Sada příborů BANQUET 453283BK12-A
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Sada příborů BANQUET 453283BK12-A
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sada příborů BANQUET 453283BK12-A Obsah českého návodu Sada příborů BANQUET 453283BK12-A
  • Zařazení produktu: Příbory BANQUET
  • Značka: BANQUET
  • Autorizovaný servis BANQUET Příbory
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku BANQUET výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
12-dílný steakový set BBQ Blistr
12dílný steakový set BBQ, sada steakových příborů s dřevěnou rukojetí obsahuje : 6x nůž-síla materiálu 1,2mm, 6x vidlička se čtyřmi hroty-síla materiálu 1,7mm, dřevěná rukojeť tloušťky 1,4cm, nerez 18/0.
Návod k obsluze Sada příborů BANQUET 453283BK12-A
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Další parametry
Materiál nerez/dřevo
Počet kusů v sadě 12 ks
Druh sada příborů
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 25.3 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 31.3 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Hodnocení
100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 2 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Recorder Thomson dar 2060 ...
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
komentář
Autor: Johana
Elektrický strouhač Sencor SSG 4500WH
Baterie
Autor: Jaroslav
Mobilní telefon Sencor Element P006S černý
Kde sehnat novou baterii!!...
Baterie
Autor: Jaroslav
Kde sehnat náhradní baterii...
Odblokování hodinek Armodd Squartz 9 Pro
Autor: neznámý
Chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro
Dotaz
Autor: Horvát
Akumulátor Einhell Power-X-Change 18 V 2,5