|
Český návod k obsluze Sada kuchyňských nožů Apetit 25552503H1 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Sada kuchyňských nožů Apetit 25552503H1
- Zařazení produktu: Sady nožů Apetit
- Značka: Apetit
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Apetit Sady nožů
|
Návod k obsluze Sada kuchyňských nožů Apetit 25552503H1 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Apetit a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Apetit návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Apetit výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktu7dílná sada nožů s krájecí deskou: - 1 x brousek 29 cm, rukojeť 10 cm
- 1 x vykosťovací nůž 24 cm, ostří 13,6 cm, rukojeť 11,6 cm (š. ostří 1mm)
- 1 x užitkový nůž 12,4 cm, ostří 11 cm, rukojeť 11,3 cm (š. ostří 1,1 mm)
- 1 x nůž šéfkuchař 30,4 cm, d. ostří 18,3 cm , rukojeť 13,4 cm ( š. ostří 1,3mm)
- 1 x plátkovací nůž 30 cm, d. ostří 17,8 cm , rukojeť 13,4 cm (š. ostří 1,3mm)
- 1 x nůž 17,6 cm, ostří 7,2 cm, rukojeť 11,3 cm (š. ostří 1mm)
- 1 x krájecí deska 29,1 x 19,3 x 0,3 cm
|
Návod k obsluze Sada kuchyňských nožů Apetit 25552503H1Stažení PDF návodu k obsluze pro Sada kuchyňských nožů Apetit 25552503H1 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Sada kuchyňských nožů Apetit 25552503H1| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Počet kusů v sadě | 7 ks | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 22.5 cm | | Výška balení | 2.5 cm | | Hloubka balení | 34.0 cm | | Hmotnost balení | 0.1 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 60 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Horkovzdušné friteza, princess 182490... Prosím o zaslání českého návodu na Convection Roaster/Over (turbo gril) Děkuji... žádám o zaslání návodu k tiskárně xerox 3025 děkuji ... prosím o návod na tlačiarne Canon PC860 dakujem ... Aku sekačka TOP CUT model TC-LB-38-40V.
Český návod
Děkuji Jiří Tomsicek
e-mail
jiri.tomsicek@email.cz... Prosím o manual k pračce
Fagor 3F-2612X...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
sušáku se rozjížději nohy Autor: neznámý Sušák na prádlo Vileda King Dobrý den. Mám stejný problém jako zákaznice přede mnou. Sušák jsem poskládala podle návodu. Ačkoliv dělam vše podle návodu, tak se mu rozjíždí nohy. Kupovala jsem ho kvůli stabilitě a je nespolehlivý, podotýkam že jsem na něj prádlo zatím z obavy nepov... Český návod k obsluze Autor: Fr. Fritéza Tefal Versalio De Luxe FR495070 Prosím o zaslání českého návodu k obsluze. Tefal bez návodu k obsluze je na dvě věci. Již nikdy žádný výrobek Tefal asi nekoupíme. ... Dotaz Autor: neznámý Elektrické kolečko Zipper Zi-EWB150-100l Dobrý den, před 3 týdny jsme kupovali elektrické kolečko Zipper, motorek se vypíná a přeskakuje přes pastorek. Chvíli jedou, pak se vypnou… odvést na reklamaci nebo máme něco špatně zapojené? Děkuji ... Stolní telefon Siemens Gigaset DA710 Autor: Stanislava Domácí telefon Siemens Gigaset DA710 černý Požádám o návod k obsluze stolního telefonu Siemens Gigaset DA710.
Děkuji.... Tyčový vysavač Concept VP4201 Wet and Dry 3v1 Autor: neznámý Tyčový vysavač Concept VP4201 Wet and Dobrý den,vysavač přestal sat.Vse je vycistene ale přesto nesaje... |
|