|
Český návod k obsluze Redukce LAMA VGA DVI, M F černá Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Redukce LAMA VGA DVI, M F
- Zařazení produktu: Kabely LAMA
- Značka: LAMA
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis LAMA Kabely
|
Návod k obsluze Redukce LAMA VGA DVI, M F obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku LAMA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální LAMA návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku LAMA výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuRedukce VGA(D-sub) na DVI(24+5), M/F Využívejte nové a technicky pokročilé hardwarové příslušenství i se svým starým počítačem. Společnost Lama vytvořila praktickou redukci, s jejíž pomocí si snadno připojíte novější monitor s digitálním rozhraním DVI ke starší grafické kartě, jež je vybavena analogovým VGA konektorem. Redukce je tvořena DVI zásuvkou, kterou připojíte do svého monitoru. Z druhé strany je umístěna vidlice VGA, jež je kompatibilní s většinou dřívějších modelů grafických karet. - redukce k počítači
- VGA na DVI
- k zapojení novějšího monitoru ke starší grafické kartě
|
Návod k obsluze Redukce LAMA VGA DVI, M F černáStažení PDF návodu k obsluze pro Redukce LAMA VGA DVI, M F černá není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Redukce LAMA VGA DVI, M F| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | 316448 | | Další parametry | | Z konektoru | VGA (D-SUB) | | Do konektoru | DVI | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 9.4 cm | | Výška balení | 2.5 cm | | Hloubka balení | 15.5 cm | | Hmotnost balení | 0.0 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 20 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Jura A1 český návod.
Děkuji předem
JJ... sodobar Crystalis water YLR -2-5-X (98L-POU)
JDS2018176YLR116
děkuji Trávníková... dvouplotýnkový elektrický vařič Zanussi Built IN , model ZME 1002 F typ L 7721
děkuji Trávníková... ... pokosova pila GUDE GRK 200/300 ide o schemu zapojenia... PST 401 SENCOR, Dakujem...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
nastavenie slučky Autor: neznámý Autokamera TrueCam A7S černá Kamera mi nahráva kým sa nezaplní karta. Potom automaticky píše že je pamäť plná. Ako sa dá nastaviť slučka nahrávania?... Dotaz k baterii Autor: Jiří Elektrická koloběžka Bohman Urban Master 70 Prosím info kde a za kolik se dá koupit nová baterie do Bohman Urban Master 70... Síťový kabel Bosch Autor: Vladka Síťový kabel Bosch HEZG0AS00 bílé Jak vytáhnout z trouby? Bojím se zatáhnout silou, abych nezničila. Je tam nějaká pojístka ?... Chci koupit aku pilku CHAIN SAW 130mm, Autor: Jiří Pila Chainsaw Na kokosem mám obrátit,o jednat.
Děkuji ... režim dEMO Autor: Iveta Trouba Candy FCPKS 816 X E Dobrý den, nezde mi zrusit dEMO na troubě ... |
|