NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi AXE5700 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi AXE5700 černý Obsah českého návodu Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi
 • Zařazení produktu: WiFi routery a AP Tenda
 • Značka: Tenda
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Tenda WiFi routery a AP

Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi AXE5700 černý Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi AXE5700 černý Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi AXE5700 černý
Návod k obsluze Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Tenda a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Tenda návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Tenda výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Tenda TX27 Pro (TX27PRO), černá


Užijte si ničím nerušené procházení internetu, streamování obsahu ve vysokém rozlišení nebo hraní online her s nízkou odezvou díky třípásmovému gigabitovému routeru Tenda TX27 Pro. Jedná se o prémiové zařízení postavené na standardu Wi-Fi 6E, které bylo navrženo pro uživatele, kteří od svého připojení požadují to nejlepší. Vyšší datová propustnost a celková rychlost až 5 665 Mbit/s ve třech pásmech (2 402 Mbit/s v 6 GHz, 2 402 v 5 GHz a 861 Mbit/s ve 2,4 GHz). Ten navíc dokáže přenést dále i přes stěny pomocí hned pěti 6dBi všesměrových antén.

Práce v hned třech pásmech přináší nejvyšší rychlost připojení


Jednotka Tenda TX27 Pro k přenosu bezdrátového signálu využívá tři pásma (2,4 GHz, 5 GHz a 6 GHz) a širší až 160Mhz kanály, což je ideální pro sledování obsahu ve 4K/8K a hraní her ve VR či AR. Rovněž díky tomu budete moci v jednu chvíli připojit více zařízení s extrémně vysokou kapacitou sítě (rychlost 861 Mbit/s v rámci 2,4 GHz, 2 402 Mbit/s v 5 GHz a 2 402 v 6 GHz). Zatímco pásmo 2,4 GHz je vhodné pro vyřizování e-mailů a procházení webových stránek, 5 GHz a 6 GHz je přímo ideální pro náročnější nasazení – zejména hraní on-line her a streamování videí ve vysokém rozlišení.
Potěší rovněž rozšířená podpora IPTV a VLAN, což jsou služby, které jsou v České a Slovenské republice čím dál populárnější. Router Tenda TX27 Pro obsahuje nastavení, s nímž tyto služby povýšíte na novou úroveň a v domácí síti dostane prioritu. 

Klíčové vlastnosti:


 • Třípásmový Wi-Fi 6E router
 • Standard Wi-Fi 6E zajistí ultra vysokou rychlost až 867 + 2 402 + 2 402 Mbit/s
 • 4 plně gigabitové ethernetové porty (1× WAN, 3× LAN)
 • Plně kompatibilní s IPv6 a pokročilá služba QoS
 • Pět externích 6dBi antén pro široké pokrytí bez mrtvých zón
 • Podpora oblíbených služeb IPTV a VLAN
 • Funkce VPN client, PPTP, L2TP a IPSec, včetně kompletního nastavení
 • Snadné nastavení a správa přes aplikaci Tenda Wi-Fi dostupnou v češtině

 
Ultra výkonný třípásmový Wi-Fi 6E router vám zajistí stabilní a rychlý internet v celé domácnosti. Plně kompatibilní s řadou moderních technologií včetně Beamforming a pokročilou QoS. S vylepšenou správou přes aplikaci Tenda Wi-Fi.
 

Připojení k internetu nové generace


Využijte vysokých rychlostí datových přenosů až 5 665 Mbit/s s třípásmovým routerem Tenda TX27 Pro. S připojením nové generace si každý uživatel ve vaší domácnosti bude moci rychle stáhnout co potřebuje, stabilně procházet i na objem dat náročné webové stránky, provozovat videohovory, hrát AR/VR hry, nebo přehrávat ultra detailní obsah v rozlišení až 8K – a to všechno pěkně naráz. Celkem bude možné bezproblémově dodávat signál až 200 připojeným zařízením. 


Práce ve dvou pásmech pro dokonale rychlý a stabilní signál


Router Tenda TX27 Pro využívá moderního čtyřjádrového procesoru Broadcom s maximální frekvencí 1,7 GHz) a širších 6GHz kanálů k tomu, aby všech 5 externích všesměrových 6 dBi antén vytvořilo co největší a nejstabilnější pokrytí bezdrátovou sítí při nejvyšší rychlosti dle dané normy. To vše s inteligentním řízením spotřeby, a kvality služeb představuje ideální řešení i pro ty náročnější uživatele. 


Špičkové pokrytí bezdrátovým signálem 5 externích antén


Dokonalé pokrytí signálem je zajištěno pomocí pěti externích antén, každé se ziskem 6 dBi. Díky technologiím MU-MIMO, OFDMA+, BSS Coloring a Beamforming si můžete naplno užít dokonalé streamování či hraní bez lagů a záškubů, které by mohly váš zážitek z plynulého obsahu pokazit – ať už router umístíte kamkoliv. 


Kompatibilní se všemi nejmodernějšími protokoly


Router Tenda TX27 Pro je úplným řešením pro všechny potřeby domácí sítě. Kombinuje funkce modemu, Wi-Fi routeru či IPTV boxu. Kromě toho je plně kompatibilní s nejnovější verzí internetového protokolu IPv6. Samozřejmostí je rovněž pokročilá funkce QoS, jež inteligentním způsobem upřednostňuje služby v síti, které jsou náročné na zpoždění a nízkou odezvu. QoS je navíc doplněna o funkci Smart Traffic Prioritization, která chytře směřuje data v síti pro co nejplynulejší odezvu všech spuštěných služeb. Další služba WiFi+ Mesh vám zajišťuje kompatibilitu routeru s Mesh systémy, je tak možné je vzájemně propojit. 


WPA3 zajistí dokonalou ochranu vaší domácí sítě


Mějte klidný spánek s vědomím, že vaše síť je špičkově chráněna proti hrozbám zvenčí. TX27 Pro podporuje spoustu možností zabezpečení, včetně WPA, WPA2, WPA/WPA2-PSK, WPA3 a šifrování TKIP nebo AES. Nabídka je navíc doplněna o WPS (Wi-Fi Protected Setup), který umožňuje nastavení stiskem jediného tlačítka na routeru a klientské stanici. Router se tak automaticky nastaví na nejvyšší úroveň zabezpečení sítě a vy si nebudete k přístupu muset pamatovat heslo. Dále potěší další pokročilé funkce, mezi které patří Client Filter nebo rodičovská a vzdálená správa. Router obsahuje i firewall pro odražení celé řady útoků, jako jsou UDP Flood Attack, TCP Flood Attack a ICMP Flood Attack.
 


 


Inteligentní diagnostika sítě jediným kliknutím


Kdykoliv narazíte na jakékoliv potíže se sítí – ať už půjde o její zamrzání náhle ukončené hovory, či jiná přerušení, jednoduše jedním klikem spusťte optimalizační rozhraní, které routeru umožní provést automatickou diagnostiku a rychle opravit případné problémy. 


Nastavení bude otázkou chvilky


Pro nastavení vašeho zařízení skvěle poslouží jak přehledné webové rozhraní, tak i aplikace pro chytré mobilní telefony Tenda Wi-Fi, díky které můžete ovládat některé funkce routeru, provádět měření a povolit např. Wi-Fi pro návštěvu (Guest Network), nastavit bezdrátovou síť, otestovat signál, poladit sílu signálu a měnit přístupová pravidla pro různá zařízení. Rovněž lze přesně definovat čas a období, kdy se má Wi-Fi síť vypnout (například v noci). Aplikace je plně v češtině a zdarma dostupná pro zařízení s operačními systémy Android a iOS.
Tenda TX27 Pro Wireless AXE Router Wi-Fi6E

Třípásmový Gigabitový Wi-Fi 6E (AXE5700) router 802.11 ax/ac/a/b/g/n (2,4 + 5 + 6 GHz), zabezpečení WPA3, SMART CZ aplikace, 1x GWAN, 3x GLAN, VPN client/server, WiFi+ Mesh, 5x anténa 6 dBi, IPv6, Universal Repeater, AP mode, MU-MIMO + OFDMA, BSS color, Beamforming, VLAN ID, Alexa, až 5665 Mb/s (2,4GHz 861 Mb/s + 5GHz 2402 Mb/s + 6 GHz 2402 Mb/s). Součástí balení je český, slovenský, a polský manuál.

Hlavní parametry produktu
Wi-Fi síť s rychlostí Gigabitu - vysoce stabilní Wi-Fi síť s rychlostí připojení až 5665 Mb/s, ideální pro streamování 8K videí a hraní online her, s podporou Mesh WiFi+
Stabilní připojení a pokrytí - díky podpoře BSS color, MU-MIMO a OFDMA, Beamforming, WiFi+ Mesh je možné připojit více zařízení při zachování plné stability signálu a rozsáhlým pokrytím
Snadné nastavení v češtině – s aplikací v českém jazyce Tenda WiFi nastavíte router během pár minut
Nejsilnější zabezpečení WPA3 - tento nejnovější standart zajišťuje maximální bezpečnost vaší Wi-Fi sítě
Gigabitové porty - díky Gigabitovým LAN a WAN portům je zajištěna nejen maximální propustnost Wi-Fi sítě, ale také kabelové

Maximální výkon a rychlost Wi-Fi 6E
Díky podpoře novějšího Wi-Fi standardu WiFi 6E dle norem IEEE 802.11ax/ac/a/b/g/n je tento router univerzálním řešením vaší opravdu výkoné bezdrátové sítě. Chipset Broadcom (čtyřjádrový 1,7 GHz) je nastaven v TX27 Pro tím způsobem, aby všech 5 externích všesměrových 6 dBi antén tvořily co největší a nejrychlejší pokrytí bezdrátové sítě, zároveň při nejvyšší rychlosti dle dané normy. To vše s inteligentním řízením chipsetu, spotřeby, a kvality služeb tvoří opravdový ideál i pro náročnější uživatele. TX27 Pro podporuje také sjednocení frekvencí 2,4 GHz + 5 GHz + 6 GHz do jedné Wi-Fi sítě.

Třípásmový router - podpora 2,4 + 5 + 6 GHz
Výhod využití obou pásem je hned několik. Samozřejmostí je prohlížení webových stránek, stahování souborů, emaily apod. ale u díky třem pásmům také hraní náročných Online her, FullHD / 4K / 8K streamování videa a zvláště aplikace kde je důležitá latence. Pásmo 2,4GHz také bývá ve větších zástavbách nebo panelových domech velmi zarušené, a dochází tak k degradaci výkonu na nižší úroveň, při použití i 5 a 6 GHz vám tato starost zcela odpadá. Router TX27 Pro sám automaticky zvolí ideální síť pro koncové zařízení. Pokrytí signálem je zajištěno pomocí pěti 6 dBi antén. Je možné také využít režim zopakování signálu v režimu Universal Repeater (Client + AP, WISP) nebo mód Přístupového bou AP mode.

IPv6, QoS, SMART Traffic Prioritisation, WiFi+ Mesh
Router je plně kompatibilní s nejnovější verzí Internet protokolu IPv6 a podporuje i předchozí IPv4. Díky tomuto je možné využívat další služby vašeho poskytovatele Internetu, a router je s IPv6 plně připraven na přenos dat a prohlížení webových stránek i v budoucnu. Samozřejmostí je také pokročilé QoS, díky kterému jsou upřednostněny v síti služby, které jsou náročné na zpoždění a latenci. Pokročilé QoS je navíc doplněno o novější funkci "Smart Traffic Prioritisation" díky které dochází opravdu k chytrému směrování dat v síti pro co nejlepší zajištění veškerých služeb. Další služba WiFi+ Mesh vám zajišťuje kompatibilitu routeru s Mesh systémy, je tak možné je vzájemně propojit.

IPTV a VLAN
Služba, která se stává čím dál oblíbenější v ČR i SR je právě IPTV. Jedná se o televizní vysílání a další služby šířené po Internetu. Tenda TX27 Pro obsahuje nastavení, kterým tuto službu povýšíte na vyšší úroveň a bude brána v domácí síti jako hlavní. Navíc umí nastavení VLAN pro provoz dalších služeb.

Gigabitový přepínač + Gigabitový WAN port
Router obsahuje celkem 3 Gigabitové LAN porty. Tento zabudovaný přepínač vyniká hlavně svojí vysokou propustností až 6 Gb/s. V kombinaci s Gigabitovým WAN portem je ideální pro připojení vysokorychlostního Internetu a provoz objemných datových přenosů.

SMART Aplikace "Tenda WiFi"
Aplikace pro Smart mobilní telefony "Tenda WiFi", díky které můžete ovládat některé funkce routeru, provádět měření a povolit např. Wi-Fi pro návštěvu. Také nastavení Wi-Fi, test signálu, a přístupová pravidla pro různá zařízení vč blacklist a whitelist. Aplikace je v češtině a zdarma dostupná na Android i iOS.

Wi-Fi síť pro návštěvu (Guest Network) a časové nastavení Wi-Fi
Router podporuje nastavení sítě pro návštěvu Guest Network. Toto nastavení je obsažené nejen ve webovém rozhraní ale hlavně v aplikaci Tenda WiFi. Navíc je možné přesně definovat čas a období, kdy se má Wi-Fi síť zcela vypnout (např. pro režim v noci).

SMART Power & LED
Také je možné nastavit LED diody na zařízení, buď nechat zapnuté nebo vypnuté nebo nastavit časovač. Navíc lze aktivovat režim úspory energie který funguje automaticky dle vytížení.

