|
Český návod k obsluze Reproduktory Audio Pro A36 černé Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Reproduktory Audio Pro A36 černé
- Zařazení produktu: Reprosoustavy Audio Pro
- Značka: Audio Pro
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Audio Pro Reprosoustavy
|
Návod k obsluze Reproduktory Audio Pro A36 černé obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Audio Pro a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Audio Pro návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Audio Pro výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuAktivní sloupové reprosoustavy AudioPro A36 jsou dokonalým hi-fi společníkem a ideálním doplňkem k vašemu televizoru. Nabízejí připojení zvuku přes HDMI ARC, optický vstup, Bluetooth 5.0 Aptx, poslech internetových rádií, můžete využít služeb Spotify nebo Tidal. Reproduktory přes své štíhlé a téměř subtilní tělo disponují úžasnou dynamiku a hlubokými basy i přes své kompaktní rozměry. Bezdrátové reproduktory A36 používají nejnovější standard Bluetooth® 5.0 Aptx pro nejkvalitnější přenos zvuku. Hudbu můžete přehrávat bezdrátově z libovolných zařízení Bluetooth; iOS ®, Android ®, Windows Phone ® a Mac / PC. Reproduktory jsou vybavené HDMI vstupem, přes který můžete připojit televizor a vychutnat si dokonalý zvuk při sledování oblíbeného filmu. Pokud váš televizor podporuje funkce ARC a CEC budete moci vše jednoduše ovládat pomocí dálkového ovládání od televizoru včetně zapnutí/vypnutí obou zařízení. Novinkou je možnost využití streamovacích funkcí Tidal, Spotify, poslech internetových rádií – a to vše můžete ovládat pohodlně pomocí dodávaného hliníkového dálkového ovládání nebo přes svůj telefon. K reproduktorům můžete připojit i analogové zařízení přes Jack 3,5mm mimo to je možné připojit i aktivní subwoofer, a to buď klasickým kabelem nebo i bezdrátově. Pokud se rozhodnete pro bezdrátové připojení budete potřebovat dokoupit subwoofer Audio Pro C-Sub. Reproduktory jsou osazené výkonným digitální zesilovač třídy D o výkonu 2 x 75 W. Díky aplikaci Audio Pro je možné reproduktory začlenit do multiroom řešení. ZESILOVAČE A MĚNIČE Zesilovač třídy D, 2 x 75 W 1” tweeter s textilní kopulkou 2 x 4.5" středobasový VSTUPY Bluetooth 5.0 s apt-X® Aux In 3.5mm TOSLink optický (pouze PCM) HDMO ARC/TV (pouze PCM) VÝSTUPY RCA výstup na subwoofer FREKVENCE Rozsah: 32 – 25 000Hz Přechodová frekvence: 2 900Hz MULTIROOM FUNKCE Audio Pro Multiroom Hliníkový dálkový ovladač
|
Návod k obsluze Reproduktory Audio Pro A36 černéStažení PDF návodu k obsluze pro Reproduktory Audio Pro A36 černé není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Reproduktory Audio Pro A36 černé| Záruka | 24 měsíců | | Reproduktory | | Typ určení | sloupové | | Typ soustavy | Aktivní | | Obecné informace | | Venkovní použití | Ne | Počet ks v balení Popisuje rozsah dodávky daného produktu. Bulk Základní balení obsahující pouze fyzický produkt. Tento typ balení neobsahuje krabici, kabeláž, návod, ani jiné doplňkové předměty. Retail Balení které je primárně určeno pro koncové uživatele. Produkt je dodáván v krabici, dodávka obsahuje například spojovací materiál, či software. Upozornění: rozsah jednotlivých typů balení se může lišit v závislosti na výrobci - Počet ks v balení | 2 ks | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 19.0 cm | | Výška výrobku | 83.2 cm | | Hloubka výrobku | 21.0 cm | | Hmotnost výrobku | 15.0 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 95.0 cm | | Výška balení | 28.0 cm | | Hloubka balení | 54.5 cm | | Hmotnost balení | 18.3 kg |
Hodnocení60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 49 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Prosim o návod na olejový radiator Klarstein 10033100
800watt
Dekuji... Sluchátka JBL tune 720 BT... Šicí stroj VERITAS Marie... Mikrovlnná trouba Whirlpool Max 49... Vestavná plně integrovaná myčka Beko model: BDIS35030.... Televízor JVC LT-32VDH5505
Poprosím návod ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Myčka podlah KarcherFC7 Autor: Eva Podlahová myčka Kärcher FC 7 Cordless Mám ten samý problém, válečky nenasávají vodu,
koukám že je nás víc a tady nikdo neodpovídá...
... neviem sparovat soundbar a subrofer Autor: neznámý Soundbar TCL S643W černý Dobry Den
neviem sparovat soundbar a subrofer podla manualu mi to nefunguje ale fungovalo mi to uz ale neviem preco prestalo fungovat na subrofery mi svieti a pri zatlaceni oranzovo zlta dioda ked ju podrzim 3s blika na sounbare sa rozblika zlta podrzanie 5s pri parovani a potom... cidlo nefunguje Autor: Jan Čidlo pro meteostanice Sencor SWS THS stejný dotaz jako moji předchlůdci. Na senzoru je vše v pořádku ale nevysílá a nevysílá. Co dělat, Vyhodit?... Dotaz Autor: Jiřina Nabíječka Philips SCB 1290P pro AA,AAA Kdy poznam,že jsou baterie nabité.Led svítí zeleně pořád.... Sluchátka Technics EAH-AZ80E Autor: Michal Sluchátka Technics EAH-AZ80E-K černá Dobrý den, jakým typem nabíječky je možné nabíjet sluchátka?
Lze použít klasickou nabíječku na telefon 60W, nebo je vhodnější nabíjení řekněme třeba přes usb u notebooku?
Nebo je nějaká nabíječka s daným napětím, přímo pro tyto sluchátka?
Děkuji... |
|