NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH Obsah českého návodu Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50
 • Zařazení produktu: Robotické vysavače Rowenta
 • Značka: Rowenta
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Rowenta Robotické vysavače

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH
Návod k obsluze Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Rowenta a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Rowenta návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Rowenta výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH


Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH o výšce 8 cm se postará o automatický úklid s extrémní přesností. Pokročilá gyroskopická navigace, boční kamery a infračervené senzory zajišťují pokrytí každého centimetru vašeho domova. Skvěle se dokáže přizpůsobit všem typům tvrdých podlah a také nízkým kobercům. Rowenta X-plorer představuje úklid 4 v 1. Oboustranné kartáče dosáhnou do rohů a těžko přístupných míst, kartáč Animal Turbo brush vyzraje na zvířecí srst a velký nepořádek. Výkonný motor zajistí spolehlivé sání a díky Aqua Power Systemu můžete vytřít tvrdé povrchy do čista.

Různé režimy úklidu


Vysavač Rowenta je vybaven výkonným BLDC motorem, který pohání Li-Ion akumulátor poskytující až 120 minut nepřetržitého provozu na jedno nabití. Ovládat lze také intuitivní a uživatelsky přívětivou mobilní aplikací. K dispozici jsou 3 režimy úkliduMetodický pro úplné pokrytí, Bodový pro pohyb ve spirálách a úklid konkrétní oblasti a Sledování stěn pro úklid podél zdí a podlahových lišt. Vysáté nečistoty pojme 400ml zásobník, drobné alergeny zachytí jemný filtr prachu. Skvělých výsledků při úklidu je možné dosáhnout pomocí 3 speciálních mopů a kartáče Animal Turbo Brush. Na hlučnost si rozhodně nebudete stěžovat, dosahuje pouze 67 dB.

 
 

Klíčové vlastnosti:


 • Dokonale vyluxuje podlahy a vytře mokrým mopem
 • Je vybaven inteligentní gyroskopickou navigací, bočními kamerami a senzory
 • Poskytuje vysoký sací výkon s výdrží 120 minut
 • Nabízí 3 režimy úklidu
 • Lze ovládat intuitivní mobilní aplikací kompatibilní s hlasovými asistenty
 • Zvířecí chlupy snadno odstraní kartáč Animal Turbo Brush

 
Dokonalá gyroskopická navigace umožňuje precizní úklid kdekoliv v domě. O zvířecí chlupy se účinně postará speciální kartáč Animal Turbo Brush.
 

Precizní navigování


O dokonalý a automatický úklid kdekoliv v domě se vysavač postará díky pokročilé navigaci na základě gyroskopu Smart Exploration 4.0. S bočními kamerami a infračervenými senzory je extrémně přesný.

 

Výbava na zvířecí nepořádek


Efektivní kartáč Animal Turbo Brush si snadno poradí se zvířecí srstí, vlasy a dalším nepořádkem, zatímco mop Animal Scrub zatočí s odolnými skvrnami.
 

Pomocník 4 v 1


Pomocí oboustranných kartáčů si vysavač snadno poradí s čištěním těžko přístupných míst a rohů. Kartáč Animal Turbo Brush je ideální na zvířecí srst a větší nepořádek. O spolehlivé sání se postará výkonný BLDC motor a díky Aqua Power Systemu snadno setřete tvrdé povrchy.
 

Chytrá domácnost


Pomocí bezplatné a uživatelsky přívětivé aplikace Rowenta Robots pro mobilní telefony je možné snadno plánovat úklid a současně je kompatibilní s hlasovými asistenty jako Siri, Alexa od Amazonu a Google Assistant.

 

Nabízí 3 režimy úklidu


Vybírat lze ze 3 řežimů úklidu. Metodický režim se pomocí inteligentní gyroskopicky řízené navigace soustředí na úplné pokrytí, aniž by vynechal nějaké místo. Při bodovém režimu se vysavač pohybuje ve spirálách z počátečního bodu a zvládne tak perfektně uklidit konkrétní oblast. Režim sledování stěn je vhodný pro úklid podél zdí a podlahových lišt.

 

Sada 3 speciálních mopů


Součástí příslušenství jsou 3 speciální mopy. Modrý, standardní mop slouží pro běžné použití, červený mop Animal Scrup dokáže eliminovat odolné skvrny, které vytvoří domácí mazlíčci. Zelený mop Allergy Electrostatic se používá bez vody a je vhodný na jemný prach.

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 pokryje každý centimetr vašeho domova díky moderní gyroskopické technologii pro vysoce precizní navigaci.

Precizní navigace
Smart Exploration 4.0 zajišťuje automatický úklid kdekoli ve vašem domově s pokročilou navigací na základě gyroskopu, boční kamery a infračervených senzorů pro extrémní přesnost a dokonalé výsledky při každém použití.

Výbava Animal Care
Vysoce efektivní kartáč Animal Turbo Brush zachytí srst, vlasy a veškerý zvířecí nepořádek, zatímco mop Animal Scrub Mop si poradí s odolnými skvrnami.

Úklid 4v1
Oboustranné kartáče zvládnou rohy a těžko dostupná místa, kartáč Animal Turbo Brush si poradí se zvířecí srstí a větším nepořádkem, BLDC motor zajišťuje spolehlivé sání a Aqua Power System pro vytírání povrchů.

Připravený pro chytrou domácnost
Bezplatná aplikace Rowenta Robots (iOS a Android) nabízí snadné plánování a další funkce a je kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Siri, Alexa od Amazonu a Google Assistant, pro snadný úklid bez obav.

3 režimy úklidu
Metodický: inteligentní gyroskopicky řízená navigace pro úplné pokrytí, které nevynechá žádné místo.
Bodový: pohyb ve spirálách z počátečního bodu, perfektní pro úklid konkrétní oblasti.
Sledování stěn: uklízí především podél zdí a podlahových lišt.

Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme


Návod pro Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní.


NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%

Návod pro Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní.

Stažení návodu

Návod k obsluze pro Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WHStáhnout PDF návod - Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50 RR7375WH
(PDF file, 5.92 MB)


Technické parametry

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 50

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Virtuální zeď
Virtuální zeď nedovolí vysavači vstoupit do míst, kde může být cenný nábytek, pelíšek domácího zvířete nebo cokoli jiného, od čeho se má držet stranou.
Virtuální zeď
nemá
Zdroj energie aku (Li-ion)
Hlučnost
Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.

Příklady hlukových hladin ve srovnání s běžným životem
10dB -šum počítače, let mouchy
20dB -tikot hodinek
30dB -šepot
35dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (noc)
45dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (den)
60dB -běžný hovor
70dB -hluk v kanceláři, běžná restaurace
80dB -hlasitá hudba, živá ulice
90dB -metro , bouřka
100dB -sekačka na trávu
110dB -diskotéka, rockový koncert, motor auta ve vyšších otáčkách
120dB -pneumatické kladivo vzdálené asi 1 m , vodopád
130dB -letadlo vzdálené 30m, výbuch sopky
Hlučnost
67 dB
Mopování Ano
Objem prachového sáčku nebo nádoby
Podle velikosti plochy (velikosti bytu) se volí velikost prachového sáčku vysavače a tím i velikost vysavače. U kombinovaných podlah (v bytě je koberec i pevné podlahy) platí přibližně následující:

do 50 m² - 2-2,5 litru
do 150 m² - 3-4 litry
nad 150 m² více než 4 litry">Objem prachového sáčku nebo nádoby
0.4 l
Mobilní aplikace Ano
Použití robotický vysavač s mopem
Doba provozu na jedno nabití až 120 min
Výška 8 cm
Druh podlahy na koberce, na tvrdé podlahy
Na zvířecí chlupy Ano
Plánování úklidu Ano
Rozeznávání překážek bezdotykové
Typ navigace Gyroskopická navigace
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.5 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 32.5 cm
Hmotnost výrobku 3.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.3 cm
Výška balení 41.8 cm
Hloubka balení 49.1 cm
Hmotnost balení 5.5 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 94 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

LG 43UP81003LT televize...
Chytrý náramek Xiaomi Mi6...
zahradní traktor sekačka yard man RE 7125 transmatic...
Dobrý večer, touto cestou sa Vám chcem poďakovať za Vašu maximalnu pomoc a ochotu mi vyhovieť.A tak Vás chcem poprosím o úplný IBAN k posl...
Prosím o návod k použití pro automatickou pračku Indesit Innex BWSA61253. Děkuji....

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Jedno sluchátko nejde zapnout
Autor: Martina
Sluchátka Niceboy HIVE Pods 2 černá
Dobrý den, cca po týdnu používání sluchátek přestalo jedno úplně fungovat. Nejde pustit, neblika ani se nenabíjí. Budu ráda pokud mi poradíte co udělat nebo jestli mám poslat na reklamaci. Děkuji ...
dotaz-problém s připojováním a zvukem
Autor: Magda
Reproduktory Fenda F&D A111X černý
Dobrý den, reproduktory dosud perfektně fungovaly, nicméně už několik dnů se automaticky nepřipojí k počítači, musím je odpojit ze zařízení a znovu zapojit, zvuk se automaticky nastaví na 100% i když dám třeba 30%. Dnes už mi nehrají reproduktory. I když se...
s62 pro
Autor: Jiří Souček
Mobilní telefon Caterpillar S62 PRO černý
no to je krypl telefon, to v te americe asi zaspali dobu. telefon se sam vypina a nejde zapnout,teda jde ale musi se vzdy strcit do nabijecky a tu ne vzdy mate po ruce,psani zprav nefunguje jak ma obcas si pise co chce a to jsou teda hovadiny..no suma sumarum vyhozenych 15tis kc...
num10629342tetcher
Autor: num10629342tetcher
Žehlička Tefal FV4950E0
mes10629342ngkyt 9OF4sT2 qPcZ ua0jP5o...
jak rozeběhnout exter.disk
Autor: Luděk Dvořák
Externí pevný disk 2,5" Lacie Rugged
Dobrý den, děkuji Vám za informace o exter.disku Lacie Rugged USB-C 1T. Bohužel tam není postup, jak ho na mém notebooku HP 250 G4 rozeběhnout. Vím, že muj notebook nemá USB-C konektor. Mohu použít redukci, případně jakou, aby byla vhodná a pro přenos dat. M...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Mobilní telefon Samsung Galaxy A52 256
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-samsung-galaxy-a52-256-gb-modry-65813-cesky-navod.pdf
Detail - Notebook HP 255 G7 stříbrný
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-hp-255-g7-stribrny-48563-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Fujifilm X-E3 XF18-55 mm
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-fujifilm-x-e3-xf18-55-mm-stribrny-62953-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Nokia G20 modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-nokia-g20-modry-71383-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022