|
Český návod k obsluze RC loď Carrera 181069 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu RC loď Carrera 181069
- Zařazení produktu: RC modely Carrera
- Značka: Carrera
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Carrera RC modely
|
Návod k obsluze RC loď Carrera 181069 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Carrera a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Carrera návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Carrera výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuRC auto Carrera 181069 Fort F-150 Raptor Odpoutejte své dítě od televizní obrazovky, model auta RC Carrera 181069 F-150 Raptor ho bude bavit mnohem více. K dálkovému ovládání slouží vysílačka s frekvencí 2,4 GHz. Model je vhodný pro děti s doporučeným věkem 8 a více let. Neotálejte s jeho vyzkoušením, model auta je kompletní a balení zahrnuje vše co je třeba k jízdě (od baterií po nabíječku). Dlouhá doba jízdy Auto Carrera v měřítku 1 : 18 dosahuje délky 27 cm. Auto je vybaveno 6,4V 700mAh LiFePO4 baterií a zvládne vyvinout rychlost až 25 km/h. Doba jízdy je až 20 minut. Baterie je nabíjena pomocí přiložené nabíječky a pro plné nabití vyžaduje 50 minut. S náhonem na zadní kola zvládá snadno překonávat nejrůznější překážky. Hlavními přednostmi jsou kvalitní tlumiče, odlehčená plastová karoserie a přesné řízení.
Klíčové vlastnosti: - Model je sestaven a přímo připraven k jízdě
- Vhodný pro dospělé i děti 8 a více let
- Dosahuje rychlosti 25 km/h
- Doba jízdy je až 20 minut a doba nabíjení 50 minut
- Je vybaven 6,4V 700mAh LiFePO4 baterií
RC auto Carrera 181069 Ford F-150 Raptor (1:18)- Auto na dálkové ovládání od značky Carrera, které má proporcionální ovládání, náhon na zadní kola, dobu jízdy 20 minut, se vyznačuje vysokou kvalitou, dlouho dobou jízdy, krátkou dobou nabíjení, nejnovějšími technologiemi a speciálními funkcemi, které přináší fantastické zážitky!
- Mezi hlavní výhody patří vysoká rychlost jednotlivých modelů. Auta mají kvalitní tlumiče, odlehčenou plastovou karosérii a přesné řízení/přidávání rychlosti.
- Všechny modely Carrera jsou ve verzi RTR – rozbalte a jezděte, což znamená, že auta jsou kompletní a v balení je vše, co je k jízdě potřeba (včetně baterií a nabíječky).
- Kód: 181069
- Měřítko: 1/18
- Rychlost: 25 km/h
- Doba jízdy: 20 min
- Doba nabíjení: 50 min
- Velikost auta: 27 cm
- Frekvence: 2.4 GHz
- Ovládání: proporcionální
- Baterie: 6,4V – 700 mAh LiFePo4 (600053)
- Nabíječka: USB (600054 - GCC7004)
- Vhodné pro děti od 8 let
Obsah balení: - 1x auto
- 1x vysílačka
- 1x nabíječka
- 1x baterie
- Měřítko 1/18
- Frekvence 2.4GHz
- Rychlost 25 km/h
- Věk 8+
- Doba nabíjení 50min
- Doba jízdy 20min
|
Návod k obsluze RC loď Carrera 181069
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 28 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.58 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze RC loď Carrera 181069Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze RC loď Carrera 181069
Technické parametry RC loď Carrera 181069| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ modelu | auto | | Měřítko | 1 : 18 | | Dobíjení | baterie | | Frekvence | 2,4 GHz | | Stabilizace (gyroskop) | Ne | Doporučený věk od Vhodný věk dítěte, od kterého lze výrobek používat, nebo dítěti svěřit hračku. Doporučený věk od | 8 let | | Baterie součástí balení | Ano | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 42.0 cm | | Výška výrobku | 20.0 cm | | Hloubka výrobku | 20.0 cm | | Hmotnost výrobku | 1.1 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 42.0 cm | | Výška balení | 20.0 cm | | Hloubka balení | 20.0 cm | | Hmotnost balení | 1.1 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 07 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
CANDY CO4474TWM6/1S... Dobrý den
Je, prosím, možné stáhnout ČESKÝ manuál k digitálním klávesám Casio CDP-200R? Děkuji za odpověď... Thermal Camera Ermenrich Seek TV50... Hladám návod na pokosovú pílu GRK 2134.1BSL - výmena pilového kotúča . Kotúč je tak silno utiahnutý / tak bol dodaný / že neviem či pr... Elektrické Enguie EP-2Boost... Potřebuji návod na televizor Philips40 PLF 450 8H/12.
Děkuji. Boříková. ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Ladění čísel kanalů Autor: Vladimír Set-top box ALMA 2820 černý Dobrý den, po naladění programů jsou tyto číslovány 8000 a více. Nemohu změnit jejich číslovaní. Můžete mi poradit jak na to, abych je mohl seřadit od jedničky.
Díky za odpověď ... Varování Autor: Jan Translator Enence personat MUAMA Pokud zjistím po oživení překladače podobná zvěrstva jako jsou v deklarované "diskuzi", prodejce zažaluji. Pokud tomu chcete preventivně předejít, navrhněte řešení.
V Pohřebačce 20. 04. 2026 Jan Nekvinda
... Amica SSA 6110 OCX Autor: neznámý Sklokeramický sporák Amica SSA 6110 OCX Uvazuji zakoupit tento sporak a zajimalo by mne zpusob jeho elektrickeho pripojeni/ schema/ . Dekuji za informaci Fencl... Aktivace Bluethoot Autor: Svatopluk Mobilní telefon iGET Defender D10 Dual Prosím jak se dá aktivovat, nastavit bluethoot. Potřebuji na volání. ... Odvod vody při sušení Autor: Křížová Pračka se sušičkou Hoover H3DS4464TAMCE-S bílá Dobrý den, chci se zeptat jestli voda při sušení odtéká odtokovou hadicí jako při praní. A zdá musím čistit nějaký filtr nebo něco, kvůli sušení.
Když to je kombinované s pračkou. Děkuji za odpověď Křížová ... |
|