|
Český návod k obsluze RC Žralok FunnyBox 2.4G 0.3MP Wifi Camera) Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu RC Žralok FunnyBox 2.4G 0.3MP Wifi
- Zařazení produktu: RC modely FunnyBox
- Značka: FunnyBox
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis FunnyBox RC modely
|
Návod k obsluze RC Žralok FunnyBox 2.4G 0.3MP Wifi obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku FunnyBox a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální FunnyBox návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku FunnyBox výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuRC Žralok FunnyBox 2.4G (0.3MP Wifi Camera)- RC Žralok 2.4G (0.3MP Wifi Camera)
- RC Žralok na dálkovým ovládáním - pluje dopředu i dozadu, doleva a doprava pohybem jeho ocasní části. Baterii uvnitř žraloka lze nabíjet přes USB port.
- Frekvence: 2,4 GHz
- Napájení na baterie: žralok: 3,7 V + 350mAh (je součástí balení)
- dálkové ovládání: 2 x AA baterie (nejsou součástí)
- Rozměr 11 x 35 x 14 cm
|
Návod k obsluze RC Žralok FunnyBox 2.4G 0.3MP Wifi Camera)Stažení PDF návodu k obsluze pro RC Žralok FunnyBox 2.4G 0.3MP Wifi Camera) není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry RC Žralok FunnyBox 2.4G 0.3MP Wifi| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ modelu | žralok | | Dobíjení | baterie | | Frekvence | 2,4 GHz | | Stabilizace (gyroskop) | Ne | | Typ baterie | AA | | Baterie součástí balení | Ne | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 35.0 cm | | Výška balení | 11.0 cm | | Hloubka balení | 14.0 cm | | Hmotnost balení | 0.5 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 98 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
67955-Xiaomi-Robot-Vacuum-S40... Mikrovlnná trouba Daewoo KOR-63DB... gorenje typ HZF28862 MOD.N. NRK418DCS4... retoo sici stroj ... Prosím o zaslanie návodu na obsluhu práčky ETA 3550
Ďakujem... Tv Lg 750NED85A6C...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: neznámý Odvlhčovač Rohnson R-91312 True Ion & Dobrý den, můžu se prosím zeptat co znamená hláška CL na displeji odvlhčovače a jak nastavit vlhkost? Podle návodu mi to nejde nastavit.
Děkuji za odpověď, Věra Gulajevová... Rada Autor: Jindřich Elektrokoloběžka Kukirin G2 pro Dobrý den včera se mi rozsvítil zámek na displeji na koloběžce kukurin G2 a nejede.jak to můžu odemknout.dekuji za radu... Thomson Mesh 1200 Autor: Aleš Komplexní Wi-Fi systém Thomson Mesh Home Konečně rozumný popis k připojení. Děkuji.... Myčka podlah KarcherFC7 Autor: Eva Podlahová myčka Kärcher FC 7 Cordless Mám ten samý problém, válečky nenasávají vodu,
koukám že je nás víc a tady nikdo neodpovídá...
... neviem sparovat soundbar a subrofer Autor: neznámý Soundbar TCL S643W černý Dobry Den
neviem sparovat soundbar a subrofer podla manualu mi to nefunguje ale fungovalo mi to uz ale neviem preco prestalo fungovat na subrofery mi svieti a pri zatlaceni oranzovo zlta dioda ked ju podrzim 3s blika na sounbare sa rozblika zlta podrzanie 5s pri parovani a potom... |
|