Zabezpečení WPA3, DDNS, ochrana proti útokům
TX27 Pro podporuje velké možnosti zabezpečení. Nejnovější WPA3, ale také starší verze WPA, WPA2, WPA/WPA2-PSK a šifrováním TKIP nebo AES. Tato nabídka je navíc doplněna a WPS (Wi-Fi Protected Setup). Systém WPS umožňuje připojení pomocí stisknutí tlačítka na routeru a na klientské stanici, router tak automaticky nastaví spojení zabezpečené pomocí nejvyššího zabezpečení, které koncové zařízení podporuje a není nutné znát heslo do Wi-Fi sítě. Tento způsob je nejen rychlý a jednoduchý, ale také bezpečný. Router také má možnost nastavení DDNS a to pro No-ip, Oray.com. Dále funkce filtrace zařízení v síti "Client Filter" a také rodičovskou kontrolu s podporou zakázaných nebo jen povolených webů "Parental Control(support black list and white list)", a vzdálenou správu "Remote Web Management". Router obsahuje firewall pro odrazení útoků: UDP Flood Attack, TCP Flood Attack, ICMP Flood Attack, WAN Ping from Internet.

Technické parametry
Wi-Fi standardy:IEEE 802.11ax 6GHz,IEEE 802.11ac/a/n/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4GHz, MU-MIMO, OFDMA, TWT, BSS Color
Další standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
Sjednocení WiFi sítí: ano, je možné sjednotit do jedné Wi-Fi sítě
Frekvence a EIRP: 2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz, (2.400-2.4835 GHz:19.83dBm(EIRP), 5.150-5.250 GHz:22.98dBm(EIRP))
Zabezpečení Wi-Fi: 2.4G/5G:WPA2-PSK, WPA3-SAE/WPA2-PSK, 6G:WPA3-SAE, Wireless Security: Enable/Disable, WPS(WiFi Protected Set-up) Fast Encryption
Funkce Wi-Fi: SSID Broadcast: Enable/Disable, Transmission Power: high, medium, low, 1024QAM High Data Rate, 160MHz Bandwidth, Beamforming
Bezdrátové režimy: Wireless Router, Universal Repeater (Client + AP, WISP), AP mode
Přenosová rychlost: 6GHz: až 2402Mb/s, 5GHz: až 2402Mb/s, 2.4GHz: až 861Mb/s
Rozhraní: 1x Gigabit WAN (10/100/1000 Mb/s), 3x Gigabit LAN (10/100/1000), 1x tlačítko WPS/Reset
DHCP: DHCP Server, DHCP Client List, DHCP Reservation
Připojení k Internetu: PPPoE, Dynamic IP, Static IP, PPPoE(Russia), PPTP(Russia), L2TP(Russia), Unify, Maxis, Maxis-special, Celcom, Digi
Virtuální server: Port Forwarding, DMZ Host, UPnP
Zabezpečení: filtrování klientů, rodičovská kontrola (blacklist i whitelist)
DDNS: No-ip, Oray.com
Způsob ovládání: HTTP, Vzdálený web management, SMART aplikace do mob. telefonu
Firewall: Forbid UDP Flood Attack, Forbid TCP Flood Attack, Forbid ICMP Flood Attack, Forbid WAN Ping from Internet
Speciální funkce: Smart Traffic Prioritisation, Smart Wi-Fi Schedule, Smart Power Saving, Smart LED On/Off, Tenda Cloud, Alexa, WiFi+(Mesh System), TR069, VLAN ID, Smart diagnosis
Další: IPv6 Features Supported, IPTV, PPPoE Username/Password Clone, Bandwidth Control, Guest Network, System Log, MAC Clone, Backup & Restore Configurations, Support Automatic Access Detection, Firmware Upgrade Online + Local
LED indikace: 1x Sys
Anténa: 5x 6 dBi
Provedení: indoor, desktop
Napájení: 12 V DC, 2A
Chlazení: pasivní
Montáž na zeď: ano
Provozní teplota: 0° až 40 °C
Rozměry (v x š x h): 261 x 168 x 60 mm

Obsah balení
1x Tenda TX27 Pro
1x Stručná instalační příručka (CZ,SK,PL,EN)
1x Napájecí adaptér (12V DC, 2A)
1x Datový Gigabitový kabel RJ45


Návod k obsluze Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi AXE5700 černý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi AXE5700 černý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Router Tenda TX27 Pro - Wi-Fi

Záruka 36 měsíců
Partnumber TX27PRO
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Další parametry
Počet externích antén
Wi-Fi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání Wi-Fi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí, že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření Wi-Fi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen - Počet externích antén
5
Zisk antény
Zisk antény je kombinovaným vyjádřením směrovosti a účinnosti přeměny energie dané antény. Lze jej považovat za ekvivalent vyzařovaného výkonu. Zpravidla je vyjádřen v decibelech. Vyšší hodnota odpovídá vyššímu vyzařovanému výkonu, u směrových antén i vyššímu dosahu / vzdálenosti pokrytí signálem - Zisk antény
6 dB
Počet LAN portů 3
Rychlost LAN
Maximální přenosová rychlost LAN sítě prostřednictvím kabelu. Pro běžné použití v kancelářích / domácnosti, postačí základní rychlost 10/100 Mb/s. Pro náročnější použití a hraní her je vhodná rychlost 10/100/1000 Mb/s - Rychlost LAN
1 Gbit
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Wi-Fi Standardy 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11ac (Wi-Fi 5)
Rychlost Wi-Fi
Datová propustnost popisuje maximální přenosou rychlost jakou je možné ve WiFi síti přenášat data.
Pro běžné kancelářeské a domácí potřeby plně dostačují routery s datovou propustností do 300 Mb/s, pro přenos videa ve FullHD formátu a vyšším, hraní on-line her a přenášení velkých datových objemů je vhodné volit WiFi routery s vyšší datovou propustností.
Rychlost Wi-Fi
5665 MB/s
Wi-Fi Mesh Ano
Frekvenční pásmo
WiFi sítě aktuálně využívají dvě frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz. 2,4GHz je nejrozšířenější, a proto také zahlcené velkým množstvím zařízení, které v něm pracují, toto pásmo začíná být "pomalé". 5 GHz je méně zahlcené a poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou ryhlost a propustnost. Pro volbu frekvenčního pásma, ve kterém WiFi router pracuje je důležité, aby ve stejném frekvenčním pásmu uměla pracovat i zařízení, která budou do WiFi sítě připojena, resp. ji budou využívat.
Frekvenční pásmo
5, 6, 2,4 GHz
3G
3G je označení pro mobilní sítě třetí generace, dnes již nevyužívané - 3G
Ne
4G/LTE
4G/LTE je technologie mobilních sítí, nástupce 3G, která přináší vyšší rychlost přenosu dat, kvalitnější hlasové hovory, lepší pokrytí atd - 4G/LTE
Ne
5G
5G je název telekomunikačního standardu mobilní sítě, jež navazuje na standard 4G. Výhodou 5G sítě je významné zrychlení přenosové rychlosti i snížení doby odezvy - 5G
Ne
ADSL
ADSL značí technologii pro přenos dat přes telefonní linku, která umožňuje vysokorychlostní připojení k internetu - ADSL
Ne
VDSL Ne
USB
USB označuje rozhraní pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
Rodičovská kontrola Ano
Router s funkcí klient Ano
Herní router Ne
Napájení
Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení
adaptér
Barva černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.0 cm
Výška výrobku 16.8 cm
Hloubka výrobku 6.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.0 cm
Výška balení 33.0 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 1.1 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 77 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

USB mosquito Killer elktronický odpuzovač hmyzu 365 nanometer mosquito contr...
Klarstein Skyscraper Frost 10035819...
immax stříbrné 09034 chytré hodinky...
Český návod k obsluze. Krovinořez Hecht 145 ...
LG Direct Drive 8kg (Steam)...
Samsung UE50CU7092U...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Blikajíci senzor kohoutku na display?
Autor: neznámý
Americká lednice Gorenje Superior NRS9182VX1
Dobrý den, na displeji lednice problikává senzor kohoutku, co to prosím znamená? Dekuji...
Dotaz
Autor: Ladislav
Autokamera TrueCam A7S černá
Když nastartuji, tak se kamera zapne a nahrává. To ale trvá asi jen 1 minutu, potom mi obraz zmizí a kamera již nenahrává. Předpokládám, že bude chyba u mě v nastavení, ale nevím jak to vyřešit. děkuji za reakci...
Primární levé tlačítko
Autor: Barbora
Myš Marvo G942 černá
Dobrý den, omylem jsem nastavili levé tlačítko jako primární (na myši, v nastavení v pc je vše v pořádku), mohli byste nám poradit jak to nastavit zpět, aby pravé tlačítko bylo primární. Předem mnohokrát děkujeme za pomoc. ...
Zavady
Autor: Lenka
Indukční sporák Gorenje EIT6355XPD nerez
Dobrý den prosím o radu dnes mi přestala fungovat trouba u indukčního sporáku. Varné desky jdou ,ale trouba hlásí Loc..... Děkuji za odpověď....
senzor 2
Autor: neznámý
Dron DJI Mini 2 šedý
Zdravím, chci se zeptat co znamená, chyba senzoru 2....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou