NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý Obsah českého návodu Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý
 • Zařazení produktu: WiFi routery a AP TP-Link
 • Značka: TP-Link
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis TP-Link WiFi routery a AP

Návod k obsluze Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku TP-Link a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální TP-Link návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku TP-Link výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Bleskový internet pro náročné

Ať se nám, to líbí, nebo ne, kabelové připojení pomalu ale jistě vychází z módy a stále častěji je nahrazováno bezdrátovými přístupy s využitím tzv. routerů a Wi-Fi modulů, s nimiž se dnes můžeme setkat i v té nejzapadlejší kavárně jako součást bezplatných uživatelských služeb. Pracujete-li často s velkým objemem dat – ať již v práci nebo doma v soukromí – bude o vaši pozornost usilovat router TP-Link Archer C7 AC1750. Jeho luxusní provedení jde ruku v ruce s bohatou výbavou, jež do puntíku naplňuje potřeby i velmi náročných uživatelů.


Plynulé surfování i filmy v HD

Co vám router TP-Link Archer C7 AC1750 umožní? Prakticky vše, na co si pomyslíte. Protože pracuje se šesti výkonnými anténami – třemi externími o výkonu 5 dB pro pásmo 5 GHz a třemi interními pro pásmo 2,4 GHz – těšit se můžete nejenom na skvělý dosah bezdrátového signálu, ale i mimořádný výkon. Ten ocení široká škála uživatelů od běžných internetových surfařů přes filmové nadšence až po průzkumníky nejmodernějších herních technologií a možností, co všechno lze ve virtuálním světě zažít.

A jak je to s vlastními parametry? Můžete si vybrat. Zatímco v pásmu 2,4 GHz si při rychlosti 450 MB/s naplno užijete svých oblíbených serverů, sociálních sítí a běžné e-mailové korespondence, v pásmu 5 GHz vás čeká opravdový datový rozlet při strhujících 1300 MB/s. Pro ten bude hračkou přehrávat archivy audiovizuálních médií, filmy z platforem na sdílení, streamovat online HD videa nebo vám dokonce umožňovat hrát graficky náročné akční střílečky. Pochopitelně také online. Zbrusu nový bezdrátový standard 802.11ac je až třikrát rychlejší než stárnoucí 802.11n

Rychlé nastavení s prvotřídním pokrytím

Je router TP-Link Archer C7 AC1750 vůbec prvním bezdrátovým zařízením, které si domů nebo do kanceláře pořizujete? I když jde o ryze profesionální zařízení, starosti s jeho nastavením si dělat nemusíte. K dispozici máte optimalizační konfigurační nástroj, jenž se tohoto úkolu zhostí. Chcete do sítě přidat některé ze svých chytrých zařízení (telefon, tablet, notebook apod.)? Stačí na luxusně vyhlížejícím a lesknoucím se povrchu nalézt tlačítko WPS (WiFi Protected Setup) a stisknout. Následně dojde ke spárování, aniž byte se museli řešit kompatibilitu nebo zadávat heslo.

Unikátní konstrukce a vybavení šesti anténami přináší nejenom redukci rušení a vyšší výkon, ale především silné pokrytí a průchod signálu i ve vícepodlažním domě. Z tohoto důvodu se uplatní softwarová vychytávka Quality of Service (Qos), která vám umožňuje přizpůsobit si datové toky v síti dle vlastních potřeb. V praxi se tak nestane, že by docházelo k rušení plynulého streamování právě sledovaného filmu ve prospěch momentálně nepotřebných činností. Pokročilé metody řízení zahrnují místní a vzdálenou správu či řízení přístupu.

Prostor pro hosty bezpečně

Pořizujete-li zařízení do domácnosti, možná síť pro hosty potřebovat nebudete. Pořizujete-li jej do firmy, pak s velkou pravděpodobností ano. Co to přesně znamená? Síť pro hosty poskytuje bezdrátové připojení k síti bez toho, abyste museli sdílet své osobní heslo nebo síťové prostředky. Pokud by vám to nestačilo, k dispozici máte pokročilé metody ochrany.

I když o charakteru příchozích či odchozích dat neztrácíte přehled ani na okamžik, návštěvníci mají dostatek prostoru k individuálnímu surfování s dočasně přiděleným heslem a zabezpečením. Podpora protokolu IPv6 jde ruku v ruce s novou generací internetu a potenciálem pro využívání celé řady nových služeb a uživatelských vylepšení.

Ochrana před útoky a zneužitím dat

Pobíhají vám doma malé ratolesti a chcete mít pod kontrolou jejich čas strávený na internetu? Řízení přístupu zahrnuje zdokonalenou rodičovskou kontrolu, s níž můžete omezovat dobu, po kterou je možné se v síti nacházet, nebo filtrovat webové stránky se škodlivým obsahem. Vedle toho máte k dispozici firewall jako prevenci proti malware a možným útokům zvenčí včetně neoprávněného přístupu k vašim soukromým datům. Co více si ještě přát?

Konektivita a intuitivní mobilní aplikace

Jako profesionál se router TP-Link Archer C7 AC1750 vyznačuje nebývale bohatou konektivitou, která zahrnuje čtyři Ethernet konektory, gigabytové kabelové konektory pro ultra rychlý přenos dat či duální multifunkční USB porty 2.0. Ty vycházejí vstříc sdílení tiskáren, souborů a médií v rámci domácí/firemní sítě nebo přes ftp server. Pokud jste někdy chtěli mít na dosah komplexní vlastnosti multimediálního centra, nic vám nestojí v cestě.

Již jste slyšeli o aplikaci TP-Link Tether? Tato pozoruhodná mobilní aplikace kompatibilní s operačními systémy iOS a Android reprezentuje alternativní dálkového ovládání vašeho routeru. Díky ní máte intuitivní uživatelské rozhraní přímo po ruce, se kterou můžete kontrolovat stav síťových zařízení, monitorovat datové toky, kdo je připojen nebo měnit přístupová oprávnění. Samozřejmostí je vstřícnost i k jiným jazykům, než je čeština (až 22 jazyků).

Cesta k pokročilé kompatibilitě

Kompatibilita s externími přístroji je zajištěna, ale jak je to s operačními systémy? I zde se můžete těšit výjimečné schopnosti sladit se jak se staršími, tak s novějšími systémy, ať již jde o Microsoft Windows, Mac OS, NetWare, UNIX nebo Linux. O dostupnosti síťových služeb a obsazenosti konektorů máte detailní přehled díky devíti LED indikátorům se zeleným podsvícením. Obsahem balení je napájecí zdroj, ethernet kabel a průvodce rychlou instalací na CD.Nová generace Wi-Fi podle 802.11ac
TP-LINK Archer C7 přichází s další generací standardu Wi-Fi - 802.11ac, 3krát rychlejší než rychlost bezdrátového standardu N. Poskytuje kombinovanou rychlost bezdrátového přenosu dat až 1,75 GBit/s. Díky bezdrátové rychlosti 1,3 Gbit/s v čistém pásmu 5 GHz a 450 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz je Archer C7 dokonalou volbou pro bezchybné streamování HD videa, online hraní a jiných úloh vyžadující velkou šířku pásma.1,75Gbit/s dvoupásmové připojen pro práci a zábavu bez přerušení
Archer C7 díky fungování v obou pásmech 2,4 a 5 GHz zajišťuje úžasný výkon bezdrátového připojení. Simultánní duální pásmo nabízí flexibilitu dvou vyhrazených sítí - s několikanásobnou šířkou pásma pro vaše potřeby. Jednoduché úkoly, jako je odesílání e-mailů nebo surfování na internetu, mohou být provozovány v pásmu 2,4 GHz, zatímco úkoly náročné na šířku pásma, jako je on-line hraní nebo streamování HD videa, mohou být provozovány v pásmu 5 GHz s rychlostí 450 Mbit/s - vše současně.Šest antén pro dokonalé pokrytí
Vysoká kvalita technologie antén (3 externí 5dBi antény pro pásmo 5 GHz a 3 vnitřních antény pro pásmo 2,4 GHz) zaručuje velké rychlosti do větší vzdálenosti. Tato technologie zajišťuje neuvěřitelný bezdrátové pokrytí v jakémkoliv velkém domácím prostředí nebo v kanceláři.

Duální multifunkční USB porty pro ukládání a sdílení
Díky dvěma multifunkčním portům USB 2.0 můžete mimo domov sdílet tiskárny, soubory a média mezi různými zařízeními ve vaší místní síti nebo přes ftp server.

Gigabitové kabelové připojení pro přenos dat ultra vysokou rychlostí
Díky jednomu gigabitovému portu WAN a čtyřem gigabitovým portům LAN. Router Archer C7 je dostatečně výkonný, aby mohl poskytovat silné a extrémně rychlé síťové kabelové připojení.
Samozřejmostí je snadné nastavení pomocí konfigurační utility dodávané na CD spolu se zařízením. Díky tomuto průvodci dokáže směrovač zapojit do sítě i méně zkušený uživatel.

Síť pro hosty
Přístup do sítě pro hosty nabízí bezpečný přístup k bezdrátové síti návštěvníkům sdílejícím vaši domácí nebo firemní síť.

Podpora IPv6
Archer C7 podporuje protokol IPv6, který je zásadní pro další generaci internetu a umožňuje celou řadu nových služeb a lepších uživatelských zkušeností.

Snadné nastavení
Router nastavíte jednoduše a bez problémů díky optimalizovanému konfiguračnímu nástroji.

TP-Link Tether
Mobilní aplikace TP-Link Tether poskytuje nejsnadnější způsob, jak na dálku nastavovat routery nebo extendery dosahu bezdrátového signálu pomocí vašich zařízení s operačními systémy iOS nebo Android. Od základního nastavení po rodičovskou kontrolu – aplikace Tether nabízí jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní, kde můžete kontrolovat stav vašich síťových zařízení, sledovat, kdo je připojen, a nastavovat jeho přístupová oprávnění. Prostřednictvím aplikace TP-Link Tether lze konfigurovat ještě mnohá další osobní nastavení vaší sítě. Aplikace Tether podporuje 22 jazyků vč. češtiny s cílem umožnit snadnou správu sítí uživatelům z celého světa.

Vlastnosti:

 • Podporuje standard 802.11ac
 • Simultánní 2,4GHz 450Mbit/s a 5GHz 1 300Mbit/s připojení, celková dostupná šířka pásma 1,75 Gbit/s
 • 2 USB porty pro snadné sdílení tiskáren, souborů nebo médií s přáteli či rodinou lokálně nebo přes internet
 • Přístup do sítě pro hosty nabízí bezpečný přístup k bezdrátové síti návštěvníkům sdílejícím vaši domácí nebo firemní síť

Technická specifikace:

Rozhraní:
4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN porty
1 x 10/100/1000 Mbit/s WAN port
2 x USB 2.0 port

Tlačítka:
Wireless On/Off Button
Power On / Off
WPS / Wireless On / Off
Tlačítko reset

Rozměry (Š x H x V):
243 x 160,6 x 32.5mm

Typ antény:
3 odnímatelné antény

Podporované standardy:
IEEE 802.11ac / n / a 5GHz
IEEE 802.11n / g / b 2.4GHz

Wi-fi rychlost:
450Mbps (2.4GHz)
1300Mbps ((5GHz)

Frekvence:
5 GHz a 2,4 GHz

Zabezpečení bezdrátové sítě:
64/128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK šifrování

Softwarové funkce:
Quality of Service (QoS): WMM, Bandwidth Control

WAN: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP(Dual Access)/PPTP(Dual Access)

Management: Řízení přístupu, Místní správa, Vzdálená správa

DHCP: Server, Client, DHCP Client List, Rezervace adres

Port Forwarding: Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZ

Dynamic DNS: DynDns, NO-IP

VPN Pass-Through: PPTP, L2TP, IPSec

Řízení přístupu: Rodičovská kontrola, Lokální kontrola řízení, Host List, Přístupový plán, Řízení pravidel

Firewall zabezpečení: DoS, SPI Firewall, Filtr MAC adresr, Vázání IP and MAC adres

Protokoly: Podporuje IPv4 and IPv6

USB sdílení: Podporuje Samba(Storage)/FTP Server/Media Server/Printer Server

Certifikace: CE, FCC, RoHS

Obsah balení: Router Archer C7
Napájecí zdroj
Ethernet kabel
Průvodce rychlou instalací

Požadavky na systém: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ nebo Windows 7, Windows 8 / 8.1 / 10
MAC OS, NetWare, UNIX nebo Linux

Videonávody k instalaci a nastavení:Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Router TP-Link Archer C7 AC1750 černýStáhnout PDF návod - Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý
(PDF file, 0.56 MB)


Technické parametry

Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý

Záruka 36 měsíců
Partnumber Archer C7
Další parametry
Počet externích antén
WiFi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání WiFi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření WiFi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen - Počet externích antén
3
Zisk antény
Zisk antény je kombinovaným vyjádřením směrovosti a účinnosti přeměny energie dané antény. Lze jej považovat za ekvivalent vyzařovaného výkonu. Zpravidla je vyjádřen v decibelech. Vyšší hodnota odpovídá vyššímu vyzařovanému výkonu, u směrových antén i vyššímu dosahu / vzdálenosti pokrytí signálem - Zisk antény
5 dB
Počet LAN portů
Množství zásuvek pro připojení dalších zařízení prostřednictvím síťového kabelu s konektorem RJ-45.
">Počet LAN portů
4
Rychlost LAN
Maximální přenosová rychlost LAN sítě prostřednictvím kabelu. Pro běžné použití v kancelářích / domácnosti, postačí základní rychlost 10/100 Mb/s. Pro náročnější použití a hraní her je vhodná rychlost 10/100/1000 Mb/s - Rychlost LAN
10/100/1000 Mb/s
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
">Wi-Fi
Ano
Typ WiFi A, B, G, N, AC
Datová propustnost
Datová propustnost popisuje maximální přenosou rychlost jakou je možné ve WiFi síti přenášat data.
Pro běžné kancelářeské a domácí potřeby plně dostačují routery s datovou propustností do 300 Mb/s, pro přenos videa ve FullHD formátu a vyšším, hraní on-line her a přenášení velkých datových objemů je vhodné volit WiFi routery s vyšší datovou propustností - Datová propustnost
1300 Mb/s, 450 Mb/s
Frekvenční pásmo
WiFi sítě aktuálně využívají dvě frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz. 2,4GHz je nejrozšířenější, a proto také zahlcené velkým množstvím zařízení, které v něm pracují, toto pásmo začíná být "pomalé". 5 GHz je méně zahlcené a poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou ryhlost a propustnost. Pro volbu frekvenčního pásma, ve kterém WiFi router pracuje je důležité, aby ve stejném frekvenčním pásmu uměla pracovat i zařízení, která budou do WiFi sítě připojena, resp. ji budou využívat.
">Frekvenční pásmo
2,4, 5 GHz
3G
Označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy) - 3G
Ne
4G/LTE Ne
ADSL
WiFi router je možné použít jako modem v ADSL/VDSL datových sítích (připojení přes digitální telefonní linku) - ADSL
Ne
VDSL Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
">USB
Ano
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 24.5 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 33.4 cm
Hmotnost balení 0.9 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 5 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý

Předmět: Router TP-Link Archer C7 AC1750 černý
Datum: 09.07.2020 18:35:44Autor: Jirásek Miloš
Dobrý den.
Zakoupil jsem výše uvedený router, ale na svém herním pc nemám jednotku na přehrávání CD. Budu moci router nainstalovat i bez tohoto CD? Případně prosím o radu,jak postupovat?
Děkuji za odpověď.
M.Jirásek
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Vestavná trouba PROGRESS. Děkuji Novotný...
LG42LE4500...
Dne 23.11.2020 jsem prosil o návod na Google Chromecast 3. Ačkoliv uvádíte, že odpovědi dodáváte do 1 dne, dosud jsem nic nenašel....
Český návod k obsluze Notebook Acer One S1003 černý (2v1)...
Nikon Z50...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Stanislava Julínková
Tiskárna multifunkční HP Deskjet Plus 4120
Dobrý den , mám k Vám velikou prosbu. Koupila jsem si multifunkční tiskárnu HP Deskjet Plus 4120 . Mám ale problém s tím , že je tam sice návod , ale ne co přesně dělat , když to nechce tisknout , nebo když se rozsvítí kontrolky a já nevím přesně co to po m...
NEVRACÍ SE MEZERNÍK
Autor: Josef Fric
Klávesnice Genius Slimstar 130, CZ SK
...neustále se zasekává mezerník - nevrací se, co s tím?...
Nastavení telefonu
Autor: Lída
Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8
Jde na telefonu nastavit blikající kontrolka když přijde SMS nebo nepřijatý hovor telefon Řešení Note 8. Děkuji...
Honor Band 5
Autor: Pavol
Fitness náramek Honor Band 5 černý
Staci na náramku ve volbe DALSI zvolit NAJIT TELEFON ......
dotaz
Autor: Vladimír Kronavetr
Skartovač Peach PS500-40 10 listů 21L
Dobrý den, mám skartovač Peach PS500-40 a z ničeho nic přestal brát papíry a já zjistil že se točí obráceně, prosil bych o radu co s tím mám udělat a jak to opravit. Předem děkuji za odpověď i za radu. Vladimír Kronavetr...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Meteorologická stanice EMOS E5005 bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ meteorologicka-stanice-emos-e5005-bila-18692-cesky-navod.pdf
Detail - Autokamera LAMAX T6 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ autokamera-lamax-t6-cerna-36314-cesky-navod.pdf
Detail - Router TP-Link TL-WR840N bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ router-tp-link-tl-wr840n-bily-13467-cesky-navod.pdf
Detail - Kuchyňský robot KENWOOD Chef XL KVL4170S
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ kuchynsky-robot-kenwood-chef-xl-kvl4170s-stribrny-15014-cesky-navod.pdf
Detail - Sluchátka Koss TWS 150i černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-koss-tws-150i-cerna-53031-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020