
NÁVOD NA PRAČKU CANDY CBD 485D1E-S DĚKUJI...
forever 4sport twe-300 cerny...
pro rozšíření wifi sitě jsem zakoupil MERCUSYS ME10 nazakaznické lince mne odkázali na/mwlogin net kde je v angličtině návod k zapojeni 2.n...
Kulatý dětský blikající dron Flynova PRO...
Zigybot Viktor...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Manual k hodinkám - model W26
Autor: Jiří Mencner
Chytré hodinky Apple Watch Series 6
prosím o zaslání manualu k hodinkám - model W26...
Blackview Bw4000
Autor: Bohouš
Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV4000 oranžový
Dobrý den ,prosím o radu , telefon byl dlouho vypnutý a po zapnutí se resetuje pořád dokola ...
Router MikroTik hAP ac2 RBD52G
Autor: Tibor
Router MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC
Dobrý deň, router MikroTik hAP ac2 RBD52G ma po admin prihlásení odpája po 3 sekundách. Čo to spôsobuje?...
Automaticke vakuovanie
Autor: Anton Mego
Vakuovačka Maxxo VM Comfort
Odsaje vzduch ale potom automaticky nezavari ostane nač.6....
Po instalaci nemohu probudit
Autor: Ivan
Notebook Prestigio SmartBook 141 C03 šedý
Instalovali mně Office a při zapnutí je vidět pouze tapeta. Touchpad nefunguje. Nevím co mám dělat abych se dostal do systému. Děkuji Ivan ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou