|
Český návod k obsluze Rendlík AEG A9ALSA21 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Rendlík AEG A9ALSA21
- Zařazení produktu: Hrnce samostatné AEG
- Značka: AEG
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis AEG Hrnce samostatné
|
Návod k obsluze Rendlík AEG A9ALSA21 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku AEG a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální AEG návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku AEG výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuRENDLÍK 1,7 L + POKLICE - Tento menší rendlík 1,7 l je navržen ke zdokonalení vašeho vaření a maximalizaci chutí.
*Je ideální k přípravě krémových omáček, výpeků či k blanšírování a vaření zeleniny. - Díky vnitřním značkám, které umožňují přesné odměření
objemu, pro vás představuje skvělý nástroj při vaření. - Optimalizován pro indukční varné desky, ale je také vhodný pro všechny povrchy ostatních typů
varných desek. - Lze bezpečně vložit do myčky nádobí nebo do trouby až
do 250 °C. Vícevrstvé materiály - Exteriér z magnetické oceli zajišťuje jedinečnou vodivost a jednoduše se čistí.
- Jádro z třívrstvého hliníku – skvělého tepelného vodiče.
- Zatímco vnitřek je vyroben z hygienické, rzi odolné oceli 18/10, která se snadno čistí.
Spolehlivá technologie - Skvělá kombinace materiálů zajišťuje rovnoměrné šíření tepla po celém povrchu včetně stran pro jednolité, kontrolované vaření.
- I při rychlém ohřevu nedojde k žádnému odrazu či deformaci (kvalita s dlouhou životností).
Další benefity - Navržena k dokonalému použití na indukčních varných deskách AEG
- Lze bezpečně vložit do myčky nádobí a trouby
Technické parametry: - Průměr:16 cm
- Objem: 1,7 l
- Výška: 90 mm
- Šířka: 160 mm
- Hloubka: 87 mm
|
Návod k obsluze Rendlík AEG A9ALSA21Stažení PDF návodu k obsluze pro Rendlík AEG A9ALSA21 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Rendlík AEG A9ALSA21| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Objem | do 2 l | | Poklice | Ano | | Mytí v myčce | Ano | | Vnější povrch | ocel | | Vnitřní povrch | ostatní | | Druh ohřevu | plyn, elektrika, indukce, trouba, sklokeramika | | Průměr hrnce | 16 cm | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 16.0 cm | | Výška výrobku | 9.0 cm | | Hloubka výrobku | 8.7 cm | | Hmotnost výrobku | 1.2 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 17.4 cm | | Výška balení | 13.4 cm | | Hloubka balení | 39.5 cm | | Hmotnost balení | 1.7 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 14 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Horkovzdušné friteza, princess 182490... Prosím o zaslání českého návodu na Convection Roaster/Over (turbo gril) Děkuji... žádám o zaslání návodu k tiskárně xerox 3025 děkuji ... prosím o návod na tlačiarne Canon PC860 dakujem ... Aku sekačka TOP CUT model TC-LB-38-40V.
Český návod
Děkuji Jiří Tomsicek
e-mail
jiri.tomsicek@email.cz... Prosím o manual k pračce
Fagor 3F-2612X...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
sušáku se rozjížději nohy Autor: neznámý Sušák na prádlo Vileda King Dobrý den. Mám stejný problém jako zákaznice přede mnou. Sušák jsem poskládala podle návodu. Ačkoliv dělam vše podle návodu, tak se mu rozjíždí nohy. Kupovala jsem ho kvůli stabilitě a je nespolehlivý, podotýkam že jsem na něj prádlo zatím z obavy nepov... Český návod k obsluze Autor: Fr. Fritéza Tefal Versalio De Luxe FR495070 Prosím o zaslání českého návodu k obsluze. Tefal bez návodu k obsluze je na dvě věci. Již nikdy žádný výrobek Tefal asi nekoupíme. ... Dotaz Autor: neznámý Elektrické kolečko Zipper Zi-EWB150-100l Dobrý den, před 3 týdny jsme kupovali elektrické kolečko Zipper, motorek se vypíná a přeskakuje přes pastorek. Chvíli jedou, pak se vypnou… odvést na reklamaci nebo máme něco špatně zapojené? Děkuji ... Stolní telefon Siemens Gigaset DA710 Autor: Stanislava Domácí telefon Siemens Gigaset DA710 černý Požádám o návod k obsluze stolního telefonu Siemens Gigaset DA710.
Děkuji.... Tyčový vysavač Concept VP4201 Wet and Dry 3v1 Autor: neznámý Tyčový vysavač Concept VP4201 Wet and Dobrý den,vysavač přestal sat.Vse je vycistene ale přesto nesaje... |
|