NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH Obsah českého návodu Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40
 • Zařazení produktu: Robotické vysavače Rowenta
 • Značka: Rowenta
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Rowenta Robotické vysavače

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH
Návod k obsluze Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Rowenta a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Rowenta návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Rowenta výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Rowenta RR7267WH Explorer Serie 40, bílá


Koho by v dnešní zrychlené době bavilo ztrácet čas úklidem? Robotický vysavač Rowenta RR7267WH Explorer Serie 40 se systémem Aqua Power, který při vysávání zároveň vytírá zařídí, aby byly vaše podlahy dokonale čisté. Spotřebič, jenž vydrží v provozu až 150 min a následně se automaticky nabíjí 360 min, má inteligentní navigační systém Smart Discovery 2.0, který za pomoci senzorů ochrání sebe i váš nábytek, stěny, před střetem a nebo pádem ze schodů. Balení obsahuje praktický magnetický pásek, kterým si označíte prostor, za nějž nechcete, aby se vysavač dostal. Ušetříte tak čas případným odklízením předmětů z podlahy.

Dostanu se do každého koutu místnosti


Za pomocí dvou bočních kartáčů se nevyhne žádnému zákoutí a otočnému centrálnímu gumovému kartáči Animal Turbo neunikne jediný vlas, chloupek ani prach. Přístroj je tak ideální pro majitele domácích mazlíčků a především i pro alergiky. Se svým designovým provedením se perfektně hodí do každé domácnosti.

Udělám vše za vás


Ovládání robotického vysavače je za použití těch nejmodernějších technologií snadné. Pomocí aplikace Rowenta ho můžete spustit ze svého mobilního zařízení nebo tabletu. Lze ho řídit i hlasovým ovládáním prostřednictvím virtuálních asistentů. Jelikož má objem prachové nádoby 0,25 l, nemusíte se neustále obtěžovat jejím vyprazdňováním. Vyberte si jeden ze 3 režimů úklidu, pohodlně se usaďte a sledujte jak výrobek pracuje za vás. S nízkou hlučností 65 dB o jeho provozu nebudete prakticky ani vědět. 
 

Budu k službám nejméně 10 let


Společnost Rowenta myslí na své zákazníky i životní prostředí. Proto je u robotického vysavače Rowenta RR7267WH Explorer Serie 40 v případě potřeby garantována dostupnost náhradních dílů a opravitelnost po dobu 10 let. 
  

Klíčové vlastnosti:


 • 2 v 1 vysává a vytírá zároveň
 • Animal Turbo kartáč, který vás zbaví zašlapaných zvířecích chlupů i prachu
 • Navigační systém Smart Discovery 2.0 uklidí celou domácnost
 • Intuitivní ovládání za pomoci moderních technologií
 • 3 režimy úklidu a výkonu: dokonalé výsledky v celém prostoru 
 • Ochrana před pádem ze schodů 
 • Automatické nabíjení za pomoci Li-Ion baterie: vrátí se sám do dobíjecí stanice 
 • Magnetický pásek, sloužící k označení prostoru, za který se přístroj nedostane

 
Zbavím vás prachu, vlasů i zašlapaných chlupů vašeho domácího mazlíčka. Nejdříve vysaji a následně podlahu i vytřu. Se mnou máte boj se špínou a alergeny vyhraný.

 

Domácnost bez alergenů


Dokonalé výsledky při úklidu jsou garantovány hned dvěma aspekty a to účinným filtrem a také systém Aqua Power, který při vysávání podlahu rovnou i vytře. Vaše prostředí je tak zbaveno veškerých alergenů v maximálně krátkém čase. Součástí příslušenství je i nádržka na vodu a dva mopy. 
 


Specialista na zvířecí chlupy


Ten kdo je majitel domácího mazlíčka dobře ví, že péče o domácnost se s ním stává náročnější. S kartáčem Animal Turbo to již není pravda. Díky speciální kombinaci materiálů totiž zatočí se všemi vlasy, prachem i zašlapanými chlupy v koberci a vy si tak místo úklidu užijte čas strávený se zvířecím přítelem. 
 

 

Intuitivní ovládání s mobilní aplikací


Stačí jen spárovat robota s mobilní aplikací Rowenta přes Wi-Fi a můžete začít s ovládáním odkudkoli. Navíc si naplánujte čas, kdy chcete, aby s úklidem začal. Produkt lze řídit i za pomocí hlasového asistenta či tlačítkem umístěným v jeho horní části.
 Neunikne mi žádné smítko


Rowenta RR7267WH Explorer Serie 40 má mimo centrálního gumového otočného kartáče ještě dva boční, které perfektně odstraní všechny nečistoty v koutě. Výrobek je navíc opatřen dvěma mopy pro vytírání. Neunikne mu tak žádné místo na podlaze.
 

 

Vyhýbám se kolizím a pádům


Jelikož má produkt vysoce inteligentní navigační systém Smart Exploration 2.0, využívající infračervené senzory, bezpečně se vyhýbá střetu s nábytkem a umí si sám zvolit nejefektivnější dráhu pro úklid a poradit si s nerovnostmi povrchu. K tomu je opatřen i 3 senzory zabraňujícím pádům ze schodů. Výsledek je dokonale čistá celá domácnost.
 Dostanu se, jen tam kam chcete


Používáte zařízení prakticky denně a nechcete nebo nemůžete mu odstraňovat z cesty například misku s psími dobrotami? Instalujte před ni magnetickou pásku, jenž je součástí balení. Můžete se si být jisti, že se za ní nedostane.
 

 

3 režimy úklidu a výkonu 


Potřebujete jen vysát prach kolem zdí, nebo důkladně uklidit celý byt, či čekáte nečekanou návštěvu? Pak vám pomohou 3 přednastavené režimy pro úklid. Automatický režim dokonale pokryje veškeré plochy ať už prázdné, či s různými nerovnostmi a překážkami v podobě věcí a nábytku. Režim sledování stěn je vhodný pro úklid podél místností. A pokud spěcháte můžete zvolit režim automatický expresní, jenž vám rychle uklidí místnost za 30 minut. K tomu lze ještě nastavit 3 stupně výkonu a to Eco, Standart a Boost.Tento robotický vysavač má unikátní kartáč s kombinací dvou materiálů, který je speciálně navržen pro majitele zvířat.

Systém Aqua Power:
Robotický vysavač při vysávání zároveň vytírá podlahu, takže ji zbaví i těch nejmenších nečistot

Vysoce účinný kartáč Animal Turbo:
Kartáč s kombinací dvou materiálů pro vysávání zvířecích chlupů nebo velkých chuchvalců prachu, který odstraní i zašlapané chlupy
Značně tak usnadní péči o domácnost
Čisticí příslušenství pomáhá snadno zbavit kartáč zacuchaných zvířecích chlupů

Magnetický pásek:
Robotický vysavač podlah vám umožňuje vymezit požadované zóny, aby se nepouštěl tam, kam nechcete

Intuitivní design:
Plně propojené řešení robotického vysavače, které můžete spárovat se speciální aplikací pro chytré telefony nebo svým virtuálním asistentem

Navigační systém automatického vysavače Smart Discovery 2.0:
Chytrá kombinace infračervených snímačů pro bezchybnou a inteligentní navigaci

 • 3 režimy úklidu:

Automatický: přesná navigace, která zvládá překážky i prázdné prostory a zajistí plné pokrytí
Sledování stěn: uklízí především podél zdí a podlahových lišt
Automatický expresní: 30 minut automatickém režimu pro rychlý úklid v dané místnosti

3 výkonové režimy:
Eco, Standard a Boost, podle vašich požadavků

Kartáče Dual Force:
Dva boční kartáče, které dosáhnou do všech koutů a nevynechají tak ani kousek podlahy

Opravitelný výrobek 10 let:
Určeno pro snadnou opravu
Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let
6 500 servisních středisek na celém světě
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WHStáhnout PDF návod - Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH
(PDF file, 8.64 MB)


Technické parametry

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Doba provozu 150 min
Virtuální zeď
Virtuální zeď nedovolí vysavači vstoupit do míst, kde může být cenný nábytek, pelíšek domácího zvířete nebo cokoli jiného, od čeho se má držet stranou.
Virtuální zeď
1x virtuální zeď
Zdroj energie aku (Li-ion)
SMART
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART
Ano
Hlučnost
Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.

Příklady hlukových hladin ve srovnání s běžným životem
10dB -šum počítače, let mouchy
20dB -tikot hodinek
30dB -šepot
35dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (noc)
45dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (den)
60dB -běžný hovor
70dB -hluk v kanceláři, běžná restaurace
80dB -hlasitá hudba, živá ulice
90dB -metro , bouřka
100dB -sekačka na trávu
110dB -diskotéka, rockový koncert, motor auta ve vyšších otáčkách
120dB -pneumatické kladivo vzdálené asi 1 m , vodopád
130dB -letadlo vzdálené 30m, výbuch sopky
Hlučnost
65 dB
Mopování Ano
Objem prachového sáčku nebo nádoby
Podle velikosti plochy (velikosti bytu) se volí velikost prachového sáčku vysavače a tím i velikost vysavače. U kombinovaných podlah (v bytě je koberec i pevné podlahy) platí přibližně následující:

do 50 m² - 2-2,5 litru
do 150 m² - 3-4 litry
nad 150 m² více než 4 litry">Objem prachového sáčku nebo nádoby
0.25 l
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.5 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 32.5 cm
Hmotnost výrobku 3.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.3 cm
Výška balení 41.8 cm
Hloubka balení 49.1 cm
Hmotnost balení 5.7 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 63 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 40 RR7267WH

Předmět: zasek koleček
Datum: 25.01.2021 15:18:33Autor: Veronika Zahradníčková
Dobrý den, teprve druhé spuštění a během hodiny i u běžné zdi mi hlásí aplikace zaseklá kolečka a robot pípá a nejede :-(.Mám to i nahráno na mobilu, Mám ho třetí den ,koupený v Eshopu,je možné zboží vrátit jako nevyhovující ?
Odpovědět

Předmět: dotaz
Datum: 18.01.2021 11:13:18Autor: calta
Přestalo fungovat ovladání přes telefon.
Odpovědět

Předmět: mobilní verze
Datum: 17.01.2021 11:36:48Autor: calta
Dobrý den, ze začátku mobilní aplikace fungovala, ale teď už
ne. Vše musíme dělat manuálně. Poradíte kde je chyba?

Děkuji
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 16.01.2021 16:43:04Autor: Michal Ševc
Dobrý den, vlastním Rowenta Explorer 40 a stále nereaguje na magnetické pásky pořád je přejíždí, prosím o radu, děkuji Ševc.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o nedodaný návod na obsluhu "Bluetooth Headset Jabra BT 2046. Děkuji....
Elektrokoloběžka ELS MOTO Q05 dual motor 2x800W (1600 W) bat. Li-on 26Ah...
Amazon echo dot 4...
Prosím o zaslání návodu na použití pomalého hrnce Delimano 18in1...
Prosím o stažení návodu na mobilní telefon REDMI 9C NFC. Děkuji...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Li
Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 42
Dobrý den. Jak lze prosím zvýšit výdrž baterie u hodinek Xiaomi amazfit gtr 42? Mám je teprve druhým rokem,ráno nabiji na 100 procent a večer je baterie pouze na 20-30 procent. využívám pouze krokoměr (jsem nemocná a nyní na nachodim max 2000 kroků)a spánkový d...
Automatické vypnutí telefonu
Autor: Romana
Mobilní telefon Samsung Galaxy S20 FE
Dobrý den, nemohu najít automatické vypnutí telefonu v nastavený čas. Jsem zvyklá jej na noc vypínat a pred spaním poslouchat hudbu. Má tento typ s20 fe tuto funkci? Děkuji za odpověď Pelikánová ...
Otazka
Autor: Nikola
Elektrické autíčko Made Lamborghini červené
Dobrý večer, chcela by som sa spýtať ci je možné dokúpiť náhradné diaľkové ovládanie a ešte jednu chybu mame auto na pedál cuva ale nejde vpred. Ďakujem za odpoveď ...
Nahle začala tect nádoba
Autor: Lenka Kapitánová
Zvlhčovač vzduchu Rowenta Aqua Perfect HU5220F0
Dobrý den, prosím je možnost poradit, náhle nám začala tect nádoba ze během chvilky vytéká voda cela nádoba a chvilku funguje jen chvilku ,pak zase jde pára a znovu pak vypusti celou nadobu vody, co je špatně? Nikdy to neudělalo a teď od posledního naplnění v...
clona
Autor: Denisa Nemčeková
Digitální fotoaparát Canon IXUS 190 orig.pouzdro
Dobrý deň mám tento foťák , ale neviem si na no nastaviť clonu f manuálne neviem to nájsť v nastaveniach , dá sa to na tomto fotoaparáte a kde?...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril ROHNSON R-250
https://rohnson.cz/ wp-content/ uploads/ 2018/ 03/ R-250-CZ-MANUAL.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-samsung-sl-c480-19491-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Aligator VS 900 Senior
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-aligator-vs-900-senior-dual-sim-cerny-stribrny-3873-cesky-navod.pdf
Detail - Ovladač Xiaomi Yeelight Remote Control
https://old.xiaomicesko.cz/ temp/ manuals/ attachment/ Xiaomi%20Mi%20LED%20Ceiling%20Light_SK.pdf
Detail - Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS šedé
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-xiaomi-amazfit-gts-sede-37405-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021