NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE Obsah českého návodu Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE
 • Zařazení produktu: WiFi routery a AP TP-Link
 • Značka: TP-Link
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis TP-Link WiFi routery a AP

Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE
Návod k obsluze Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku TP-Link a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální TP-Link návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku TP-Link výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

TP-Link TL-MR100


Dopřejte si připojení k internetu kdykoliv a kdekoliv. Pořiďte si kompaktní přenosný bezdrátový router TP-Link TL-MR100, který disponuje slotem pro SIM kartu. Dovnitř tedy můžete vložit svou SIM kartu s předplacenými daty. Následně s její pomocí připojíte k internetu svůj notebook, tablet, telefon i další zařízení kompatibilní s Wi-Fi. Router využívá 4G síť a umožňuje připojení až 32 zařízení současně. Pokud však nemáte SIM kartu zrovna po ruce nebo jste si data již vyčerpali, stačí router propojit ethernetovým kabelem a používat ho jako klasický domácí router. O rovnoměrné šíření signálu se starají dvě externí LTE antény. Po připojení k routeru získáte stabilní a rychlé bezdrátové připojení s rychlostí stahování až 150 Mb/s.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Router ideální domů i na cesty
 • Slot pro SIM kartu vám umožní využívat data na všech připojených zařízeních
 • Rychlé a pohodlné stahování až 150 Mb/s
 • Lze použít i jako klasický router s ethernetovým připojením
 • Dvě LTE antény zajistí silný signál

 
Bezdrátový router můžete používat pro internetové připojení doma i na cestách.
 

Okamžité zprovoznění


Ke zprovoznění routeru nepotřebujete nic zdlouhavě stahovat, nastavovat a konfigurovat. Vložte dovnitř SIM kartu, zapněte router a připojte zařízení. Internet si budete moci vychutnat bez čekání!
 


 


Sdílení sítě


Podělte se o svou 4G LTE síť s ostatními. Sdílejte ji s přáteli, rodinou nebo hosty a dopřejte všem připojeným zařízením a uživatelům stabilní bezdrátové připojení s rychlostí stahování až 150 Mb/s. 


Použití kdekoliv


Bezdrátový router je perfektní volbou do každého prostředí. Díky externím LTE anténám ho můžete připojit kdekoliv a mít jistotu, že připojení bude silné a stabilní. Hodí se jak do domácností, tak do obchodů, venkovních stánků, na pracoviště do firem i na odlehlá místa. 


Přístup pro 32 zařízení


K jedinému routeru lze současně připojit až 32 různých zařízení. Kromě bezdrátového propojení máte k dispozici také čtyři LAN porty pro kabelové spojení, např. pro počítače, televizory, herní konzole nebo tiskárny.
Není potřeba žádná konfigurace, jednoduše zapojte a hrajte!
S integrovaným 4G LTE modemem a vestavěným slotem pro SIM kartu stačí zasunout micro SIM kartu a zapnout router. Nikdy to nebylo snazší, než si užít rychlou a stabilní Wi-Fi v síti 4G LTE.

Sdílejte svou 4G LTE síť
Využijte výhody své špičkové sítě 4G LTE, která může dosáhnout rychlosti stahování až 150 Mb/s. Sdílejte vaši 4G LTE síť s více zařízeními Wi-Fi, takže si můžete vychutnat nepřetržité filmy ve vysokém rozlišení, rychlé stahování souborů a plynulé videochaty. Plně kompatibilní s FDD-LTE a TDD-LTE pro práci s většinou poskytovatelů služeb po celém světě.

Wi-Fi, kde ji potřebujete
Užijte si bezkonkurenční pohodlí a univerzálnost. MR100 bylo testováno roky v terénu pro zajištění univerzální kompatibility se 2 pokročilými anténami LTE pro zajištění plynulého připojení. Jednoduše připojte micro SIM kartu a zapněte tuto elegantní technologii. Využijte rychlé a stabilní Wi-Fi, ať už jste doma nebo pracujete na dálku.

Spolehlivý přístup až pro 32 zařízení současně
Současně můžete snadno sdílet spolehlivé 3G/4G bezdrátové připojení s až 32 bezdrátovými zařízeními, jako jsou telefony, tablety a počítače. 4 porty LAN jsou také připraveny poskytovat internet pro zařízení s drátovým připojením, jako jsou stolní počítače.

Technické specifikace:

 • Rozhraní: 1 port LAN 10/100 Mbps, 1 port LAN 10 W / 100 Mbps, 1 slot pro kartu Micro SIM
 • Bezdrátové standardy: IEEE 802.11b / g / n
 • Frekvence: 2.4 GHz
 • Rychlost signálu: 300 Mb / s

Obsah balení
300 Mbps bezdrátový N 4G LTE TL-MR100
napájecí adaptér
Ethernetový kabel RJ45
Průvodce rychlou instalací


Návod k obsluze Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE

Stažení PDF návodu k obsluze pro Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE

Záruka 36 měsíců
Partnumber TL-MR100
Další parametry
Počet externích antén
WiFi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání WiFi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření WiFi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen - Počet externích antén
2
Počet LAN portů
Množství zásuvek pro připojení dalších zařízení prostřednictvím síťového kabelu s konektorem RJ-45.
Počet LAN portů
2
Rychlost LAN
Maximální přenosová rychlost LAN sítě prostřednictvím kabelu. Pro běžné použití v kancelářích / domácnosti, postačí základní rychlost 10/100 Mb/s. Pro náročnější použití a hraní her je vhodná rychlost 10/100/1000 Mb/s - Rychlost LAN
100 Mbit
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Wi-Fi Standardy 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi
Datová propustnost popisuje maximální přenosou rychlost jakou je možné ve WiFi síti přenášat data.
Pro běžné kancelářeské a domácí potřeby plně dostačují routery s datovou propustností do 300 Mb/s, pro přenos videa ve FullHD formátu a vyšším, hraní on-line her a přenášení velkých datových objemů je vhodné volit WiFi routery s vyšší datovou propustností.
Rychlost Wi-Fi
300 MB/s
Wi-Fi Mesh Ne
Frekvenční pásmo
WiFi sítě aktuálně využívají dvě frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz. 2,4GHz je nejrozšířenější, a proto také zahlcené velkým množstvím zařízení, které v něm pracují, toto pásmo začíná být "pomalé". 5 GHz je méně zahlcené a poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou ryhlost a propustnost. Pro volbu frekvenčního pásma, ve kterém WiFi router pracuje je důležité, aby ve stejném frekvenčním pásmu uměla pracovat i zařízení, která budou do WiFi sítě připojena, resp. ji budou využívat.
Frekvenční pásmo
2,4 GHz
3G
Označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy) - 3G
Ano
4G/LTE Ano
ADSL
WiFi router je možné použít jako modem v ADSL/VDSL datových sítích (připojení přes digitální telefonní linku) - ADSL
Ne
VDSL Ne
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
Rodičovská kontrola Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.7 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 29.6 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 36 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Router TP-Link TL-MR100, 4G LTE

Předmět: Dotaz
Datum: 25.05.2022 18:50:04Autor: Smudlo
Zdravim da pripojit externa 4g antena.Vdaka
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

skůtr Jonway 125...
Český návod na setobox ANDROID TV a český návod na notebook DELL VOSTRO 15 3515. jÁ JSEM TO HLEDAL A NENAŠEL A VYPADÁ TO, ŽE JSTE POSLEDNÍ ...
Domácí pekárna ARIETE PANE EXPRESS 750 METAL...
Zakoupila jsem Aukru,majitel ji zakoupil v Německu,není český návod,prosím. Fritéza MEDION MD 18289. Děkuji Bernatíková...
HOMEFRIEND700AL17-K4...
Profi zesilovač pro hudebníky - RH Sound SP400QL ....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Kratochvílová Libuše
Myčka nádobí Candy Brava H CF
Dobrý den, prosím o radu. Po uzavření myčky začnou blikat všechny indikační světla.Dekuji Kratochvílová ...
Dotaz
Autor: Kratochvílová Libuše
Myčka nádobí Candy Brava H CF
Dobrý den po uzavření myčky začnou blikat všechna světýlka prosím o radu děkuji Kratochvílová ...
TCl 32S615X1
Autor: Petr
Televize TCL 32S615 černá
Mohou nějak zvlášť vnitřní paměť televize TCL 32S615X1 předem děkuji za odpověď Spáčil ...
Opakovaná závada, nevypouští vodu na konci mycích programů.
Autor: Viktor Lorenc
Myčka nádobí Bosch SMV46KX01E
Opakovaná závada, nevypouští vodu na konci mycích programů. Všechny filtry opakovaně kontrolovány vč. toho , který výrobce doporučuje otevřít pomocí lžičky na kávu...Zkontrolován volný chod čerpadla. Demontován opakovaně odpad, který je zcela čistý. Po ...
dotaz
Autor: Vlasta Jeřábek
Notebook Umax VisionBook 13Wr modrý
NTB UMAX vision book 13 wr mám asi 2 měsíce.Celkem spokojenost,ale zatím se mi nepodařilo ho spárovat se smart TV,televizor ho nenašel.Vše je dobře zapnuté,obě zařízení používají stejnou wi-fi,BT taky zapnuté.TV v pohodě našel mobil i soundbar,ale PC ne.Když ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou