|
Český návod k obsluze Sada hrnců Tefal Ingenio Unlimited On L3959053, 8 ks Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Sada hrnců Tefal Ingenio Unlimited On
- Zařazení produktu: Sady hrnců Tefal
- Značka: Tefal
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Tefal Sady hrnců
|
Návod k obsluze Sada hrnců Tefal Ingenio Unlimited On obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Tefal a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Tefal návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Tefal výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuTefal Ingenio Unlimited On L3959053, černá Sada hrnců a pánví Tefal Ingenio Unlimited On L3959053 se stane vaším praktickým pomocníkem v kuchyni. Skládá se ze 4 hrnců, 1 pánve a 3 skleněných poklic. Součástí je poté jedna odnímatelná rukojeť, kterou lze volitelně používat na vybraný hrnec či pánev. Nádobí se pyšní nepřilnavým povrchem a umožňuje tedy vaření s použitím minimálního množství tuku. Navíc jej lze bez problémů použít na všechny zdroje ohřevu včetně indukce. Bez poklice a rukojeti lze nádobí umístit také do trouby. Díky možnosti stohování bude sada šetřit místo ve vaší kuchyni. Klíčové vlastnosti: - Praktická sada hrnců a pánví
- Skládá se ze 4 hrnců, 3 poklic, 1 pánve a odnímatelné rukojeti
- Možnost použití na všechny zdroje ohřevu
- Jednoduché uložení díky stohovatelnosti
- Snadné vaření díky nepřilnavému povrchu
Sada hrnců a pánví s příslušenstvím, 8 dílů.- Stohovatelná
- Nepřilnavý povrch
- Odnímatelná rukojeť
- Vhodné na všechny zdroje ohřevu včetně indukce
- Poklice
- Mytí v myčce na nádobí mimo rukojeti
- Možnost použití v troubě bez poklice a rukojeti
|
Návod k obsluze Sada hrnců Tefal Ingenio Unlimited On L3959053, 8 ksStažení PDF návodu k obsluze pro Sada hrnců Tefal Ingenio Unlimited On L3959053, 8 ks není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Sada hrnců Tefal Ingenio Unlimited On| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Druh ohřevu | plyn, sklokeramika, indukce, elektrika | | Počet hrnců v sadě | 4 | | Poklice | Ano | | Počet poklic | 3 ks | | Skleněné poklice | Ano | | Nerez poklice | Ne | | Pánve | Ano | | Odnímatelná rukojeť | Ano | | Ohřev v troubě | Ano | | Mytí v myčce | Ano | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 37.0 cm | | Výška balení | 20.0 cm | | Hloubka balení | 37.0 cm | | Hmotnost balení | 5.2 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 22 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Prosím o český návod k minibagru cat 302.5... Dobrý den,
prosím o návod pro Gramofon Yamaha TT-N503/MusicCast VINYL 500 Black.
Děkuji... 4G Wireless Mobile wifi Pro... Hi-Fi Stereo
Studio 7000 Compact
... PHILIPS sonicare 9000 DiamondClean
HX9911/84... Panasonic KX-TG2511 DECT bezdrátový telefon (vysoce kvalitní hovor bez rušení...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: Jaroslav Tlakoměr na paži OMRON M7 Intelli Dnes jsem zakoupil tlakoměr OMRON M7 Intelli IT AFib a nelze mi nastavit čas a spárovat s mobilním telefonem Vivo V50, děkuji za pomoc... Budík na my phone haló easy Autor: Martina Mobilní telefon myPhone HALO EASY červený Dobrý den,ako zapnem budík na my phone,neviem spustiť,kedze tie zlte šípky nejak nefungujú. Dakujem.... Servis Evoke F3 Autor: Miroslav Internetový radiopřijímač Pure Evoke F3 černý Dobrý den, mám problém se spuštěním rádia, při spuštění naskočí logo PURE a buď se po chvíli restartuje nebo zůstane na displeji svítit logo a rádio nereaguje. Prosím poraďte nebo zda jde rádio opravit a zhruba na jakou cenu vyjde oprava. Děkuji za odpověď... Dotaz Autor: Beran Televize LG 32LQ630B Při nastavení zakoupeného televizoru jsem nezvolil Česko,programy byly naladěny automaticky v č.pořadí od 800 a výš.Pak jsem nastavil v menu češtinu.
Při editování programu nemám v pravo nabídku posun...!!!
Prosím o radu...DěkujiJB... Jak nastavit 0-99 Autor: neznámý Radiobudík Sony ICF-C1B Jak nastavit Sony budík děkuji ... |
|