|
Český návod k obsluze Radiobudík Orava RBD-605 A černý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Radiobudík Orava RBD-605 A černý
- Zařazení produktu: Radiobudíky Orava
- Značka: Orava
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Orava Radiobudíky
|
Návod k obsluze Radiobudík Orava RBD-605 A černý obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Orava a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Orava návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Orava výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuRadiobudík s velkým LED displejem a rozhlasovým pásmem AM/FM Disponuje funkcí SLEEP (automatické vypnutí) a funkcí SNOOZE (opakovaný alarm), pro ty kteří napoprvé nikdy nevstanou. Radiobudík vás může vzbudit klasickým bzučením nebo hudbou z rádia, které je právě nastaveno. Intenzitu podsvícení displeje si můžete nastavit pomocí funkce DIMMER. V případě výpadku elektrické energie zaručí záložní baterie udržování správného času. Zařízení je možné napájet z jedné 9V baterie (zálohové napájení) nebo připojením do elektrické sítě pomocí síťové šňůry. TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Napájení: 230 V ~ 50 Hz, 3,5 W zálohové stejnosměrné, 9V baterie (není součástí dodávky) Dokumentace k tomuto produktu - ORARBD605A_Manual (Návod k použití CZ, 308.63 KB)
|
Návod k obsluze Radiobudík Orava RBD-605 A černý
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 8 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.32 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Radiobudík Orava RBD-605 A černýPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Radiobudík Orava RBD-605 A černý
Technické parametry Radiobudík Orava RBD-605 A černý | | Další parametry | Tuner Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner | analogový | | Vlnový rozsah | AM, FM | Opakované buzení Opakované buzení je užitečná funkce, která po vypnutí budíku spustí za určitou dobu (bývá nastavitelná) budící signál znovu. To umožňuje prodloužit si spánek ještě o trošku, aniž by hrozilo riziko že zaspíme - Opakované buzení | Ano | | Druh buzení | buzení rádiem, buzení tónem | | 2 časy buzení | Ne | | Projekce na zeď | Ne | Hodiny Udává zda popisované zařízení zobrazuje na některém ze svých displejů aktuální čas - Hodiny | Ano | USB USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik. ">USB | Ano | | Podpora paměťových karet | Ne | | Napájení | napájecí adaptér, baterie 9V | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 15.0 cm | | Výška výrobku | 7.0 cm | | Hloubka výrobku | 11.0 cm | | Hmotnost výrobku | 0.3 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 8.0 cm | | Výška balení | 14.0 cm | | Hloubka balení | 14.5 cm | | Hmotnost balení | 0.4 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 10 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Goddess Explorer 4... Prosím o návod k ventilátotu :
BIONARE FAN
Model BMT014D... Dobrý den,
prosím o návod na olejový kompresor H3-50 včetně PSH (tlaková nádoba). děkuji... Dobrý den,
prosím o návod pro mobilní telefon iGET T mini 6 GB / 128 GB - černý.
Děkuji... Bosch KGN49XL30 nerez prosím o návod k obsluze.... Ariate coffee maker 1399...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Rozbočení tv signálu na 2 tv Autor: Miloš Venkovní anténa EMOS ASP-30 DB Dobrý den, mám TV anténu Broadband anténna ASP-30 s napájecí výhybkou a potřebuji tv signál rozdělit už pod střechou na 2 televize.
Byl bych vděčný za radu jak provést zapojení, asi nějaké schéma, jak a kde dát napájecí výhybku a kde rozbočovač.
Před... gumové součásti myčky Autor: Dana Myčka nádobí Mora IM 532 Koupili jsme vestavěnou myčku značky MORA model IM 532, typ WQP8-7712L a po pouhých sedmi letech provozu máme už tuto myčku dvakrát opravovanou a to vždy jen gumové součásti myčky které prostě popraskaly a začly tést. Poslední výměna vloni a světe div se ted ... Ventilátor VL1138 bílý Dobrý den Autor: Václav Ventilátor stolní Bomann VL 1138 bílý Dobrý den, při nešťastném pádu se mi zlomily vrtule na hřídeli (část 5)v návodu. Kde bych prosím sehnal tento náhradní díl nebo kde je servis na opravy. Bydlím v Praze. Děkuji za odpověď. Václav Smeták 605216209... Internet Autor: neznámý Mobilní telefon Aligator R40 eXtremo černý Dobrý den
jak aktivuji internet třeba seznam , děkuji Jarda .
... Internet Autor: neznámý Mobilní telefon Aligator R40 eXtremo černý Dobrý den
jak aktivuji internet třeba seznam , děkuji Jarda .
... |
|