NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Projektor Apeman LC700 bílý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Projektor Apeman LC700 bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Projektor Apeman LC700 bílý Obsah českého návodu Projektor Apeman LC700 bílý
 • Zařazení produktu: Projektory Apeman
 • Značka: Apeman
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Apeman Projektory

Projektor Apeman LC700 bílý Projektor Apeman LC700 bílý Projektor Apeman LC700 bílý
Návod k obsluze Projektor Apeman LC700 bílý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Apeman a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Apeman návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Apeman výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Apeman LC700, bílá


Filmové večery, dramatické sportovní přenosy, ale i například hraní – to vše dostane s projektorem Apeman LC700 zcela nový rozměr. Dokáže totiž zprostředkovat až 100palcový obraz s Full HD rozlišením a vyniká také jasností, takže je perfektně čitelný v každé situaci – nejen v naprosté tmě. Přitom je dokonale přenosný s hmotností jen 0,95 kg.
Výhodou jsou i integrované stereo Hi-Fi reproduktory nebo možnost snadno sdílet obsah z různých zařízení kabelově i bezdrátově – projektor má totiž integrovanou Wi-Fi i Bluetooth. Také je krásně tichý (max. 42 dB) a nabízí oceňovanou funkci korekce lichoběžníkového zkreslení pro snadné nastavení obrazu k dokonalosti.
 

Klíčové vlastnosti:


 • 100palcový obrazFull HD rozlišením
 • O 80 % jasnější LED světlo než u ostatních projektorů
 • Integrované Hi-Fi reproduktory
 • Bezdrátové sdílení obsahu díky Wi-Fi a Bluetooth
 • Možnost sdílení obsahu i přes kabel
 • Tichý chod – max. hlučnost jen 42 dB
 • Krásně přenosný

Vychutnejte si filmy, seriály i sport na úhlopříčce přes 2,5 metru!
 

Hi-Fi reproduktory


Díky integrovaným Hi-Fi reproduktorům si můžete užít filmový večer, aniž byste museli řešit externí ozvučení. Díky Bluetooth navíc podporuje i bezdrátové streamování hudby pro poslech oblíbených interpretů. 

Sdílení obsahu


Projektor je kompatibilní s chytrými telefony vybavenými Androidem i iOS a umožňuje sdílet obsah – kabelem i bezdrátově. 

Wi-Fi 2,4 a 5 GHz


Bezdrátové připojení k síti umožňuje integrovaná Wi-Fi s provozem v pásmech 2,4 a 5 GHz pro rychlou odezvu a maximální stabilitu.
APEMAN Projektor LC700 1080P, Full HD je přenosný projektor pro domácí sledování filmů či sportoních přenosů nebo venkovní kino.přenosný 5G Wifi Bluetooth mini projektor s taškou na přenášení zdarma, má svítivost 9000 lumenů Full HD, 200" projekční velikost ideální pro domácí kino a filmy pod širým nebem. LED světlo je o 80 % jasnější než u ostatních projektorů. (Většina ostatních projektorů podporuje pouze 1080P, ale jejich nativní rozlišení je 720P) Je kompatibilní s operačními systémy iOS a Android a má dva způsoby připojení – bezdrátové a kabelové. 2,4GHZ-5GHZ dvoupásmová WiFi přináší zážitek ze sledování. Apeman LC700 obsahuje funkci Bluetooth pro streamování zvuku do bezdrátových reproduktorů. Full HD filmový projektor apeman LC700 vybavený ±15° 4D korekcí lichoběžníkového zkreslení účinně snižuje vertikální nebo horizontální zkreslení obrazu. Funkce digitálního zoomu umožňuje, aby velikost projekčního plátna projektoru mohla být individuálně upravena pomocí dálkového ovládání, aniž by se často měnila projekční vzdálenost. Vestavěný reproduktor s technologií redukce šumu dosahuje hlučnosti pouhých 42 DB, což přináší čistý stereo zvukNativní 1080P Full HD projektor 2,4G/5G bezdrátová synchronizace ±15° Korekce lichoběžníkového zkreslení a zoom HI-FI stereo zvuk a snížený šum Různé způsoby instalace hlučnost jen 42 DBPoznámky Projektor funguje nejlépe v relativně tmavém prostředí. K připojení zařízení Android potřebujete Miracast / Dongle (není součástí dodávky) a ujistěte se, že váš telefon má funkci Screen Mirroring / Screen Casting. Pro připojení iOS zařízení si prosím zakupte oficiální MFI Certified Lightning to HDMI Adapter z oficiálního obchodu. Pokud je adaptér falešný, placené aplikace budou zablokovány (Netflix, Amazon Prime, Hulu atd.). USB port podporuje pouze USB flash disk, NEPODPORUJE kabelové připojení a přenos dat. .SPECIFIKACERozměry: 220*170*83mm Hmotnost: cca 0,95 kg Technologie zobrazení: LCD jas projektoru: 150 Lm Životnost lampy: >=20000 hodin Kontrastní poměr: 1000:1 Velikost obrazovky: 42''-100'' Nativní rozlišení: 1080P OBSAH BALENÍ Projektor Přepravní taška Dálkové ovládání Uživatelská příručka


Návod k obsluze Projektor Apeman LC700 bílý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 12 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.24 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Projektor Apeman LC700 bílý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Projektor Apeman LC700 bílý

Technické parametry

Projektor Apeman LC700 bílý

Záruka 24 měsíců
Partnumber LC700
Projektor
Kategorie určení domácí kino, přenosné
Technologie projekce
Technologie projekce udává kvalitu a vlastnosti promítaného obrazu. Každá technologie se více či méně hodí pro určitý typ promítaných dat.
Nejrozšířenější jsou technologie DLP, LCD a LED.


DLP - Hraní her, projekce ve 3D, sledování filmů. Tyto projektory podporují vysokou snímkovou frekvenci a mají skvělou ostrost obrazu.

LCD - Prezentace, sledování filmů. Díky vysoké svítivosti se hodí i do světlejších místností, jsou však náchylné na prašné prostředí.

LED - Zpravidla v kompaktních projektorech. Lampa je nahrazena LED diodami což zajišťuje delší životnost a nižší spotřebu. Oproti ostatním technologiím mají však LED projektory nízkou sívtivost.
">Technologie projekce
LCD
Zdroj světla LED
Nativní rozlišení
Nativní (skutečné) rozlišení udává reálný počet pixelů (obrazových bodů), který dokáže projektor zobrazit. Obecně platí, že čím vyšší je toto číslo, tím detailnější a ostřejší obraz dokáže projektor promítnout.

Dnešním standardem je rozlišení WXGA případně Full HD pro promítání filmů. Profesionální projektory podporují i rozlišení Ultra HD - Nativní rozlišení
Full HD (1920 × 1080)
Kontrast
Udává poměr mezi nejjasnějšími a nejtmavšími body. Větší hodnota tak obvykle znamená větší kontrast - Kontrast
1000 : 1
Automatická korekce náklonu
Projektor s autom. korekcí náklonu je vybaven senzory, které zjistí úhel náklonu a podle něj vycentrují a upraví obraz do roviny, i když je samotný projektor nakloněný - Automatická korekce náklonu
Ano
Hlučnost
Udává se v decibelech a měří logaritmicky (každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý). Tzn. že 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB, zatímco 30 dB už je stokrát silnější než 10 dB - Hlučnost
42 dB
Dálkové ovládání v balení Ano
Min. projekční vzdálenost
Minimální doporučená vzdálenost pro sledování obrazu, která se odvíjí od úhlopříčky projekce - Min. projekční vzdálenost
0.8 m
Max. úhlopříčka obrazu
Maximální velikost obrazu, kterou je zařízení schopné poskytnout - Max. úhlopříčka obrazu
254 cm
Vestavěné reproduktory Ano
Krátká projekce
Projektory s možností krátké projekce vám umožní promítání velkého obrazu i na krátkou vzdálenost, což oceníte především v menších místnostech - Krátká projekce
Ne
Lampa
Svítivost (ISO)
Udává v lumenech intenzitu alias výkon světelného toku v daném směru. Větší hodnota = vyšší výkon a jasnější světlo - Svítivost (ISO)
150 lumenů
Životnost lampy (běžný režim)
Po uplynutí životnosti, nebo v případě potřeby i dříve, je lampu možné jednoduše vyměnit - Životnost lampy (běžný režim)
20000 hod.
Rozhraní
DVI-I
Konektor DVI vám poslouží pro přenos analogového i digitálního signálu např. u PC, monitorů, projektorů atd - DVI-I
Ne
VGA (D-SUB)
Dnes již méně používaný typ konektoru pro přenos analogového video signálu - VGA (D-SUB)
Ne
Audio vstup
Audio vstup slouží k propojení audio signálu mezi multimediálními zařízeními.
Audio vstup
Ne
USB vstup
Univerzální způsob pro připojení zařízení k PC, který slouží pro přenos dat, napájení nebo vzájemnou komunikaci - USB vstup
Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 8.3 cm
Hloubka výrobku 17.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.5 cm
Výška balení 10.4 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 1.8 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 63 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Hledám celý návod v češtině na obsluhu YAESU FT-991A, ne jen na zapojení k PC co jsem si stáhl....
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o návod k obsluze pračky Gorenje INVERTER POWER DRIWE. Moc děkuji. Michaela...
Al-ko db 35/35...
Headphones basic4tv with 3,5mm jack plug Prosím o návod jak zapojit do televize, děkuji Lenka. ...
Belineli Soft Ice Cream Maker model : SBL - 1802 Je to zmrzlinovač, prosím v češtině. Předem děkuji...
Návod k použití E 560 A Gigaset v českém jazyce ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Filtr
Autor: neznámý
Americká lednice Samsung RS50N3413SA EO
Dobry den máme americkou lednicku samsung s ledovacem a začal mě svítit filtr kde ho najdu abych ho mohla vycistit? Děkuji za odpověď ...
Snížení výkonu
Autor: Lucie
Tyčový vysavač ETA Sonar 2232 90000
Vysavač je nabitý na 100% a při zapnutí na vyšší výkon se během několika sekund sníží výkon na minimum a kontrolka bliká, přestože jsou filtr i nádobka na nečistoty perfektně vyčištěné. Kde je problém?? Děkuji za zprávu....
sériové číslo Kugoo S1
Autor: neznámý
Elektrická koloběžka Kugoo S1 PRO růžová
Dobrý den, prosím o info, radu, chci pojistit elektrokoloběžku Kugoo S1 a nemůžu najít sériové číslo. Je možné, že u těchto prvních elektrokoloběžek sériové (výrobní) číslo není?? Děkuji...
kuchyňský robot PROFICOOK PC-KM 1197
Autor: Jaroslava
Kuchyňský robot Profi Cook Vintage KM
prosím návod v češtině...
Kuchyňský robot PROFICOOK PC-KM 1197
Autor: neznámý
Kuchyňský robot Profi Cook Vintage KM
Prosím návod v češtině...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou