NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Router D-Link DWR-932 4G LTE černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Router D-Link DWR-932 4G LTE černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Router D-Link DWR-932 4G LTE černý Obsah českého návodu Router D-Link DWR-932 4G LTE černý
 • Zařazení produktu: WiFi routery a AP D-Link
 • Značka: D-Link
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis D-Link WiFi routery a AP

Router D-Link DWR-932 4G LTE černý Router D-Link DWR-932 4G LTE černý Router D-Link DWR-932 4G LTE černý Router D-Link DWR-932 4G LTE černý Router D-Link DWR-932 4G LTE černý
Návod k obsluze Router D-Link DWR-932 4G LTE černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku D-Link a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální D-Link návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku D-Link výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

D-Link DWR-932 4G LTE


Užívejte si rychlé a stabilní internetové připojení na každém kroku. Pořiďte si Wi-Fi hotspot D-Link DWR-932 4G LTE, který vyniká svými kompaktními rozměry a zanedbatelnou hmotností. S přehledem se vám vejde do kapsy nebo do tašky, takže ho skutečně můžete mít vždy u sebe. Abyste ho uvedli do provozu, stačí dovnitř vložit SIM kartu s aktivovanými daty. Router vyniká svými kompaktními rozměry, takže o něm nebudete vědět, dokud ho nebudete potřebovat použít. Stačí ho mít uložený v tašce a vytáhnout, kdykoliv se potřebujete připojit ke 4G LTE síti.

Bezdrátový provoz


K hotspotu můžete najednou připojit libovolné množství různých zařízení. Nemusíte si ho schovávat jen pro sebe, ale naopak si užijete ještě více zábavy s rodinou nebo přáteli. Hotspot pracuje bezdrátově, na jedno nabití mu integrovaná výkonná baterie zajistí internetové připojení až po dobu pěti hodin. Pracuje v pásmu 2,4 GHz, kde zaručí rychlost až 300 Mb/s, přičemž rychlost stahování dosahuje až 150 Mb/s.
 
Hotspot zajistí rychlost stahování až 150 Mb/s!
 

Internet na každém kroku


Vezměte si s sebou internet na cesty. Pořiďte si kompaktní zařízení, se kterým se připojíte k síti na každém kroku. Již nikdy tak nebudete muset řešit ztrátu signálu v té nejméně vhodné situaci.
 

Funkce hotspotu


Se zařízením si jednoduše vytvoříte vlastní hotspot. Udělejte z něj výchozí bod, s jehož pomocí se k internetu připojíte ze všech svých zařízení. Jednoduše k němu připojte nejen telefon, ale také fotoaparát, počítač, tablet, konzoli a mnoho dalších zařízení.
 

Sdílení s ostatními


Nenechávejte si ho pro sebe. Díky velkému dosahu a dlouhé výdrži baterie můžete sdílet internetové připojení i s přáteli nebo kolegy. Využijte tuto možnost k firemním hovorům, chatování nebo kontrolování e-mailů. To vše navíc můžete provádět v jednu chvíli bez zpomalování připojení.
 

Slot pro SIM kartu


Aby přístroj začal bezchybně fungovat, musíte mu zajistit data. Vložte svou SIM kartu s objednanými daty do hotspotu a okamžitě získejte přístup k internetu, který si následně vychutnáte na tabletu, smartphonu a řadě dalších zařízení.
 

Kompaktní design


Díky svým kompaktním rozměrům a zanedbatelné hmotnosti je hotspot ideálním společníkem na každý váš krok. Vezměte ho jen tak do ruky nebo jej schovejte do kapsy či batohu, a vytáhněte ho vždy, když potřebujete získat rychlé a stabilní připojení.Přineste s sebou internet.
DWR-932 4G LTE mobilní Wi-Fi Hotspot 150 Mbps umožňuje připojení a sdílení superrychlého mobilního internetu 4G LTE s rychlostí stahování až 150 Mbps, což umožňuje streamovat hudbu / videa, hrát online hry, stahovat hry a nahrát soubory na více zařízení odkudkoliv při vyšších rychlostech.

Vytvořte si vlastní Hotspot
DWR-932 4G LTE Mobile Wi-Fi Hotspot 150 Mbps je 4G / LTE vysokorychlostní širokopásmový mobilní hotspot. DWR-932 používá připojení k internetu 4G, které vám poskytne jednoduchou, rychlou a vzdálenou síť Wi-Fi.

DWR-932 místo omezení mobilního internetového připojení na jediné zařízení prostřednictvím hardwarového klíče USB umožňuje vytvořit hotspot Wi-Fi pro sdílení internetového připojení s více zařízeními.

Sdílet s ostatními
Přenosná velikost a dobíjecí baterie vám umožní sdílet vaše připojení kdekoli. Sdílejte jediné mobilní připojení k internetu se svými přáteli nebo kolegy, abyste mohli odesílat a přijímat e-maily, surfovat po internetu nebo telefonovat přes hlas přes IP na více zařízeních, a to vše najednou.

Připojení kdekoli
Jednoduše vložte kartu SIM s podporou dat a sdílejte svůj internet, abyste mohli zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli. Ideální pro služební cesty, kde musíte během schůzky nebo během cestování sdílet internetové připojení, což vám umožní poskytnout všem vašim společníkům na cestách přístup k internetu bez ohledu na to, zda používají notebook nebo mobilní zařízení.

Malý. Tenký. Rychlý.
DWR-932 4G LTE Mobile Wi-Fi Hotspot 150 Mbps poskytuje okamžité připojení v výkonném a zároveň přenosném zařízení, které se snadno vejde do kapsy, ať jste kdekoli.

Wi-Fi Protected Setup (WPS) umožňuje vytvořit bezpečnou síť Wi-Fi pouhým stisknutím tlačítka. Nabíjecí 2000mAh Li-on baterie vám umožní zůstat v kontaktu po delší dobu a je to plug-and-play bez složitého softwaru pro instalaci. Online připojení s mobilním Wi-Fi Hotspotem DWR-932 je rychlé, snadné a pohodlné.

Technické specifikace:

 • Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n)
 • Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN: 150 Mbit/s
 • Standardy Wi-Fi: 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
 • 3G: ano
 • 4G: ano
 • Standardy GSM (2G): EDGE,GPRS,GSM
 • Standardy 3G: HSDPA,HSUPA,UMTS
 • Standardy 4G: LTE
 • Podporovaná GSM pásma: 900,1800 MHz
 • Podporovaná UMTS pásma: 900,2100 MHz
 • Šifrování/zabezpečení: AES,TKIP,WPA,WPA2-PSK
 • Kapacita baterie: 2000 mAh
 • Typ baterie: Lithium-Ion (Li-Ion)

Hmotnost a rozměry

 • Šířka: 97 mm
 • Hloubka: 60 mm
 • Výška: 16,5 mm
 • Hmotnost: 95 g
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Router D-Link DWR-932 4G LTE černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Router D-Link DWR-932 4G LTE černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber DWR-932/EE
Další parametry
Počet externích antén
WiFi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání WiFi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření WiFi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen - Počet externích antén
integrovaná
Rychlost LAN
Maximální přenosová rychlost LAN sítě prostřednictvím kabelu. Pro běžné použití v kancelářích / domácnosti, postačí základní rychlost 10/100 Mb/s. Pro náročnější použití a hraní her je vhodná rychlost 10/100/1000 Mb/s - Rychlost LAN
nemá LAN
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Wi-Fi Standardy 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi
Datová propustnost popisuje maximální přenosou rychlost jakou je možné ve WiFi síti přenášat data.
Pro běžné kancelářeské a domácí potřeby plně dostačují routery s datovou propustností do 300 Mb/s, pro přenos videa ve FullHD formátu a vyšším, hraní on-line her a přenášení velkých datových objemů je vhodné volit WiFi routery s vyšší datovou propustností.
Rychlost Wi-Fi
150 MB/s
3G
Označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy) - 3G
Ano
4G/LTE Ano
ADSL
WiFi router je možné použít jako modem v ADSL/VDSL datových sítích (připojení přes digitální telefonní linku) - ADSL
Ne
VDSL Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
Rodičovská kontrola Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.4 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 10.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 90 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Router D-Link DWR-932 4G LTE černý

Předmět: Paměťová karta Nový komentář
Datum: 11.06.2021 17:05:19Autor: Victor
Lze paměťovou kartu nějak využít pro sdílení dat v síti? Všechny návody (včetně tohoto) o ní taktně mlčí nebo jen zmíní, že tam je.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

SMARTWATCH L28 ...
myčka nádobí candy typ DE04...
Pračka Lg Direct drive 6 kg True stream...
Solight DT03 návod...
myčka Bosch silence plus serie 6, volně stojící 45cm šíře...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Vysokotlaký čistič Scheppach HCE 2400
Autor: Lukáš Adamčík
Vysokotlaký čistič Scheppach HCE 2400
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak je vysoko tlaky cistic chlazeny jestli vodou nebo vzduchem? Jeste jsem se chtěl zeptat, jestli je čerpadlo opravdu z hliniku? Děkuji Adamčík...
Mrazák
Autor: Andrea Kadlecova
Chladnička s mrazničkou Bosch KAD90VI30 nerez
Lednici máme 8 let. Nevyrábí nám kostky ledu a při vložení nanuku do mrazáku se povolují. Přitom maso je pořád zmrazené....
save
Autor: František
Hra RockStar Xbox 360 Grand Theft
Dobrý den. Hru gta 5 . jsem dohrál aspoň po barák,kde budu bydlet a chtěl jsem si ji tam uložit. Nejde to a píše to něco jako sign in a pak když zatrhnu autosave on,tak to stejně pořád hlásí to samé. Když hru vypnu a znovu zapnu,tak to jde znovu od začátku ...
Anténa DA 911
Autor: Kuča Jiří
Anténa pokojová GoGEN DA 991 černá
No nevím ale nereaguje , jestli někdo chce tuto anténu použít, musí si tuto anténu od někoho půjčit aby nenarazil . Bohužel v Krušných horách prostě nejde ,hold jsem narazil , signál po horách je špatný....
Rowenta TN1400F0 - nabíjení
Autor: Miloš Sládek
Zastřihovač vlasů Rowenta Nomad TN1400F0 bílý
Není možné věřit, že jakýkoliv dodavatel odpoví na dotaz, na který sám nezná odpověď. Proto i Váš dotaz z 11.2.2021 je nezodpovězen. Navíc v návodu je uvedeno, že při používání ze sítě, se Rowenta TN1400F0 nenabíjí. Přes to však kontrolka nabíjení...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Příslušenství pro zavlažování Gardena - řízení
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prislusenstvi-pro-zavlazovani-gardena-rizeni-zavlazovani-6030-classic-7288-cesky-navod.pdf
Detail - Vířivka NETSPA BOHEMIAN
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ virivka-netspa-bohemian-66701-cesky-navod.pdf
Detail - Outdoorová kamera LAMAX X10.1 šedá
https://im9.cz/ product-docs/ ry2i1nly968rbx9u/ N%C3%A1vod%20-%20LAMAX%20X10.1.pdf
Detail - Výrobník ledu Guzzanti GZ 122 černý
https://www.guzzanti.cz/ images/ vyrobniky-ledu/ gz-122/ guzzanti-gz122-cz-sk-pl-h-si-de-en.pdf
Detail - Pouzdro na tablet s klávesnicí Samsung
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pouzdro-na-tablet-s-klavesnici-samsung-galaxy-tab-s6-sede-36343-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021