NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Router TP-Link Archer Air R5, AX3000

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý Obsah českého návodu Router TP-Link Archer Air R5, AX3000
 • Zařazení produktu: WiFi routery a AP TP-Link
 • Značka: TP-Link
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis TP-Link WiFi routery a AP

Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý
Návod k obsluze Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku TP-Link a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální TP-Link návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku TP-Link výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6, bílá


Užijte si doma stabilní a bezproblémovou Wi-Fi, která pokryje celý váš dům. Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 je ideální jak na brouzdání po internetu, tak i na online hraní her nebo streamování videí ve vysoké kvalitě. Vybaven je 4 vestavěnými chytrými anténami, které vám zajistí silný Wi-Fi signál. 

Silný bezdrátový signál v celé domácnosti


Router nabízí vyšší rychlost, menší prodlevy a mnohem vyšší kapacitu. K připojení využívá dvě pásma, 2,4 GHz a 5 GHz, a zajišťuje tak plynulejší streamování a rychlejší stahování. Díky vysoké dvoupásmové kapacitě sítě (s rychlostí 574 Mb/s v rámci 2,4 GHz a 2 402 Mb/s v 5 GHz) můžete v jeden okamžik do sítě zapojit více zařízení současně. Pásmo 2,4 GHz je vhodné pro vyřizování e-mailů a procházení webových stránek, zatímco pásmo 5 GHz pro hraní on-line her a streamování HD či 4K videí. Hráče potěší velmi nízká latence, která zajišťuje rychlejší odezvu při hraní her a video chatu.   

Klíčové vlastnosti: 


 • Dvoupásmový Wi-Fi router
 • Nejmodernější Wi-Fi 6 zajistí rychlost až 2 402 Mb/s
 • Chytré antény zajistí stabilní pokrytí bez mrtvých zón
 • Plynulý přenos dat i u více připojených zařízení současně
 • Velmi nízká latence pro rychlejší odezvu při hraní her a video chatu
 • Technologie TP-Link HomeShield pro vysoké zabezpečení a ochranu

 
Užijte si dokonalou rychlost a plynulost bezdrátového připojení. 
 

 Ještě rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení


Router je vybaven nejmodernější technologií Wi-Fi 6, která přináší vyšší rychlost, vyšší kapacitu i pokrytí. Dokáže zajistit rychlosti až 574 + 2 402 Mb/s. Je kompatibilní s technologií EasyMesh™, která představuje nejjednodušší cestu, jak vytvořit celoplošné Wi-Fi pokrytí celé domácnosti 

Už žádné místo se slabým připojením


Externí antény zajistí dokonalé pokrytí, a to i v případě, žijete-li ve dvoupodlažní domácnosti. Dokáží vyslat silný a stabilní signál do každého zákoutí vašeho domova. Technologie Beamforming detekuje zařízení a směřuje sílu signálu jejich směrem, a to zejména do míst, která jsou hůře dosažitelná. 

Profesionálně zabezpečený domov


Aby všechna vaše připojení byla bezpečná, o to se postará TP-Link HomeShield. Tohle vylepšené zabezpečení vás ochrání před kybernetickými útoky. Ať už chcete ochránit své osobní údaje, využít možnosti rodičovské kontroly, nebo omezit přístup hostů k síti, systém HomeShield vám poskytne nástroje potřebné ke kompletní správě vaší sítě. 

Elegantní vzhled se zaoblenými rohy


Bílé pouzdro s minimalistickým designem vyniká kompaktními rozměry. Jeho elegantní vzhled je ideální do moderních interiérů. Na přední straně se nachází tlačítko WPS s integrovaným LED indikátorem, napájecí port Type-C je na spodní straně, čímž je zachován čistý vzhled zařízení.   

Flexibilní instalace


Router nabízí několik způsobů instalace. Snadno ho pomocí plastového držáku namontujete na zeď nebo díky dvěma lepicím páskům 3M na zadní straně přilepíte na stěnu. Flexibilní možnosti umístění současně nezabírají místo v elektrické zásuvce.
Archer Air R5 - Dvoupásmový Wi-Fi 6 Air Router AX3000

 • Gigabitové rychlosti nové generace Wi-Fi 6 – 2 402 Mb/s v pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz zajišťuje plynulejší streamování a rychlejší stahování.
 • Inteligentní antény – Používá inteligentní algoritmy k automatické detekci polohy vašich zařízení a úpravě směru antén pro všestranně stabilní signály.
 • Ultra-nízká latence – umožňuje ještě lepší hraní a video chatování.
 • TP-Link HomeShield - Vylepšené zabezpečení chrání před nejnovějšími kybernetickými hrozbami.
 • EasyMesh-Kompatibilní - Spolupracuje se směrovači kompatibilními s EasyMesh a vytváří tak celou domácí síť typu mesh.
 • Flexibilní instalace – Snadné nalepení nebo montáž na zeď pomocí 3M lepidel a připojeného plastového držáku.

Ultratenký a minimalistický design
Archer Air R5 má kompaktní rozměry 210×148×10,8 mm a je ještě tenčí než zásuvka.
Čistě bílá skořepina, minimalistické linie a zaoblené rohy tvoří elegantní vzhled a díky nim se Archer Air R5 lépe integruje do moderních domácích interiérů.
LED a tlačítko WPS 2-v-1 na přední straně a napájecí port Type-C na spodní straně dále zjednodušují vzhled Archer Air R5.

Flexibilní instalace, maximální pohodlí
Archer Air R5 je navržen pro snadnou montáž na stěny a nabízí několik způsobů instalace. Se dvěma lepidly 3M na zadní straně a plastovým držákem jej můžete přilepit nebo připevnit na zeď. Jeho volnější umístění také šetří místo v elektrické zásuvce.

Zesílený signál WiFi v celém vašem domě
Archer Air R5, vyzbrojený 4× výkonným FEM a vestavěnými chytrými anténami, zesiluje WiFi signály v celém vašem domě. Technologie Beamforming detekuje zařízení a koncentruje signály směrem k nim, zejména v těžko dostupných místech.


Návod k obsluze Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 79 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.71 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Router TP-Link Archer Air R5, AX3000 Wi-Fi 6 bílý

Technické parametry

Router TP-Link Archer Air R5, AX3000

Záruka 36 měsíců
Partnumber Archer Air R5
Další parametry
Počet externích antén
Wi-Fi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání Wi-Fi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí, že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření Wi-Fi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen - Počet externích antén
integrovaná
Počet LAN portů 1
Rychlost LAN
Maximální přenosová rychlost LAN sítě prostřednictvím kabelu. Pro běžné použití v kancelářích / domácnosti, postačí základní rychlost 10/100 Mb/s. Pro náročnější použití a hraní her je vhodná rychlost 10/100/1000 Mb/s - Rychlost LAN
1 Gbit
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Wi-Fi Standardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11ax (Wi-Fi 6)
Rychlost Wi-Fi
Datová propustnost popisuje maximální přenosou rychlost jakou je možné ve WiFi síti přenášat data.
Pro běžné kancelářeské a domácí potřeby plně dostačují routery s datovou propustností do 300 Mb/s, pro přenos videa ve FullHD formátu a vyšším, hraní on-line her a přenášení velkých datových objemů je vhodné volit WiFi routery s vyšší datovou propustností.
Rychlost Wi-Fi
2976 MB/s
Wi-Fi Mesh Ano
Frekvenční pásmo
WiFi sítě aktuálně využívají dvě frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz. 2,4GHz je nejrozšířenější, a proto také zahlcené velkým množstvím zařízení, které v něm pracují, toto pásmo začíná být "pomalé". 5 GHz je méně zahlcené a poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou ryhlost a propustnost. Pro volbu frekvenčního pásma, ve kterém WiFi router pracuje je důležité, aby ve stejném frekvenčním pásmu uměla pracovat i zařízení, která budou do WiFi sítě připojena, resp. ji budou využívat.
Frekvenční pásmo
2,4, 5 GHz
5G
5G je název telekomunikačního standardu mobilní sítě, jež navazuje na standard 4G. Výhodou 5G sítě je významné zrychlení přenosové rychlosti i snížení doby odezvy - 5G
Ano
Rodičovská kontrola Ano
Router s funkcí klient Ne
Herní router Ne
Napájení
Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení
adaptér
Barva bílá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.8 cm
Výška výrobku 21.0 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 24.2 cm
Hloubka balení 7.1 cm
Hmotnost balení 0.9 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 18 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den hledám návod na sluchátka bluetooth x-site bly8...
MPman t600 cd Asi jsem návod "prošvihla", prosím znovu o zaslání. Ce....
MPman T600 cd Dobrý den, prosím o návod k výše uvedenému produktu. Nemohu ho spárovat s mobilem pomocí "blú tú". Děkuji, Cejpová. ...
Malotraktor Farmtrac 26 2WD/4WD...
Oneplus nord 3 ...
Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Další fotky (1) Toshiba 32LV733...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

nabijeni
Autor: martyn29
Dotykový tablet Lenovo Yoga Tab 11
dobrý den chtěl bych se zeptat jestli v nastavení jde změnit způsob nabíjení jednou to nabíjí pomalu jednou rychle chtěl bych aby to nabijelo rychle děkuji za odpoved...
Myčka BEKO DFN 26420 W
Autor: BITTNEROVÁ
Myčka nádobí Beko DFN 26420 W
Mám myčku asi 3 roky a nyní při sprchování nádobí se vyhazuje čistič, kdo opraví ? ...
Změna programu na tabletu 3v1
Autor: Pavel
Myčka nádobí Gorenje Advanced GI661C60X
Dobrý den, jak nastavit změnu programu na tabletu 3v1? Ano najedu do menu na hodnotu 3:00, ale vůbec to nejde přepnout na 3:01. Ví to někdo jak na to? Děkuji...
Dotaz
Autor: Zdeňka
Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds
Dobrý den chtěla bych se zeptat najednou mi přestalo hrát prave sluchátko a vůbec nevím proč levé hraje normálně děkuji za informaci a přeji hezký zbytek dne Frýbová ...
návod k obsluze CTK-601
Autor: Pavel
Klávesy Casio CTK-601 (EN)
nemohu najít návod k obsluze varhan CTK-601...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou