|
Český návod k obsluze Redukce Dyson DS-968235-01 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Redukce Dyson DS-968235-01
- Zařazení produktu: Ostatní příslušenství Dyson
- Značka: Dyson
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Dyson Ostatní příslušenství
|
Návod k obsluze Redukce Dyson DS-968235-01 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Dyson a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Dyson návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Dyson výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuRedukce pro starší příslušenství na vysavače V7, V8, V10, V11 - Pro použití staršího příslušenství pro vysavače Dyson (např. V6) na nových akumulátorových vysavačích Dyson V7, V8, V10 a V11.
- Vhodná pro všechny modely Dyson V7, V8, V10 a V11.
- Redukce není určena pro použití se staršími akumulátorovými vysavači řad DC a V6 ani s podlahovými vysavači.
|
Návod k obsluze Redukce Dyson DS-968235-01Stažení PDF návodu k obsluze pro Redukce Dyson DS-968235-01 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Redukce Dyson DS-968235-01| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | Počet ks v balení Popisuje rozsah dodávky daného produktu. Bulk Základní balení obsahující pouze fyzický produkt. Tento typ balení neobsahuje krabici, kabeláž, návod, ani jiné doplňkové předměty. Retail Balení které je primárně určeno pro koncové uživatele. Produkt je dodáván v krabici, dodávka obsahuje například spojovací materiál, či software. Upozornění: rozsah jednotlivých typů balení se může lišit v závislosti na výrobci - Počet ks v balení | 1 ks | | Typ | pro vysavače | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 5.8 cm | | Výška výrobku | 9.6 cm | | Hloubka výrobku | 6.1 cm | | Hmotnost výrobku | 0.1 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 10.8 cm | | Výška balení | 4.0 cm | | Hloubka balení | 8.1 cm | | Hmotnost balení | 0.0 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
povwermat IMGTS-160L... Dobrý deň,prosím o návod k elektickému robotu na okna Liectroux WS1080.
Ďakujem... Dobrý deň,prosím o návod k elektickému robotu na okna Liectroux WS1080.
Ďakujem... Pračka Beko-WB 6006 RS... Dobry den. Prosím Vás o návod, pokud ho máte, k parnímu čističi ModelHome MO-0043X1. Děkuji. S pozdravem Klečková... Dobrý den.
Prosím o manuál v českém jazyce. Mám digitální kameru OLYMPUS, MODEL NO.SP-510UZ. J93C30707 EXO, Made In Indonesia.
Byl bych Vám...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: neznámý Elektrické kolečko Zipper Zi-EWB150-100l Dobrý den, před 3 týdny jsme kupovali elektrické kolečko Zipper, motorek se vypíná a přeskakuje přes pastorek. Chvíli jedou, pak se vypnou… odvést na reklamaci nebo máme něco špatně zapojené? Děkuji ... Stolní telefon Siemens Gigaset DA710 Autor: Stanislava Domácí telefon Siemens Gigaset DA710 černý Požádám o návod k obsluze stolního telefonu Siemens Gigaset DA710.
Děkuji.... Tyčový vysavač Concept VP4201 Wet and Dry 3v1 Autor: neznámý Tyčový vysavač Concept VP4201 Wet and Dobrý den,vysavač přestal sat.Vse je vycistene ale přesto nesaje... Omylem špatně nasypaná káva Autor: Andrea Automatický kávovar De Longhi Magnifica Evo Dobrý den byla jsem u syna a kávu jsem nasypala do přihrádky na čaj.Da se to prosím nějak vyčistit?... ivysílání na TV Panasonic Autor: Ivan Televize Panasonic TX-50HX800E černá stříbrná Dobrý den,
jak mohu sledovat ivysílání na TV Panasonic TX-50HX800E VIERA 3.20.2. ? Mám kab. televizi "Sledování TV".
Je to pravda, že s popsanou TV to nejde?
S pozdravem
Vasilev... |
|