|
Český návod k obsluze Řemínek Garmin pro Garmin Instinct - Red Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Řemínek Garmin pro Garmin Instinct -
- Zařazení produktu: příslušenství ke sporttesterům Garmin
- Značka: Garmin
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Garmin příslušenství ke sporttesterům
|
Návod k obsluze Řemínek Garmin pro Garmin Instinct - obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Garmin a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Garmin návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Garmin výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuŘemínek Garmin pro Garmin Instinct, červená Mějte do puntíku vyladěný outfit a s oblečením slaďte i své hodinky. Řemínek Garmin je určený pro chytré GPS hodinky Garmin Instinct, které svému nositeli nabídnou špičkovou kombinaci sportovních a oudoorových funkcí. Pro výrobu řemínku byl použitý měkký a lehký silikon. Ten na ruce příjemně sedí a překážet vám nebude ani při náročných sportovních výkonech. Zapínání je klasické na přezku, červená barva je pak mimořádně stylová. Pomyslnou třešničkou na dortu je zcela nenáročná údržba, kdy si vystačíte s vlhkým hadříkem.Silikonový řemínek pro hodinky Garmin Instinct.
|
Návod k obsluze Řemínek Garmin pro Garmin Instinct - RedStažení PDF návodu k obsluze pro Řemínek Garmin pro Garmin Instinct - Red není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Řemínek Garmin pro Garmin Instinct -| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | 010-12854-02 | | Další parametry | | Určení | náramek | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | červená | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 17.8 cm | | Výška balení | 3.5 cm | | Hloubka balení | 7.0 cm | | Hmotnost balení | 0.0 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 42 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Prosím o návod k použití pro průmyslový vysavač Lehmann Haddo 2000 W.
Děkuji VF... Goddess Explorer 4... Prosím o návod k ventilátotu :
BIONARE FAN
Model BMT014D... Dobrý den,
prosím o návod na olejový kompresor H3-50 včetně PSH (tlaková nádoba). děkuji... Dobrý den,
prosím o návod pro mobilní telefon iGET T mini 6 GB / 128 GB - černý.
Děkuji... Bosch KGN49XL30 nerez prosím o návod k obsluze....
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Blika 2.4G Autor: neznámý Klávesnice Powerton UltraSlim, CZ SK stříbrná Dobry den, blika mi 2.4G zelene a nejde prepnout na BT1/ 2, ani kdyz klavesnici vypnu. Co s tim?... Ventilátor Rovus Věntus smartair plus Autor: Milan Ventilátor ROVUS ventus smartair plus Při zapnutí se vůbec nerosvítí.... Automatické otevření dveří na konci programu Autor: Zdeněk Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3034 PF Po automatickém otevření dveří zůstala vysunutá páčka a nejdou zavřít dveře.Prosím o radu... Rozbočení tv signálu na 2 tv Autor: Miloš Venkovní anténa EMOS ASP-30 DB Dobrý den, mám TV anténu Broadband anténna ASP-30 s napájecí výhybkou a potřebuji tv signál rozdělit už pod střechou na 2 televize.
Byl bych vděčný za radu jak provést zapojení, asi nějaké schéma, jak a kde dát napájecí výhybku a kde rozbočovač.
Před... gumové součásti myčky Autor: Dana Myčka nádobí Mora IM 532 Koupili jsme vestavěnou myčku značky MORA model IM 532, typ WQP8-7712L a po pouhých sedmi letech provozu máme už tuto myčku dvakrát opravovanou a to vždy jen gumové součásti myčky které prostě popraskaly a začly tést. Poslední výměna vloni a světe div se ted ... |
|